خرید گوشی حداکثر تا قیمت های 700!!اگه پایین تر باشه بهتره!!

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه میتونی یه 100 بزار روش اینو بگیر

یا دست دوم تمیزشو بگیر که از گارانتیش مونده باشه

http://www.digikala.com/Product/DKP...i/گوشی-موبایل-سامسونگ-آی-9190-گلکسی-اس-4-مینی

ال جی هم به شخصه جدیدا بهش نگاه مثبتی دارم

http://www.digikala.com/Product/DKP...Sim/گوشی-موبایل-ال-جی-جی-پرو-لایت-دو-سیم-کارت

و این

http://www.digikala.com/Product/DKP-31496/LG-L90-D405/گوشی-موبایل-ال-جی-L90-دی-405

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
صحبت خیلی جدیدی بود اتفاقا:surprised::confused:

چی شد؟
خوشت نیومد؟:d
بهرحال از من گفتن بود
فوقش اگه پشیمون شدی اپل رو ازت تقریبا با همون قیمت برمیدارن
ولی تو عمرا بتونی گوشی ای مث هوآیی رو بعد حالا یکی دوماه بیشتر از 200 بفروشی
میگم سلایق فرق داره دیگه
خودت میدونی عزیز:)

ali-gold

کاربر فعال
ببین من تازه رسیدم خداییی شرمنده اگه صوحبت تکراری میکنم حسش نبود 6 ص رو بخونم
از نظر من اصلا همچین گوشی ای نخر
چون گوشی با این رنج احتمالا اذیتای خودشو داره...مث رم و حافظه و سرعت و کیفیت دوربین و منو و ....
ولی اگه دنبال گوشی ای که خلاثه اندروید باشه و حال و هوایی عوض کنی به نظر من بهترین گزینه اپل s4 دست دومه....چرا؟ چون با عرض پوزش سگش می ارزه به خیلی گوشیای دیگه
هم پولت تو چاه نمیفته....چون معمولا اپل افت قیمت آنچنانی نداره
و هم اینکه کیفیتش با گوشیای این رنجی قابل مقایسه نیست
و اینکه هرچی باشه اپله!!!!
پسر عموی خودم یه 600 تومنیشو گیر اورد خرید خیلی ام راضیه
باید دنبال باشی
حالا دخترخالم یه هوآیی خرید 600 و خورده ای الان مث اسباب بازی شده
میخاد وایبر استفاده کنه واتساپو پاک میکنه
واتساپو استفاده کنه اون یکی رو پاک میکنه
دوربینش موفتضح اندر موفتضح
منو و ...هم که خوب خیلی خوب نیس
و اینکه همه اش هم هنگ میکنه
4 تا دونه عکس و فیلمم گوشیشو پر مکینه
این که گوشی نشد
خلاثه از من به تو نصیحت یا وایسا پول روش بندازی یه گوشی سامسونگ رنج بالا بخری که خوشابو رنگ تره یا حالا اپل
یا اینکه یه دست دوم تمیز گیر بیار حالشو ببر
حداقل خودتو فوش نمیدی:|
نظر من بود
بازم خودتون بهتر میدونید

دست دوم میترسم سرم کلاه بره

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
واقعا ممنون...پس با این حساب سونی یعنی مدلی که در پس زیر معرفی کردین از هوآوی خیلی بهتره دیگه؟

واقعا ممنون...دوست خوبم نرم افزار برام خیلی مهمه ها...دمت گرم.... وایبر و نرم افزارهای مهم رو این گوشی ساپورت میکنه دیگه؟
وایبرو که جی ال ایکس هم ساپورت می کنه.
من نظری ندارم دگ. چند وقت پیش به یکی از کاربرا L رو معرفی کردم، مشخصات و تکنولوژی ساخت سی پی یوش که عالیه در رنج قیمت خودش؛ متأسفانه گوشیش هنگ می کنه. خودم که تو تعجبم چرا، عذاب وجدان هم گرفتم. به غیر از من چند نفر دگ هم L رو آخه تأیید کرده بودن.

Major Geologist

کاربر ممتاز

جی پرو لایت رو سایت جی اس ام ایران بررسی کرده بودن، نوشته بودن کیفیت ساخت بدنش چندان قوی نیست. سی پی یوشم زیاد قوی نیست.

ali-gold

کاربر فعال
من نظری ندارم دگ. چند وقت پیش به یکی از کاربرا L رو معرفی کردم، مشخصات و تکنولوژی ساخت سی پی یوش که عالیه در رنج قیمت خودش؛ متأسفانه گوشیش هنگ می کنه. خودم که تو تعجبم چرا، عذاب وجدان هم گرفتم. به غیر از من چند نفر دگ هم L رو آخه تأیید کرده بودن.

نه کلی گفتم،واقعا احتیاج دارم از نظر نرم افزاری ساپورت کنه.....این وایبر رو این آخرا استادم گیر داد یادم بود گفتم.
نه از پست هاتون پیداست تجربه خوبی دارین..و تو این زمینه مهارت دارین...شما حتما منو راهنمایی کنین.

Major Geologist

کاربر ممتاز
نه کلی گفتم،واقعا احتیاج دارم از نظر نرم افزاری ساپورت کنه.....این وایبر رو این آخرا استادم گیر داد یادم بود گفتم.
نه از پست هاتون پیداست تجربه خوبی دارین..و تو این زمینه مهارت دارین...شما حتما منو راهنمایی کنین.

http://www.www.www.iran-eng.ir/member.php/293930-LEGEND-MM
تجربه خوبو ایشون دارن. استاد منه

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز

نی نی باشگا؟:d
خوب شانسی ام هستا
بضیا همین گوشیو میخرن واسشون خوب در میاد
والا معمولا واسه جوونا بد شانسی میاد
دوروبریام هستن سناشون بالا این گوشی چینیا واسشون مث اپل کار میکنه لامثب:ددی
همه برنامه هارم دارن:d

ali-gold

کاربر فعال

حالا سونی ایکس پریا بهتر از هوآوی هست؟
خانم شاه پریون هم جواب بدن؟

Major Geologist

کاربر ممتاز
نی نی باشگا؟:d
خوب شانسی ام هستا
بضیا همین گوشیو میخرن واسشون خوب در میاد
والا معمولا واسه جوونا بد شانسی میاد
دوروبریام هستن سناشون بالا این گوشی چینیا واسشون مث اپل کار میکنه لامثب:ددی
همه برنامه هارم دارن:d

آره به خدا هر موقع L رو می بینم حالم گرفته میشه. خیلی ناراحت شدم سر گوشی نی نی.
جدیدا که شد مهربان اسمش

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جی پرو لایت رو سایت جی اس ام ایران بررسی کرده بودن، نوشته بودن کیفیت ساخت بدنش چندان قوی نیست. سی پی یوشم زیاد قوی نیست.

باید دید تو عمل چی از آب در میاد

همون به قول خودتون L رو ببینید ! رو کاغذ یه چیزه تو عمل یه چیز دیگه بطوری که آبروی شما رو میبره تو بررسی اولیه هم همه قبولش داشتند

Major Geologist

کاربر ممتاز

بیشتر مدلا بله اکسپریا بهتره. ولی تو چندتا مدل هم قضیه برعکسه، هوآوی بهتر عمل کرده. اگه تهران تشریف داری، یه روز برو بازار موبایل ایران تو خیابون حافظ. بیشتر برندارو می تونی از نزدیک کار کنی و تست کنی. از منوی سیتینگ، بخش اپلیکیشن، تب رانینگ. نگاه کن رم دستگاه چقدر پره و چقدر خالیه. هر چی کمتر پر باشه اون گوشی بهتره. از بقیه ی تب هاشم می تونی حافظه داخلی دستگاه رو ببینی. سیار مشخصاتم می تونی از فروشنده بپرسیو ولی هیچ وقت به فروشنده اعتماد نکن!

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا من هرچی بگم دوروقه
تو چشم من گوشیا نسبت به اپل و سامسونگ رده بندی میشن
هوآیی که تعریفی نرّه
ولی سونی رو اصلا خبر ندارم
گممممووونم بهتر باشه سونی
بازم از اهلش بپرس
ینی همین زیریه:d

آره به خدا هر موقع L رو می بینم حالم گرفته میشه. خیلی ناراحت شدم سر گوشی نی نی.
جدیدا که شد مهربان اسمش

خخخ نه بابا خودتو اذیت نکن....عه؟ نمیدونستم:)

Major Geologist

کاربر ممتاز
باید دید تو عمل چی از آب در میاد

همون به قول خودتون L رو ببینید ! رو کاغذ یه چیزه تو عمل یه چیز دیگه بطوری که آبروی شما رو میبره تو بررسی اولیه هم همه قبولش داشتند
دگ بیشتر از این آبرومو نبر. :(
همین لجند (محمد) L رو قبول داشتا.
اگه پولشو داشتم گوشیه نی نی رو می خریدم ازش منم از عذاب وجدان راحت شم.

Major Geologist

کاربر ممتاز
والا من هرچی بگم دوروقه
تو چشم من گوشیا نسبت به اپل و سامسونگ رده بندی میشن
هوآیی که تعریفی نرّه
ولی سونی رو اصلا خبر ندارم
گممممووونم بهتر باشه سونی
بازم از اهلش بپرس
ینی همین زیریه:d
:surprised: زیریه... :biggrin:...

ali-gold

کاربر فعال
بیشتر مدلا بله اکسپریا بهتره. ولی تو چندتا مدل هم قضیه برعکسه، هوآوی بهتر عمل کرده. اگه تهران تشریف داری، یه روز برو بازار موبایل ایران تو خیابون حافظ. بیشتر برندارو می تونی از نزدیک کار کنی و تست کنی. از منوی سیتینگ، بخش اپلیکیشن، تب رانینگ. نگاه کن رم دستگاه چقدر پره و چقدر خالیه. هر چی کمتر پر باشه اون گوشی بهتره. از بقیه ی تب هاشم می تونی حافظه داخلی دستگاه رو ببینی. سیار مشخصاتم می تونی از فروشنده بپرسیو ولی هیچ وقت به فروشنده اعتماد نکن!

بچه ناف شمالم!

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام
ببین دوست عزیز من چون زیاد تو داستای موبایل میچرخم و میخرم بهت این پیشنهادو میدم.
گوشی ویندوزی نخر چون ارزونش خوب نیست. ارزون منظورم زیر 1میلیونه.
HTC زیر 900 تومن ، نو، خوب نیست نخر. از desire 816 به بالا خوبه.
سامسونگ و سونی زیر 700تومن مدل های جدیدشون که کارایی و امکانات بالا داشته باشن همونطور که میخوای مثل galaxy ace3 گیرت میاد ولی کوچیکه.
حالا بهترین چیزی که بهت پیشنهاد میدم GLX سه مدل جی5، اسپارک و اسپایدر 1 که آخری از همه گرونتره ولی شک نکن عالین. کسانی که با سخت افزار آشنایی دارن میدونن سخت افزار همه برندا بجز یکی دوتا چیرشون مشترکه پس داری پول مارک و گمرک میدی. GLX هم سخت افزار خوبی داره هم ازنظر نرمافزاری اونچیزیکه میخوای بهت میده. بجز امکانات خوب و قیمت عالی گارانتی معتبر داره. اگرم میبینی تعریف میکنم چون دارم خودم و از نزدیک کار میکنم باهاش هرکسیم میگه بده بدون باهاش کار نکرده
بعد از GLX فقط میمونه هواوی که امتحانشم پس داده قیمتشم خوبه. زیر 700 تومن G700،G730،Honor 3c بهترینان که از معایبشون نداشتن گارانتیه و با گاراتیشون 100تومن گرونتره!

Major Geologist

کاربر ممتاز
سلام
ببین دوست عزیز من چون زیاد تو داستای موبایل میچرخم و میخرم بهت این پیشنهادو میدم.
سامسونگ و سونی زیر 700تومن مدل های جدیدشون که کارایی و امکانات بالا داشته باشن همونطور که میخوای مثل galaxy ace3 گیرت میاد ولی کوچیکه.
حالا بهترین چیزی که بهت پیشنهاد میدم GLX سه مدل جی5، اسپارک و اسپایدر 1 که آخری از همه گرونتره ولی شک نکن عالین. کسانی که با سخت افزار آشنایی دارن میدونن سخت افزار همه برندا بجز یکی دوتا چیرشون مشترکه پس داری پول مارک و گمرک میدی. GLX هم سخت افزار خوبی داره هم ازنظر نرمافزاری اونچیزیکه میخوای بهت میده. بجز امکانات خوب و قیمت عالی گارانتی معتبر داره. اگرم میبینی تعریف میکنم چون دارم خودم و از نزدیک کار میکنم باهاش هرکسیم میگه بده بدون باهاش کار نکرده
بعد از GLX فقط میمونه هواوی که امتحانشم پس داده قیمتشم خوبه. زیر 700 تومن G700،G730،Honor 3c بهترینان که از معایبشون نداشتن گارانتیه و با گاراتیشون 100تومن گرونتره!

نام کاربریت تو انجمن جی ال ایکس چیه؟
اسپایدر 1 با رم 2 گیگ بنچمارکش 17000 شده. SP با رم 1 گیگ بین 20000 تا 23000
قبلن هم گفتم. جی 5 الآن ریسکه خریدش. اگه مشکل سی پی یو برا ایشون در اومد چی؟ شهرستان هستن. نمایندگی های شهرستان بیشتر از فعالیت مثبت گزارش تخلف داشتن. بنده خدا باید بکوبه بیاد تهران. البته احتمال خرابی تو مارکای دگ هم هست، ولی کمتر.
مدیرای انجمن جی ال ایکسم که تا وقتی از برندشون خوب میگی ازت حمایت می کنن، تا بد بگی می کوبن سرت.
مورد دگ ایشون شهرستان هستن. لوازم جانبی به سختی پیدا می کنن! خود من پریروز جفت نمایندگی های تهرانو زیر آفتاب 41 درجه رفتم تا تونستم طلق محافظ صفحمو پیدا کنم. اگه مارک دگ بود مغازه سر کوچه هم داشت.

ali-gold

کاربر فعال
سلام

سلام...آقا واقعا ممنون....من شما رو هم میشناختم...میدونستم کار شما هم درسته،،،به خاطر همین بهتون پیغام دادم...واقعا ممنون...

یه سایتی که مشخصات GLX باشه رو معرفی میکنین؟

راستی من تشکرام تموم شده...نمیتونم تشکر کنم...شرمنده

ali-gold

کاربر فعال
قبلن هم گفتم. جی 5 الآن ریسکه خریدش. اگه مشکل سی پی یو برا ایشون در اومد چی؟ شهرستان هستن. نمایندگی های شهرستان بیشتر از فعالیت مثبت گزارش تخلف داشتن. بنده خدا باید بکوبه بیاد تهران. البته احتمال خرابی تو مارکای دگ هم هست، ولی کمتر.
مدیرای انجمن جی ال ایکسم که تا وقتی از برندشون خوب میگی ازت حمایت می کنن، تا بد بگی می کوبن سرت.
مورد دگ ایشون شهرستان هستن. لوازم جانبی به سختی پیدا می کنن! خود من پریروز جفت نمایندگی های تهرانو زیر آفتاب 41 درجه رفتم تا تونستم طلق محافظ صفحمو پیدا کنم. اگه مارک دگ بود مغازه سر کوچه هم داشت.

واقعا؟:(...

Major Geologist

کاربر ممتاز
سلام...آقا واقعا ممنون....من شما رو هم میشناختم...میدونستم کار شما هم درسته،،،به خاطر همین بهتون پیغام دادم...واقعا ممنون...

یه سایتی که مشخصات GLX باشه رو معرفی میکنین؟

راستی من تشکرام تموم شده...نمیتونم تشکر کنم...شرمنده

http://shop.glxphone.ir/

ali-gold

کاربر فعال

ببین مدلهای دیگه به غیر g5 چطوره؟
نمایندگی های شهرستان واقعا بدرد نمیخوره؟قیمتاش تو چه رنجی هست؟

ممنون میشم راهنمایی کنین.

Major Geologist

کاربر ممتاز
ببین مدلهای دیگه به غیر g5 چطوره؟
نمایندگی های شهرستان واقعا بدرد نمیخوره؟قیمتاش تو چه رنجی هست؟

ممنون میشم راهنمایی کنین.
آدرس سایتو دادم. مدلای دگ با قیمت و مشخصاتو می تونی ببینی.

ali-gold

کاربر فعال
آدرس سایتو دادم. مدلای دگ با قیمت و مشخصاتو می تونی ببینی.

میخوام بدونم تمامی مدلهای جی ال ایکس این مشکل نمایندگی رو دارن؟
عجب گرفتاری شدیما،هیچکی مستقیم با آدم حرف نمیزنه،رک بگین دمت گرم..