داغ ، داغ و جدي جدي(خواهشاً روشنفكرانه جواب بده و يا سئوال كن)آيا از طريق اينترنت مي توان اعتماد كرد و به ازداوج رسيد؟

داغ ، داغ و جدي جدي(خواهشاً روشنفكرانه جواب بده و يا سئوال كن)آيا از طريق اينترنت مي توان اعتماد كرد

• فقط آيتم2

رای: 0 0.0%
  • فقط آيتم5

• فقط آيتم6

• فقط آيتم7

• مجموع رای دهندگان
    23
  • نظرسنجی بسته .

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه فرمایششیه مهندس؟..اشما بعیده..اونا گفتن رابطه سالم واس آشنایی و یو باور کردی؟...نه مزاح میفرمایین.به قول یه بزرگی اگه دوتا جنس مخالف جفت هم باشن نفر سوم شیطونه.من مخالف آشنایی نیسم ولی بهترین چیز وجود محدودیت تو هر چیزیه.نه اینکه کسی برات این محدودیت رو تعیین کنه.تویی که برا خاطر ارزشی که به شخص شخیص خودتون میدی واسه گلیم خودتو طرفت مرزی قائل میشی..آره بابا جان.)البته من کوچیک شما..:D:redface:
منم اين حرف روشنيدم اما اين مال زماني بوده كه زنان نقشي در جامعه نداشتند نه الان كه زنان در بيرون از منزل كار ميكنند و در محل كار هم مرد وجود داره و همچنين ممكنه دختر و پسر مجرد با هم در يك اتاق كار كنند و ساعت هايي از روز مراجعه كننده نداشته باشند و تنها باشند اما هيچ موردي بينشون پيش نياد اين كه دليل نميشه چون تنها هستند پس شيطون اونا رو به فساد ميكشونه:w00:

ram_call17

عضو جدید
نحوه آشنایی خیلی تعیین کننده نیس گرچه مهمه.معمولا به نظر من اگه شماره بگیری از کس دیگه کمتر میشه که ازدواج بیاد وسط.اینترنتم قرارا نیس همو نبینن یا بعدا رابطه نداشته باشن باهم که یهو باهم ازدواج کنن.خب قبلش آشنا میشن دیگه.هرجای دیگه میشه کلک زد.من به همه رای میدم که البته نیس تو گزینه ها.