دخترا در دوستی با پسرا دنبال چی هستند؟

امیر Amir

عضو جدید
به نظر شما

لطفا دختر خانمها پست بزنند......

:que::que::que:

به اندازه ادمها فکر هست که دنبالش باشند...

محبت
تیغ زدن
سرکار گذاشتن
انتقام
و
و
و
خیلی چیزهای دیگه...

نمیشه عمومیت داد.

پرندیس

کاربر بیش فعال
اینو راست میگه
دخترا اکثرا واسه گذر وقت و خنده و تفریح با پسرا دوست میشن اما بعد از یه مدتی خودشون گرفتار میشنو به .... میفتن

اون موقع است میفه خودشه که زبون شده
چون همه پسرا میدونند دوست دختر مثل آدامسه
همیشه داشتن یه بسته آدامس بهتر از یه دونه آدامسه ;)
جویدن یه آدامس بیش از حد بی مزه اش میکنه :razz:
زیاد واستون خرج نمیکنند چون پایان کار هر آدامسی سطل زباله است :cool:
جویدن آدامس دهنی دیگران مسخره است :cry:
ازدواج مثل قورت دادن آدامس میمونه هیچ آدم عاقلی آدامسشو قورت نمیده :D
خب نظر دیگه نبود ؟

جدا....!!!!:biggrin:خوشحالم یه چیزایی دارم یاد می گیرم.....:surprised:

آخرین ویرایش:

piscol4g

عضو جدید
دخترا هم میدونن که دوست پسر مثل دستمال کاغذی میمونه.
دستمال دماغی هم آخرش جاش تو سطل آشغاله.
استفاده از دستمال دماغی دیگران نه تنها چندش آوره بیماری هم میاره.
ازدواج مثل نگه داشتن دستمال دماغی تو یخچال میمونه هیچ کس این کارو نمی کنه:biggrin:

:D

دوستان لطف کنید به با نقل قول ازین تاپیک یه لبخند بزنید تا این خانوم روحیه اش جریحه دار نشه

بارانی

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر دخترا عقل داشتن نمی اومدن با شما پسرا دوست شن که اینجوری بگین...حالا این بی عقلی یه سری از این دخترا همچین بدم نشدا...وگرنه کی دیگه تو این دنیا آخه به شماها نگاه می کرد..افسردگی می گرفتین...ای بابا .....

archi_arch

مدیر بازنشسته
بچه ها لطفا قوانین رو رعایت کنید و به همدیگه توهین نکنین
در صورت تکرار خیلی جدیتر برخورد میشه و همچنین تاپیک قفل میشه!
ممنون

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D

دوستان لطف کنید به با نقل قول ازین تاپیک یه لبخند بزنید تا این خانوم روحیه اش جریحه دار نشه
معمولا حقیقت تلخه اگه شما می خواید با لبخند زدن با این حقیقت کنار بیاید . آزادید.
پس خوش باشید

مهدي از تهران

عضو جدید
نمیدونم دخترا دنبال چی هستن .

ولی با توجه به سن فک کنم فرق کنه ..

مقتضیات سنی باعث میشه خواسته ها فرق بکنه ..

البته ....

شاهنامه آخرش خوشه ...

Behrooz79

عضو جدید
من این تاپیکو زدم که دخترا و پسرا بیشتر با هم آشنا بشن....

اگه میخواین جر و دعوا راه بندازین لطفا پست نزنین....

:razz::razz::razz:...

MaaRyaaM

عضو جدید
من این تاپیکو زدم که دخترا و پسرا بیشتر با هم آشنا بشن....

اگه میخواین جر و دعوا راه بندازین لطفا پست نزنین....

:razz::razz::razz:...​
آشنا بشن که چی ؟؟!

حالا که دارن همدیگرو میزنن
من نظری در مورد پسرا ندارم...

ساحل69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام،
بزارید من از دیدگاه یک دختر بگم... هر چند زیاد با این تاپیک ها موافق نیستم... ولی دیدم بحث خیلی بالا گرفته گفتم منم نظرمو بگم...
ببینید به نظر من دوستی یه دختر و پسر بیشتر به خاطر اینه که به هم عادت می کنن. مثلا هر روز با هم بیرون می رن و تلفن میزنن و ... . این باعث می شه توی اون موقعیت وقتی طرف مقابلت رو نبینی احساس دلتنگی کنی... شاید ممکنه حتی این دلتنگی رو به عشق تعبیر کنی ولی من می گم این دو تا کاملا متفاوتن... عشق چیزی نیست که به این آسونی ها بوجود بیاد و بره... مطمئنم پسرا هم همین طورن ... اون ها هم بیشتر به یک دختر عادت می کنن نه اینکه دوستش داشته باشن... البته قربانی چنین رابطه هایی اکثرا ( دقت کنین همیشه نه...) دختران و اینم به خاطر اون روحیه اون هاست... برخی پسرا شاید براشون مهم نباشه که اون دختر چطوری می خواد پسره رو فراموش کنه... البته نقطه مقابلش هم هست که دختره به هم بزنه و ککش هم نگزه... می دونم... می تونم بگم تنها دلیل این دوستی احتیاجات فرده... و مهمترینش برای یک دختر احتیاجات عاطفی اون هست...
به امید اینکه هیچ وقت دل هیچ کس چه پسر و چه دختر نشکنه...

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر شما

دخترا کلا 3 دسته هستن
دسته ی اول : کسانی که بنابر عادت و البته مرض با پسر مردم دوست میشن احساسا تش را به بازی میگیرن و خودشونم از همه بیشتر شکست می خورن دسته ی دوم اونایی که خیلی جلفنو دوست شدن با یه پسر را عادت و کلاس و از این چیزا میدونن
و اما دسته ی سو م و بهترین دسته ادمایی را که میشه بهشون اعتماد کرد چه دختر یا پسر انتخاب میکنن ازشون مشورت میگیرن و به کسی اعتماد میکنن که لیاقت اعتماد را داشته باشه و از هر رابطه ای سوئ برداشت نکنه

آخرین ویرایش:

m_azar

عضو جدید
خوب یک جمله جالب هست که میگه پسرها با 1000 دختر با یک آرزو دوست میشن و دخترها با یک پسر با 1000 آرزو.:surprised:
به نظر من این موضوع عمومیت نداره چون در سنین مختلف و در موقعیتهای مختلف و حتی در تربیتها و فرهنگهای مختلف متفاوته.
دخترها تو نوجوانی به امید پیدا کردن محبت با پسرها دوست میشن چون سنشون اونها رو جلب محبت یک پسر میکنه(البته نه دخترهای این دوره که همه از 7 سالگی استادن:w20:).
وقتی یه خورده بزرگتر میشن دنبال کسی میرن که بتونن بیشتر باهاش جلب توجه کنن و پز بدن، بزرگتر که شدن و عقلشون رسید به فکر پول و مال طرفشون میفتن که اون بیچاره بشه پله های ترقیشون.اما وقتی در نهایت عاقلتر میشن میفهمن مهم تفاهم داشتن هست و اینکه در کنار اون شخص به آرامش برسن. من شخصا تو این مرحله تنها چیزی که برام مهمه اینه که شخص مقابلم شعور داشته باشه و وقتی من از آسمون حرف میزنم اون از زمین برام نگه،به نظرم دخترها اگر دچار کمبود نباشن هدفشون آرامش و تکامل پیدا کردن هست. همه هم تو همه این مراحل رو خواسته هاشون وصله عشق و عاشقی می چسبونن اما انگیزه عاشق شدنشون هموناست که گفتم.
توجه بفرمایید این مطالب کاملا دو طرفه هست یعنی پسرها هم عینا این مراحل رو طی می کنن منتهی چون یک مقدار دیرکرد دارن،رو هر قسمت سنی واسه آقایون 5 سال بکشید:lol::whistle:

آگرین

عضو جدید
دخترا هم میدونن که دوست پسر مثل دستمال کاغذی میمونه.
دستمال دماغی هم آخرش جاش تو سطل آشغاله.
استفاده از دستمال دماغی دیگران نه تنها چندش آوره بیماری هم میاره.
ازدواج مثل نگه داشتن دستمال دماغی تو یخچال میمونه هیچ کس این کارو نمی کنه:biggrin:
چه تعبیر وحشتناک و بدی...برا ی دوستی شاید ... نمیدونم ...ولی برا ی همسر و ازدواج یه خورده بی انصافی هست...البته اگه با همسر مثل یه دوست صمیمی وخوب بود ان هم میشه یه دوست پسر;)

mohaghegh64

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهروز جون داداش تو آبروی هرچی پسره بردی با این تایپیکت

seiad

عضو جدید
1 = برای اینکه بگن ما هم هستیم
2 = ضعف درونی
3 = برای اینکه چهارتا کلمه از پسرا یاد بگیرن:biggrin:

T I T A N I U M

عضو جدید
کل تاپیک رو خوندم
واقعا تاپیک مسخره ای هستش
آقا بهروز تو هم واقعا با این تاپیکت نمی دونم دنبال چی هستی
بیشتر تشنج بین پسرا و دخترا درست می کنی با این تاپیکت
فکر کنم تو خیلی خوشت میاد با چند تا دختر دوس بشی و احساسات اونا رو به بازی بگیری
واقعا وجود پسرایی مثل تو برای پسر بودن ننگهستش
کاش یذره حداقل از این همه با بی حیایی گفتن این کلامات خجالت می کشیدی
واقعا چقدی توی جامعه ارزش ها تبدیل به بی ارزشی
و رزالتها تبدیل به کلاس و ارزش شدن
کی میخوایم درست بشیم رو نمی دونم
ولی این رو می دونم که خیلی داریم جاده رو عوضی میریم
کاش یکم به فطرتمون بر می گشتیم
دم از کرش میزینم و از جوان مردی کورش چیزی جز حرف رو بلد نیستیم
داشتن چند تا دوس دختر برامون افتخاره اما کمک به چند تا بی نیاز حوصله میخواد
ساعتها با یه دختر حرف زدن برامون خیلی راحت تر از چند تا ظرف شستن هستش و کمک به مادر یا خواهر یا همسرمون هستش
نمی دونم چه ویروسی اومد به جامعه اینطوری مریضمون کرد
حرف بزرگرامون رو قبول نمی کنیم میگم شما خیلی دمده هستین در حالی که خیلی راحت می تونیم از تجربیات اونها در روزهای آینده کمک بگیریم و حتی حرفهای و تجربه های دمده اونها رو در قالب مد امروزی برای خودمون الگو قرار بدیم
حرف زیاد است و وقت کم
عیدتن مبارک دوتسای گلم

یا حق

seiad

عضو جدید
کل تاپیک رو خوندم
فکر کنم تو خیلی خوشت میاد با چند تا دختر دوس بشی و احساسات اونا رو به بازی بگیری
ساعتها با یه دختر حرف زدن برامون خیلی راحت تر از چند تا ظرف شستن هستش و کمک به مادر یا خواهر یا همسرمون هستش
حرف بزرگرامون رو قبول نمی کنیم میگم شما خیلی دمده هستین در حالی که خیلی راحت می تونیم از تجربیات اونها در روزهای آینده کمک بگیریم و حتی حرفهای و تجربه های دمده اونها رو در قالب مد امروزی برای خودمون الگو قرار بدیم
حرف زیاد است و وقت کم
عیدتن مبارک دوتسای گلم

یا حق
توی گفت و گوی آزاد که مطلب علمی پخش نمی کنند
مثل اینکه اشتباه اومدی :biggrin:

alisafavieh

عضو جدید
کل تاپیک رو خوندم
حرف زیاد است و وقت کم
عیدتن مبارک دوتسای گلم

یا حق
اگه مسخرست پس چرا این همه وقت گذاشتی و پست زدی ؟!!!
هنوز شما این مطلب رو نمی دونی که این یه غریزه هست که در وجود تمام موجودات زنده روی کره زمین هست. این مطالب چه ربطی به کوروش و جوانمردی داره ؟ خیلی مسئله رو جدی گرفتی رفیق ! یادت نره تمام این مشکلاتی که در روابط آدمها و دختر و پسرها تو کشور ما هستش به خاطر محیط بسته و خفقان آوریه که در جامعه حاکمه که یه روزی امیدوارم این مسائل حل بشه تا هیچ دختری به قصد سر کار گذاشتن با پسری دوست نشه و هیچ پسری فقط به خاطر مسائل جنسی با دختری رابطه برقرار نکنه...
به هر حال سال خوبی داشته باشی
سال نو همه مبارک

T I T A N I U M

عضو جدید
اگه مسخرست پس چرا این همه وقت گذاشتی و پست زدی ؟!!!
هنوز شما این مطلب رو نمی دونی که این یه غریزه هست که در وجود تمام موجودات زنده روی کره زمین هست. این مطالب چه ربطی به کوروش و جوانمردی داره ؟ خیلی مسئله رو جدی گرفتی رفیق ! یادت نره تمام این مشکلاتی که در روابط آدمها و دختر و پسرها تو کشور ما هستش به خاطر محیط بسته و خفقان آوریه که در جامعه حاکمه که یه روزی امیدوارم این مسائل حل بشه تا هیچ دختری به قصد سر کار گذاشتن با پسری دوست نشه و هیچ پسری فقط به خاطر مسائل جنسی با دختری رابطه برقرار نکنه...
به هر حال سال خوبی داشته باشی
سال نو همه مبارک

خوب شد یادم انداختی که غریزی هستش ، نمی دونستم
واقعا کشف بزرگی انجام دادین
وقت گذاشتم به خاطر اینکه وظیفه من هستش تا بیام دفاع کنم
محیط بسته و بعضی مسائل سخت گیرانه رو من منکرش نیستم
ولی آیا راه حلش اینه که بیاییم با احساسات مرم بازی کنیم
بهتره منطقی باشی و کارای اشتباه خودمون رو با اشتباهات دیگران توجیح نکنیم

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر شما

بعضي از دخترا به دنبال سوء استفاده از پسرا هستن! بعضي به دنبال اينكه فقط بگن با يه پسر دوست هستن! بعضي به دنبال سر به سر گذاشتن پسرا و بعدشم خنديدن! بعضي دوست دارن يكي واقعاً دوستشون داشته باشه چون به اين دوست داشتن نياز دارن! و بعضي هم كارشون دوست شدنه! نمي تونن دوست نشن! ولي خودم چون دوست ندارم كسي رو بازي بدم نمي تونم با پسري دوست باشم! فكر نكنم احساس خوبي بهم بده!

alisafavieh

عضو جدید
خوب شد یادم انداختی که غریزی هستش ، نمی دونستم
واقعا کشف بزرگی انجام دادین
وقت گذاشتم به خاطر اینکه وظیفه من هستش تا بیام دفاع کنم
محیط بسته و بعضی مسائل سخت گیرانه رو من منکرش نیستم
ولی آیا راه حلش اینه که بیاییم با احساسات مرم بازی کنیم
بهتره منطقی باشی و کارای اشتباه خودمون رو با اشتباهات دیگران توجیح نکنیم
شما مثل اینکه اصلا عنوان تاپیک رو یادت رفته !!! مگه قراره کسی با احساسات مردم بازی کنه ؟ من هنوز رابطه دختر و پسر رو با کوروش و جوانمردیش نفهمیدم ! احتمالا اینم کشف شما بوده !!! اول شما این کشفتو توضیح بده تا بریم سراغ مسائل بعدی... درضمن شما از چی می خوای دفاع کنی ؟! هر رابطه ای چه با جنس موافق چه با جنس مخالف بر اساس یک سری اصول و منطق پایه ریزی میشه . البته منطق و اصولی که هر شخصی برای خودش داره. و این منطق هر چیزی ممکنه باشه . اصولا هر انسانی منافع خودش رو در هر مطلبی در نظر می گیره چه منفعت پولی باشه چه احساسی و چه هر چیز دیگر. راستی منظور شما از کارهای اشتباهمون رو به گردن دیگران نندازیم رو نفهمیدم. کدوم کار اشتباه ؟ اگه شما فکر می کنی اشتباهه که یه انسان با جنس مخالفش دوست باشه خوب شما دوست نشو اما یادمون نره من و شما برای بقیه نمی تونیم تعیین و تکلیف کنیم. شما اگه نظرت اینه که این کار اشتباهه به نظر من صد در صد درست و واجبه و اتفاقا اگر از دوران کودکی و مدرسه رابطه بین دخترا و پسرا باشه دیگه این موضوع به یک تابو تبدیل نمی شه و در این جامعه جوونای عقده ای بار نمیان تا با هر لبخندی عاشق بشن و با هر چشمکی بخوان سوءاستفاده بکنند. اصولا در یک جامعه استبداد زده و سنتی (از نوع واپس گرا) هستش که انواع و اقسام ناهنجاری ها دیده میشه. میگید نه یه نگاه به آمار بزه کاری در جامعه به اصطلاح اخلاق محور (!!!!) ما و به جوامع اجنبی های نجس بندازین و خواهید فهمید نسبت جرائم با توجه به میزان جمعیت اون کشور ها نسبت به ما چقدر کمتره.

آخرین ویرایش:

alisafavieh

عضو جدید
بعضي از دخترا به دنبال سوء استفاده از پسرا هستن! بعضي به دنبال اينكه فقط بگن با يه پسر دوست هستن! بعضي به دنبال سر به سر گذاشتن پسرا و بعدشم خنديدن! بعضي دوست دارن يكي واقعاً دوستشون داشته باشه چون به اين دوست داشتن نياز دارن! و بعضي هم كارشون دوست شدنه! نمي تونن دوست نشن! ولي خودم چون دوست ندارم كسي رو بازي بدم نمي تونم با پسري دوست باشم! فكر نكنم احساس خوبي بهم بده!
pme عزیز ممکنه بدونم این شعری که امضای شماست از کیه ؟ متن کاملش رو می تونم داشته باشم ؟

• Like
واکنش ها: pme

buddy

کاربر بیش فعال
رفاقت قصه ي تلخيست كه از نامش گريزانم . صداقت گر كه خواهي در جهان يك رنگ باش .

خالي از صد رنگ بودن زير پا افتاده است

نميدونم چرا آدما معني رفاقت ودوستس از يادشون رفته

دخترا از رفاقت با پسرا دنبال پر كردن خلئين كه از بي مهري خانوادشون دارن همينطورم پسرا از

رفاقت با دخترا . در كل مشكل عاطفي دارن

cartoon

عضو جدید
10در صد براي مسخره كردن
30 در صد از طريق ترغيب دوستان و بدون انگيزه قبلي
40 در صد باقي براي تامين نياز هاي روحي و پيدا كردن يك تكيه گاه عاطفي و بعد ازدواج
ممنون

عرض معذرت بابت حذف قسمتی از پیامتون
می خواستم اون قسمت که مد نظرمه واضح باشه
مرسي
واقعا که نظرتون قابل تامله
حداقل روش بيستر از نظرات دوستاي ديگه فکر شده
اينجا همه مي خوان فقط کل همو بخوابونن!!!

1 = براي اينکه بگن ما هم هستيم
2 = ضعف دروني
3 = براي اينکه چهارتا کلمه از پسرا ياد بگيرن

توي گفت و گوي آزاد که مطلب علمي پخش نمي کنند
مثل اينکه اشتباه اومدي

مثلا چه کلماتي
صداقت؟
يا ادب؟
!!!

به اندازه ادمها فکر هست که دنبالش باشند...

محبت
تيغ زدن
سرکار گذاشتن
انتقام
و
و
و
خيلي چيزهاي ديگه...

نميشه عموميت داد.

حیف که تشکر ندارم

رفاقت قصه ي تلخيست كه از نامش گريزانم . صداقت گر كه خواهي در جهان يك رنگ باش .

خالي از صد رنگ بودن زير پا افتاده است

نميدونم چرا آدما معني رفاقت ودوستس از يادشون رفته

دخترا از رفاقت با پسرا دنبال پر كردن خلئين كه از بي مهري خانوادشون دارن همينطورم پسرا از

رفاقت با دخترا . در كل مشكل عاطفي دارن

همه هم اینجوری نیستن
اما چون اکثر آدما این واژه رو گم کردن به اون آدمایی که می خوان این معنی رو درستش کنن هم به چشم دیگری نگاه می شه
اینطور نیست؟
مثل خود شما دوست عزیز
که این کمبود عاطفه رو عمومیت می دین