خانمها: برقراری روابط عاشقانه با مردان متاهل

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا جالب بود ..
خوبه که هنوز برای یه عده بعضی مسایل مهمه و ساده گرفته نمیشه

ehsan*

عضو جدید
!!!!

!!!!

چند روز پیش ی دوستی درباره هیجان س** با زن شوهردار صحبت میکرد اینجا درباره دوستی بامرد زن دار !!! جامعه داره کجا میره که با یه حرف "حقیقت جامعه" هر کثافت کاریی رو عادی جلوه میدیم خیانت هرجای دنیا چه از طرف مرد چه زن بده...

mahaya67

عضو جدید
معمولا دختری که عاشق مرد متاهل میشود .... یک عشق بسیار عمیق رو تجربه می کنه .... چون با همه شرایط ، مرد رو پذیرفته ...... کم پیدا میشه ....

این اسمش عشق نیستا ،اسمش گند زدن به زندگی دیگرانه. به نظرم اونایی که وارد اینجور رابطه ها میشن پست ترین آدما هستن و باید منتظر همچین اتفاقی تو زندگی آینده خودشون باشن.

Girlicious

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرد متاهل؟
اونم رابطه باهاش
اوههههههههههههههههههههه
من به مردای متاهل حساسیت دارم بدنم کهیر میزنه

• Like
واکنش ها: ros.

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
چند روز پیش ی دوستی درباره هیجان س** با زن شوهردار صحبت میکرد اینجا درباره دوستی بامرد زن دار !!! جامعه داره کجا میره که با یه حرف "حقیقت جامعه" هر کثافت کاریی رو عادی جلوه میدیم خیانت هرجای دنیا چه از طرف مرد چه زن بده...

با نگفتن و چشم رو حقیقت بستن اید کثافت کاریا از بین میره؟:w20:
تا درد بیان نشه، درمان نمیشه:w16:

-anjel-

عضو جدید
اینکار دقیقا مثل اینه که آدم به روی یک ویرانه، خونه بسازه... اونم روی ویرونه ای که باعث و بانی ویرون شدنش هم خوده آدم بوده...

mahaya67

عضو جدید
این واضحه کسی که به شریک زندگیش خیانت میکنه و دیگری رو وارد زندگیش میکنه مطمئنا آخرین بارش نیست و یه روزم به اونا خیانت میکنه و یکی دیگرو جایگزین اونا میکنه.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقایون خانوما تا خودتون تو همچین شرایطی قرار نگرفتین الکی قضاوت نکنین....:D

mahaya67

عضو جدید
آقایون خانوما تا خودتون تو همچین شرایطی قرار نگرفتین الکی قضاوت نکنین....:D

این قضاوت نیست اگه یکم منطقی بهش نگاه کنی کاملا واضحه و اتفاقا من تو این شرایط قرار گرفتم ولی واسه خودم و زندگی دیگران ارزش قائل بودم وبه خودم اجازه ندادم کاری کنم که زندگی یه زن دیگرو تحت تاثیر قرار بده .خاطر همین میگم اونایی که اسمشو عشق میذارن دارن خودشونو گول میزنن که کارشونو توجیح کنن.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
این قضاوت نیست اگه یکم منطقی بهش نگاه کنی کاملا واضحه و اتفاقا من تو این شرایط قرار گرفتم ولی واسه خودم و زندگی دیگران ارزش قائل بودم وبه خودم اجازه ندادم کاری کنم که زندگی یه زن دیگرو تحت تاثیر قرار بده .خاطر همین میگم اونایی که اسمشو عشق میذارن دارن خودشونو گول میزنن که کارشونو توجیح کنن.

بله حق با شماست...

sara_mhb

عضو جدید
خیانت همیشه این نیست که رابطه جنسی داشته باشی حتی فکر کردن به یک نفر دیگه عین خیانته!

sfk123

اخراجی موقت
بزرگان تو انجمن رسما دارین اصول دین میپرسین. فایده این جور تاپیک ها چیه جز اتلاف وقتتون؟؟؟؟
پاچه خواری کار بدیه -------------------------------->تاحالا این کار رو برای نمره و کار وخودشیرینی نکردین؟؟؟:w02:
چشم چرونی کار بدیه ------------------------------>تا حالا اینکارو نکردین؟؟؟؟:eek:
غیبت کار بدیه و حدیث داریم که از زنا بدتره -------->تا حالا اینکارو نکردین؟؟؟؟:w26:
....

این مسئله هم مثل سایر کارهای بدیه که تو شرایطش که قرار بگیری واقعا می فهمی فاصله شعار دادن تا عمل چقدره. به وجدانتون مراجعه کنید و گناه دیگران رو هم نشورید بهتره:redcard::yellowcard::redcard::yellowcard::redcard:

بالا