خواسته های یه دختر کم توقع از همسرش

بهار00

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دختری که هر چیزی رو که دوست نداری میزاره کناردختری که همیشه با حوصله جواب اس ام اساتو میدهدختری که وقتی تو یه جمع میرین دستت رو محکم تر میگیرهدختری که تو سرما اگه یخ ام بزنه, دستتو ول نمیکنه بزاره تو جیبشدختری که هیچ کسی جز تو به چشمش نمیاددختری که وقتی داری چیزی میگی خیره میشه تو چشماتدختری که واست نینی میشه جوجو میشه تا تو بخندیهمونی که حاضر برات هرکاری بکنه !
این دختر رو حق نداری اذیت کنید !!!

به سلامتی همچین دخترایی;)

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آفرین به ما دخترا ....میبینین چه دلیل های قانع کننده ای میدیم ....:D:biggrin:

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
دخترا پر توقعند یادتون نره دوستاننننن
آره دوستان يادتون نره.:D
ته همه توقعات بالا هيچه.چون آدمايي كه توقع بالا دارن خودشونم نميدونن هدفشون ازاين توقعات بالا چيه؟تهشم اگه به همه خواسته هاشون برسن بازم ناراضين.
اما آدمايي كه از روي انصاف توقع بالا دارن به نظر من مشكلي نداره چون حقشونه.مثلا توقع يه مهندس درست و حسابي كه كلي تلاش و زحمت داره لگه يه بنز آخرين مدل باشه خيليم خوبه.
در ضمن آقايون انقدر خانومارو پرتوقع نبينيد .

راستي چرا آقايون خانوما رو با توقع بالا ميبينن؟چرا؟

mohandesemet

عضو جدید
آره دوستان يادتون نره.:D
ته همه توقعات بالا هيچه.چون آدمايي كه توقع بالا دارن خودشونم نميدونن هدفشون ازاين توقعات بالا چيه؟تهشم اگه به همه خواسته هاشون برسن بازم ناراضين.
اما آدمايي كه از روي انصاف توقع بالا دارن به نظر من مشكلي نداره چون حقشونه.مثلا توقع يه مهندس درست و حسابي كه كلي تلاش و زحمت داره لگه يه بنز آخرين مدل باشه خيليم خوبه.
در ضمن آقايون انقدر خانومارو پرتوقع نبينيد .

راستي چرا آقايون خانوما رو با توقع بالا ميبينن؟چرا؟
چون توقعشون بالاست دیگههههه من مطمئنم که توقع دختر خانومای امروزه خیلی بالاست

amir.s.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
دخترها دیگه دوست داشتن و عشق رو فراموش کردن و فقط بفکر توقع و تحصیلات و..... هستن. هیچ توجهی به طرف مقابلشون ندارن

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط عشق مهمه البته به کسی که ارزشش رو داشته باشه