داستان زندگی : من یه دخترم یه دختر که تمام عشق و احساسشو به پای کسی ریخت ولی...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم خب دیگه خل شده بودم گریه میکردم!!!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]برا ی مینا همه چیزو تعریف کردم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]وقتی بهش گفتم مهدی بهم گفته هنوزنظر قدیماتو داری و اینجوری خواستگای کرده[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مینا گفت اون پیامی که مهدی داده که خواستگاری نبوده!!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم پس چی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مینا فکر کرده بود مهدی مستقیم حرفشو زده با یه حالتی بهم نگاه کرد وتو جواب یه سری تکون داد!!!!!!!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه لحظه بخودم گفتم شاید من اشتباه کردم [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]شاید واقع خواستگاری نبوده[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی اگه خواستگاری نبود پس چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بی خیال این فکر و خیالات شدم[/FONT]
با خودم گفتم مینا زیاد حساسیت به خرج میده
مهدی غیرمستقیم ازم خواستگاری کرده
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]در حین همین تعریف کردنا برای مینا بودم که مهدی دوباره پیام داد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مینا زد زیر خنده و گفت[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مهدیه؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم آره بابا امروز همین جور داره بهم پیام میده[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه دفعه به سرم زد به مهدی بگم دوستام موضوع رو فهمیدن بهش پیام دادم و گفتم راستی ببخشید دیشب که بهم پیام دادی همون موقع دوستام فهمیدن[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به شوخی به مهدی گفتم آخه شکنجه روحیم میکنن که بهشون بگم چه اتفاقی افتاده[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی گفت باشه طوری نیست ولی از این به بعد چیزی به کسی نگو
[/FONT] دیشب مینا و ریحانه واقعا منو بیچاره کردن که بهشون بگم چه اتفاقی افتاده
اونا دوستام بودن بهشون حق میدادم که نگرانم بشن و بخوان بدونن چی شده
ولی امروز خودم از ذوق و شوق همه چیزو براشون تعریف کردم
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خوشحال و خرم رفتم خونه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]پنج شنبه شد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خبری از مهدی نبود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]حتی بهم پیام هم نمیداد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]شب به مینا گفتم حوصلم سر رفته[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی هم که پیام نمیده[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت خودت به یه بهونه ای بهش پیام بده[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه بهونه جور کردم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به مهدی پیام دادم و گفتم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو تابسون از یکی شنیدم به 3 دلیل دانشگاه خودمونو انتخاب کردی[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]1 به خانوادت وابسته ای[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]2 میخوای سر کار بری[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]3 میخوای ازدواج کنی[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]فکر میکردم اول مهر باید با زنت ببینمت!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی گفت دلیل اصلی این انتخاب هیچ کدوم از اینا نیست [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]بعدا که با هم حرف زدیم دلیلشو بهت میگم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش گفتم راستی به خانوادت چیزی گفتی؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت غیر مستقیم بهشون گفتم [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]منتظرم کارم جورشه تا مستقیم بهشون بگم [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی با پیام نمیشه راجع به این چیزا حرف زد [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]انشاالله همو که دیدیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]جمعه رسید[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دلم میخواست قرارمون شنبه باشه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]آخه شنبه ها کلاس نداشتم و حسابی وقت داشتم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]نزدیکای غروب به مهدی پیام دادم وگفتم میشه قرارمونو بذاری برای فردا؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت میتونم بهت زنگ بزنم؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم الان نه [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]نیم ساعت دیگه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]صبر کردم مامانم بره مسجد [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دقیقا سر نیم ساعت مهدی زنگ زد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت میخواستم سر نیم ساعت بدون تاخیر زنگ بزنم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت داداش و زن داداشم با ماشینمون رفتن مسافرت [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتن یکشنبه میان ولی فکر نمیکنم [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]اونا تا دوشنبه پیداشون نمیشه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم چی کار به ماشین داری؟؟؟؟؟ [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]ما که تو دانشگاه حرف میزنیم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت نه تو دانشگاه نمیشه! [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]همش آدم هول داره که یه وقت یکی نبینتش یا حراست گیر نده! [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهتره بریم یه جا بیرون دانشگاه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش گفتم خب من که فردا میخوام با ماشین بیام دانشگاه پس [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]با ماشین ما میریم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]قبول کرد و گفت فردا تا 12کلاس دارم تا برم نماز بخونم و نهاربخورم یک ساعتی طول میکشه [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]قرارمون باشه ساعت 1 به بعد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]حرفامون تموم شد [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یکی دو ساعت بعد برای مهدی این شعرو فرستادم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]"حرف بزن ابر مرا باز کن[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دیر زمانیست که بارانی ام[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]حرف بزن حرف بزن سالهاست [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تشنه ی یک صحبت طولانی ام"[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]این شعرو خیلی دوست داشتم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]همیشه تو خیالات خودم فکر میکردم اگه یه روز مهدی بیاد سراغم وقتی میخوایم باهم حرف بزنیم این شعرو براش میخونم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]قبل از اینکه شعرو براش بفرستم یه لحظه با خودم گفتم این شعرو بعد از ارشد که میخوایم حسابی باهم حرف بزنیم براش بفرستم [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی بعد ترجیح دادم نقدو ول نکنم و همون موقع براش بفرستم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی جواب داد که[/FONT]
"خبرت خرابتر کرد جراحت جدایی
چو خیال آب روشن که به تشنگان نمایی"
بعدش فرستاد
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]"در دست نوازشگر رویای تو امشب[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دیوانه تر از عالم رویایی خویشم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بگذار بماند به دلم شوق وصالت[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دیریست اسیر دل شیدایی خویشم"[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]براش فرستادم که[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]"مینویسم د ی د ا ر [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو اگر بی من و دلتنگ منی یک به یک فاصله ها را بردار"[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]جواب داد که[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]"لحظه ی دیدار نزدیک است[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بار میلزرد دلم دستم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]باز من دیوانه ام مستم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]لحظه ی دیدار نزدیک است"[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]وقتی این شعرو فرستاد کلی خندیدم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]آخه من و مینا وریحانه همیشه سر این شعر مسخره بازی در می آوردیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مینا این شعرو درست حفظ نبود و قاطی میخوند[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ما هم کلی بهش میخندیدیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با این شعر کلی خاطره داشتیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی شعرای دیگه ای هم فرستاد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]"ما مانده یم و تو با این ره دراز تا آخرین نفس تا آخرین نگاه تا جان شود رها در زات لا یزال"[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]"خم شده پشت فلک از تب شیدایی ما[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ناله ها میکند ازبار گران من وتو"[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من این شعرو برای مهدی فرستادم [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]"من رشته ی محبت تو پاره میکنم [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تا یک گره بخورد به تو نزدیک تر شوم"[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بعدش هم بهش گفتم امیدوارم تا فردا زنده باشم که بتونم همه ی حرفامو بهت بزنم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت مگه چی میخوای بگی؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم حرفای من با حرفای توخیلی فرق داره [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]انشاالله فردا که همو دیدیم همه چیزو میگم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با هم خداحافظی کردیم ومنتظر فردا شدیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]میخواستم به مهدی بگم برای اومدنش چه دعایی کردم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]میخواستم بهش بگم [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]از روز اول [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]از اون خواب [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ازاون نشونه هایی که ازخدا خواسته بودم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]از استخاره ها[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]همه چیزو میخواستم بگم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]میخواستم مهدی هم مثل من مطمئن بشه که خدا ما رو برای هم در نظرگرفته...[/FONT]

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
44

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]شنبه بود[/FONT]
روزی که قرار بود من و مهدی خیلی حرفارو به هم بزنیم
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی ساعتای ۱۰ و۱۱ بود که پیام داد امروز کلاس تشکیل نشده و میتونیم هر وقت خواستیم قرار بذاریم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]نمیتونستم زودتر ازساعت یک برم دانشگاه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]آخه ماشینمون خیلی کثیف بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]نمیخواستم برای بار اول که مهدی قراره سوار ماشین بشه ماشین کثیف باشه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]میخواستم ماشینو حسابی تمیز کنم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]رفتم تو حیاط [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بلد نبودم با پمپک کار کنم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]برای همین با شیلنگ و کف یه چند ساعتی تو حیاط به جون ماشین افتادم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بعد از تمیز کردن ماشین یه کم به خودم رسیدم و تقریبا ساعتای یک بود که رسیدم دانشگاه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به مهدی گفتم من دانشگام کجا بیام؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت نمیدونم هر جا تو راحت تری! تو دانشگاه یا بیرون دانشگاه؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم بیرون دانشگاه منتظر باش تا 20 دقیقه دیگه میام[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]چادر ملی و روسری سرم کرده بودم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی تا حالا منو با این تیپ ندیده بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]رفتم بیرون دانشگاه [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]چند دقیقه بعد مهدی اومد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه لحظه موند که جلو بشینه یا عقب که اومد جلو نشست[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تا سلام وعلیک کردیم گفت اومدی با ماشین از کنارم رد شدی دیدمت ولی اصلا نشناختمت!!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش نگاه کردم و یه لبخندی زدم [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]حق داشت منو با این تیپ نشناسه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت یکی از دوستام هم اینجا بود فکر کنم منو دید اومدم سوار ماشین شدم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]همزمان با هم خواستیم کمربندمونو ببندیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه لحظه دستم به دستش خورد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]حس خوبی بهم دست نداد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اومدم دنده عقب بگیرم [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]پاش کنار دنده بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دستم به پاش خورد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خودش پاشو جمع کرد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دوست نداشتم این اتفاقا بیفته[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مینا میگفت هر وقت یه همچین اتفاقایی براش میافته دستش شروع میکنه سوختن[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من این جور وقتا حس بدی بهم دست میداد [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با اینکه همش اتفاقی بود ولی احساس گناه میکردم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]راه افتادم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی گفت بار اولمه کنار دست یه دختر میشینم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم خب منم اولین بارمه یه پسر کنار دستم میشینه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت تو تا حالا حتما داداشت کنار دستت نشسته ولی من تا حالا کنار دست هیچ دختری ننشستم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم داداشم آره ولی پسر دیگه ای نه [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت امروز صدقه دادم اتفاقی نیفته تصادف نکنیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم من خودمم هر وقت میخوام رانندگی کنم صدقه میدم اتفاقا امروز دوبار صدقه دادم یکی اول صبح یکی هم وقتی میخواستم بیام دانشگاه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]رفتم تو اتوبان[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی گفت موافقی تا قبل از اینکه برسیم جایی یه کم حرف بزنیم؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]قبول کردم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی گفت یه سوالی دارم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]چرا به خانوم فلانی(بنفشه)گفتی ما فامیلیم؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه لحظه اومدم لو بدم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اومدم بگم لجم میگرفت در مورد تو حرف میزد![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به مهدی گفتم چون که...[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]همون لحظه حرفمو خوردم و گفتم هیچی! [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]دلیلشو نمیتونم بگم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی اصرار کرد [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش گفتم اصلا حرفشو نزن[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]در این مورد هیچی نمیگم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من نمیخواستم خودم و بنفشه رو جلوی مهدی خراب کنم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی گفت برای اینکه شمارتو گیر بیارم زنگ زدم به خانوم فلانی(بنفشه)[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی گفت یه چیزایی در مورد زمان امتحان ارشد شنیده بودم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]زنگش زدم [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی گفت بنفشه از طرزسلام کردنش معلوم بود تعجب کرده چرا زنگش زدم؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت به بنفشه گفتم تاریخ امتحان ارشدتون فلان روزه! [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]اگه میشه به خانوم فلانی (یعنی من) هم بگید ![/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]بعد بلافاصله بهش گفتم نه اگه میشه شمارشو بدید خودم بهش میگم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی گفت [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]اصلا بهش فرصت فکر کردن ندادم که بخواد فکر کنه شماره رو بده یا نه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بنفشه شمارتو حفظ بود وبلافاصله شماره رو داد [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی گفت حرف زدن ما چند لحظه بیشتر طول نکشید [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]واین جوری شمارتو گیر آوردم![/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]مطمئن باش بنفشه اصلا شک نمیکنه![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]داشتم رانندگی میکردم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به مهدی گفتم کجا برم؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت من یه جایی سراغ دارم خیلی خوبه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی پارکینگ یه بیمارستانو پیشنهاد داد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مسیرش با مسیری که اومده بودم کاملا فرق داشت[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش خیره شدم و گفتم خب زودتر میگفتی[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت حالا هم دیر نشده ![/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]میتونیم بریم اون جا[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]راهی پارکینگ بیمارستان شدیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو پارکینگ یه جا سایه زیر درختا پیدا کردم و پارک کردم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی گفت خب شروع کن ![/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]حرفاتو بزن[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش گفتم به شرط کردن با خدا اعتقاد داری؟ [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]اینکه مثلا به خدا بگی اگه فلان اتفاق بیفته فلان کارو میکنی؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی گفت آره خیلی زیاد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خوشحال شدم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]این طوری مهدی راحت تر و بهتر میتونست منو درک کنه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]راحتر میتونست شرطایی که من با خدا کردمو بپذیره[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]شروع کردم از روز اول براش بگم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]از خواب[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی گفت یادت نیست تو خواب به هم چی میگفتیم؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]روم نشد بهش بگم داشتی تو خواب خواستگاری میکردی! [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]برای همین بهش گفتم تو خواب داشتیم با هم حرف میزدیم!یادم نمیاد چی گفتیم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]حرفامو ادامه دادم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]وقتی بهش گفتم همون اولا بود که شرط کردم اگه یه احساس درستی هست تو تابستون ببینمت و اتفاقا دیدمت[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی تعجب کرد وگفت نمیدونم برای چی وسط تابستون اومدم دانشگاه ![/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]من وسط تابستون کاری تو دانشگاه نداشتم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش گفتم برای نامه دادن بهش سه بار استخاره کردم و هر سه بار آیه هایی اومد که از قدرت خدا حرف میزد و اینکه ما هر کاری کنیم آخرش همه چیز به دست اونه[/FONT]
به مهدی گفتم وقتی نامه رو بهم برگردوندی خیلی ناراحت شدم!احساس کردم واقعا همه چیز تموم شد!
مهدی گفت من یه کپی از نامت دارم!!!!!!همون موقع که نامه رو بهت برگردوندم بهت گفتم با اجازه یه کپی ازش گرفتم!
یه لحظه به خودم خندیدم
یادمه وقتی مهدی نامه رو برگردوند این شعر داشت عذابم میداد
"گیرم که نام من زلبت محو گشت و مرد
یاد مرا چگونه فراموش میکنی"
داشتم عذاب میکشیدم که مهدی یادمم فرموش میکنه! دریغ از اینکه مهدی یه کپی از نامه گرفته بود!
به مهدی گفتم اون موقع که نامه رو برگردوندی اونقدر تو ذوقم خورد که تا چند دقیقه اصلا نمیفهمیدم چی داری بهم میگی!!!!!!!!اصلا نفهمیدم که گفتی کپی از نامه گرفتی!

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش گفتم روزی که منتظر برگشتنش بودم شب قبل از آخرین امتحان وقتی فال گرفتم برام این شعر اومد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]"سحر چون خسرو خاور علم بر کوهساران زد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به دست مرحمت یارم در امیدواران زد"[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی تا شعرو شنید گفت [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]مثل اینکه همه چیز دست به دست هم داده![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم آره!تو دنیایی که میگن یه برگ از درخت بی حکمت نمی افته این همه اتفاق برام عجیب بود! [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش گفتم برای برگشتنش چه دعایی کردم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت ماه رمضون همین امسال شب های قدر دعا کردی؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه جوری این حرفو زد که انگار خودش شب های قدر یه دعایی کرده بود و مستجاب شده بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش گفتم هم شب های قدرهم وقتای دیگه ! [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]از روزی که بهم گفتی نه برای برگشتنت دعا کردم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دعا کردم اگه خیر و صلاحمون به هم رسیدنه خدا محبت منو به دلت بندازه تا بیای سراغم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی گفت از رفتارات می فهمیدم [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]هنوز این قضیه برات تموم نشده ![/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]فقط امسال همون اول کار که تو انجمن حرف زدیم و من برگشتم تا دوباره نشریه ببرم وقتی برگشتم برای نشریه ها تو خیلی سرد برخورد کردی ![/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]فقط همون بار بود که احساس کردم دیگه همه چیز برات تموم شدس![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به مهدی گفتم من سرد برخورد نکردم شاید تو اینطور برداشت کردی![/FONT]
من وقتی همه چیزو برای مهدی تعریف کردم بهش گفتم چرا منو انتخاب کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چند تا دلیل آورد که یکیش این بود
بهم گفت وقتی ازت پرسیدم چرا چادری شدی یادته چی گفتی؟؟
گفتم نه! چی گفتم؟؟؟؟؟!!!!!!!
گفت تو یادت نمیاد ولی من خوب یادمه بهم گفتی وقتی چیزیو با فکر واندیشه انتخاب میکنی بهش پای بند هستی!
مهدی گفت من از این حرف خیلی خوشم اومد!این حرفت تو ذهنم موند!
مهدی معیاراییو میخواست که من داشتم و همین باعث شده بود منو انتخاب کنه!
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی هنوز نمیدونست بابای منم کارمنده[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]وقتی بهش گفتم خیلی خوشحال شد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت یه بار همون اولا که باهات آشنا شده بودم تودستت یه موبایل دیدم که خیلی با کلاس بود با خودم گفتم این از اون مرفهان بی درده![/FONT]

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش گفتم ولی من گوشی آنچنان با کلاسی ندارم [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گوشیمو بهش نشون دادم [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت نه این گوشی نبود یه گوشی بزرگ تری بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش گفتم تو حتما منو با این گوشی دیدی چون من دوساله که این گوشیو دارم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی گفت خوشحالم که شرایط مالیمون مثل همه!اینکه [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]هر دو تامون کارمند زاده ایم [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]و بهتر همدیگرو درک میکنیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم تو زندگی کارمندا یه جور نظمی وجود داره که شاید تو شغلای آزاد نباشه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی حرفمو تایید کرد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش گفتم بابای من صبحای جمعه کله صبح بیدار باش میزنه ازش که میپرسیم ساعت چنده میگه تا شما پاشید 9 شده وقتی بلند میشیم تازه میبینیم ساعت 7 صبحه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی تا شنید زد زیر خنده[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت اتفاقا مامان منم همین طوریه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]صبحا جمعه ماروبیدار میکنه میگه پاشید داره 9 میشه ![/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]بعد از کلی وقت که پا میشیم وچشممون به ساعت میخوره تازه می بینیم ساعت مثلا هفت و ربع صبحه![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]برای هر دوتامون جالب بود خانواده هامون هم مثل همن[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اخلاق بابای من شبیه مامان مهدی بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی گفت برای اینکه بدونم چه جوری با بابای تو رفتار کنم باید به اخلاقای مامانم توجه کنم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی وقتی فهمید خونمون کجاست تعجب کرد از اینکه خونمون نزدیک خونه ی خودشونه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت خونه ی ما هم فلان جاس[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من خودمو به کوچه علی چپ زدم وگفتم راست میگی؟؟؟؟؟ چه جالب که خونمون نزدیک همه!!!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی شروع کرد آدرس دقیق خونشونو بده[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو دلم داشتم میخندیدم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با خودم گفتم این بنده خدا نمیدونه من تا شماره پلاک خونشونو هم بلدم!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]وسطای حرفامون بود که مهدی گفت بذار یه چیزیو بهت بگم که شاید الان نباید بهت بگم ولی اینو بدون یکی از دلایلی که دلم میخواست تو دانشگاه خودمون قبول شم به خاطرتو بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت دلم میخواد تو هم تو دانشگاه خودمون برای ارشد قبول شی که سال بعد هر دو با هم باشیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت از همین الان برای ترم بعد ناراحتم که درست تموم میشه و نمیای دانشگاه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش گفتم یکی از دلایلی که میخواستم 7 ترمه تموم کنم به خاطر تو بود! [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]اینکه میخواستم کمتر بیام دانشگاه تا خاطراتت تو دانشگاه زجرم نده![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی گفت من یه معذرت خواهی بهت بدهکارم چون من باعث شدم تو بخوای دانشگاهتو زودتر تموم کنی [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی بهم پیشنهاد داد یکی از درسامو حذف کنم و بذارم برای ترم بعد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]درسی که پیشنهاد داد درسی بود که خودش داشت ارشدشو میخوند[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهم گفت اون درسو حذف کن! [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]ترم بعد ارائه نمیشه وباید به شیوه ی غیر حضوری (معرفی به استاد) بگیری[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت من تو اون درس بهت کمک میکنم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی گفت بذار یه اعتراف کنم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]سه شنبه که داشتیم با هم حرف میزدیم و من بهت اصرار می کردم یکی از درساتو حذف کنی با خودم گفتم چون درسای ترم 7 تو ترم 8 ارایه نمیشه و مجبوری غیر حضوری بگیری بذار بهت بگم چه درسیو حذف کنی که ترم بعد مجبور شی برای رفع اشکالش بیای دانشگاه تا من تو دانشگاه ببینمت [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت داشتم با خود فکر میکردم ترم 7 چه درسایی داری [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]درسای آسونتو پیشنهاد نمیدادم با خودم میگفتم ولش کن این درسه آسونه خودش میخونه فقط برای امتحانش میاد دانشگاه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت سه شنبه که داشتیم باهم حرف میزدیم داشتم نقشه میکشیدم بهت بگم چه درسیو حذف کنی که یکی از درسای سختت اومد تو ذهنم [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهت گفتم فلان درستو حذف کن ولی تو اصرارداشتی که میخوای 7 ترمه تموم کنی و من هر چی بهت میگفتم اگه هفت ترمه تموم کنی دیگه نمیای دانشگاه ولی تو حرف خودتو میزدی [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اعتراف مهدی قشنگ بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه اعتراف قشنگ دیگه کرد و گفت سه شنبه تو تا میومدی خداحافظ کنی من برای اینکه بیشتر باهات حرف بزنم یه بهونه واسه حرف زدن جور میکردم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت همین جور که داشتم باهات حرف میزدم فکر میکردم بعد ازاینکه این حرفم تموم شد چه حرفیو پیش بکشم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت تا تو میگفتی خب دیگه ببخشید و میومدی خداحافظی کنی من بهت میگفتم راستی اون موضوع... ویه بحث دیگه پیش میکشیدم تا بیشتر باهات حرف بزنم[/FONT]

بهم گفت سه شنبه فکر کردم مثل هفته ی قبل تو انجمن نشستی!کلاسم که تموم شد با هزار امید اومدم به طرف انجمن! وقتی دیدم در انجمن بستس خیلی تو ذوقم خورد! اومدم بیرون دانشکده تا شاید ببینمت که نبودی!رفتم دم کتابخونه سوار ماشین که شدم دیدمت و زدم رو ترمز!
مهدی داشت این اعترافو میکرد ومن داشتم تو دلم به خودمون میخندیدم که اون روز من دنبال اون میگشتم و اون دنبال من!من ناراحت بودم که چرا کلید ندارم برم انجمن مهدی هم تو ذوقش خورده بود که چرا من تو انجمن نیستم!
[FONT=arial, helvetica, sans-serif] [/FONT] [FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش گفتم همون سه شنبه شب که داشتی پیام میدادی میخواستی خداحافظی کنی که من ازت پرسیدم چرا بهم پیام دادی و تو بحثو شروع کردی![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش گفتم اگه ازت نمیپرسیدم تو هم چیزی نمیگفتی!!!!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی گفت بهت میگفتم! [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت حتی میخواستم همون بعداز ظهرش که با هم حرف زدیم بهت بگم! حتی وقتی ازم دور شدی با خودم میگفتم مهدی برو! مهدی برو!! داره میره ها !!!!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت ازت که دور شدم دیدم چند تا از پسرای کلاستون اونجا هستن برای همین دیگه صدات نزدم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به مهدی گفتم که دقیقا چطور دوستام فهمیدن که اون بهم پیام داده[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اینکه وقتی اولین پیامو بهم داده من با مینا حرف میزدم ومینا هم نسبت به پیام با شماره ی نا آشنا حساس شده واینکه برای گرفتن شماره هم مجبور شدم قضیه رو به ریحانه بگم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی خندید و گفت فکر کنم تو خونه ی شما و اون دوتا یه رادار هست که من هر چی برات میفرستم اونا هم باخبر میشن!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش گفتم اونا دوستایی هستن که روزای غم کنارم بودن و دلداریم میدادن حالا نمیتونم تو روزای شادیم چیزی بهشون نگم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی حرفمو قبول کرد و قرار شد از این به بعد تا حدودی حرفارو به مینا و ریحانه بگم نه همه چیزو![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی همین جور داشت اعتراف میکرد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهم گفت چهارشنبه که برات شعر فرستادم [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]میخواستم برم سر کلاس زبان ![/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو کلاس زبان خیلی اعصابم خورد شد که جوابمو ندادی![/FONT]
وقتی مهدی این حرفو زد ناراحت شدم از کاری که کرده بودم!
با خودم گفتم از این به بعد حتما جواب شعراشو میدم!
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی گفت دیشب این شعره که فرستادی از خودت بود؟[/FONT]
(حرف بزن ابر مرا باز کن
دیر زمانیست که بارانی ام
حرف بزن حرف بزن سالهاست
تشنه ی یک صحبت طولانی ام)
بهش گفتم شعره از خودم نبود!دیدم مناسبه حاله برات فرستادم!
گفت وقتی دیدم برام پیام دادی تعجب کردم!شعرش خیلی قشنگ بود!
مهدی گفت یه دوست دارم که اگه براش جوک بفرستی برات جوک میفرسته اگه شعر بفرستی شعر میفرسته هرچی بفرستی تو همون زمینه جوابتو میده
مهدی گفت دیشب تو که شعر میفرستادی من برای این دوستم شعراتو میفرستادم تا اون هم برام شعر بفرسته ولی یه چند باری که شعر فرستادم دیدم اگه بخوام بیشتر شعر بفرستم شک میکنه که چم شده!
گفت موبایلم کنار کامپیوتر بود قبل از اینکه پیام برسه از صدای کامپیوتر میفهمیدم الان پیام برام میاد!
تا صدا کامپیوتر میومد سریع از جام بلند میشدم قبل از اینکه شعر تو رو بخونم میرفتم سراغ قفسه کتابا و یه شعر پیدا میکردم!
به مهدی گفتم من همه ی شعرارو تو گوشیم داشتم!

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
پیامایی که از سه شنبه برای هم فرستاده بودیمو به هم نشون دادیم!جز پیامای تکراری هیچ پیامیو حذف نکرده بودیم!حتی اون پیامایی که برای هم نوشته بودیم ناقص اومد دوباره بفرس رو هم حذف نکرده بودیم!
مهدی عکس بچه ی داداششو بهم نشون داد!عکس نازنینو!
داشتم تو دلم میخندیدم! آخه من خود نازنینو تو کوچشون دیده بودم و مهدی از همه جا بیخبر داشت عکس نازنینو بهم نشون میداد!
مهدی باز هم اعتراف کرد
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهم گفت همون موقعا که اسمتو تو برد به عنوان نفر سوم زدن(تو ترم4) یه بار که دور و بر برد کسی نبود در بردو باز کردم و برگه ای که اسم تو توش بودو برداشتم و رفتم چند تا زیراکس ازش گرفتم!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت برگشتم و با یه سرعتی اومدم برگه رو گذاشتم سر جاش که کسی نفهمه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت برگه های زیراکسو لای چند تا کتابام که میخواستم بخونم گذاشتم و همیشه این برگه ها و اسم تو رو میدیدم![/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یکی دیگه از اعترافای مهدی این بود که گفت اوایل تابستون که تازه دوره ی آموزشی سربازیم تموم شده بود یه چند روزی میومدم دانشگاه و نزدیک دانشکده وایمیسادم ![/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو ماشین مینشستم و منتظر تو میشدم وبا خودم میگفتم برای دیدن نمره هات میای دانشگاه و میبینمت! [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت یه چند روزی کارم همین بود![/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه کتاب دست میگرفتم و بهش نگاه میکردم تا کسی بهم شک نکنه! [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت میخواستم همون اول تابستون بیام سراغت و باهات حرف بزنم ولی ندیدمت![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش گفتم تا 10 تیر اومدم دانشگاه ولی دیگه نیومدم تا اول مهر![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اعتراف مهدی قشنگ بود!خیلی قشنگ بود![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من اوایل تابستون خودم تو اداره ای که مهدی اون جا امریه داشت دنبالش میگشتم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]وقتی مهدی برام اعتراف کرد که اول تابستون تو دانشگاه دنبالم میگشته ته دلم کلی خندیدم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اول تابستون من دنبال مهدی میگشتم و مهدی هم دنبال من![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی گفت آخرین شماره ی نشریه که چاپ شد وقتی مقالتو دیدم از یکی از دوستام که مسئول نشریه بود در مورد تو پرسیدم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اون هم گفت تو مقاله دادی و خودت نیومدی تو جلسات[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی گفت هر وقت بچه های نشریه بهم میگفتن بیا توجلسات نمیرفتم! ولی وقتی فهمیدم تو مقاله دادی به دوستم گفتم هر وقت جلسه تشکیل دادید خبرم کنید تا بیام! چون فکر میکردم بیای تو جلسات نشریه [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت بچه های نشریه تعجب کرده بودن چی شده که من توجلسات شرکت میکنم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت یه چند باری رفتم دیدم از تو خبری نیست دیگه نرفتم!!!!!!!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی گفت کارایی که به خاطر من انجام داده مصداق این شعره [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]"طاعت از دست نیاید گنهی باید کرد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]در دل دوست به هر حیله رهی باید کرد"[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من و مهدی حسابی با هم حرف زدیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی موقع حرف زدن کارت پارکینگو دستش گرفته بود [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]و مدام تو دریچه ی کولر ماشین میکرد![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی مثل خیلیای دیگه بود که موقع حرف زدن باید دستاشون هم مشغول باشه![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با خنده بهش گفتم این کارته آخر می افته تو دریچه کولر و نمیتونیم درش بیاریم! اون وقت از این جا نمیذارن بریم بیرون![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی با حرف من گفت راست میگی و کارتو گذاشت جلو شیشه![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه چند دقیقه بعد گفت انگار نمیشه من حتما باید این کارته دستم باشه![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کارتودوباره برداشت و شروع کرد تو دریچه کولر کنه! [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من همین جور به کارته نگاه میکردم و خدا خدا میکردم تو دریچه نیفته که بحمدالله نیفتاد! [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]وگرنه باید راهی خونه میشدم و مدارک ماشینو می آوردم![/FONT]
مهدی بهم گفت این سی دی که گفتی ببینم درمورد چیه؟
بهش گفتم یه شعر برات گفتم و تو شب شعر خوندم
مهدی گفت خب همین الان برام بخون
گفتم نه سی دیو ببین
گفت همون شب که بهم گفتی سی دیو ببین همون موقع پیام دادم به دوستم و اون هم گفت سی دی دستش نیست! سی دی دست یکی از دختراس!مهدی گفت دوستم دختره رو میشناسه ! به دوستم گفتم اگه شده تو رو کول کنم و ببرمت در خونه ی دختره میبرمت تا سی دی رو گیر بیارم!!!!!!

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من و مهدی از ساعت یک و نیم ظهر تا هشت و نیم شب با هم بودیم!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی گفت یه بار دکتر الهی قمشه ای تو تلویزیون حرف میزد و میگفت هر حرفی خسته کنندس به جز حرف عشق![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی گفت اگه این چند ساعت من و تو در مورد موضوع دیگه ای حرف میزدیم مثلا یه بحث درسی میکردیم خسته میشدیم! ولی چون حرف حرف عشق بود خسته کننده نبود! اصلا نفهمیدیم چطور این چند ساعت گذشت!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بعد از ظهر بابام بهم زنگ زد و گفت کی میای؟ [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم شب میام![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تا ساعتای 9 نگرانم نمیشدن ولی اگه از 9 رد میشد و میرسیدم خونه باید جواب پس میدادم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]شب شده بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]آسمون اون شب خیلی قشنگ بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به مهدی گفتم آسمونو ببین [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]از تو شیشه ی جلوی ماشین یه نگاهی به آسمون کرد و با خنده بهم گفت من که مثل تو لنز ندارم!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]عینکشو به چشمش گذاشت و دوباره دید[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت آره واقعا قشنگه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تمام وقتو تو ماشین نشسته بودیم و حرف میزدیم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دم در خروجی پارکینگ خواستم پول پارکینگو حساب کنم که مهدی دستشو از شیشه ی طرف من بیرون کرد و پولو به مسئولش داد![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهم گفت این جا خیلی خوبه دفعه بعد هم باید بیایم اینجا حرف بزنیم!!!!![/FONT]
پارکینگ بیمارستان برای کسایی که میومدن اونجا ومریض داشتن خاطره ی خوبی نداشت ولی برای من و مهدی یه خاطره ی قشنگ به جا گذاشت!!!!!!!!
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو راه برگشت مهدی بهم اشاره کرد که همه ی راهو از تو اتوبان نرم [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]میخواست بره یه سوپری که اونقدرا نزدیکای خونه هامون نباشه و یه چیزی برای خوردن بگیره[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من که حسابی گشنم شده بود!از بعد ازظهر گشنم شده بود ولی اونقدر حرفامون و بحثامون داغ بود که بی خیال گشنگی شدم!تازه روم هم نمیشد به مهدی بگم من گشنمه!!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی رفت رانی و کلوچه خرید[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خودش شروع کرد به خوردن[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من دیدم اگه بخوام رانی بخورم باید گردنمو نیم متر بگیرم بالا!!!!!!!!!!!![/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]دیدم مایه آبرو ریزیه بی خیال رانی شدم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی وقتی دید دارم فقط کلوچه میخورم بهم گفت نمیخوای رانی بخوری؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم باشه برای بعد!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خودش رانیشو که خورد قوطیشو گذاشت تو کیفش و گفت این هم برای یادگاری میذارم تو صندوقچم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]وقتی نزدیک محلشون رسیدم کاملا خودمو به کوچه علی چپ زدم و با یه سیا بازی ای گفتم از کدوم طرف برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی با دستش اشاره کرد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من تو دلم داشتم میخندیدم [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به زور جلوخندمو نگه داشتم که جلوش تابلو بازی در نیارم!!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]سر کوچشون که رسیدیم گفت وایسا و از ماشین پیاده شد![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]سرشو از تو شیشه کرد تو ماشین و گفت[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]راستی یه اعتراف دیگه!!!!!!!!!!!! [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اون شب تو اتوبوس من تو رو دیدم که اینجا پیاده شدی!!!!!!!!!!تو هم منو دیدی!!!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من با حرف مهدی شوکه شدم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]فکر نمیکردم مهدی بخواد این موضوع رو الان بگه!!!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با خنده بهش گفتم [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کی؟؟؟؟؟؟؟؟ کجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی وقتی دید من دارم انکارمیکنم یه لحظ مکث کرد و گفت[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]شاید تو یادت نباشه! شاید تو منو ندیدی! ولی من تو رودیدم!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش گفتم شاید!!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]از هم خداحافظی کردیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو راه همش داشتم به خودم میخندیدم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با خودم گفتم بعید نیست بدونه خونشونو هم بلدم!!!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]رسیدم خونه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]پوست کلوچه ی مهدی و کلوچه ی خودمو برای یادگاری برداشتم و گذاشتم تو کیفم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بعد از اینکه رسیدم خونه مهدی پیام داد و گفت[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]امروز وامشب خیلی شب خاطره انگیزی بود انشالله که بتونیم کنار هم روزای بهتری داشته باشیم پیام زدم بگم برای امروز ممنون[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]برام یه شعر فرستاد[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]"تو را میبینم وعشقی شکوفا میشود در من[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]واینک مثل کوهی پای برجا میشوم با تو"[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من همون شب با بابام حرف زدم که یکی از درسامو حذف کنم و بذارم برای ترم بعد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]آخه قرار بود هفت ترمه تموم کنم و بعد بچسبم به زبان[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بابام که قبول کرد درسو حذف کنم به مهدی پیام دادم و گفتم درسو حذف میکنم و ترم بعد هم میام دانشگاه![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی خیلی خوشحال شد و گفت انشاالله که خیره![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش گفتم میخوام یه اعتراف سخت کنم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من تو خواب دیدم داری ازم خواستگاری میکنی! [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]ببخشید امروز روم نشد بهت بگم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی گفت انشاالله و حتما که خوابت خیره دیگه اعترافی نداری؟امروز دوتامون به اندازه ی دو سال اعتراف کردیم ولی شیرین بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]
[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif][/FONT]

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی بهم پیام داد و [/FONT]گفت
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اعتراف دوم [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]بعضی وقتا سراغتا (فامیلمونو)از بچه های کلاستون میگرفتم تا یکم با شنیدنش آروم تر بشم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش گفتم میخوام آخرین اعتراف سختو کنم من اون شب تو اتوبوس دیدمت و فهمیدم کجا پیاده شدی ببخشید اگه امروز که داشتی میگفتی جلوت سیا بازی در آوردم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی گفت اعتراف منم سخته چون خودمونیم اون شب کاملا مشخص بود که دیدی کجا پیاده شدم امشب هم کاملا مشخص بود که میدونستی ولی من تو روم نیاوردم یعنی نمیدونستی ممنون که گفتی[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش گفتم حالا که اینقدر خوبی آخرین آخرین آخرین اعتراف سختو هم میکنم من خونتونو هم بلدم!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]این پیامو که دادم مهدی جوابمونداد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]داشتم سکته میکردم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم حالاس که ازدستم عصبانی بشه و بگه دختره ی فلان فلان شده[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بعد از چند دقیقه جوابمو داد و گفت[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]حالا که تو اینقدر بهتری بگم که اعترافت خیلی قشنگ بود!!!!!!!![/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]انشاالله بتونم این همه محبتو جبران کنم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه نفس راحتی کشیدم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی بعدش پیام داد و گفت جالبه امروز که اولین باری بود که رفتیم بیرون روز حافظ بود فال گرفتم اومد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]"نصیحتی کنمت بشنو و بهانه مگیر..."[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من کتاب حافظو برداشتم و شعرو کامل خوندم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]"نصیحتی کنمت بشنو و بهانه مگیر [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]هر آن چه ناصح مشفق بگویدت بپذیر[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ز وصل روی جوانان تمتعی بردار[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]که در کمین گه عمرست مکر عالم پیر[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]نعیم هر دو جهان پیش عاشقان بجوی[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]که این متاع قلیل است و آن عطای کثیر[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]معاشری خوش و رودی بساز میخواهم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]که درد خویش بگویم به ناله ی بم و زیر[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بر آن سرم که ننوشم می و گنه نکنم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اگر موافق تبیر من شود تقدیر[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]چو قسمت ازلی بی حضور ما کردند[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گر اندکی نه به وفق رضاست خرده مگیر[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]چو لاله در قدحم ریز ساقیا می ومشک[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]که نقش خال نگارم نمیرود ز ضمیر[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بیار ساغر در خوشاب ای ساقی [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]حسود گو کرم آصفی ببین و بمیر[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به عزم توبه نهادم قدح ز کف صد بار[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی کرشمه ی ساقی نمیکند تقصیر[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]می دوساله و محبوب چارده ساله [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]همین بس است مرا صحبت صغیر و کبیر[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دل رمیده ی ما را که پیش میگیرد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خبر دهید به مجنون خسته از زنجیر[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]حدیث توبه در این بزمگه مگو حافظ[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]که ساقیان کمان ابرویت زنند به تیر"[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]شعر واقعا مناسب حال من و مهدی بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی بعدش فرستاد که[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]شب وصل است و طی شد نامه ی هجر [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]شب بخیر[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]شنبه 20 مهر 1387 برای من [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]یکی از قشنگترین روزای زندگیم بود...[/FONT]

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
45

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی قرار بود برای یه آزمون که مربوط به کارش میشد شرکت کنه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]برای اون آزمون لازم بود خیلی درس بخونه تا قبول شه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]آزمون تو آذر ماه برگزار میشد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]شنبه بهم گفت که یه کم از دوچرخه سواری های صبحها کم میکنه تا بیشتر درس بخونه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهم قول داد که تمام سعیشو کنه تا تو اون آزمون قبول شه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اگه قبول میشد مشکل کارش حل میشد و در آمد خوبی هم به دست می آورد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یکشنبه صبح وقتی موبایلمو روشن کردم دیدم پیام داده وگفته [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]الان ساعت پنجه به یاری خدا و انگیزه ای که از با هم بودن پیدا کردم و قولی که بهت دادم یا علی رو محکم تر گفتم . برام دعا کن[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو جواب براش یه شعر فرستام[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]"صبح است و باز همان گفت و شنود همیشگی [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]صبحت به خیر روز همیشه کلیشه ای"[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]شعر ربطی به موضوع نداشت ولی چون خیلی شعرشو دوست داشتم براش فرستادم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یکشنبه تو دانشگاه ریحانه بهم گفت فردا با مهدی قرار داری؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم نه دیروز با هم حرف زدیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بعضی از حرفامونو به ریحانه و مینا گفتم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مخصوصا اعترافای مهدی رو[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]پیامایی که مهدی برام میفرستادو بارها و بارها برای خودم میخوندم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]پیاماش بهم امید و انرژی میداد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه چند روز بعد از اینکه با هم حرف زدیم مهدی سی دی شب شعرو دید[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهم زنگ زد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تعجب کردم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]آخه بدون هماهنگی زنگ نمیزد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهم گفت اونقدر شعرت قشگ بود که نتونستم با پیام بگم برای همین زنگت زدم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ازم به خاطری شعری که براش گفته بودم تشکر کرد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مامانم پیشم بود نتوستم درست و حسابی باهاش حرف بزنم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو جواب فقط بهش میگفتم خواهش میکنم! خواهش میکنم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بعد از اینکه حرفامون تموم شد بهش پیام دادم و گفتم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مامان پیشم بود مجبور شدم خیلی رسمی حرف بزنم اون شعر حرف دل 2 سال بود که 2 هفته قبل از اینکه جواب مرحله اول فوق بیاد گفتم چون اصطلاح درسی داشت بچه ها خیلی دوست داشتن. انگار حرف دل همه بود![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی پیام داد و گفت خواهش میکنم فدای سرت متوجه شدم یکی بود که نمیتونستی حرف بزنی زنگ زدم فقط بگم واقعا شعر خیلی خیلی قشنگی بود .ممنون. امیدوارم بتونم انشاالله جواب این همه خوبی و محبتو بدم. ممنون.[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اون روزا عقد یکی از دوستام به اسم زهرا بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]زهرا با یک از پسرای فامیلشون چند سالی بود که همو میخواستن[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]پسره اصلا شرایط ازدواجو نداشت[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]برای همین هر دوخانواده مخالفت میکردن[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بعد ازچند سال بالاخره خانواده هاشون راضی شدن[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من برای زهرا خیلی خوشحال بودم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]زهرا تک بچه بود و مادرشو تو دبیرستان از دست داد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]پدرش با کس دیگه ای ازدواج کرد که خدا رو شکر نامادریش زن خوبی بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من سعی میکردم برای زهرا یه خواهر باشم تا یه دوست[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]زمانی که دبیرستانی بودیم خونه هامون نزدیک هم بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]همیشه خونه ی هم دیگه میرفتیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با هم باشگاه میرفتیم و خیلی وقتا با هم بودیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با هم تو یه دانشگاه قبول شدیم ولی رشته ی دانشگاهیمون فرق داشت [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با این حال کم و بیش همدیگرو تو دانشگاه میدیدم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه روز قبل از عقدش رفتم وبراش یه سری تزیینات سفره عقدشو درست کردم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو آرایشگاه هم پیشش بودم [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خوشحالیشو میدیدم و خوشحال بودم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دوست داشتم براش خواهر وار سنگ تموم بذارم [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]زهرا تو عقد همش دلتنگ شوهرش میشد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]وقتی شوهرش میرفت تو مردونه با یه خنده ای میگفت شوهرم کجا رفت؟بهش بگید بیاد![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]وقتی مراسم تموم شد میخواستیم باهاش عکس بگیریم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]همش عجله داشت عکس انداختنا تموم شه تا بره پیش شوهرش![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]میدونستم بعد از چند سال انتظار حالا چه حسی داره![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من و زهرا و ریحانه و سه تا دیگه از بچه ها تو دبیرستان با هم بودیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اکیپمون تو مدرسه معروف بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو عقد زهرا ریحانه با یه خنده ای بهم گفت نفربعدی از بینمون که عقد میکنه کیه؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]منظورش به من بود![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خودمو به کوچه علی چپ زدم و با خنده بهش گفتم کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت خب تو ای دیگه!!!!!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]آره قرار بود من و مهدی با هم ازدواج کنیم...[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif] [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif] [/FONT]

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
46

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من هنوز امید داشتم که از طریق معدل برم کارشناسی ارشد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه چند باری به آموزش دانشگاه رفتم تا ببینم چند نفر رقیب دارم و چند نفر معدلاشون بالاتر از منه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]آموزش دانشگاه هر بار بهم میگفت نمیتونیم بهتون این اطلاعاتو بدیم!نمیتونیم بگیم چند نفرمعدلشون بالاتر از شماس![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]نمیخواستم از خود بچه ها هم بپرسم [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]چون باعث میشدم کسایی که معدلاشون بالاس رو حساس کنم و باعث بشم اونا هم بیشتر برای بالابردن معدلشون تلاش کنن[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]در ضمن اگه هم میپرسیدم یا جواب درست و حسابی بهم نمیدادن یا در مورد معدلشون دروغ میگفتن![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]آخرای مهر یه بار دیگه رفتم آموزش دانشگاه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مسئولش عوض شده بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]شرایطمو براش توضیح دادم و بهش گفتم نمیدونم برای ارشد بخونم یا نه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با یه مظلومیتی ازش خواستم که ببینه چند نفر معدلاشون بالاتر ازمنه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مسئلولش با خوشرویی قبول کرد و گفتم صبر کنید الان تو سیستم میبینم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]نگاه کرد وگفت 11 نفرمعدلاشون بالاتر ازتوئه![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دود از سرم بلند شد!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دانشگاه فقط ۵ نفرو از طریق معدل برای ارشد میگرفت[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خودم نگاه به سیستم کردم و اسم رقیبامو دیدم [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]هممون اختلاف معدلامون خیلی کم بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]هر نفر از نفر بعدی فقط چند صدم فاصله داشت[/FONT]
معدلای ترم یک و دوی من اونقدرا بالا نبود برای همین باعث شد که معدل کلم کم بشه
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]شوکه شده بودم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]استرس گرفته بودم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]سریع راه افتادم خونه تا بشینم درس بخونم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو راه اونقدر ناراحت بودم که همین جور به مهدی زنگ میزدم [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]میخواستم آرومم کنه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]میخواستم دلداریم بده[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی گوشی مهدی یا در دسترس نبود یا خاموش بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]فهمیدم تو کتابخونس که گوشیشو خاموش کرده[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یک ساعتی همین جور داشتم بهش زنگ میزدم ولی فایده نداشت[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اعصابم خورد شده بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش پیام دادم و گفتم میخوام زنگت بزنم !اشکالی نداره؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]منتظر شدم تا وقتی دیلیور پیام میاد بفهمم گوشیشو روشن کرده[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]وقتی رسیدم خونه اون هم گوشیشو روشن کرد و جواب داد اشکالی نداره هر وقت دوست داری زنگ بزن[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش زنگ زدم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش گفتم که 11 نفر رقیب دارم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خیلی ناراحت بودم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی دلداریم میداد و میگفت میتونی از پسشون بر بیای[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اگه امتحانای این ترمو خوب بدی حتما ازشون جلو می افتی[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی گفت بهت کمک میکنم که بتونی برای درسات تحقیق کنی تا نمره هات بالا بره[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]وسط حرفامون یه سوتی وحشتناکی دادم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی همین جور داشت بهم میخندید[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اعصابم خورد بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]فقط از پشت تلفن داشتم به خنده های مهدی گوش میدادم و هییچی نمیگفتم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خنده هاش که تموم شد حرفامونو ادامه دادیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گوشیو که قطع کردم تازه متوجه ی عمق سوتیم شدم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کلی به خودم خندیدم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با خودم گفتم مهدی حق داشت اینقدر بهم بخنده [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اون قدر استرس داشتم که همون موقع شروع کردم به درس خوندن[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]هم برای ارشد هم برای امتحانای ترم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]میخواستم برای هر دوتاش تلاش کنم تا اگه یکیشو از دست دادم تو اون یکی قبول شم[/FONT]
بعد از این که از روستا برگشتم دیگه اصلا برای ارشد درس نخوندم
ولی حالا با۱۱ نفر رقیب مجبور بودم حسابی درس بخونم
برای درس خوندن حسابی انگیزه داشتم
چون دلم میخواست منم دانشگاه خودمون قبول شم و با مهدی باشم

مهدی هنوز مستقیم موضوع رو به خانوادش نگفته بود ولی غیرمستقیم یه چیزایی گفته بود
خانوادش با ازدواجش مخالف بودن و میگفتن باید حتما کار داشته باشی تا برات بریم خواستگاری
یه بار که با مهدی بحث خانوادشو میکردیم بهم پیام داد و گفت
مشکلشون فقط کارمه میگن باید جدا از دانشجو بودن آزمون کار انشاالله قبول شم تا بتونم ازدواج کنم مطمئن باش برای رسیدن به تو هم که شده انشالله برای آزمون نهایت سعیمو میکنم
حرفای مهدی بهم آرامش میداد
اون آدم زرنگی بود و من مطمئن بودم با پشتکاری که داره تو اون آزمون حتما قبول میشه

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اون روزا عروسی دختر عموم بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو عروسی حوصلم سر رفته بود [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]برای مهدی یه شعر فرستادم [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو جواب برام شعر تکراری فرستاد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش گفتم شعر تکراری نفرست[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت چیزی که با حال و هوا متناسب باشه همیشه قشنگه حتی اگه تکراری باشه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش گفتم ولی من شعر تکراری دوست ندارم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی فرستاد که[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تنهایی برای هر کسی یه معنی داره اما واسه من هیچ معنی نداره !چون تو رو دارم! این هم غیر تکراری![/FONT]
من و مهدی خیلی زیاد با هم در ارتباط بودیم
خیلی همو میدیدیم
خیلی به هم پیام میدادیم
ازش خواستم که یه کم رابطمونو کم کنیم و کمتر برای هم شعر بفرستیم
مهدی قبول کرد
یه شب بهم پیام داد و گفت
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]آدما نمیتوننن تغییر نکنن![/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]رابطه ها نمیتونن عوض نشن![/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]دنیا نمیتونه ثابت بمونه![/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی یه دوست میتونه تا ابد یه دوست بمونه![/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه اعتراف دیگه خیلی سعی کردم پیام نزنم ولی نتونستم[/FONT]
اعتراف مهدی برام قشنگ بود
منم با اینکه سعی میکردم بهش کمتر پیام بدم و شعر بفرستم ولی طاقت نمی آوردم
یه بار هم برام فرستاد که
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]"بلبلان را آرزویی جز گل و گلزار نیست[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دوستان را لذتی جز لذت دیدار نیست"[/FONT]
یه بار هم که داشتیم یاد آوری خاطرات گذشته رو میکردیم بهم پیام داد و گفت
"یادش به خیر! واقعا به سرعت باد میگذره! اما
روزها گر رفت گو رو باک نیست
تو بمان ای که چون تو کسی پاک نیست"
مهدی مصرع دوم شعرو اشتباه فرستاده بود
تو دلم بهش خندیدم
مصرع دوم این بود
"تو بمان ای آنکه چون تو پاک نیست"
یه بار دیگه هم بهم این پیامو داد
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]امیدوارم که تواقیانوس خوشبختی جوری غرق بشی که هیچ وقت نجات پیدا نکنی[/FONT]

یه بار داشتیم با هم درمورد مشکلات حرف میزدیم
در مورد کار مهدی
در مورد سربازیش و...
مهدی شبش بهم پیام داد و گفت
راستی درسته امروز ازمشکلات حرف زدم ولی اصلا نگران نباش چون تعداد چیزایی که میتونه مشکل باشه و نداریم بیشتر از مشکلاتمونه خدا کمک میکنه و با همت هم یه زندگی خاطره انگیز میسازیم
حرفای مهدی مثل همیشه بهم آرامش میداد
بهم امید میداد
قرار بود در کنار هم باشیم
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تقریبا دوهفته ای از خواستگاری مهدی گذشته بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تصمیم گرفتم موضوع رو به بابام بگم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من دوسال پیش هم وقتی تازه به مهدی نامه دادم و قبل از اینکه مهدی بهم جواب نه بده در مورد مهدی یه چیزایی به بابام گفتم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]البته فقط میخواستم بحثشو پیش بکشم که بدونم بابام با شرایطی که مهدی داره بهم اجازه میده با کسی مثل مهدی ازدوج کنم یا نه؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بابام هم که فکرکرد مهدی ازم خواستگاری کرده وقتی فهمید مهدی هنوز از درس کارشناسیش مونده و تکلیف ارشد و سربازیش هم معلوم نیست بهم گفت اصلا حرفشو نزن! دیگه هم با این پسره حرف نزن!!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه چند وقتی بعد ازاون بابام یکی دوباری ازم پرسید هنوز پسره رو میبینی ؟هنوز با هم حرف میزنین؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش گفتم نه اون دیگه فارغ التحصیل شد و من ازش خبری ندارم!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]حالا که مهدی ازم خواستگاری کرد میخواستم دوباره موضوع رو به بابام بگم[/FONT]
من با بابام خیلی راحت تر از مامانم بودم
میدونستم اگه موضوع مهدی رو به مامانم بگم هر روز که از دانشگاه برمیگردم خونه مامانم سین جیمم میکنه که امروز دیدیش؟؟باهاش حرف زدی؟؟
حوصله ی سین جیم شدن و نگاهای معنی دار مامانمو نداشتم
در ضمن میدونستم اگه به مامانم بگم مامانم حتما به بابام میگه
برای همین تصمیم گرفتم موضوع رو خودم مستقیم به بابام بگم
بابام به خاطر شرایط کاریش آدم با تجربه ای بود و میتونست بهم کمک کنه
بر خلاف بیشتر دخترا که مشکلاتشونو با مامانشون در میون میذارن من همیشه مشکلاتمو به بابام میگفتم واز اون راهنمایی میخواستم
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]شرایط مهدی خیلی بهتر از دوسال پیش بود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بابام وقتی حرفامو شنید گفت این همون قبلیه؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم آره [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تازه ارشد قبول شده و ترم یکه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه سال دیگه هم از سربازیش مونده[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]که شاید بتونه برای ادامه سربازیش بازهم امریه بگیره[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به بابام گفتم اگه تو آزمون کارش قبول شه دیگه از لحاظ کاری هم مشکلی نداره[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بابام قبول کرد که با هم حرف بزنیم و همو بشناسیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهم گفت هر چی میخواین با هم حرف بزنید! [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]حتی اگه شده 50 بار هم باهاش حرف بزنی بزن فقط خوب بشناسش[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بابام از یه اصلیتی خیلی بدش میومد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی بعضی وقتا یه نیمچه لهجه ای داشت که منم فکرمیکردم مهدی اون اصلیتو داره[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به بابام گفتم شاید پسره اون اصیلتو داشته باشه ولی آدم خوبیه![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بابام تو جواب یه سری تکون داد وگفت اون اصیل اصیلشون بد آدمایی هستن!!!!!!!![/FONT]
من به مهدی اعتماد داشتم
میدونستم آدم خوبیه
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]
[/FONT]

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
خانوادش هم آدمای خوب و موفقی بودن!
با بابام که حرف میزدم [FONT=arial, helvetica, sans-serif]بابام بهم گفت از دوران عقد طولانی بدم میاد!خیلی مشکلات تو دوران عقد به وجود میاد! اگه همو شناختید و به نتیجه رسیدید باید تا قبل از عید عروسی کنید!!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با حرف بابام دود از سرم بلند شد!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو فامیل ما معمولا دوران عقد بین یک سال تا دوساله[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به بابام گفتم بابا من میخوام دوسال عقد کرده باشم!!!!!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بابام گفت اصلا !!!!!!!!!!!!!به هیچ عنوان!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم پس چرا فلانی(داداشم) دوسال عقد کرده بود؟؟؟؟؟؟ من چه فرقی با اون دارم؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بابام گفت اون زنش فامیل بود !قضیش با تو فرق داره!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتم بابا تا اون بیاد خواستگاری خونمون و رفت و آمد پیدا کنیم و بخوایم عقد کنیم یک سال دیگس!دوسال هم عقد کرده میمونیم تا درسش و سربازیش تموم شه!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ما هیچ کدوم شرایطشو نداریم که بخوایم تا قبل از عید عروسی کنیم!!!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با اصرارای من بابام تا حدودی قبول کرد که دوران عقدمون دوسال باشه![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به مهدی پیام دادم و گفتم به بابام قضیه رو گفتم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی بلافاصه پرسید بابات چی گفت؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]میخواستم یه کم اذیتش کنم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش گفتم بابام گفت تا قبل از عید باید عروسی کنید!!!!!!!!!![/FONT]
مهدی جوابمو نداد!
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بهش گفتم شوکه شدی؟؟؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفت شوکه شدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟یه چیزی در حد سکته!!!!!!!انشاالله بعد که همو دیدیم در موردش حرف میزنیم![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بمیرم براش سکته کرده بود که بابام گفته باید تا قبل از عید عروسی کنیم!!!!!!![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]برام فرستاد که[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]"اگر غم لشکر انگیزد که خون عاشقان ریزد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من و ساقی به هم سازیم و بنیادش براندازیم"[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دیگه چیزی بهش نگفتم
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]گذاشتم تا وقتی همو می بینیم با هم حرف بزنیم...[/FONT]
[/FONT]

shiva_bkr68

عضو جدید
ممنونم آواي علم عزيز.
منم هر روز سعي ميكنم چند قسمتي از داستانو بخونم.الانم قسمت 73م هستم.
فعلن نميتونم بگم كدوم يكيشون از اين رابطه لطمه زيادي ميخوري،ولي ميشه حدس زد كه قربانيه اصلي دختره ست.چون خيلي با احساساتش رفتار ميكنه
ميتونم بگم خيلي از اين رفتارو خودم تو اولين و آخرين رابطم تجربه كردم.وقتي داستانو ميخونم دلم به حال خودم ميسوزه كه چرا زودتر اينو پيدا نكردم كه بخونمو ازش عبرت بگيرم و ميتونستم تو زندگيم ازش استفاده كنم و شايد الان رابطه منم فرق ميكرد...
به هر حال خيلي ازتون ممنونم

fosil

عضو جدید
من همشو امروز خوندم
خوب حالا اگه يه نفر يه مورد شبيه به مورد همين خانم الف مواجه بشه بايد چطوری عشقشو فراموش کنه؟ اين دختره با اينکه ادعا می کنه که ديگه پسررو دوس نداره ولی هنوز نتونسته فراموشش کنه!!!!!!! با يد چيکار کنه؟؟

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
با سلام به همه کاربران گرامی

طبق صحبت مستقیمی که با نویسنده داستان داشتم

مبنی بر این شد که در جواب نظرات شما نظر این خانوم گفته شودوتحلیل های ایشون راببینید

دوستان گرامی من ادرس وبلاگ را میگذارم برای اینکه ادامه داستان را خودتان بخونید واخرین پست این تاپیک نظراین خانم باشه

سیستم نظر دهی وبلاگ فعال هست در رصورتی که کسانی مایل به نظر بودند به خود ایشون در وبلاگ پیام دهند

موفق باشین

آخرین ویرایش:

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
پاسخ نویسنده داستان به نظرات شما

پاسخ نویسنده داستان به نظرات شما

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بله من میدونم اشتباه کردم ولی مطمئن هستم هر کس دیگه ای هم جای من بود نمیتونست رفتاری بهتر از رفتار من داشته باشه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اگر شما هم کسی را دوست داشته باشید و بهتون بگه به خاطر یه مشکل نمیتونه باهاتون ازدواج کنه و ازتون فرصت بخواد تا مشکلشو برطرف کنه شما هم بهش فرصت میدید و صبر میکنید ببیند تکلیفتون چی میشه و تو همین صبر کردن حتما مثل من زجر میکشید و خیلی جاها خودتونو به خاطرش کوچیک میکنید[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بعضیا منو یه آدم ضعیف و احساساتی میدونن[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اولا بنده اصلا آدم ضعیفی نیستم که اگه بودم الان شرایطم اینقدر خوب نبود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من آدم ضعیف دور و برم زیاد میبینم که با کوچکترین موضوعی همه ی زندگیشون به هم میریزه و کاری جز غصه خوردن ندارن و ماه ها و سال ها طول میکشه تا خودشونو دوباره به شرایط طبیعی برگردونند[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی من سعی کردم که زندگیم مختل نشه٬درسمو خوندم و با نوشتن خاطرات هم سبک شدم و خودمو به یه زندگی خوب و بهتر از قبل رسوندم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دوم اینکه درسته که من خیلی احساس خرج مهدی کردم ولی من از اون آدمای احساساتی نیستم که عقلشونو میذارن کنار[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]چون اگه احساسی بودم بعد از فهمیدن شخصیت اصلی مهدی باز هم دوسش داشتم و احساسم جلوی عقلمو میگرفت در حالی که اینطور نبود[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]نظر یکی دیگه از خواننده های این سایت هم خیلی برام گرون تموم شدکه گفته بود دختره اگه یه کم عفت داشت و واقع بین بود نمیذاشت کار به اینجا بکشه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]...اول اینکه خانوم یا آقای محترم بنده اگر عفت نداشتم که الان[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دوم اینکه عفت نداشتن و بازی خوردن ربطی به هم نداره[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]!!!!!!!سوم اینکه مگه من میدونستم داره بازیم میده که شما اینطوری نظر میدین؟؟؟؟؟؟؟؟

[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]شما بیهوده دنبال راه حل هستید[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]هیچ راه حلی برای فراموش کردن وجود نداره و منم هیچ وقت مهدی رو فراموش نمیکنم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]چون مهدی جزیی از خاطرات زندگی منه و آدم این نوع خاطرات رو فراموش نمیکنه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]این خاطرات به مرور زمان کم رنگ میشه و خاطرات جزیی از ذهن میره ولی تا وقتی حافظه ی من هست کلیت خاطرات مهدی هم هست[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اون چیزی که مهمه اینه که احساس آدم نسبت به گذشتش و خاطراتش چی باشه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اینکه وقتی به گذشتت فکر میکنی چه حسی بهت دست بده؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خوشبختانه من بعد از تموم شدن داستان چون با نوشتن خاطرات سبک شدم دیگه چیزی از گذشته اذیتم نمیکنه و حتی قطره اشکی هم به یاد اون روزا نمیریزم و اصلا گذشتم برام دردناک نیست[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من وقتی به گذشتم نگاه میکنم با همه ی اتفاقات تلخش خوشحالم که درس گرفتم و برام خیلی چیزا تجربه شد [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]الان هم به ندرت مهدی رو تو دانشگاه میبینم و دیدن مهدی اونقدرا اذیتم نمیکنه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]در ضمن من نسبت به مهدی هیچ احساسی ندارم حتی متنفر هم نیستم[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]چون از نظر من مهدی یه بیمار روانیه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]چون تازگیا با خبر شدم داره برای بنفشه شعر میفرسته[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به آدمی که بعد از متاهل شدن هم دست از این کاراش برنمیداره چه حسی باید داشت؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]فقط باید به حالش دل سوزوند که مشکل عاطفی داره[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]درسته که من بعضی وقتا تو داستان امیدمو از دست میدادم ولی خیلی زود دوباره امیدوار میشدم و به خدا توکل میکردم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]الان هم امیدوارتر از همیشه نسبت به آینده ی زندگیمم[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من همیشه بین دوستی با یه پسر و رابطه برای ازدواج فرق قائل بودم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]هدف دوستی خوش گذرونی با جنس مخالفه و با رابطه برای شناخت و ازدواج فرق داره[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]!!برای همین بدم میاد که کسی منو دوست دختر مهدی بدونه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو یکی از نظرات این سایت گفته شده بود اگر من همون اول کارو به خانواه ها میکشوندم ۳ سال بازی نمیخوردم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]در جواب باید بگم که اول رابطه وقتی جواب مهدی نه بود من چطور باید کارو به خانواده ها میکشوندم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]وقتی خودش پا پیش گذاشت ما حدود ۸ ماه رابطه داشتیم و این ۸ ماه در اختیار من بود که کارو به خانواده ها بکشونم نه ۳ سال[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو هر قشری خوب و بد هست[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]منم با اینکه این اتفاق برام افتاد ولی نسبت به همه ی پسرا بدبین نشدم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]چون مشاور بهم گفت که بدبینی نسبت به همه یه جور گناهه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]منم سعی خودمو کردم که واقع بین باشم نه بدبین[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]:در مورد ازدواج سنتی[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]!!نتیجه گیری داستان این نیست که من از اون ور بوم بیفتم و بگم بعد از این فقط ازدواج سنتی و لاغیر[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]قبلا فکر میکردم خودم باید دنبال یه عشق تو کوچه خیابون و دانشگاه باشم و با عشق ازدواج کنم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی فهمیدم کسی که خدا برای من در نظر گرفته ممکنه از طریق نوع سنتی با من آشنا بشه یا از طریق غیر سنتی[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]فهمیدم وقتی کسی بیاد و احساس کنی این همون شخصیه که از خدا خواستیش بهش علاقه مند میشی٬حتی اگه به طریق سنتی پا پیش گذاشته باشه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]منظور منم از ازدواج سنتی این نیست که چند روز بعد از خواستگاری بدون شناخت سر سفره عقد بشینم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]منظور من بودن خانواده ها در کنار روابط دختر و پسره[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یعنی قبل از اینکه روابط بین دختر و پسر شروع بشه روابط بین خانواده ها به وجود بیاد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]چون این طوری احتمال اینکه افراد ضربه بخورن خیلی کمتره[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو ازدواج سنتی هم وقت لازمه تا افراد همو بشناسن و باید رابطه بین دختر و پسر باشه نه اینکه بالافاصله بعد از خواستگاری عقد کنن[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بعضیا شعر "قسمت این بود که من با تو معاصر باشم... " رو در رابطه با مهدی برداشت کردن [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]شعرهایی من که تو دو تا پست "بعد از پایان" و" پایان رابطه" گذاشتم مربوط به رابطه ی دوم بود و کاری به مهدی نداره[/FONT]

آخرین ویرایش:

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
اخرین قسمت داستان ...برا ی اینکه یکبار دیگه این تاپیک بالا بیاد همه این داستانو بخونند

اخرین قسمت داستان ...برا ی اینکه یکبار دیگه این تاپیک بالا بیاد همه این داستانو بخونند

زمان همیشه چاره است

...فقط اگر که بگذرد

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من آغاز این وبو با سریال معصومیت از دست رفته شروع کردم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]سریالی که آغاز داستان من شد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]منم یه روزایی تو داستان زندگیم معصومیتمو از دست دادم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]عزتم رفت[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یه روزایی دیگه برای خودم ارزش قائل نبودم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی کم کم به حالت عادی برگشتم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]الان دیگه احساس بی عزتی نمیکنم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خوشحالم[/FONT]
خوشحال از اینکه اگه عزتم رفت عفتم نرفت
!بی عزت شدم ولی بی عفت نشدم
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بعضی وقتا وسوسه میشدم که گناهی کنم [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]از خدا هم خجالت نمیکشیدم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی از اون همه ادعای ایمان و از چادری که سرم بود خجالت میکشیدم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو رابطه با مهدی شاید بعضی جاها تو امتحان خدا شکست خوردم ولی یه جاهایی هم پیروز شدم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خوشحالم که مهدی خطایی مرتکب نشد که منم به دنبال اون وسوسه شم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خوشحالم که حتی حرفی در مورد این مسائل نزدیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]عفت رفتار و گفتارمونو حفظ کردیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]حتی یه شکلک نامناسب بهم ندادیم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بعضیا بعضی چیزارو گناه محسوب نمیکنن[/FONT]
بعضی چیزارو هم جز گناهای کوچیک میدونن
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]!!!!فکر میکنن دست همو گرفتن گناه نیست[/FONT]
!!!!!!!فکر میکنن همو بوسیدن گناه کوچیکیه
:ولی یادمون باشه که میگن
"به کوچکی گناه نگاه نکن![FONT=arial, helvetica, sans-serif]به بزرگی کسی نگاه کن که نافرمانیش را کرده ای"[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خوشحالم که تو وسوسه هام خدا تنهام نذاشت[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]حتی خدا همراهم بود که هر وقت با مهدی حرف میزدیم کم پیش میومد کسی مارو ببینه که اگه میدیدن بیشتر از اینا برامون حرف در میومد[/FONT]
خوشحالم که هنوز میتونم با خیال راحت پامو تو دانشگاه بذارم
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی به من بد کرد ولی خوبیایی هم داشت[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]از همون چند سال پیش با حرفاش منو به فکر چادر انداخت[/FONT]
چادری که خیلی وقت بود میخواستم سر کنم وتلنگرشو مهدی بهم زد
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]الان بعد از چند سال ازچادری که سرمه ناراضی نیستم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]لذت میبرم وقتی چادر سر میکنم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی بد بود ولی تو درس سعی کرد برای من مهربون باشه وبهم کمک درسی بده[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی بد بود ولی برای من یه تجربه ی بزرگ شد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تجربه ی اینکه با دیدن ظاهر و چند کلمه حرف انتخاب اشتباه نکنم[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من قبلا آدم مقاومی بودم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]از نظر جسمی و روحی[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کم پیش میومد مریض بشم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کم پیش میومد موضوعی منو بهم بریزه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دیر اشکم در میومد [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی با اتفاقاتی که افتاد مخصوصا از سال ۸۷ به بعد من این مقاومتو از دست دادم[/FONT]
سر دردای بد داشتم
زود مریض میشدم
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]زود رنج وحساس شدم[/FONT]
با کوچکترین بهونه ای گریه میکردم
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی از چند ماه پیش تا حالا دارم کم کم میشم آدم قبلی[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کم گریه میکنم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]درسته بعضی وقتا خاطرات روزای گذشته عذابم میده ولی دیگه هر چیز کوچیکی منو یاد مهدی نمیندازه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دیگه مثل قدیم با دیدن ماه و زیر بارون راه رفتن بلافاصله یاد مهدی نمی افتم[/FONT]
اوضاع جسمیم هم بهتر شده واگه بعضی وقتا سرم درد بگیره با یه کم استراحت خوب میشم

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من تو این یکی دوسال سعی کردم تفکراتمو نسبت به زندگی هم تغییر بدم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]اینکه هر روز ارزش دنیا در نظرم کمترشه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]به معرفتای بزرگ رسیدم[/FONT]
!معرفتی که یادم داد رضایت خدا برام مهم باشه نه بنده اش
!معرفتی که نشونم داد حقیقت این دنیا واون دنیا چیه

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من هیچ وقت تصور بخشیدن مهدی رو نمیتونستم کنم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی امسال نیمه ی شعبان یه دفعه دلم گرفت و بعد از مدت ها خیلی گریه کردم و[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif] به بخشیدن مهدی فکر کردم[/FONT]
اون شب تو ذهنم بخشیدمش
ولی دیدم دلم هنوز ازش ناراضیه
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بخشیدنش برام سخته[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خیلی سخت[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی من دارم سعی خودمو میکنم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]از روزی که به بخشیدنش فکرکردم دلم میخواست این وبو با بخشیدن مهدی تموم کنم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]...دلم میخواست بیام بگم بهم بد کردی ولی بخشیدمت!ازت گذشتم تا خدا ازم بگذره!بگم حلالت کردم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دلم میخواست آخرین پستم این طوری تموم شه [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی من هنوز قدرت بخشیدن مهدی رو ندارم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]میخوام ببخشمش ولی هنوز نمیتونم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]احتیاج به زمان دارم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]احتیاج به اینکه کسی جای مهدی رو برام پر کنه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من بازم مهدی رو تو دانشگاه میبینم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بعضی وقتا با خودم میگم کاش اولین انتخابمو یه شهر دیگه زده بودم تا از خاطرات دانشگاه قبلی دور بشم [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی من نمیخواستم به خاطراین خاطرات خودمو آواره ی یه شهر دیگه کنم [/FONT]
من دانشگاهمو دوست دارم
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خواستم همین جا بمونم ومقاومت کنم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]حالاهم از خدا میخوام کمکم کنه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خدایا مهدی برای پایان نامش بازم میاد دانشگاه[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کمکم کن کمتر ببینمش[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کمکم کن وقتایی که میبینمش زجر نکشم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کمکم کن قدرت بخشیدنشو پیدا کنم[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خدایا خودت میدونی قبل از اینکه جواب ارشد بیاد یه لحظه اومدم نذر کنم که اگه رتبم خوب شد مهدی رو ببخشم [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی از این نذر منصرف شدم[/FONT]
چون هنوز نمیتونستم به بخشیدنش فکر کنم
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]دیدم باید ته دلم راضی شه تا ببخشمش[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]!خدایا خودت میگی تا کسی از ته دل پشیمون نشه نمیبخشیش[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]!خدایا مگه نه اینکه اگه کسی بگه استغفرالله و بازم گناه کنه تو رو مسخره کرده[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]خدایا مهدی هم همینطوربود [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]میگفت ببخش و حلالم کن ولی بازهم بازیشو ادامه میداد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]!خدایا تو ارحم الراحمینی[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]!!!!!منی که نیستم چطور پشیمون نشده ببخشم؟؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]!خدایا اگه بدونم ته دلش از کاری که با من کرده ذوق میکنه قدرت بخشیدنشو ندارم[/FONT]
خدایا خودت هدایتش کن که از کارش پشیمون شه
اون وقت من هم میبخشمش
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]درسته روزهای زندگی من بر نمگیرده[/FONT]
عمری که پاش گذاشته شد جبران نمیشه
ولی خدایا من به رحمانیت تو شک ندارم
به حکمتی که نشونم دادی وشاید بعد از این نشونم میدی شک ندارم
اگه بعضی وقتا به این چیزا تردید میکنم از گناهم بگذر
!نمیدونم تو این داستان کی شکست خورد و کی پیروز شد
!شاید هم هیچ برنده و بازنده ای نداشت
!یه روز ریحانه بهم گفت تو بردی!چون شناختیش
!شاید یه جاهایی برنده ی این داستان بودم ولی یه جاهایی هم بازندش شدم
!تو انتخاب اشتباهم
!به ایمانی دل بستم که نبود
!به اخلاقی که وجود نداشت
!به کسی که فکر میکردم با همه فرق داره و نداشت
من تو این چیزا باختم
[FONT=arial, helvetica, sans-serif][FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهدی ازدواج کرد هر چند هیچ کس اونو با زنش ندید[/FONT][/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif][FONT=arial, helvetica, sans-serif]منم بعد از قطع رابطه با مهدی تو این یک سال و چند ماه چند تا خواستگارو به خاطرعدم تناسب با خودشون یا خانوادشون نپسندیدم[/FONT][/FONT]
الان هم خوشحالم که به فکرم به کسی مشغول نیست
!من یاد گرفتم به کسی مال من نیست نظر نداشته باشم!خیره خیره نگاه نکنم
!به کسی که مال من نیست احساسی نداشته باشم
!من یاد گرفتم خودم و ارزش خودمو در برابر هیچ چیز از دست ندم
!من هنوز از نامه ای که برای مهدی نوشتم پشیمون نیستم
!چون باعث شد همه ی این مسیرهارو طی کنم وهیچ وقت حسرتش به دلم نمونه
درسته چند سال زندگی من تو این راه گذشت ولی من درس گرفتم
درسی که اینجا نوشتم تا دیگران هم یاد بگیرند
میخوام بگم که رابطه ی قبل ازدواج شاید تا یه حدیش برای شناخت لازم باشه ولی هر چی پیش میره از دور شناخت خارج میشه و میشه گناه
میدونم وقتی آدم کسیو دوست داره سخته باهاش حرف نزنه!سخته ازش دور شه ولی اگه به خدای بالای سرمون ایمان داریم بذاریم خودش مارو در کنارهم قرار بده
من هنوز از یاد نبردم روزی رو که تصمیم گرفتم برای همیشه با مهدی قطع رابطه کنم و خدا تو طول سه روز بهم سه تا رحمتشو نشون داد که بهم بگه همراهتم!بگه حالا که دیگه باهاش نیستی من باهاتم
من تو رابطه با مهدی یه اشتباه بزرگ کردم
اشتباه اینکه هر چی عشق و علاقه و محبت بود به پاش ریختم
!به پای کسی که برای من نبود
حالا دیگه حوصله ندارم برای محبت خرج کردن
نمیتونم تصور کنم اون شعراییو که یه روزی برای مهدی فرستادم تو آینده برای کس دیگه ای بفرستم
من خالی از احساس شدم
این خالی بودن بده
اگه ادامه پیدا کنه تو زندگی مشترک خیانت محسوب میشه
خیانت این که کسی کنارت باشه ونتونی بهش ابراز علاقه کنی
دارم از خدا میخوام که بهم کمک کنه یه شور و نشاط زیادی پیدا کنم برای احساس خرج کردن
!این بار برای کسی که مال من باشه
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]...التماس دعا[/FONT]

وضعیت
موضوع بسته شده است.