دانشگاه علم و صنعت ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مریم راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
!

!

آخه فقط اینطوری سر به راه میشی...
تازه همینکه تنبیه بدنی نمیشی برو خدا رو شکر کن ... :D;)

باریکلا مریم
خیلی زرنگی ... و همینطور حرف گوش کن ... :biggrin:

ويرايش شده توسط مریم راد در 2 دقيقه پيش در ساعت 04:02 PM

مجتبی این یعنی چی؟ویرایش؟من؟:razz::razz::razz:

زرنگ که هستم اما حرف گوش کن.....
تنبیه بدنی؟تو منو؟آره؟مسایل رو اینطوری حل میکنند!
:w24::w24::w24:
در ضمن آقا من از اول هم سر به راه بودم!

مریم راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
هوش!

هوش!

تـــــســـت هـــوش!
این یک تست هوش واقعیست و به هیچ وجه سرکاری نیست!
پس با کمال آرامش و دقت به این تست هوش جواب بدید.
با خودتون رو راست باشید و تا زمانی که از دونستن یا ندونستن جواب مطمئن نشدید به جواب نگاه نکنید.
در تصوير زير
پنج شكل براى شما مشخص شده و شما بايد با كشف ارتباط واقعا" منطقى بين اين شكل ها
شكل ششم را حدس بزنيد.
لطفا خوب چند دقیقه فکر کنید...

ببینم چی کار میکنیدها!:redface::redface::redface:

htaheri

عضو جدید
اشتباه؟ چی رو؟
یعنی تو با مغزت که جمع زدی به عددی غیر از 4100 رسیدی؟ خب جمعت رو قوی کن...
نوکرتم داداش ... امضا هم قابلت رو نداره... :smile:;)

راست میگی ؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا از جمع چند رقم با چند رقم شروع کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin::biggrin::biggrin:
مجتبی جون دستم به دامنت
باید قول بدی کمکم کنیا!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)

htaheri

عضو جدید
اخی
تا قبل از عید پشت صفحه موبایلم بود;)

آهان فهمیدم اینو پشت صفحه ی موبایلت
گذاشته بودی که اگه موبایلت رو ازت دزدیدن
اون بیچاره ها رو تهدیدبه...... کنی
تا شاید عذاب وجدان بگیرن و بیان
موبایلت رو بهت پس بدن
هان....هان....هان....:biggrin::biggrin::biggrin:

مریم راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
بی هوش ها!

بی هوش ها!

تـــــســـت هـــوش!

ببینم چی کار میکنیدها!:redface::redface::redface:

واقعا که!چه همه با هوشنددددددددددددددددددددددددددددددد!

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
صبح و شب همتون بخیر...........
خوبید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
انگار هیچکس نمیاد ولی اینطور که معلومه حسین و مریم هستن که تاپیک نگه داشتن ........
دمتون گرم .........
من که اصلا حس دادن هیچ پستی رو ندارم ..........
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

مریم راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
دمت گرم آبجی!

دمت گرم آبجی!

سلام
خوبید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
انگار هیچکس نمیاد ولی اینطور که معلومه حسین و مریم هستن که تاپیک نگه داشتن ........
دمتون گرم .........
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام خانم گل
صبح و شبتو قاطی کردیا!به به چی شده؟چه خبره؟:biggrin::biggrin::biggrin:دمت تو بیستر گرم!چرا حس نداری؟:(

Clemenza

عضو جدید
سلام
خوبید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دمتون گرم .........
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

بیا حالا این سیگارو بکش. آروم میشی.

htaheri

عضو جدید
کپی برابر اصل!!!!!!!!!!!!!!!
من فقط عاشق اینم.... از گرسنگی نمیرم...... اِنقَدَر زنده بمونم..... . تا که حالتو بگیرم....... من فقط عاشق اینم.... وقتی از همه کلافم..... جای تو ،درد دلامو...... بخونم واسه لاحافم!..... من فقط عاشق اینم...... وقتایی که با تو تنهام..... پودر فلفلو بریزم..... توو غذای تو ، سرِ شام..... عاشق اون لحظه ام که..... من بخندم و بشینم..... حواست به من نباشه...... ورجه وورجتو ببینم...... من فقط عاشق اینم...... الکی یهو نمیرم..... اِنقَدَر زنده بمونم..... تا که حالتو بگیرم !!!!

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خانم گل
صبح و شبتو قاطی کردیا!به به چی شده؟چه خبره؟:biggrin::biggrin::biggrin:دمت تو بیستر گرم!چرا حس نداری؟:(
سلام
اون موقع عزيزم ساعت 12:30 بود منم هم صبح و شب رو با هم گفتم چون بينش بوديم ;)
بیا حالا این سیگارو بکش. آروم میشی.
نه بابا علي جان ...........
سيگار اثر نكرد رفتم چيزهاي ديگر رو امتحان كردم ولي ديگه فايده نداره:biggrin::D:surprised:

مریم راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اون موقع عزيزم ساعت 12:30 بود منم هم صبح و شب رو با هم گفتم چون بينش بوديم ;)

سيگار اثر نكرد رفتم چيزهاي ديگر رو امتحان كردم ولي ديگه فايده نداره:biggrin::D:surprised:

به به!شب زنده داری دیگه؟چی رو امتحان کردی هان هان هان؟خلافت سنگین شده ها!:biggrin::biggrin::biggrin:

مهندس بهتون بر نخوره .به من ربطی نداره هاااااااا
ولی در کل شما دو تا مکانیکی (شما و فرزاد) که متاهل هستید چقدر (شرمنده) ز..ز تشریف دارید ..........:D
عجب قدرتی خانم هاتون دارن..........;)
طیبه کجایی؟ مریم ؟
در کل میشه این خاصیت رو به کل مکانیکی ها تعمیم داد..........:biggrin::biggrin:
نظر شما چیه ؟؟؟؟؟ :que:
ما مكانيكي ها هرچند مي دونيم جنس دوم جماعت جنبه و ظرفيت و كلا چيزاي تو اين مايه ها رو ندارن ولي با اينحال چون خلايق هستند و ضعيف ، باز احترام قائليم ..
چكار ميشه كرد ديگه !
احترام نگيريم چي بگيريم ؟
لابد مثل جنس دوم ، ‌پاچه :)
ضمناً نيست كه دل رحميم ، ضعيف كش نيستيم ;)

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به به!زیر اون قیافه آروم عجب چیزی خوابیده؟ما داشتیم مجتبی رو ترک میدادیم.حالا جنابعالی به سارا پیشنهاد میدی؟برو پسر خوب تا چیزی نگفتم!:mad::mad::mad:
از ان نترس که های هوی دارد ...........
از ان بترس که سر .....:redface:

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما مكانيكي ها هرچند مي دونيم جنس دوم جماعت جنبه و ظرفيت و كلا چيزاي تو اين مايه ها رو ندارن ولي با اينحال چون خلايق هستند و ضعيف ، باز احترام قائليم ..
چكار ميشه كرد ديگه !
احترام نگيريم چي بگيريم ؟
لابد مثل جنس دوم ، ‌پاچه :)
ضمناً نيست كه دل رحميم ، ضعيف كش نيستيم ;)

شما اقایون که میدونید ما ظرفیت نداریم چرا انقدر دنبال خانم ها میدوید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
احتمالا به خاطر کمبود ها هست که تو جنس شما پیدا میشه نه...........؟؟؟؟؟؟:biggrin:

آخرین ویرایش:

Clemenza

عضو جدید
سيگار اثر نكرد رفتم چيزهاي ديگر رو امتحان كردم ولي ديگه فايده نداره:biggrin::d
خوب من که گفتم سیگار نیست. شکلش مثل اونه. اینو امتحان نکردی. بیا:smile:

الان از من بترسید دوستان

شما اقایون که میدونید ما ظرفیت نداریم چرا انقدر دنبال خانم ها میدوید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
احتمالا به خاطر کمبود ها هست که تو جنس شما پیدا میشه نه...........؟؟؟؟؟؟
ندو آقا ندو. قدم بزن;) بیا این یکی رو بزن عصبانیتت فروکش کنه.:D

htaheri

عضو جدید
احتمالا به خاطر کمبود ها هست که تو جنس شما پیدا میشه نه...........؟؟؟؟؟؟:biggrin:

خودتون قضاوت کنین!!!!!!!!!!
(خانوم ها فقط قول بدین که کلمو نکنین!!!!!!!!)

24 ساعت از زندگی دخترا و پسرا

[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]اول دخترا[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]5صبح: دیدن رویای شاهزاده سوار بر اسب در خواب…..
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]6 صبح: در اثر شکست عشقی که در خواب از طرف شاهزاده می خوره از خواب می پره .[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]7صبح: شروع می کنه به آماده شدن . آخه ساعت 12 ظهر کلاس داره!!!!!!!![/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]8 صبح: پس از خوردن صبحانه مفصل (علی رغم 18 کیلو اضافه وزن) شروع می کنه به جمع آوری وسایل مورد نیاز: جوراب و مانتو و کیف و لوازم آرایش و لوازم آرایش و لوازم آرایش و لوازم آرایش و…[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]9صبح: آغاز عملیات حساس زیر سازی بر روی صورت (جهت آرایش)[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]10 صبح: عملیات زیرسازی و صافکاری و نقاشی همچنان با جدیت ادامه دارد .[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]11 صبح: عملیات آرایش و نقاشی و لنز کاری و فیشیل و فوشول با موفقیت به پایان می رسد و پس از اینکه دختر خودش رو به مدت نیم ساعت از زوایای مختلف در آیینه بررسی کرد و مامان جون 19 تا عکس از زوایای مختلف ازش گرفت، به امید خدا به سمت دانشگاه میره .[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]12 ظهر: کلاس شروع شده و دختره وارد کلاس میشه تا یه جای خوب برا خودش بگیره . ( جای خوب تعابیر مختلفی داره . مثلا صندلی بغل دستی پولدارترین پسر دانشگاه - صندلی فیس تو فیس با استاد: در صورتی که استاد کم سن و سال و مجرد باشد و … )[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]1 ظهر: وسط کلاس موبایل دختر می زنگه و دختر با عجله از کلاس خارج میشه تا جواب منیژه جون رو بده. و منیژه جون بعد از 1.5 ساعت که قضیه خاستگاری دیشبش رو + قضیه شکست عشقی دوست مشترکشون رو براش تعریف کرد گوشی رو قطع می کنه. اما دیگه کلاس تموم شده .[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]2 ظهر: کلاس تموم شده و دختر مجبوره از یکی از پسرای کلاس جزوه بگیره. توجه داشته باشین دختر نباید از دخترا جزوه بگیره. آخه جزوه دخترا کامل نیست!!!!!!!!!!!
[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]3 ظهر: دختر همچنان در جستجوی کیس مناسب جهت دریافت جزوه!!!!![/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]4عصر: دختر نا امید در حرکت به سمت خانه.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]5 عصر: یکدفعه ماشین همون پسر پولداره که جزوه هاشم خیلی کامله جلوی پای دختره ترمز می کنه و ازش می خواد که برسونتش.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]6 عصر: دختر به همراه شاهزاده رویاهاش در کافی شاپ گل زنبق!!! میز دوم. به صرف سیرابی گلاسه.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]7 عصر: دختر دیگه باید بره خونه و پسر تا دم خونه می رسونتش. [/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]8 غروب: دختر در حال پیاده شدن از ماشین اون پسره: راستی ببخشید جزوه تون کامله؟؟؟ امروز انقدر از عشق سخن گفتی مجالی برای تبادل جزوه نموند. و جزوه رو از پسر می گیره.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]9 شب: دختر در حال چیدن میز شام در خانه سه تا ظرف چینی گل سرخی جهیزیه مامانش رو میشکونه (از عواقب عاشقی)[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]10شب: دختر در حال تفکر به اینکه ماه عسل با اون پسره کجا برن ؟؟!!؟!؟!؟!؟![/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]2شب: دختر داره خواب میبینه رفته ماه عسل.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]5 صبح: دختره بیدار میشه و میبینه اون پسره sms داده که: برای نامزدم کلی از تو تعریف کردم. خیلی دوست داره امروز با من بیاد دانشگاه ببینتت!!! و امروز دختر باید کمی زودتر به دانشگاه برود. شاید جای مناسب تری در کلاس نصیبش شد!!!!!!!!!!!!![/FONT]

[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]و پسرا[/FONT]​
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]8 صبح: تو رخت خواب…..
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]9 صبح: یکم وول میخوره یه لنگه از پاشو از زیر پتو میده بیرون کفش های مارک دارش هنوز پاشه از پارتی دیشب اومده زحمت در آوردنشم نکشیده….[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]10 صبح: مامان در و باز میکنه میبینه پسرش خوابه(الهی مادر فدات شه بچه ام تا صبح خونه دوستش کارای پایان نامه اش رو میدیده گناه داره صداش نکنم یکم دیگه بخوابه!)[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]11 صبح : از جا میپره سمت دستشویی………….(اگه نه که باز خوابه)[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]12 صبح یا ظهر: موبایلشو میبینه 99 تا میس کال 199 تا اس ام اس سرش گیج میره سونیا - رزا- سارا-بهناز -نازی-ژیلا- الناز- بیتا و………اقدس و شوکت هم آخریاشن اوه باز زنگ میخوره؟ سایلنت بهترین راه حله![/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]میشه یه ساعت دیگه هم خوابید![/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]1 ظهر: مامان اومد دم در باز خوابه؟ پسر گلم علی جان بیدار شو مادر لنگه ظهر پاشو ضعف می کنیا! خوشگلم مامانت قوربونه ابروهای شمشیریت بره ….علی جاااااان عللللللللللللی (پتو رو میکشه)….ا…مامان!! بزار بخوابم پاشو دیگه پرتش میکنه[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]2 ظهر:ماماااااااااااااان …..ناهار[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]3 ظهر:مامااااان جورابام کو؟[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]4عصر: مامااااااااااان ….سوییچ؟؟[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]5 عصر: اولین اتو…(مسافرکشی صلواتی پسرا بیشتر برا ثوابش این عمل انسان دوستانه رو انجام میدن)[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]6 عصر:به دستور مامان میره دنبال آبجی کوچیکه کلاس زبان البته این کار هم فقط از روی علاقه به خواهر انجام میده نه برای دید زنی چشم ها مثل چراغ پلیس میگرده که کسی از قلم نیوفته البته این کار هم برای نظارت وحس انسان دوستی انجام میده و فقط کافیه یک پسر 10 ساله بیاد بیرون از کلاس خواهر پشت کنکوریشو خفه میکنه که ..آره کلاس مختلطه تو هم این همه کلاس حتما باید بیای اینجا! حالا باشه خونه حسابتو میرسم به لیدا بگو بیاد برسونیمش دیر وقته زشته..(داداش آخه اون که خونه اش 2ساعت با ما فاصله است….امان از این خواهر ها که درد برادراشونو نمی فهمن نمی دونن برادر ضون بیچاره کمک و امداد…)[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]7 عصر: لیدا خانم شما تشنه تون نیست آبجی؟ تو چی؟ با یه آب زرشک چطورین؟[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif](زود خودش میخوره دوتا هم میاره میده به خواهرش و لیدا جون سریع راه میوفته یه ترمز شدید که لیدا جان نیازمند به دستمال کاغذی علی آقا هم که نقشه اش گرفت دستمال حاوی شماره موبایل رو تقدیم میکنه ….)با یه عالمه شرمندگی لیدا که خشکش زده ترجیح میده با مانتوش پاک کنه …[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]8 غروب: دم خونه لیدا و لحظه فراق ….چه زود دیر می شود….!!![/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]9 شب: آقا این خانم برسونین به این آدرس با آژانس خواهرو پیچوند…..[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]10شب: یه مهمونی کوچیک طرفای کامرانیه حیلی خلوت فقط از دور شبیه تظاهرات میمونه…[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]2شب:مادر کجا بودی؟ دلم هزار راه رفت …. چقدر برای پایان نامه ات زحمت میکشی دیگه جون نمونده برات بیا یه لقمه غذا بخور جون بگیری؟ نه مامان خسته ام با لباس تو رختخواب ولو میشه (مادر: الهی مادرت بمیره باز بی غذا خوابید خدا لعنت کنه هر چی دانشگاه بچه های مردم اسیرن برا یه درس هر شب تحقیق!!!)[/FONT]
[/FONT][/FONT]

mojtaba_81

عضو جدید
[/B][/COLOR]

مجتبی این یعنی چی؟ویرایش؟من؟:razz::razz::razz:

زرنگ که هستم اما حرف گوش کن.....
تنبیه بدنی؟تو منو؟آره؟مسایل رو اینطوری حل میکنند!
:w24::w24::w24:
در ضمن آقا من از اول هم سر به راه بودم!

خوبه ... تنبیهات جدی تری برات در نظر داشتم...

راست میگی ؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا از جمع چند رقم با چند رقم شروع کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin::biggrin::biggrin:
مجتبی جون دستم به دامنت
باید قول بدی کمکم کنیا!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)

شروع کن دیگه... از این آکبندی در بیا خلاصه...

سلام
خوبید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دمتون گرم .........
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

آخه طیبه ویروسی کرده اینجارو...

به به!زیر اون قیافه آروم عجب چیزی خوابیده؟ما داشتیم مجتبی رو ترک میدادیم.حالا جنابعالی به سارا پیشنهاد میدی؟برو پسر خوب تا چیزی نگفتم!
:mad::mad::mad:

با کیا؟

نمونه اش همین مریم
تو نت ازش نترسید
بیرون ازش بترسید

مریم راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
!

!

خوب من که گفتم سیگار نیست. شکلش مثل اونه. اینو امتحان نکردی. بیا:smile:

الان از من بترسید دوستان

ندو آقا ندو. قدم بزن;) بیا این یکی رو بزن عصبانیتت فروکش کنه.:D

به به!چه سابقه دار!خودتم مصرف داشتی برادر یا فقط جوونای مردم رو گمراه میکنی؟
:w18::w18::w18:

وای ترسیدم!ولی خدایی علی با قیافه آرومش همه رو گول میزنه!

تو حرف سارا عصبانیت می بینی؟واقعیتو گفته آقا!

آره حتماً همینه که تو میگی :confused:
اینو نگید چی بگید ؟.. :redface:

مطمين باش همینه!سارا جون ممنون از گفتن واقعیت ها!

مریم راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
++++++++++++++

++++++++++++++

خوبه ... تنبیهات جدی تری برات در نظر داشتم...

آخه طیبه ویروسی کرده اینجارو...

با کیا؟

نمونه اش همین مریم
تو نت ازش نترسید
بیرون ازش بترسید

ا!مثلا چه تنبیهی؟وای ترسیدم!دو رکعت نماز ترس به جا اوردم!:biggrin::biggrin::biggrin:

با اونا دیگه!:D

مگه من نمونه ام؟ممنون از تعریفت!من اصلا ترس دارم؟چرا واسه دختر مردم حرف درمیاری؟هر کی ندونه فکر میکنه چی کارت کردم من!

مریم راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
++++++++++++++

++++++++++++++

خودتون قضاوت کنین!!!!!!!!!!
(خانوم ها فقط قول بدین که کلمو نکنین!!!!!!!!)

24 ساعت از زندگی دخترا و پسرا

[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]اول دخترا[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]5صبح: دیدن رویای شاهزاده سوار بر اسب در خواب…..
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]6 صبح: در اثر شکست عشقی که در خواب از طرف شاهزاده می خوره از خواب می پره .[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]7صبح: شروع می کنه به آماده شدن . آخه ساعت 12 ظهر کلاس داره!!!!!!!![/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]8 صبح: پس از خوردن صبحانه مفصل (علی رغم 18 کیلو اضافه وزن) شروع می کنه به جمع آوری وسایل مورد نیاز: جوراب و مانتو و کیف و لوازم آرایش و لوازم آرایش و لوازم آرایش و لوازم آرایش و…[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]9صبح: آغاز عملیات حساس زیر سازی بر روی صورت (جهت آرایش)[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]10 صبح: عملیات زیرسازی و صافکاری و نقاشی همچنان با جدیت ادامه دارد .[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]11 صبح: عملیات آرایش و نقاشی و لنز کاری و فیشیل و فوشول با موفقیت به پایان می رسد و پس از اینکه دختر خودش رو به مدت نیم ساعت از زوایای مختلف در آیینه بررسی کرد و مامان جون 19 تا عکس از زوایای مختلف ازش گرفت، به امید خدا به سمت دانشگاه میره .[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]12 ظهر: کلاس شروع شده و دختره وارد کلاس میشه تا یه جای خوب برا خودش بگیره . ( جای خوب تعابیر مختلفی داره . مثلا صندلی بغل دستی پولدارترین پسر دانشگاه - صندلی فیس تو فیس با استاد: در صورتی که استاد کم سن و سال و مجرد باشد و … )[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]1 ظهر: وسط کلاس موبایل دختر می زنگه و دختر با عجله از کلاس خارج میشه تا جواب منیژه جون رو بده. و منیژه جون بعد از 1.5 ساعت که قضیه خاستگاری دیشبش رو + قضیه شکست عشقی دوست مشترکشون رو براش تعریف کرد گوشی رو قطع می کنه. اما دیگه کلاس تموم شده .[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]2 ظهر: کلاس تموم شده و دختر مجبوره از یکی از پسرای کلاس جزوه بگیره. توجه داشته باشین دختر نباید از دخترا جزوه بگیره. آخه جزوه دخترا کامل نیست!!!!!!!!!!!
[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]3 ظهر: دختر همچنان در جستجوی کیس مناسب جهت دریافت جزوه!!!!![/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]4عصر: دختر نا امید در حرکت به سمت خانه.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]5 عصر: یکدفعه ماشین همون پسر پولداره که جزوه هاشم خیلی کامله جلوی پای دختره ترمز می کنه و ازش می خواد که برسونتش.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]6 عصر: دختر به همراه شاهزاده رویاهاش در کافی شاپ گل زنبق!!! میز دوم. به صرف سیرابی گلاسه.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]7 عصر: دختر دیگه باید بره خونه و پسر تا دم خونه می رسونتش. [/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]8 غروب: دختر در حال پیاده شدن از ماشین اون پسره: راستی ببخشید جزوه تون کامله؟؟؟ امروز انقدر از عشق سخن گفتی مجالی برای تبادل جزوه نموند. و جزوه رو از پسر می گیره.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]9 شب: دختر در حال چیدن میز شام در خانه سه تا ظرف چینی گل سرخی جهیزیه مامانش رو میشکونه (از عواقب عاشقی)[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]10شب: دختر در حال تفکر به اینکه ماه عسل با اون پسره کجا برن ؟؟!!؟!؟!؟!؟![/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]2شب: دختر داره خواب میبینه رفته ماه عسل.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]5 صبح: دختره بیدار میشه و میبینه اون پسره sms داده که: برای نامزدم کلی از تو تعریف کردم. خیلی دوست داره امروز با من بیاد دانشگاه ببینتت!!! و امروز دختر باید کمی زودتر به دانشگاه برود. شاید جای مناسب تری در کلاس نصیبش شد!!!!!!!!!!!!![/FONT]

[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]و پسرا[/FONT]​
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]8 صبح: تو رخت خواب…..
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]9 صبح: یکم وول میخوره یه لنگه از پاشو از زیر پتو میده بیرون کفش های مارک دارش هنوز پاشه از پارتی دیشب اومده زحمت در آوردنشم نکشیده….[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]10 صبح: مامان در و باز میکنه میبینه پسرش خوابه(الهی مادر فدات شه بچه ام تا صبح خونه دوستش کارای پایان نامه اش رو میدیده گناه داره صداش نکنم یکم دیگه بخوابه!)[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]11 صبح : از جا میپره سمت دستشویی………….(اگه نه که باز خوابه)[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]12 صبح یا ظهر: موبایلشو میبینه 99 تا میس کال 199 تا اس ام اس سرش گیج میره سونیا - رزا- سارا-بهناز -نازی-ژیلا- الناز- بیتا و………اقدس و شوکت هم آخریاشن اوه باز زنگ میخوره؟ سایلنت بهترین راه حله![/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]میشه یه ساعت دیگه هم خوابید![/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]1 ظهر: مامان اومد دم در باز خوابه؟ پسر گلم علی جان بیدار شو مادر لنگه ظهر پاشو ضعف می کنیا! خوشگلم مامانت قوربونه ابروهای شمشیریت بره ….علی جاااااان عللللللللللللی (پتو رو میکشه)….ا…مامان!! بزار بخوابم پاشو دیگه پرتش میکنه[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]2 ظهر:ماماااااااااااااان …..ناهار[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]3 ظهر:مامااااان جورابام کو؟[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]4عصر: مامااااااااااان ….سوییچ؟؟[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]5 عصر: اولین اتو…(مسافرکشی صلواتی پسرا بیشتر برا ثوابش این عمل انسان دوستانه رو انجام میدن)[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]6 عصر:به دستور مامان میره دنبال آبجی کوچیکه کلاس زبان البته این کار هم فقط از روی علاقه به خواهر انجام میده نه برای دید زنی چشم ها مثل چراغ پلیس میگرده که کسی از قلم نیوفته البته این کار هم برای نظارت وحس انسان دوستی انجام میده و فقط کافیه یک پسر 10 ساله بیاد بیرون از کلاس خواهر پشت کنکوریشو خفه میکنه که ..آره کلاس مختلطه تو هم این همه کلاس حتما باید بیای اینجا! حالا باشه خونه حسابتو میرسم به لیدا بگو بیاد برسونیمش دیر وقته زشته..(داداش آخه اون که خونه اش 2ساعت با ما فاصله است….امان از این خواهر ها که درد برادراشونو نمی فهمن نمی دونن برادر ضون بیچاره کمک و امداد…)[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]7 عصر: لیدا خانم شما تشنه تون نیست آبجی؟ تو چی؟ با یه آب زرشک چطورین؟[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif](زود خودش میخوره دوتا هم میاره میده به خواهرش و لیدا جون سریع راه میوفته یه ترمز شدید که لیدا جان نیازمند به دستمال کاغذی علی آقا هم که نقشه اش گرفت دستمال حاوی شماره موبایل رو تقدیم میکنه ….)با یه عالمه شرمندگی لیدا که خشکش زده ترجیح میده با مانتوش پاک کنه …[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]8 غروب: دم خونه لیدا و لحظه فراق ….چه زود دیر می شود….!!![/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]9 شب: آقا این خانم برسونین به این آدرس با آژانس خواهرو پیچوند…..[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]10شب: یه مهمونی کوچیک طرفای کامرانیه حیلی خلوت فقط از دور شبیه تظاهرات میمونه…[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, Times, Serif]2شب:مادر کجا بودی؟ دلم هزار راه رفت …. چقدر برای پایان نامه ات زحمت میکشی دیگه جون نمونده برات بیا یه لقمه غذا بخور جون بگیری؟ نه مامان خسته ام با لباس تو رختخواب ولو میشه (مادر: الهی مادرت بمیره باز بی غذا خوابید خدا لعنت کنه هر چی دانشگاه بچه های مردم اسیرن برا یه درس هر شب تحقیق!!!)[/FONT]
[/FONT][/FONT]

فقط خنده دار بودا!همین!کله تو هم فعلا سر جاش باشه تا بعد یه تصمیمی واسش بگیریم!نیاز به شورای بانوان داره.بعد از شور اول تصمیم به شما ابلاغ میگردد.البته از نظر من حکم تو الان میدونی چیه؟اعدامش کنید,بخشش لازم نیست.:biggrin::biggrin::biggrin:

وضعیت
موضوع بسته شده است.