دخترا بگن کدوم !!!!!!؟

eizabel

عضو جدید
کدوم خدا وکیلی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پسرم و میگم مردی به قیافه نیست... به اینه که آدم رو حرفش بمونه. به اینه که واقعا مرد باشه

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
به جان خودم به قیافست ..حالا تو قیافه درست درمونی نداشته باش ولی سر حرفت وایسا اگه کسی نگات کرد ..مرد باش اگه کسی نگات کرد باور کن:D

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مردی به صداقته .....

به وفاداریشه........

به مهربونیشه.......

به اخلاقشه........

به محبتشه........

به ناز خریدناشه.....

و هر چی خصلت خوب داریم....

البته زنم باید برای این مرد خانوم باشه

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردی به صداقته .....

به وفاداریشه........

به مهربونیشه.......

به اخلاقشه........

به محبتشه........

به ناز خریدناشه.....

ولی در عمل به تیپ و قیافه قد و هیکل و ماشین زیرپاشه ...:D

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی در عمل به تیپ و قیافه قد و هیکل و ماشین زیرپاشه ...:D

برا منکه اونطور نیست............نمیگم اینکه اصلآ تیپو قیافه نداشته باشه .........ولی مثل حوری هم نمیخوام.........

و اینکه اگه آدم خوشبختو آرامش داشته باشه هم ماشین به دست میاد هم خونه و هم چیزای دیگه

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
برا منکه اونطور نیست............نمیگم اینکه اصلآ تیپو قیافه نداشته باشه .........ولی مثل حوری هم نمیخوام.........

و اینکه اگه آدم خوشبختو آرامش داشته باشه هم ماشین به دست میاد هم خونه و هم چیزای دیگه
حالا ان شاالله همه در عمل هین طرز فکر و داشته باشن یا هر دختری حداقل خودش و نگاه بکنه بعد دنبال برت پیت بگرده و امثال اون ..من والا اسمش هم درست نمیدونم بنویسم

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا ان شاالله همه در عمل هین طرز فکر و داشته باشن یا هر دختری حداقل خودش و نگاه بکنه بعد دنبال برت پیت بگرده و امثال اون ..من والا اسمش هم درست نمیدونم بنویسم

ایشالاه که اینجور میشه ................ولی اینم بگم تقصیر از دخترا نیست که انتظار زیادی دارن بلکه تقصیر جامعه است که هر کی خودی نشون نده میخوابه.........یعنی دخترا هم میترسن و شاید میخوان آینده شونو تضمین کنن......ولی اینجاشو در نظر نمیگیرن که باید اول گفته های من در پست اول باشه بعد پولو ماشین بخوان......چون پولو ماشینو خونه هیچ وقت خوشبختی نمیاره.............خوشبختی در اصل اونه که تو خونه خودت آرامش داشته باشی و بدونیکه کسی دوستداره........

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشالاه که اینجور میشه ................ولی اینم بگم تقصیر از دخترا نیست که انتظار زیادی دارن بلکه تقصیر جامعه است که هر کی خودی نشون نده میخوابه.........یعنی دخترا هم میترسن و شاید میخوان آینده شونو تضمین کنن......ولی اینجاشو در نظر نمیگیرن که باید اول گفته های من در پست اول باشه بعد پولو ماشین بخوان......چون پولو ماشینو خونه هیچ وقت خوشبختی نمیاره.............خوشبختی در اصل اونه که تو خونه خودت آرامش داشته باشی و بدونیکه کسی دوستداره........
آفرین بر شما به نظرتون چند درصد دخترا مثل شما رفتار میکنن ؟

mis.engineer

عضو جدید
مردی به صداقته .....

به وفاداریشه........

به مهربونیشه.......

به اخلاقشه........

به محبتشه........

به ناز خریدناشه.....

دقیقا ولی خیلی کم شدن همچین مردایی

یه مورد دیگه ام که هستش اینه که واقعا نمیشه گفت قیافه اصلا مهم نیست دروغ چرا واسه من بشخصه بعد از مرد بودن و با شخصیت بودن و مغرور بودن و در عین حال شوخ طبع بودن طرف و مهم تر از همه وفاداریش، تا حدودی قیافم مهمه
البته تو پاورقی بگم منظورم مرد خوش قیافه نیست کسی که حداقلش بهت بخوره...

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقیقا ولی خیلی کم شدن همچین مردایی

یه مورد دیگه ام که هستش اینه که واقعا نمیشه گفت قیافه اصلا مهم نیست دروغ چرا واسه من بشخصه بعد از مرد بودن و با شخصیت بودن و مغرور بودن و در عین حال شوخ طبع بودن طرف و مهم تر از همه وفاداریش، تا حدودی قیافم مهمه
البته تو پاورقی بگم منظورم مرد خوش قیافه نیست کسی که حداقلش بهت بخوره...

حرف تو هم درسته خانومم..........
منم نگفتم که مهم نیستش....اگه پست بعدیمو بخونین متوجه میشین...............درسته باید از نظر قیافه هم یکم خوب باشه

حرف تو هم درسته خانومم..........
منم نگفتم که مهم نیستش....اگه پست بعدیمو بخونین متوجه میشین...............درسته باید از نظر قیافه هم یکم خوب باشه
مطمئنی؟
ساناز جان چرا شعار میدی؟ :)به نظر منم قیافه طرف مقابل باید در حد خودت باشه حالا کمترم بود قبوله:D
همه اینا یه طرف آدم بودن طرفم یه طرف

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مطمئنی؟
ساناز جان چرا شعار میدی؟ :)به نظر منم قیافه طرف مقابل باید در حد خودت باشه حالا کمترم بود قبوله:D
همه اینا یه طرف آدم بودن طرفم یه طرف

بله که مطمئنم...........درسته اولا خیلی به قیافه حساس بودم که اله و بله .......ولی دیگه اونطور نیستم و اینم بگم نه اینکه برام مهم نباشه ....فقط تعادل میخوام.............نه اینکه با من تعادل باشه بلکه در جای خودش و در قیافه ها تعادل باشه...........
من شعار نمیدم چون اینجا جای راهپیمایی نیست........حرف میزنمو پاش می ایستم................
دقیقآ درسته باید بویی از انسانیت داشته باشه

بله که مطمئنم...........درسته اولا خیلی به قیافه حساس بودم که اله و بله .......ولی دیگه اونطور نیستم و اینم بگم نه اینکه برام مهم نباشه ....فقط تعادل میخوام.............نه اینکه با من تعادل باشه بلکه در جای خودش و در قیافه ها تعادل باشه...........
من شعار نمیدم چون اینجا جای راهپیمایی نیست........حرف میزنمو پاش می ایستم................
دقیقآ درسته باید بویی از انسانیت داشته باشه
اینکه 100% هیچکس مرد خیلی خشگلو فلانو بمان نمیخواد از قدیم گفتن زن خیلی خوشگل ماله مردمه مردش که دیگه بدتر اما میگم باید از لحاظ ظاهرم بهم بخورن

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینکه 100% هیچکس مرد خیلی خشگلو فلانو بمان نمیخواد از قدیم گفتن زن خیلی خوشگل ماله مردمه مردش که دیگه بدتر اما میگم باید از لحاظ ظاهرم بهم بخورن

بله حرف شما متین........:)

ولی یه جایی میخوندم که پژوهشگران بر اساس آزمایش های مکرر به نتیجه ای رسیدن که مردهایی که زنهای زیباتر از خود را دارند ازدواج موفقی دارند...........و در زوج هایی هم که مردها زیباتر از زنها بودن بیشتر اختلاف داشت............و در بین زوج هایی که اکثرآ متعادل بودن و یا از نظر قیافه با هم یکسان بودن زندگی خوبی داشتن ولی هر از گاهی دچار مشکل میشدن...........و در آخر اینو اعلام کرده بودن که بهترین گزینه گزینه اوله............البته نظر با نظر خود دوستانه.........من فقط نظر شخصیمو بیان کردم

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرچی باشه فقط ادم باشه ن ک ...........
البته 1 قابل تحمل تره

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هردوشو ب ی اندازه مزخرف و بیخودن ...هیچ فرقی هم نمیکنن!!!

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با کریــــــــــــــــــم بنزززززززما.خخ:D