خانم با چادر قهوه ای هم به صدا و سیما آمد + (عکس )

rahele83

عضو جدید
به گزارش برنا و به نقل از جهان نیوز ، با روند در دست اقدام صدا و سیما و چادر قهوه ای مورد استفاده مجری زن برنامه "غیر منتظره"؛هیچ بعید نیست که در طول تابستان و با افزایش برنامه های صدا و سیما، شاهد چادر های رنگارنگ بر تن مجریان خانم برنامه ها باشیم.

گویا مسوولان صدا و سیما اصل قضیه را فراموش کرده و تنها به فکر متنوع و ملون کردن! برنامه ها به هر بهانه ای برای جذب مخاطب هستند.

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من خیلی خوبه چه اشکالی داره الگو سازی تازه داره شروع میشه و فقط به یه چادر نباید بسنده کرد یعنی 1000 نوع مدل دیگه هم ما باید داشته باشیم تا جونامون نرن دمبان مدل هایه شیطان پرستی.

mahan 2

عضو جدید
به گزارش برنا و به نقل از جهان نیوز ، با روند در دست اقدام صدا و سیما و چادر قهوه ای مورد استفاده مجری زن برنامه "غیر منتظره"؛هیچ بعید نیست که در طول تابستان و با افزایش برنامه های صدا و سیما، شاهد چادر های رنگارنگ بر تن مجریان خانم برنامه ها باشیم.

گویا مسوولان صدا و سیما اصل قضیه را فراموش کرده و تنها به فکر متنوع و ملون کردن! برنامه ها به هر بهانه ای برای جذب مخاطب هستند.

این دختره شبیه کریستیانو رونالدو نیستش ؟

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کردن با این چیزا مشکل مملکت حل میشه:razz:یه روز چادر عربی یه روز ملی یه روزم قهوه ای:confused:همشون یه جوره آدمو بی ریخت میکنه:biggrin:

7742

عضو جدید
واقعا چقدر بده که بعضی ها تو جواب دادن حرمتایی رو میشکنن

negareene

عضو جدید
به نظر من انسان حق انتخاب داره و لازم نیست به کس دیگه یا اعتقاد کس دیگه ای توهین کنه :smile:

بعد هم اینکه به نظر من این کار خیلی هم خوبه . چون اگه این کار باب بشه خیلی بهتر از اینه که خانمها همیشه رنگ مشکی بپوشن . البته این نکته باید توجه بشه به صرف اینکه یه نفر پوشش داشته باشه درست نیست . منظورم اینه که اگه این رنگ ها بخواد تبدیل بشه به صورتی و آبی و :confused:...... دیگه خیلی بده .

:gol:امیدوارم روزی بتونیم حرفامون رو بزنیم اما کسی رو ناراحت نکنیم :gol:

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول دخترا رو با مانتو رنگی میگیرن میگن این رنگ ها برای چذاب شدنه بعد میان میگن چه اشکالی داره از این چادر ها با رنگ ها مختلف تولید بشه مردم استقبال کنند! ;)

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
من سکوت میکنم........ولی میگم.....همتون سر کارین
...اگه مجریه راست میگه رنگ سبزش بپوشه..نه آبی...اصلا هرچی شاد باشه....
نمیشه دیگه.....

فاطمه محبی

عضو جدید
بابا اینقدر گیر ندید مگه چی میشه؟ حالا اگه رنگ جلف مثلا صورتی میپوشید میشد بهش گیر داد.بیشتر از چادرش خودش عجیب غریبه.ماشاالله یه کله حرف میزنه:w00:

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

یکم شبیه یه چیزی مالوندی بهش:دی
ولی تازه سبز و زردشم هست:دی
اخه روز بعدش دقیقا من 2مین زده بودم کانال 2 گفته بود
خیلی ها زنگ زدن و اعتراض کردن..ما میخوایم بگیم که حجاب میتونه در مقابل از رنگ های شاد استفاده کرد..این موجب شادی جامعه هم میشه و مورد پسند حجاب و دین هم هست
خداییش هم راست میگه..بهتر از کلاغ سیاه بودنه...
من از چادر خوشم میاد و این حرکت رو می پسندم;)
اما قهوه ایش خطرناکه:دی

pako0r

عضو جدید
چند روز پيش هم چادرش سرمه اي بود با مقنعه ي نارنجي!!!!!!!:w15:

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
آها! اما در مورد موضوع تاپیک , خب اینم به نوع خودنمایی هست, نیست؟!

تازه به نظرم این چادر و لباسی که این خانوم پوشیده خیلی س ک س ی تر از مانتو هایی هست که بیرون بر تن خانمها میبینیم.

Ns89

عضو جدید

بنظره منم خیلی جالب
لباس رنگی باعث روحیه آدمها شاد بشه:w27:

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب "غیر منتظره" است دیگه!:biggrin:

راستی اون اقاه هم قسمتی از دکوره؟! اخه رنگش به رنگ لباسه زنه و میزو گل افتابگردونا میخوره!:biggrin: