دخترا در دوستی با پسرا دنبال چی هستند؟

yunesnazari

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض معذرت
من به بعضی از دوستان پیشنهاد میکنم به یک مشاور خانواده مراجعه کنن :mad:
دوستی کلمه مقدسی است نباید این طوری درباره دوستی سخن گفت
دوست به کسی گفته می شود که قابل عتماد باشد و شما را درک کند
به نظر من در این تاپیک هر کسی خودش را معرفی کرده است

KARA_DENIZ

عضو جدید
البته به نظر من دوستی های مکرر بد نیست.....:smile:

باعث میشه اونی رو که باهات جوره پیدا کنی...تو همه جای دنیا این عرفه.....:smile:
سلام
من خودم تجربه ی دوستی رو تا حالا نداشتم.اما به نظرم این حرفتون درست نیست.هر چیزی که همه جا عرفه که درست نیست و اینم نمیشه که به بهانه ی پیدا کردن فرد مورد نظر همش با افراد مختلف دوست شد.

KARA_DENIZ

عضو جدید
سلام

سلام

سلام.من بابت انتخاب این موضوع برای بحث ممنون هستم.متاسفانه الان این جور دوستی ها زیاد شده.من خودم تا الان دوستی با یک پسر رو تجربه نکردم.با توجه به شناختی که از روحیه حساس و شخصیت مغروری که دارم ترجیح میدم که از این جور تجربه های دوستی نداشته باشم:w11:.من نظرات دوستان محترم رو خوندم و شخصا با بعضی از این نظرات موافقم .ولی واقعا هدف از دوستی بین دختر و پسر چیه؟ هر کدوم از اونا ممکن است که اهداف مختلفی داشته باشند.فکر می کنم که ممکنه یکی از اهداف زیر باشه:
کمبود محبت و احساس تنهایی
گذروندن وقت و خوش گذرونی
کارهای زشت که درست نیست به اسمش بگم
برای کم نیاوردن جلوی دوستای دیگه
. . .

KARA_DENIZ

عضو جدید
سلام...نمیدونم بحث اینجا جدی هست یا شوخی
----------------------------
ولی برای منی که از 16 سالگی تجربه دوستی با جنس مخالف رو دارم، خیلی خوشحالم برای داشتن همچین دوستایی...اینو بگم که من کمبود محبت و اینا ندارم و والدینم خیلی بهم لطف و محبت داشته اند و از هیچ چیزی برام دریغ نکرده اند.
برای من دوستی با خیلی از دخترا فرقی با دوستی با پسرا نداره، چون من همه رو با دیدگاه یه دوست میبینم.صمیمی ترین دوست دخترم تنها فرقش شاید با بقیه این بود که تمام حرفام رو به اون میگفتم.و مواقعی که هر دو به هم نیاز داشتیم با بودن کنار هم اون نیاز زو برطرف میکردیم...قرار نیست که همیشه کار به جاهای باریک کشیده بشه، گاهی یه صحبت محبت امیز و رودررو خیلی لذت بخشه و اسایش روحی عجیبی به آدم میده.
این نظر شخصی منه و مطمئنم سلیقه خیلی ها با من متفاوت هست...بعضی ها هم ممکنه موافق من باشند.
سلام.می بخشید من در تمام مدت فکر می کردم که شما دختر هستید:w20: و الان خوشحالم که از این اشتباه بیرون اومدم.ام برام مهمه که چرا از اول خودتون رو پسر معرفی نکردید:w20:.چون من در تمام مدتی که شما برای من پیام می فرستادید فکر می کردم که دختر هستید:w00:. من با شما به عنوان یک دختر برخورد می کردم. بابت این اشتباه معذرت میخام.:w05:

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبین همه

آخرین ویرایش:

Schneider

مدیر بازنشسته
من فکر میکنم این دو موجود به هم نیاز دارند......اما تا دنیا دنیاست هرگز نمیفهمند و نخواهند فهمید که دیگری منظورش چیه و طرفشون رو درک نمیکنند!
پسرا هرچی بخوان از طرفشون_چون طبیعت وادارشون کرده_حقه و دخترا هرچی ایستادگی کنند و رد کنند_چون در ذات اصولا حیاشون بیشتره_اون هم حقه!
من فکر میکنم ایراد از نظام غلط خلقت خداست.
در مورد جنسیت و نیازهاش(که بیش از 90% این تایپیک که هیچی......این جامعه!...به اون مربوط میشه)سوالات سردرگم کننده زیاده که جواب نداره! جز دست و پا زدنهای روی کاغذ برا رفع اتهام !

مهدي از تهران

عضو جدید
والا دخترا خودشونم نمي دونن دنبال چي هستن .
اصلا معلوم نيس دوستن يا دوست نيستن .
من كه بيشتر از سه ساله كه ديگه دور و بر هيچ دختري نرفتم چون واقعا به اين نتيجه
رسيدم كه تا شرايطش رو پيدا نكردين دنبال هيچ دختري واسه دوستي نريد كه نتيجش ناراحتي و رنج روحيه .........

امیر Amir

عضو جدید
با عرض معذرت
من به بعضی از دوستان پیشنهاد میکنم به یک مشاور خانواده مراجعه کنن :mad:
دوستی کلمه مقدسی است نباید این طوری درباره دوستی سخن گفت
دوست به کسی گفته می شود که قابل عتماد باشد و شما را درک کند
به نظر من در این تاپیک هر کسی خودش را معرفی کرده است

1)شما میفرمایید دوستی کلمه مقدسی است و نباید اینطور دربارش صحبت بشه.
اولا بنده شما رو دوست خودم نمیدونم چون من هم یکی از پستهای این تاپیک رو دادم.

2)با چه حقی به خودتون اجازه میدید که احساس خود برتر بینی داشته باشید و فکر کنید که شما و اراکان افکار شما خیلی درست و بدون مشکل هست و شما یکی درست داری فکر میکنید در مورد دوستی؟

3)به قول شما دوست کسی هست که بتونیم بهش اعتماد بکنیم و باز هم چون من یکی از اعضاییی هستم که به این تاپیک کامنت دادم شما رو در حد اعتماد نمیدونم...چون اصلا دوست خودم نمیدونم...پس خواهشا کاربران این سایت رو دوست خطاب نکنید..یا حد اقل دوست خودتون ندونید....چون خود شما هم نمیدونید دوستی یعنی چی.

4)یعنی تو این تاپیک هر کس خودشو معرفی کرد و الان شما یک ادم اکمل و از طرف خدا نازل شده هستید و بی نهایت افکار الهی و پاکی نسبت به دوستی دارید؟

آقای محترم ما خودمون این کاره ایم.برای ما ها حد اقل بازی در نیارید و از این افکار و صحبتهای منورالفکرانه صادر نکنید و تشعشعات فکریتونو برای خودتون نگهدارید

Esi_jo0on

عضو
يحتمل دخترا در فكر تيغيدن و چاپيدن كه جفتش ميشه يكي:w15:پسرا هستن و كيسهاي مختلف رو انتخاب ميكنن كه از همه چربترشو واسه زندگيشون نيگه دارن و بهش عشق بورزن:w06:
بعضي ها هم دوست دارن در جمع دوستاشون كه با bf شون ميان اينا هم كم نيارن و بي كيس نباشن واسه همين يه كيس انتخاب ميكنن يا خيلي جاهاي ديگه مثل كافي شاپ يا سينما يا ... دنبال يه پايه و همراه ميگردن:w11:
بعضي ها هم شايد دنبال س*ك*س*ن:surprised:
بعضي ها شايد دنبال يه همدمن قبل ازدواجشون چون در جمع هم سناشون احساس تنهايي ميكنن:thumbsup:
ولي بيشتر اين دوستي ها اگه از سمت دختر پيشنهاد بشه واسه بهره بردن خودش و تيغيدن طرفه:w00:
كماكان من روي اين نظرم پايبندم طبق تجربياتي كه خودم و دوستان داشتن:w00::thumbsup:

Esi_jo0on

عضو
سلام.من بابت انتخاب این موضوع برای بحث ممنون هستم.متاسفانه الان این جور دوستی ها زیاد شده.من خودم تا الان دوستی با یک پسر رو تجربه نکردم.با توجه به شناختی که از روحیه حساس و شخصیت مغروری که دارم ترجیح میدم که از این جور تجربه های دوستی نداشته باشم:w11:.من نظرات دوستان محترم رو خوندم و شخصا با بعضی از این نظرات موافقم .ولی واقعا هدف از دوستی بین دختر و پسر چیه؟ هر کدوم از اونا ممکن است که اهداف مختلفی داشته باشند.فکر می کنم که ممکنه یکی از اهداف زیر باشه:
کمبود محبت و احساس تنهایی
گذروندن وقت و خوش گذرونی
کارهای زشت که درست نیست به اسمش بگم
برای کم نیاوردن جلوی دوستای دیگه
. . .
ببين آهنگهاي علي پيشتازو يخورده گوش كن مهندس:w15:
زيادي خودتو بغل نگير ببين اول كسي بهت پيشنهاد دوستي ميده يا نه:surprised:بد بگو مغرورمو ناز ميكنمو اين حرفا آخه چيزي كه زياده داف واسه دوستي با پسرا
اينجورم توي يه تاپيك عمومي يا آتيش تند نيا باشه گوگولي:thumbsup:

آخرین ویرایش:

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسی جان یکم لحنت درس نیست قبول داری؟
میشه لطفا ویرایش کنی؟ دمت گرم:gol:

آخرین ویرایش:

Esi_jo0on

عضو
پاكر جان يخوردشو كه فكر ميكردم توهينه ويرايش كردم اطاعت امر شد يه لحظه داغ كردم نفهميدم چي نوشتم ســـــــاري:gol:

farizin

عضو جدید
دوست عزیز...مراقب حرف زدنتون باشین
خب هر کسی یه سلیقه ای داره و یه نفر رو نمیشه زورکی وادار کرد که با کسی دوست بشه
و خوشبختانه همه دوستامون تو بیان عقیده هاشون ازاد هستند.
این طرز بیان شایسته شما نیست دوست عزیزم:gol:

Esi_jo0on

عضو
دوست عزیز...مراقب حرف زدنتون باشین
خب هر کسی یه سلیقه ای داره و یه نفر رو نمیشه زورکی وادار کرد که با کسی دوست بشه
و خوشبختانه همه دوستامون تو بیان عقیده هاشون ازاد هستند.
این طرز بیان شایسته شما نیست دوست عزیزم:gol:
من حرف زدنم مشكلي نداشت ايشون نميتونه خودشونو عقل كل بدونه و راجع به عقايد همه نظر بده ميتونست بياد نظر خودشو بده و بره:thumbsup:
ما هم نخواستين ايشونو به دوستي با خودمون در بياريم مهندس:w15:

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
طبيعت دختر و پسر و زن و مرد اينه كه به سمت هم گرايش دارن
هر كي اينو رد كنه در اصل داره قانون طبيعت رو رد مي كنه!
پس حتما هدف خاصي نياز نداره بلكه اين نيازه كه خودش يه هدفه !نياز به ارتباط

مردها نياز دارن و زنها ناز اينه جادوي خلقت!

salahshur

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا دنبال هرچی که هستن خدارو شکر دنبال من یکی که نیستن:biggrin:
اما در کل هر کسی دنبال چیزی میره یعنی یه کمبود یا نیازی داره دیگه حتی کنجکاوی
حالا اصلا فلسفه طرح این سوال برای چی بوده؟

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
عمو جون تو چیکار به این کارا داری تو ببین خودت دنبال چی هستی .بعد خجالت بکش

امیر Amir

عضو جدید
دخترا در دوستی با پسرا دنبال چی هستند؟

ظنز(بدون شرح) صدقیت در مورد بعضی دخترا ها.حمل بر توهین و برخوردن به تیریژ قبای فمینیتست ها نباشد.

دنبال عشق_محبت_راستی_درستی_صفا_صمیمیت_پاکی_نجابت_شخصیت_شعور_معرفت_ماشین_شغل با کلاس و پر درآمد_بابای پولدار.

حالا همه اینها رو از اخر به اول بخونید.

compailer

عضو جدید
سلام این همه سوال تو یا حالت خوش نیس یا خیلی بیکاری چاکریم;)

yasamin_honey_00

عضو جدید
آدما تو زندگیشون محبت خیلی یارو می بینن (پدر ، مادر و ...) اما تنها محبتی که ممکنه تا 20 سالگی (؟؟؟)تجربش نکردن علاقه جنس مخالفه پس من 100% می تونم بگم همه برا چشیدنش راغبن در ضمن دخترو پسر نداره و خوب توی انتخاب خیلی فاکتورا مهمه ( شخصیت ، موقعیت اجتماعی ، سن و ... ) و برا هر کسی فرق داره ....

Esi_jo0on

عضو
آدما تو زندگیشون محبت خیلی یارو می بینن (پدر ، مادر و ...) اما تنها محبتی که ممکنه تا 20 سالگی (؟؟؟)تجربش نکردن علاقه جنس مخالفه پس من 100% می تونم بگم همه برا چشیدنش راغبن در ضمن دخترو پسر نداره و خوب توی انتخاب خیلی فاکتورا مهمه ( شخصیت ، موقعیت اجتماعی ، سن و ... ) و برا هر کسی فرق داره ....
سخنت حق آبجي ملولتيم:w02::thumbsup:

**mobarak**

عضو جدید
به نظر من دخترها به این علت دوست میشن که یه امیدی باشه برای ازدواجشون یعنی با هر پسری دوست میشن بهش میگن من فقط تو رو مرد زندگی میبینم
شما هم زود خر نشین
خلاصه من فکر کنم علت دخترها همین باشه

saeed gas

عضو جدید
از چند منظر میشه به این قضیه نگاه کرد ولی به دلیل کمبود وقت باید مهمترین عاملی رو که من بر اساس تجربه در دست دارم رو بگم
در حال حاضر که 95 درصد دختران دانشجو هستن و شبها در خوابگاه بیکار به خاطر پر کردن اوقات بیکاری و همچنین کم کردن روی دوستان و پز دادن به ایشان پسرهای بیگناه را به دام میاندازند و دوست میشوند...:confused:

saeed gas

عضو جدید
در حقیقت به دنبال هیچی نیستند و این آقایونن که به دنبال خانم ها هستند و خانم ها طبق ذاتی که دارند برای سر به سر گذاشتن اقایون باهاشون دوست میشن
آره راست میگه بهشت زیر÷ای مادراست میدونین چرا؟ چون جهنم بالای بهشته و اونام بالای بهشتن
البته واسه لچه هامون متاسفم که سرگرمیه جوونیه ماماناشون سرکار گذاشتن باباها بوده:biggrin:

MManager

عضو جدید
Scarf

Scarf

این روسری شما بسیار هم قشنگ هست سر به سر دوستمون نذارید

Thais

عضو جدید
به نظر من هر کس در یک مقطع سنی نیاز داره به محبتی غیر از محبت والدین نیاز به یک هم صحبت نیاز به یک کسی که باهاش حرف بزنن درست یا غلطشا نمیدونم ولی فکر کنم همه یه چنین حسی داشتن برای همین بعضیها به طرف جنس مخالفشون میرند و بعضیها هم نه این دیگه بر میگرده به روحیات و شرایط.

t.salehi

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخي !!!!!!!!! حتما خود شما هم يكي از آون پسرهاي بيگناه تشريف داريد؟
يا داريد دعا ميكنيد كه به جرگه آنها بپيونديد؟