دانشگاه شهید باهنر کرمان

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از همون فرعی های اونجاست.دقیقا نمیدونم کدوم چون از بچه های دانشگاه این عکس رو گرفتم.اگه عکسی از دانشگاه دارید بیزحمت بزارید

من عکس از دانشکده فنی دارم... به زودی اونا رو میذارم...

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اسم تاپیک رو عوض کردم تا همه بچه های باهنری گل بتونن دور هم جمع بشن اینجا...
اگه مرتب پست بزنیم تا اسم دانشگاه توی لیست پایین نره و بقیه بچه ها هم ببینن که تاپیک فعال شده ، مطمئنم که خیلی زود بچه ها اینجا جمع میشن... شاید بتونیم خیلی از دوستامونو اینجا پیدا کنیم و یا دوستای جدیدی اینجا پیدا کنیم...

آخرین ویرایش:

mahsa_af سبز

عضو جدید
مرسی آقا رضا
چند روز پیش دیدم تلویزیون داره یه سریال میزاره که کرمان پر شده بود . چند دقیقه ای هم تو فنی بود ;)
همون سالنی که کلاس ها توش تشکیل میشه

ehsanttt

عضو جدید
چند روز پیش دیدم تلویزیون داره یه سریال میزاره که کرمان پر شده بود . چند دقیقه ای هم تو فنی بود ;)
اسم سریال "خانه مهر" بود که زندگی چند تا bدانشجو رو به تصویر می کشید...جمشید مشایخی هم تو این سریال بازی می کرد...
با دیدین این سریال خیلی دلم واسه کرمان تنگ شد...
البته هفته پیش تموم شد......

آخرین ویرایش:

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی آقا رضا

اسم سریال "خانه مهر" بود که زندگی چند تا bدانشجو رو به تصویر می کشید...جمشید مشایخی هم تو این سریال بازی می کرد...
با دیدین این سریال خیلی دلم واسه کرمان تنگ شد...
البته هفته پیش تموم شد......

آره... در جریان ساخت فیلمش تو کرمان بودم.. چند بارم سر صحنه های فیلمبرداریش رسیدم...ولی خودم سریالشو ندیدم...

منم خودم خیلی دلم واسه فنی تنگ شده... من 84 فارغ التحصیل شدم... امسال فوق امتحان دادم....یه چند درصدی ( خیلی کم) شانس قبولی شبانه کرمانو دارم ....آرزومه که دوباره برگردم فنی و دانشگاه باهنر....به یاد خاطرات قشنگ گذشته :cry:..
شماها ورودی چه سالی بودید؟ چه رشته و گرایشی؟؟
من خودم ورودی 79شب بودم...

mahsa_af سبز

عضو جدید
من ورودی 83 روز مهندسی آب بودم .

امیدوارم ارشد آزاد قبول شم، کرمان زدم آخه شیراز نداشت . شهرهای دیگه هم جز تهران از کرمان پایین تر بودن.خدا کنه قبول شم:(

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ورودی 83 روز مهندسی آب بودم .

امیدوارم ارشد آزاد قبول شم، کرمان زدم آخه شیراز نداشت . شهرهای دیگه هم جز تهران از کرمان پایین تر بودن.خدا کنه قبول شم:(

مطمنم قبول میشی... ظرفیت ها خیلی رفته بالا... دوستم پارسال توی تکمیل ظرفیت قبول شد.. زیاد هم درصداش بالا نبود.... نگران نباش... واسه من دعا کن...:cry:

ehsanttt

عضو جدید
ایشالا قبول شید . خاک کرمان دامن گیره:(
نه تنها دامن گیره بلکه تمام وجود رو می گیره...روز اولی که کرمان اومدم فکر نمی کردم این قدر وابسته به کرمان بشم....من ورودی 85 علوم کامپیوترم و 30 واحد دیگه بیشتر ندارم .....دوست دارم این 30 واحد رو دو سه سال طول بدم.....
کسی عکس از دانشگاه نداره بذاره حال و هوا کرمانی بشه........

mahsa_af سبز

عضو جدید
نه تنها دامن گیره بلکه تمام وجود رو می گیره...روز اولی که کرمان اومدم فکر نمی کردم این قدر وابسته به کرمان بشم....من ورودی 85 علوم کامپیوترم و 30 واحد دیگه بیشتر ندارم .....دوست دارم این 30 واحد رو دو سه سال طول بدم.....
کسی عکس از دانشگاه نداره بذاره حال و هوا کرمانی بشه........

من چند تا عکس دارم ولی الان باید برم . آخر شب میام و میزارم

mahsa_af سبز

عضو جدید
یه عکس از فرعی های کنار کعبه

یه عکس از فرعی های کنار کعبه

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از عکسهای قشنگتون...
آره... واقعا خاک کرمان دامن گیره.... یادمه همه همکلاسیام با گریه از کرمان رفتن!!! مثل اینکه اینجا بهشون خیلی خوش گذشته بود;)

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام... ای ول مهسا خانم... میبینم که سنگ تموم گذاشتی... خسته نباشی...

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ببخشید من مسافرت بودم... چند روزی نبودم...
از امروز در خدمتتون هستم...

mahsa_af سبز

عضو جدید
سلام
من امروز از کرمان اومدم ، 5 روز اونجا بودم خیلی خوش گذشت رفتخ بودم پیش دوستم.
بچه ها دعا کنید ارشد آزاد کرمان قبول شم :cry: دوستم ارشد باهنر قبول شده :heart:

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w42::w42::w42::w14::w14:
من بعد از 4 سال برمیگردم دانشکده فنی.... فوق مهندسی مواد قبول شدم... دارم از خوشحالی میمیرم!!!:heart:

mahsa_af سبز

عضو جدید
:w42::w42::w42::w14::w14:
من بعد از 4 سال برمیگردم دانشکده فنی.... فوق مهندسی مواد قبول شدم... دارم از خوشحالی میمیرم!!!:heart:

ایول تبریک میگم:w11:شیرینی میخوایم :w23:اینجور که دوستام گفتن 14 شهریور ثبت نام هست ، من چند تا از دوستام کرمان قبول شدن ، خوش به حالتون . ایشالا خبر قبولی دکترا
منم منتظرم نتیجه آزاد بیاد ، شیراز رشته ما نداشت ، کرمان امتحان دادم .
:cry: