خواهش مي كنم در مورد كارشناسي به من مشاوره بديد

naz-gol

عضو جدید
سلام دوستان
من فوق ديپلم نقشه كشي صنعتي دارم الان تصميم دارم كه كارداني به كارشناسي دانشگاه آزاد برق شركت كنم به نظر شما مي تونم موفق بشم و اصلا كار درستي مي كنم يا اينكه برم ساخت و توليد دانشگاه جامع شركت كنم اگه مي شه نظرتونو بگين كه قبولي سخته يا كلا كار درستيه؟ اگه كسي اين تجربه رو داشته لطفا منو راهنمايي كنه ممون مي شم.

hossein1987

عضو جدید
مهندسی برق واقعا مهندسی فوق العاده سختی هستش!!
به همت خودت بستگی داره.اگر واقعا به این مهندسی علاقه داری و اعتماد بنفس بالایی هم داری حتما این کار را بکن
موفق باشی...;)

علی رضا1111

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من فوق ديپلم نقشه كشي صنعتي دارم الان تصميم دارم كه كارداني به كارشناسي دانشگاه آزاد برق شركت كنم به نظر شما مي تونم موفق بشم و اصلا كار درستي مي كنم يا اينكه برم ساخت و توليد دانشگاه جامع شركت كنم اگه مي شه نظرتونو بگين كه قبولي سخته يا كلا كار درستيه؟ اگه كسي اين تجربه رو داشته لطفا منو راهنمايي كنه ممون مي شم.
سلام فکر عالیه ی ولی راهی که در بیش داری خییییییییییییییییلی سخته که اونم با یه اراده قوی قابل هضم
مهندسی برق خیییییییییییییییییییییلی عالیه
ولی اگر یاعلی گفتی باید با یه دید کامل از کنکورت و منابع کنکور و برنامه ریزیه دقیق شروع کنی

mohammad555

عضو جدید
خوب کار خیلی سختی هست اما شدنی است
من خودم فوق دیپلم کامپیوتر(نرم افزار) داشتم ولی کاردانی به کارشناسی سراسری برق شرکت کردم
و در الکترونیک رتبه زیر 200 آوردم البته باید بگم زمینه عملی و کمی هم تئوری در الکترونیک داشتم.
موفق باشید.