دانلود نرم افزار ETAP

amin_rz

عضو جدید
نرم افزار قدرتمند، جهت تحلیل و آنالیز سیتمهای قدرت که دارای کتابخانه داده ( Library) مناسبی برای انتخاب مشخصات و جزییات تجهیزات به کار رفته درتاسیسات الکتریکی است، این نرم ‌افزار مطابق با استاندارد IEC تهیه گردیده و در بعضی از موارد مانند سیستم زمین از استانداردهای دیگر نیز مانند IEEE 80 استفاده نموده است، با کمک این نرم ‌افزار تمام مطالعات سیستمی که بر اساس استاندارد API RP540 انجام آن ضروری است از جمله ، پخش بار، محاسبات اتصال کوتاه، هماهنگی بین رله ‌های حفاظتی، بررسی شرایط راه‌اندازی موتورهای الکتریکی، بررسی هارمونیکی سیستم، ..... قابل انجام است. در بین نرم افزارهای رشته برق و قدرت ETAP بهترین نرم افزار آنالیز و شبیه سازی است .نرم افزار ETAP یک برنامه آنالیز جامع جهت طراحی، شبیه سازی و عملکرد تولید، توزیع سیستمهای توان الکتریکی است. این نرم افزار در واقع یک شبیه سازی گرافیکی سیستمهای تولید و توزیع فشار قوی است.

http://power.mem.ir/part,showEntity/id,110/lang,fa/fullView,true/

[h=5]دانلود[/h] +ETAP 1
+ETAP 2
+ETAP 3
+ETAP 4
+ETAP 5
+ETAP 6

آخرین ویرایش توسط مدیر:

manutdarsenal

عضو جدید
سلام من نرم افزار ای تپ ورژن 7 و نصب کردم ولی پیغام خطای resource was unavailable arequired رو هنگام دبل کلیک روی المان ها میده اگه ممکنه منو راهنمایی کنید ! البته من نرم افزار رو کرک کردم ودر مورد طراحی سیستم زمین ازش استفاده کردم

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز شما از چه سیستم عاملی استفاده می کنید/؟

بالا