دانشگاه بزرگ سيستان وبلوچستان

ehsan2p

عضو جدید
:heart:سلام من دانشجوي مكانيك دانشگاه بزرگ سيستان وبلوچستان ام از بچه هاي اين دانشگاه تو هر رشته ايي ميخوام نظرشون بنويسند تا اسم دانشگاه مثل خود دانشگاه بزرگ زيبا بمونه يك دنيا ممنون:heart:
اين تصوير كتابخونه مركزي اين دانشگاه است

پیوست ها

• 08112009034.jpg
    08112009034.jpg
    38.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

a_rudi

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
ياد قديما افتادم

ياد قديما افتادم

با سلام

دوست عزيز من 12 سال پيش وارد دانشگاه س و ب شدم. دانشکده مهندسي. اين ساختمون کتابخونه بهت زده‌ام کرد. اين ساختمون کجاي دانشکده‌است. اون موقع‌ها از درب ورودي دانشکده که ميومدي داخل اول گروه مهندسي شيمي بود کنارش مکانيک اون روبروش کمي دورتر گروه برق بالاترش عمران

کتابخونه بعد از گروه مهندسي مکانيک بود يه ساختمون ساده دو طبقه قابل مقايسه با اين عکس نيست اصلا

ظاهرا دانشگاه خيلي رديف شده

ehsan2p

عضو جدید
سلام
دمتو گرم كه بازم به ياد دانشگاهت هستي و هنوز با اينكه 12 سال پيش بودي بازم خوب تو خاطرت هست از تغيير كه كلي تغيير كرده يه سلفي جديدا زدن كه خيلي قشنگتره راستي جاش كنار ساختمون كلاسا 1 سمت چپش حالاعكس سلفو چند روز بعدميفرستم نگاه كن

a_rudi

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام
دمتو گرم كه بازم به ياد دانشگاهت هستي و هنوز با اينكه 12 سال پيش بودي بازم خوب تو خاطرت هست از تغيير كه كلي تغيير كرده يه سلفي جديدا زدن كه خيلي قشنگتره راستي جاش كنار ساختمون كلاسا 1 سمت چپش حالاعكس سلفو چند روز بعدميفرستم نگاه كن

ممنون دوست عزيز

حتما عکسها رو آپلود کن تا ببينم بايد جالب باشه

mn1370

عضو جدید
سلام عزیز منم دانشجوی مکانیک بودم واقعا از این عکست کمال تشکر رو دارم و ازت حمایت میکنم و تو رو خدا به کارت ادامه بده دمتو جیز

a_rudi

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
آقا چي شد عکساي دانشگاه، تو فيس بوک يه گروهي داره واسه خودش دانشگاه مون يه سري عکس هم ديدم از دانشگاه عجب جايي شده واسه خودش بزرگ شده ماشاالله