خوابش و میبینم..خوابش و ببینید!!!

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
پدر داشت روزنامه می خواند پسر که حوصله اش سر رفته بود پیش پدرش رفت و گفت : پدر بیا بازی کنیم پدر که بی حوصله بود چند تکه از روزنامه که عکس نقشه دنیا بود تکه تکه کرد و به پسرش داد و گفت برو درستش کن . پسر هم رفت و بعد از مدتی عکس را به پدرش داد . پدر دید پسرش نقشه جهان رو کاملاً درست جمع کرده از او پرسید که نقشه جهان رو از کجا یاد گرفتی؟ پسر گفت : من عکس اون آدم پشت صفحه رو درست کردم .
وقتی آدمها درست بشن دنیا هم درست میشه...

من که فک نمیکنم هیچ وخ همچین اتفاقی بیافته!!!

شاهین تیز پرواز

عضو جدید
کاربر ممتاز
پدر داشت روزنامه می خواند پسر که حوصله اش سر رفته بود پیش پدرش رفت و گفت : پدر بیا بازی کنیم پدر که بی حوصله بود چند تکه از روزنامه که عکس نقشه دنیا بود تکه تکه کرد و به پسرش داد و گفت برو درستش کن . پسر هم رفت و بعد از مدتی عکس را به پدرش داد . پدر دید پسرش نقشه جهان رو کاملاً درست جمع کرده از او پرسید که نقشه جهان رو از کجا یاد گرفتی؟ پسر گفت : من عکس اون آدم پشت صفحه رو درست کردم .

کنایه ی قشنگی بود

nader azimi

عضو جدید

بخصوص بعضیها در کشور خودمون...

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهر جان هر کس به فکر خویشو تو هم به فکر خود باش....;):D
نه جدی میگم..تو کشور ما..بیش از نیمی از رفتارهای غیر انسانی ناشی نبود درآمد کافیه...
همه دو رو شدن..زیر اب میزنن.به خاطر چه میدونم ده هزار تومن بیشار و کمتر...
:cry::cry:

nader azimi

عضو جدید
نه جدی میگم..تو کشور ما..بیش از نیمی از رفتارهای غیر انسانی ناشی نبود درآمد کافیه...
همه دو رو شدن..زیر اب میزنن.به خاطر چه میدونم ده هزار تومن بیشار و کمتر...
:cry::cry:
منم ای حرفاتون رو قبول دارم...
اینو به خاطر داشته باشین...
اگر میخواهید بر مردم ایران حکومت کنید...
آنهارا گرسنه..
و اگر میخواهید بر اعراب حکومت کنید...
باید آنها را سیر نگه دارید..
بیشتر از این نمیخوام وارد سیاست بشم...

wall_E

عضو جدید
بعید می دونم این موضوع برای ایران صادق باشه ....اما جاهای دیگه ممکنه ............................

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم ای حرفاتون رو قبول دارم...
اینو به خاطر داشته باشین...
اگر میخواهید بر مردم ایران حکومت کنید...
آنهارا گرسنه..
و اگر میخواهید بر اعراب حکومت کنید...
باید آنها را سیر نگه دارید..
بیشتر از این نمیخوام وارد سیاست بشم...
:cry:
بعید می دونم این موضوع برای ایران صادق باشه ....اما جاهای دیگه ممکنه ............................
مطمئن باش دوست من.:D

بالا