خاطره يك طلبه آرژانتيني از ديدار با رهبر معظم انقلاب

►♀☼♀◄

عضو جدید
شيخ محمود عيد، مدير مركز اسلامي آرژانتين با اشاره به علاقه‌مندي مردم آرژانتين به انقلاب اسلامي ايران گفت: دليل اين علاقه‌مندي آن است كه انقلاب اسلامي ايران در مقابل استكبار جهاني به سركردگي آمريكا و صهيونيست ايستاده است.
وي با بيان خاطره‌اي از ديدار با مقام معظم رهبري، از اين رويداد به عنوان شيرين‌ترين خاطره تبليغي خود نام برد و ادامه داد: پنج سال پيش با گروه 22 نفري از فارغ‌التحصيلان طلاب خارجي به محضر مقام معظم رهبري رفتيم و دو نفر از طلاب ـ يكي از تركيه و ديگري از پاكستان ـ قرار بود سخنراني كنند. بعد از طلبه تركيه‌اي، آن طلبه ديگر هنگام سخنراني دچار اضطراب شد و دستانش به شدت مي‌لرزيد، حضرت آقا فرمود اگر به خاطر من است كه من صفر و هيچ هستم، شما راحت باشيد.
شيخ محمود عيد ادامه داد: وقتي اين سخن را شنيديم، همگي به گريه افتاديم. بعد از مراسم به نوبت دست ايشان را بوسيديم. در اين ميان يك طلبه آذربايجاني به ايشان گفت: در روز قيامت ما را دعا كنيد. آيت‌الله خامنه‌اي فرمود: اگر من اهل بهشت باشم، دعايتان مي‌كنم و اگر شما اهل بهشت باشيد، مرا دعا كنيد.
وي در پايان تصريح كرد: آن ديدار، شيرين‌ترين خاطره عمر من است و هميشه دعا مي‌كنم دوباره تكرار شود.
http://noorportal.net/news/ShowNews.aspx?ID=19951