حمله مسلحانه به خودروی حامل زندانیان در کرج !

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
افراد مهاجم که با حمله به خودروی حامل زندانیان در کرج ماموری را به شهادت رسانده بودند در اجرای نقشه خود ناکام ماندند.

به گزارش خبرنگار مهر، دیروز خودرو حامل 10 زندانی از ندامتگاه مرکزی کرج راهی دادسرا شد که پس از رسیدن به زیرگذر محمد شهر سرنشینان دو خودروی پیکان و زانتیا سد راه آنها شدند.

مهاجمان به شلیک گلوله قصد فراری دادن زندانیان را داشتند که با مقاومت ماموران روبرو شدند.

در جریان این درگیری مسلحانه یکی از ماموران محافظ زندان هدف گلوله قرار گرفت و بر اثر شدت جراحات به شهادت رسید مهاجمان نیز که در اجرای نقشه خود ناکام مانده بودند با رها کردن خودرو پیکان در محل از آنجا گریختند.

پس از اطلاع ماجرا به بازپرس ویژه قتل کرج و حضور او در محل حادثه تیمی از کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان البرز تحقیقات در این زمینه را آغاز کرد و در نخستین بررسی ها دریافتند افراد مهاجم با یک قبضه کلاشینکف اقدام به تیراندازی کرده بودند .

http://www.tabnak.ir/fa/news/210560/جزئیات-حمله-به-خودروی-حامل-زندانیان-در-کرج

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداوکیلی ببینم چقدر طول میکشه این تاپیکو منتقل کنن به بخش اخبار
سه تا از تاپیکای منو واقعا یک دقیقه هم طول نکشید منتقل کردن

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
هه هه ماخ!! ایران داره میشه وایلد وست!! الان هرکی راجع به این موضوعات فیلم بسازه،در اینده،هر جا کسی پر رو بازی در بیاره،میگن وایلد میدل ایست که نیست داداش من!! یا مثلا مناطقی که خیلی خطرناکه رو اسمش رو میذارن ایران!!

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداوکیلی ببینم چقدر طول میکشه این تاپیکو منتقل کنن به بخش اخبار
سه تا از تاپیکای منو واقعا یک دقیقه هم طول نکشید منتقل کردن

نیست سرشون شلوغه وقت نمیکنن به اینجا سر بزنن:)

عه جدی ! چرا زودتر نگفتید ؟؟!! اخه مدیران اینجا منتظر دستور سرکار بودند !!:confused:

• Like
واکنش ها: Sarp

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
هه هه ماخ!! ایران داره میشه وایلد وست!! الان هرکی راجع به این موضوعات فیلم بسازه،در اینده،هر جا کسی پر رو بازی در بیاره،میگن وایلد میدل ایست که نیست داداش من!! یا مثلا مناطقی که خیلی خطرناکه رو اسمش رو میذارن ایران!!

راستش منم از این واقعه متعجب شدم ! معمولا در ایران از این اتفاقها نمیفتاد .

فکر میکردم اینجور گنگستر بازیها یعنی حمله گروهی مسلح به ماشین حامل زندانیان در خیابان برای نجات اونها و تیراندازی و کشته شدن مامور پلیس و اینجور چیزا در لوس انجلس و دالاس و تگزاس پیش میاد نه در کرج !

عجب حکایتیه ها !

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب حکایتیه ها !

پارسال دانشجو های بسیجی گفته بودن،امریکا،برای هرکی لاتی،برای ما شوکولاتی.....ظاهرا تصمیمات به این شکل گرفته شده که تمام چیزایی که تو رویای امریکایی ها اتفاق می افته،اینجا واقعی بشه که امریکا بدونه هیچوقت به ما نمی رسه!
واقعا مرگ بر امریکا با این فیلم ساختنشون....

خورشید خان

اخراجی موقت
عه جدی ! چرا زودتر نگفتید ؟؟!! اخه مدیران اینجا منتظر دستور سرکار بودند !!:confused:
سرکار بوده؟
به درجش میخوره سرهنگ تمام باشه
شما هم کاش وقتی اخراج شده ازش نقل قول نمیگرفتی.حداقل جای دفاع میزاشتی براش کاکا
راستم گفته
اینجور که من تو این سایت دیدم اینجا تالار اخبار داره چرا اونجا نزدین مطلبو

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سرکار بوده؟
راستم گفته
این خورشید خان یه حرف درست تو عمرش زده باشه همینه!

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
سرکار بوده؟
راستم گفته

بله درسته که اخراج شده ایشون ولی خب فقط با اینیکی آی دی شون اخراج شدند !! :razz: پس هنوز میتونه از خودش دفاع کنه ! ( اصلا مگه اینجا جنگه !:smile: )

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب آدمايي پيدا ميشن

البته آدم چه عرض كنم حيوان(دور از جون شما)

بله حق با شماست . واقعا چنین وقایعی و کشته شدن افراد بیگناه خیلی جای تاسف داره .

نمیدونم اینا چطور میتونند افراد بیگناه رو بکشند

بالا