././.............. خان.م شماره بدم...............

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه شماره دادن بده خب بگیر خوشت نیومد بنداز دور اینکه دیگه اینهمه حرف و حدیث نداره

لیختن اشتاین

عضو جدید
مگه شماره دادن بده خب بگیر خوشت نیومد بنداز دور اینکه دیگه اینهمه حرف و حدیث نداره

مگه استخدامیه که شماره بده .خوشت نیومد قبول نکن././

چیزی رو که برا خودت نمی پسندی برا دیگرانم نپسند....امام علی (ع)

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من چادریم..
چند شب پیش منتظر داداشم بودم سر کوچه دفترمون
از بچه 15 ساله تا پیرمرد 80 ساله
از موتور تا لکسوز واسم مزاحمت ایجاد کردن...
چادر خوبه ولی به شرطی که مردا هم چشمشون رو نگه دارن

لیختن اشتاین

عضو جدید
من چادریم..
چند شب پیش منتظر داداشم بودم سر کوچه دفترمون
از بچه 15 ساله تا پیرمرد 80 ساله
از موتور تا لکسوز واسم مزاحمت ایجاد کردن...
چادر خوبه ولی به شرطی که مردا هم چشمشون رو نگه دارن

بله متاسفانه تو جامعه باب شده که پسرا هر جایی که باشن به هر دختریو میتونن اذیت کنن../

بعدشم بعضی از این ....... میگن اقا باید این گشت ارشادو جمع کنیم . یا می کنیم././

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله متاسفانه تو جامعه باب شده که پسرا هر جایی که باشن به هر دختریو میتونن اذیت کنن../

بعدشم بعضی از این ....... میگن اقا باید این گشت ارشادو جمع کنیم . یا می کنیم././
وقتی تعریف آزادی اشتباه انجام بشه این اتفاقات میفته ....
در جامعه ما آزادی اشتباه تعریف شد ...
بعد ار اون هم درگیری های آزادی که ایجاد شد ....
حضرت محمد تنها مکه رو که محل زیارت مسلمین بود بدون حجاب بودن و ورود از اقلیت های دینی دیگه منع کرد .... اون زمان مناطق مسلمان نشین بسیار زیاد بود اما با پیشرفت اسلام آزادی اشتباه تعریف شد ....
در ایران هم اینقده آزادی اشتباه تعریف شد که اگه یک روز بگن آزادی در جامعه وجود داره و قانون جنگل حکم فرماست فکر کنم هیچ جنس مونثی نباشه که مورد تعرض قرار نگیره

لیختن اشتاین

عضو جدید
وقتی تعریف آزادی اشتباه انجام بشه این اتفاقات میفته ....
در جامعه ما آزادی اشتباه تعریف شد ...
بعد ار اون هم درگیری های آزادی که ایجاد شد ....
حضرت محمد تنها مکه رو که محل زیارت مسلمین بود بدون حجاب بودن و ورود از اقلیت های دینی دیگه منع کرد .... اون زمان مناطق مسلمان نشین بسیار زیاد بود اما با پیشرفت اسلام آزادی اشتباه تعریف شد ....
در ایران هم اینقده آزادی اشتباه تعریف شد که اگه یک روز بگن آزادی در جامعه وجود داره و قانون جنگل حکم فرماست فکر کنم هیچ جنس مونثی نباشه که مورد تعرض قرار نگیره

بله متاسفانه مشکل ما همینجاست
همه قوانینو اون جوری که خودشون دوست دارن تفسیر میکنن...
متاسفانه هیچ کسی هم نمیاد شفاف سازی کنه که واقعا منظور از این چیه./
اگرم حالا یه بنده خدایی هم بیادو بخواد شفاف سازی کنه..هزار تا ... بهش میچسبونن....

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه استخدامیه که شماره بده .خوشت نیومد قبول نکن././

چیزی رو که برا خودت نمی پسندی برا دیگرانم نپسند....امام علی (ع)
دیدی سبب خیر شد یه استخدامم به وجود اومد
اره ما میپسندیم که هر کی به هر کی شماره بده و هر کی از هر کی خوشش اومد زنگ بزنه نیومد نزنه مشکلی داری؟ دکتر شریعتی

آخرین ویرایش:

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
از دوستان عزيز خيلي عذر ميخوام ولي واقعا حرفاي ابلهانه زياد شنيده ميشه.... هميشه دوست دارن بجاي حل مسئله صورت مسئله رو حذف كنن... اي خدا با كيا شديم 75 ميليون

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
موافقم.....

کمتر فردی مزاحم فرد چادری میشه...

میشه این معادله رو حل کنید لطفا ؟! کسی که به حجاب اعتقادی نداشته باشه و محجبه باشه ! حجاب که فقط در پوشش نیست، بعضی از کسانی که ظاهرا چادری اند حرکات و رفتاری دارن که بی حجاب ها هم ندارند! اگه کسی بدون اعتقاد و منطق محکم، حجاب ظاهری رو رعایت میکنه، همون بهتر که این کار رو نکنه! اینطوری شان و جایگاه حجاب رو هم خدشه دار میکنه !

نخوردیم نون گندم، دیدیم دست مردم ! دخترانی در اطرافمون دیدیم که این کار رو کردن و نتیجه بخش بودنش رو تایید کردن! آثار مثبت حجاب که به برخیشون تیتر وار اشاره کردم، چیزی نیست که بشه ردش کرد و اینکه شما با چادر هم در امان نبوده ای، دلیل بی تاثیر بودن اونها نمیشه ! آدمهای بیمار دل همه جا پیدا میشن و البته برخی از اونها هم به دلیل اینکه حجاب مانعی در برابر لذت جویی نامشروعشون هست با اون برخورد منفی و سلبی و لجوجانه میکنند! در مورد سایر آثار مثبت حجاب غیر از عدم مزاحمت خیابانی چی میگی ؟!

کلا آدم مریض و عوضی پیدا میشه این دیدم که میگم فرد براشون مهم نیست فقط ی خانم باشه حتی چادری که همه چیزم رعایت کرده اما خب خانمه دیگه!!!!!!!!!!!! جای خلوت شاید بتوانی گیرش بندازی:razz:

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:surprised:
یعنی چادر رنگی یا سفید سر کرده بوده تا خوابگاه ... بدتره که ؟
من یه دفه تو عمرم با چادر رنگی رفتم سر کوچه . بعد بهم گفتن از عروسی اومدی؟کلی مسخرم کردن ...دیگه چادر رنگی بیرون نپوشیدم

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من ادم هایی که خوب بودن یا بد بودن یه خانوم رو از روی چادر تشخیص میدن ............متاسفم براشون...همین
وقار و متانت به چادر نیست که........
اگه پسری به دختری متلکی بگه یا حرفی بزنه من قول میدم که اون دختر یه سیگنالی برای اون پسر فرستاده هر چقدر حرفش بدتر باشه مطمین باشین اون خانوم فرکانس سیگنالی که فرستاده با فرکانس بالاتری بوده
این سیگنال میتونه یه خنده یه لباس نامناسب یا یه نگاه باشه.......
سو تفاهم نشه ولی واقعا کم نیستن دخترهایی که چادر براشون یه ابزار گول زدن دیگرونه.....و زیر این چادر چه طوفان هایی که به پا میشه.......
خلاصه میکنم ظاهر بینی بدترین کاره

:surprised:............ جااان؟؟

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز

گشت ارشاد باشه یا نه مهم نیست... مهم اینه که فکرمون رو درست کنیم

heartbroken

عضو جدید
نوشته ی جالبی بود

لیختن عزیز حسابی تغییر رویه دادی و فعلا در خط و جبهه حجاب تشریف داری;)
خوشمان آمد:D

ولی جدا از شوخی:

تو این دوره زمونه چادر که هیچی نقابم بزنی کسی که مرض داشته باشه واسه شماره دادن مزاحم میشه

نوع تیپ مهم هست اما زیاد شدن مریضا:D و رفتار خود خانومها هم تاثیر زیادی داره

وقتی با وقار باشی و بی تفاوت نسبت به اینجور آدمها مشکلی پیش نمیاد

:surprised::eek:

آرام.AH

عضو جدید
اما قبول داشته باشید تیپهای زننده ای که الان تو کشورمون میزنن هیج جای دنیا دیده نمیشه.

مسئله حجاب یا بی حجابی نیست. تیپای الان خیلی زشت و زننده ن و باعث میشن همه مزاحم بشن.

من دوساله چادری شدم خیالم راحته و خدارو شکر میکنم با این وضع وحشتناک تو خیابون ظاهر نمیشم. قبولش برا خیلیا سخته اما واقعیته.

maahzad

عضو جدید
خب علت؟
نظرمن اینه بیشترزنایی که سوژه ی هوسرانی مردامیشن زنان بی بندوبارن.به صورت کلی مردها به زنهای پوشیده کاری ندارند.به جزموارداستثنا.
بله پوشش مناسب خیلی مهمه من خودم از خانوم هایی که پوشش نامناسب داشته باشن متنفرم مثل شلوار یا مانتوی تنگ و کوتاه
ولی حرفه من اینه چادری بودن نشونه ی خوب بودن نیست اگه میشناختمت و نزدیکم بودی یه روز غروب که میرم ورزش با خودم میبردمت نشونت میدادم این چادری های چه اتیش هایی که به پا نمیکنند........

hoseng

کاربر بیش فعال
ببینید عزیزان الان به جایی رسیدیم که زندگی اجتماعی با قبلا خیلی فرق کرده و روز به روزم در حال تغییر گسترده ست

زمان بچگیه ما (من 23 سالمه) انصافا اصلا فکرمون سمت چیزای ناجور نمی رفت، تو نخ خیلی مسائل نبودیم، به دخترا به چشم هم بازی نگاه می کردیم... ولی الان من یه دختر 12، 13 ساله رو که می بینم خودم خجالت می کشم(خودتون تصور کنید چی میگم)
من واقعا نمیتونم نسل بعد از خودمو درک کنم. واقعا اینجا نمیخوام بحث سیاسی کنم وگرنه خیلی مسائل باید باز شه.

این روزا چون روابط اجتماعی عوض شده بیشتر اوقات به دلیل تفاوت عقیده بین والدین و بچه ها (اگر بچه بخواد احترام رو حفظ کنه) دوگانگی ارزشی توی بچه ها پیش میاد. و این باعث میشه فرد اونطور که جلوه می کنه نباشه.

اصلا نباید به تیپ توجه کرد. من اعتقادم اینه که حجاب باید آزاد شه تا بد حجابی تبدیل به بی حجابی شه. چادر اصلا ضمانتی بر متین بود شخص مونث نیست. منظور منو اشتباه متوجه نشین، من نمیگم چادر بده، بحث من اینه که همه چادری ها خوب نیستن

خیلی از چادری ها جوری همون چادر رو سر میکنن و طوری عشوه میان که دارن داد میزنن آقا تو رو خدا بیا مارو نگاه کن ولی بعضیا هستن حتی با تیپ های نسبتا باز، که خود آدم خجالت میکشه به دلیل متانتی که داره نگاه بد بهش بکنه

Melina666

عضو جدید
ممنون استارتر...... متن قشنگ بود، اما محتوا....... نه. اصلا ربطی نداره.