خیلی عذر میخوام میگم، اما مجبورم کردید .

sepehr2222

اخراجی موقت
چرا فک میکنین یه خانم موقعی که میشینه توی تاکسی و کیفشو بین خودش و آقایی که کنارشه میزاره کار بدی میکنه یا داره به طرف توهین میکنه...خوب وقتی کیفشو نمیزاره مشکلی پیش میاد که وسط راه مجبور میشه از ماشین پیاده شه...یا مجبور میشه به کناریش تذکر بده ...دفعه سومی که سوار میشه حتما کیفشو میزاره بین خودش و کناریش به قول دوستمون همه جور آدمی داریم توی جامعه پس همیشه باید جانب احتیاط رو رعایت کرد

این کارا باعث بزرگ جلوه داده شدن مسایل میشه و

lastgoddess

عضو جدید
کلا بعضیا چون تو این فازا هستند به کوچکترین حرکت طرف مقابل حساس میشنو یه برداشتایی میکنن...............
وگرنه بعضی وقتا اتفاقهای که میوفته عمدی نیست ..........

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سری از زنها که کلا دنبال شر میگردن بیچاره مرده بره تو در تاکسی باز میگن آقا خودت و جمع کن ولی در مقابل بعضی از مردا هم مریضن:D یادمه دبیرستان بودم سوار تاکسی بودم هی من میرفتم طرف در مرده هم میمود طرف من چند بار تذکر دادم پوز خند زد منم نجاق قفلی از کیفم در آوردم گرفتم طرف پاش تا اومد با پاش فشار بده نصف سوزن رفت تو پاش و یک جیغ بنفش کشید:biggrin::D به راننده هم جریان و گفتم انداختش پایین:D

• Like
واکنش ها: Sarp

پیر بابا

عضو جدید
یه سری از زنها که کلا دنبال شر میگردن بیچاره مرده بره تو در تاکسی باز میگن آقا خودت و جمع کن ولی در مقابل بعضی از مردا هم مریضن:D یادمه دبیرستان بودم سوار تاکسی بودم هی من میرفتم طرف در مرده هم میمود طرف من چند بار تذکر دادم پوز خند زد منم نجاق قفلی از کیفم در آوردم گرفتم طرف پاش تا اومد با پاش فشار بده نصف سوزن رفت تو پاش و یک جیغ بنفش کشید:biggrin::D به راننده هم جریان و گفتم انداختش پایین:D

از شقی این کارا بر میاد. دستت درد نکنه. بذار بدونن یه من ماست چقد کره داره.

پیر بابا

عضو جدید
کلا زمان جوونیام که شری بودم الان هم یکم اون شرارت و شیطنت گه گداری سیخونکم میزنه:D

شیطونی های شما رنگ و بوی معرفت داره عزیزم. ما که خیلی ازت راضی هستیم. شما یکی از خاطرات شیرین این تالاری . هنوزم بزرگ مایی.

Miss Nini

عضو جدید
اگه خیلی ناراحت بوده پیاده می شده یه تاکسی دیگه می گرفته دیگه جیغ جیغ برا چی بود
من اصلا خوشم نمیاد کسی به من بچسبه چه غریبه چه آشنا چه تو تاکسی چه هرجایه دیگه

Miss Nini

عضو جدید
باهات موافقم وحشتناك!_
مرداي حيوون صفت رو بايد ادب كرد!
اما برخي زنا تو تاكسي هم خودشون كرم ميريزن_
_
به خاطر همین مردهاست که تو تاکسی همه رو به یه چشم میبینیم
ایول خوشم اومد خوب کاری کردی

Sarp

مدیر بازنشسته
این کارا باعث بزرگ جلوه داده شدن مسایل میشه و
مگه بزرگ نیست ؟!
مثلا اگه خانومه اجازه ماساژ بده کارها کوچک جلوه میکنه ؟ :surprised:
کار خودته شقی
از دست این دخترای مامانی از این کارا برنمیاد :biggrin:

:gol::gol::gol:

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
گفتی مگه با لمس کردن . . . . !

آدم دیدم که ایستاده بود جلوی بوتیک و لباسای زنانه رو نگاه میکرد و . . . !

من اول اینو بگم که داخل عمرم فقط 1 -2 بار سوار تاکسی شدم...و همش با وسیله خودم رفتم همه جا..
یادم نمیاد که سوار اتوبوس هم شده باشم
من با جمله آقا بابک موافقم ..من خودمم دیدم..ولی چه میشه گفت......

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه استارتر تو پست استارت فحش داده اونوقت ادعاي روشنفكري و تو اين فازا نبودن و ... مي كنه!!! كلي هم ازش تشكر شده يعني موافقيم با فحشي كه دادي!!! عجبا آدم چه چيزايي مي بينه

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
البته اکثر خانوما تا حرکتی از طرف مقابلشون نبینن دست به اینکارا نمیزنن و فحش نمیدن ....

دیگه هرکسی در طول روز حداقل یکی دو بار تاکسی سوار میشه اگه بخواد بی دلیل به کسی فحش بده که .........

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه جمع خيلي خودموني بود حرف شما كاملا درست شايد منم تو جمع دوستاي نزديكم كلي فحش بدم به شوخي. ولي جايي كه خيلي افراد غير خودموني هم ميان مي خونن اونم يه مطلب جدي رو فحش دادن ...

اما در مورد اين مسئله آدم بيمار بسيار بسيار زياد وجود داره بعضي افراد جنبه اي كه شما ازش ميگي رو ندارن خودمون رو گول نزنيم بعضيا سر كوچه وايستادن با نگاه كردن به دختر مردم تحريك ميشن چه برسه به لمس كردن!!!

بعضي خانوماي مسن هم براشون جا افتاده كه نبايد به نامحرم بخورن خب به نظرم بايد به نظرشون احترام گذاشت كار سختي نيست چند دقيقه تو تاكسي رو طوري بشينيم كه طرف كناريمون اذيت نشه مطمئنا اگه قرار به فرهنگ سازي ارتباط دو جنس باشه تاكسي جاي مناسبي براي اين فرهنگ سازي نيست.

البته من كاملا مخالفم كه كيف رو ميذارن وسط اگه كسي كنار من اينكارو بكنه ازش مي خوام كه كيفشو برداره اگه برخوردي صورت گرفت يا من بد نشستم تذكر بده حتما پياده ميشم اونطوري كه كيف ميذاره آدم حس توهين بهش دست ميده.

حالا بعضي آقايون هم هستن تو تاكسي ميشيني پات به پاشون مي جسبه پاتو هل ميدن بهرحال سطح شعور و فرهنگ متفاوته و بايد به همه احترام گذاشت اگه قراره فرهنگ سازي اي هم بشه جاهاي بهتر از تاكسي هست كه اگه اونجاها درست بشه نه تنها تو تاكسي بلكه تو جاهاي خصوصي و غير عمومي هم فرهنگ درست ميشه.

paeeizan

اخراجی موقت
حالا بعضي آقايون هم هستن تو تاكسي ميشيني پات به پاشون مي جسبه پاتو هل ميدن بهرحال سطح شعور و فرهنگ متفاوته و بايد به همه احترام گذاشت اگه قراره فرهنگ سازي اي هم بشه جاهاي بهتر از تاكسي هست كه اگه اونجاها درست بشه نه تنها تو تاكسي بلكه تو جاهاي خصوصي و غير عمومي هم فرهنگ درست ميشه.
.
.
.
.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بالا