دخترا تیزهوش ترن یا پسرا

raha 001

عضو جدید
این شعر مصداق عینی پسرا و دختراس;)

دخترا شیرن مثل شمشیرررررن

پسرا موشن بس که کم هوشن :biggrin:

bpcom

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید دلیلش اینه که زنا در طول تاریخ وقت زیادی واسه کشفه علم نداشتن..:cool:
من با نظر ایشون موافقم در طول تاریخ امکاناتی که در اختیار مرد بود زن نداشت...
البته لازم به ذکر است که یکی از دلایل موفقیت و باهوش نشان داده شدن مردان در طول تاریخ ریسک پذیری و مقاومت اونا در مقابل مشکلات هست مردان موفق در مقابل شکستهاشون ضعف نشون نمیدادند و راهشونو ادامه میدادند و زنانی هم که از این روش پیروی کردند جز زنان باهوش و موفق شمرده میشوند.

pooh_69

عضو جدید
به نظر من دخترا از روی احساس تصمیم میگیرند ولی پسرا اصلا تصمیم نمیگیرن یا تابع مادرند یا تابع همسرند یا تابع شهوت. البته با عرض پوزش از تمامی آقاییون به قول معروف محترم.

bahar_sha

عضو جدید
پسرا حد متوسط ندارن یا خیلی باهوشن یا خیلی .....

اما دخترا اکثرا در یه سطح هستن فقط بستگی به ارادشون داره که به کجا برسن

bahram3

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگي داره...تواين دوره زمونه دخترا پيشرفت خوبي داشتن دليلشم به وجود اومدن مشكلات جلوپاي آقايونه...

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
به نظر من دخترا زیاد تیز هوش نیستند اونا فقط بر اساس احساسشون تصمیم گیری میکنن در صورتی که پسرا قط بر اساس عقلشون تصمیم میگیرن .
شما چه نظری دارید؟ :crying2:

جالبه ... ببخشید کی گفته هوش یعنی عقل ؟!!
در ضمن کی گفته احساس جزئ از هوش نیست ؟!!

اصلا شما هر چقدر تونستی به طرف مقالبت معنی هوش رو برسونی با هوش هستی ... حالا هوش رو تعریف کن ببینم !!!

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدم واسه پیشرفت نیاز به هوش زیاد نداره، نیاز به تلاش و پشتکار داره
ضمنا ما چند نوع هوش داریم، هوش ریاضی، هوش اجتماعی، هوش هنری و.... که هر کسی از یکیش بهره بیشتری برده، اما همه بالاخره یه هوشی دارن. اون چیزی که تو جوامع به عنوان هوش شناخته میشه هوش ریاضیه. اما کلا بهره هوشی خیلی به جنسیت وابسته نیست.(اینارو همشو تو مقاله خونده بودم، از خودم نگفتم)

donya...

عضو جدید
نظر من اینه که دختر و پسر در کنار هم میتونن عملکرد بهتری داشتن.به این دلیل که پسرا از بعضی منابع بهتر کمک میگیرن و دخترا از بعضی منابع دیگه.این که گفتن پسر و دختر مکمل همدیگه هستن رو من قبول دارم.نمیشه گفت کدومشون باهوش ترن.اگه انیشتین مرد بود خب ماری کوری هم زن بود.مردا به خاطر آزادی عمی بیشتری که تو طول تاریخ داشتن شاید تونستن به موفقیت های بیشتری برسن.اگه دقت کنین میبینین که تو این مدت اخیر که آزادی زن ها رفته رفته بیشتر میشه اونا به موفقیت های بیشتری نسبت به مردا رسیدن و دارن خودشون رو اثبات میکنن.هوش به جنسیت مربوط نمیشه.درسته زنا حساس ترن.اما بعضی وقتا هم پیش میاد که احساس بهتر از عقل به آدم کمک میکنه.
از اینکه یکی به روشن فکری و با فرهنگی شما تو باشگاه پیدا میشه جای امیدواریه منم با نظرت موافقم کاش این تبعیضا تموم میشد و هر کسی به جایگاه واقعی خودش فکر میکرد و برای رسیدن به اون تلاش..........
شرمنده تشکر نداشتم

nazinaz

عضو جدید
نظر من اینه که دختر و پسر در کنار هم میتونن عملکرد بهتری داشتن.به این دلیل که پسرا از بعضی منابع بهتر کمک میگیرن و دخترا از بعضی منابع دیگه.این که گفتن پسر و دختر مکمل همدیگه هستن رو من قبول دارم.نمیشه گفت کدومشون باهوش ترن.اگه انیشتین مرد بود خب ماری کوری هم زن بود.مردا به خاطر آزادی عمی بیشتری که تو طول تاریخ داشتن شاید تونستن به موفقیت های بیشتری برسن.اگه دقت کنین میبینین که تو این مدت اخیر که آزادی زن ها رفته رفته بیشتر میشه اونا به موفقیت های بیشتری نسبت به مردا رسیدن و دارن خودشون رو اثبات میکنن.هوش به جنسیت مربوط نمیشه.درسته زنا حساس ترن.اما بعضی وقتا هم پیش میاد که احساس بهتر از عقل به آدم کمک میکنه.
ممنون از نظرتون.کاملاااا موافقم.
ببخشید،تشکرام تموم شده.

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا جایی که ما میدونیم موانع بیشتر شده.............. ولی کمتر نه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IQ, EQ خانم ها همیشه بیشتر بوده............:D;)
اما باید قبول کرد که موانع زیادی جلوی پای خانوما بوده که کم کم داره برداشته می شه
مثلا برین حوادث مربوط به تاسیس اولین مدرسه ی دخترانه رو بخونین... ببینین با چه جهل و تعصبی با این قضیه برخورد کردن... چیزی که امروز برای ما عجیبه و من مطمئنم هرروز برای ما بهتر از روز قبل خواهد بود ;) ;)

sourenabs

عضو جدید
سامنو الیکم
خدای هوش پسرا
خانوما میخوان با هوش باشن اما در حین تلاش کردن بی هوش میشن

کاپتا

اخراجی موقت
هیششششششکدوم!اصلا تواین زمونه چیزی به نام هوش نمونده که بخایم مقایسه کنیم مال کی بیشتره مال کی کمتره!!!!!!!پس دعوا نکنید...