حلالمان کنید

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
هميشه عادت داشتم توي اين روز از همه براي سالي که گذشته حلاليت بطلبم!
شما را به دیده ها و ندیده هایتان، به شنیده ها و نشنیده هایتان، شما را به این ایام .....

اگر بدی و خطای عمدی یا سهوی که از من و مدیران دیدید به بزرگواری خود ببخشایید، حلال کنيد!

و من الله التوفيق.​

waffen

اخراجی موقت
بابا این حرفها چیه . ما چاکر مدیران هستیم.
البته بنده تا حالا 464424 بار تاپیک هام پاک شده و سه بار هم اخطار گرفتم. که به نظرم خیلی نامردی بوده.
و حالا که شما اینجا تشریف آوردید و آن هستید بنده می خواستم خواهش کنم یک مدیر انتخاب کنید که مدت بیشتری آنلاین باشه و به مسائل یکطرفه نگاه نکنه.
مدیران اینجا یک ساعت در روز هم آن نیستند و خیلی مسائل رو یکطرفه میبینند.

اصلا من رو مدیر کنید !!! دی :

آخرین ویرایش:

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما را به دیده ها و ندیده هایتان، به شنیده ها و نشنیده هایتان، شما را به این ایام .....

اگر بدی و خطای عمدی یا سهوی که از من و مدیران دیدید به بزرگواری خود ببخشایید، حلال کنيد!

و من الله التوفيق.​
ااااااااااااااا ....اواتارش میچرخه چه جوری اقااااااااااااا:surprised:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باشه ازین پس حلالی ...برو خوش باش:D;)

ELAHE.R

عضو جدید

و من الله التوفيق.​
ممنون از اینکه به یاد بعضیا میندازین که به یاد اعمال خودشون باشن
درضمن گذشت و هم که یه صفت انسانیه از یاد نبرن
ما رو هم حلال کنید:gol:

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
پیرجو جان اگه حلال نکنیم یعنی شب خوابت نمی بره عذاب وجدان میگیری سر به دشت و دمن میزاری .... :w07:

آقا من حلال نمی کنم .... :D

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونزمانی که پیش حوری ها نشستی یهویی میکشنت بیرون میگن سهیل حلالت نکرده برو به اسفل السافلین:دی
حلال خوشت باشه عزیز .......تو هم ما رو حلال کن(گل)

atish pare

عضو جدید
کاربر ممتاز

و من الله التوفيق.​
من که تاحالا اصلا شماهارو ندیدم...چه برسه به خوبی یا بدیتون!!!:surprised:

hosein_t

عضو جدید

و من الله التوفيق.​
لااقل به خاطر هم رشته ای بودن میبخشمت!:lol:

nilgoon13

عضو جدید
داداش پیرجو شما روی سر ما جادارین این حرفا چیه؟!؟!
تازه شما باید مارو حلال کنید از بس اذیتت کردیم...
بدون تعارف دارم حرف می زنم این واقعیته....

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا این حرفها چیه . ما چاکر مدیران هستیم.
البته بنده تا حالا 464424 بار تاپیک هام پاک شده و سه بار هم اخطار گرفتم. که به نظرم خیلی نامردی بوده.
و حالا که شما اینجا تشریف آوردید و آن هستید بنده می خواستم خواهش کنم یک مدیر انتخاب کنید که مدت بیشتری آنلاین باشه و به مسائل یکطرفه نگاه نکنه.
مدیران اینجا یک ساعت در روز هم آن نیستند و خیلی مسائل رو یکطرفه میبینند.

اصلا من رو مدیر کنید !!! دی :

تو اگه مدیر بشی دو روزه سایت ***** میشه و در طول یک هفته این سایت به پایگاهی برای شورش علیه نظام تبدیل میشه.:biggrin:

butterfly_سبز

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

و من الله التوفيق.​
من حلالت نمیکنم چون ده دفعه گفتم منو از butterfly_سبز بکن butterfly_majidسبز اما نکردی:cry:

*ندا*

عضو جدید

و من الله التوفيق.​
آقای پیرجو این حرکت شما خیلی شایسته و به جا هست. :gol:

راستش خط دوم نوشتین بدی و خطای عمدی نمیدونم در حق اون کسانی که عمدی بدی و خطا کردید انقدر بوده که حلالتون کنن؟
ولی امیدوارم اون اشخاص هم این مطلبتون رو بخونن و حلالتون کنن چون ممکنه این تاپیک به چشمشون هم نخوره.
ببخشید اگه من این حرف رو میزنم چون خودم اعتقاد دارم تا وقتی که وقت هست باید حلالیت طلبید.نه زمانی که دیر شده باشه و دیگه یا اون شخص میونمون نباشه یا بخاطر بدی و ظلمی که عمدی بهش کردیم دلش رو شکسته باشیم و اون شخص رو مدتها در آروزی اینکه روزی برمیگردیم طرفش و دلداریش میدیم نگه داشته باشیم و در نهایت نا امیدش کرده باشیم

من خودم یکی هست که دلم رو شکسته و به روی خودش هم نمیاره......
اگه یه مدت دیگه بگذره مطمئنا هیچوقت حلالش نمیکنم.
نه بخاطر اینکه کینه ای باشم. بخاطر اینکه دلم نمیخواست اون دوستم با من اونطور تا کنه و حق دوستیمون رو از بین ببره.

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز

و من الله التوفيق.​
باشه .....

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
پيرجو يه سري با من برخورد بدي داشتي ومن رو خيلي ناراحت كردي ولي چون دلم درياست حلالت ميكنم:gol::gol:

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز

یا مقلب القلوب والابصار
یا مدبر الیل و النهار
یا محول الحول والاحوال
حوّل حالنا الی احسن الحال

برآمد باد صبح و بوی نوروز به کام دوستان و بخت پیروز
مبارک بادت این سال وهمه سال مبارک بادت این روز وهمه روز
و پرستوها با بهار باز می گردند
وقتی آفتاب بهاری تازه آغاز می کرد,
بهاری نه مثل همه بهار ها
پرستویی دوباره باز می گشت,
پرستویی نه مثل همه پرستوها
پرستو خسته بود
از بهار , از زمستان, پرستو از فصل ها خسته بود.
دلش تنگ دشت های پر گل بود,
دلش در پس آرامش چشمانش طوفان بود ,
پرستو گل هایی پژمرده دیده بود ,
بر درختانی تیر خورده از شکارچی زمستان نشسته بود,
پرستو سد طوفان ها را شکسته بود,
و اینک باز می گشت.
کاش پرستو خسته نبود,
کاش دلش اندکی آرامتر می تپید,
کاش دلش نیز همچون همه تنهایش گذاشته بود.
اینک پرستو در درونش سوال بزرگی داشت,
اما انگار لایق پاسخ نبود,
شاید لایق پرسیدن نبود...
پرستو اما فقط بازمی گشت,
آخر پرستوها با بهار باز می گردند...
جناب پیرجوی عزیز
من بجز خوبی و محبت چیزدیگری از شما ندیدم . ولی میدانم گاهآ اذیتت کردم.
لطفآ شما منو حلالم کنید.
عید و بهار بر شما و خانواده محترم مبارک باد.

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز

و من الله التوفيق.​
من که از شما هیچ بدیی ندیدم و شما یکی از بهترین و مهربون ترین و باحال ترین مدیرای اینجایین:gol::gol::gol:
البته من باید ازتون حلالیت بطلبم چون چن بار تو تالار شما (شیمی) اسپم کردم ببخشید :redface::redface::redface:
ولی شمام یکیشو پاک کردین و دلمو شیکستی:cry::surprised::D

..........

عضو جدید

و من الله التوفيق.​

منو باش اول فکر کردم داره از باشگاه خداخافظی میکنه ! :surprised:
کم مونده بود سکته کنم !

waffen

اخراجی موقت
من که از شما هیچ بدیی ندیدم و شما یکی از بهترین و مهربون ترین و باحال ترین مدیرای اینجایین:gol::gol::gol:
البته من باید ازتون حلالیت بطلبم چون چن بار تو تالار شما (شیمی) اسپم کردم ببخشید :redface::redface::redface:
ولی شمام یکیشو پاک کردین و دلمو شیکستی:cry::surprised::D
یکی از پست هات رو پاک کرده بعد دلت شکسته. :biggrin::surprised:
دل خوشی داری خانوم. من بدبخت فردا اخراج میشم. من باید چی بگم ؟!؟!
امروز یه پیام خصوصی گرفتم که توش نوشته شده بود : باید اخراج میشدی ولی بخاطر اینکه تمام بار علمی این سایت مدیون حضور شماست یه فرصت دیگه بهتون میدم.:eek::surprised::surprised:

waffen

اخراجی موقت
تو اگه مدیر بشی دو روزه سایت ***** میشه و در طول یک هفته این سایت به پایگاهی برای شورش علیه نظام تبدیل میشه.:biggrin:
دمت گرم...یعنی من اینقدر بدم ؟!!؟!:cry:
اتفاقا اگر من بیام خیلی هم خوب میشه. من اجازه نمیدم هیچکس اسپم بکنه (اسپم مخدر تاپیک هاست) و اجازه نمیدم از این تاپیک های بی ادبی (یه روز یه ترکه ... و از این چیزها) تو اینجا باشه. این تاپیک های دختر ها و پسر ها که همیشه منبع مسخره بازی هست رو هم ممنوع میکنم. و بجاش اجازه میدم بچه ها آزادانه در مورد مسائلی که اهمیت دارند حرف بزنند. در ضمن شورش علیه نظام که بد نیست. اگر شورش علیه نظام بشه باید همه خوشحال باشیم;)

نمیدونستم من رو در این حد سیاسی و مخالف نظام میدونید:eek:

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
دمت گرم...یعنی من اینقدر بدم ؟!!؟!:cry:
اتفاقا اگر من بیام خیلی هم خوب میشه. من اجازه نمیدم هیچکس اسپم بکنه (اسپم مخدر تاپیک هاست) و اجازه نمیدم از این تاپیک های بی ادبی (یه روز یه ترکه ... و از این چیزها) تو اینجا باشه. این تاپیک های دختر ها و پسر ها که همیشه منبع مسخره بازی هست رو هم ممنوع میکنم. و بجاش اجازه میدم بچه ها آزادانه در مورد مسائلی که اهمیت دارند حرف بزنند. در ضمن شورش علیه نظام که بد نیست. اگر شورش علیه نظام بشه باید همه خوشحال باشیم;)

نمیدونستم من رو در این حد سیاسی و مخالف نظام میدونید:eek:

بد چرا ؟ این نشانه خوبیه،اون پست من در مورد شما نهایت لطف و احترام من رو می رسونه که به چه مقام بالایی رسیدی که در آستانه اخراج از سایتی قرار گرفتین که طبق قوانین جمهوری اسلامی اداره میشه.;)

waffen

اخراجی موقت
بد چرا ؟ این نشانه خوبیه،اون پست من در مورد شما نهایت لطف و احترام من رو می رسونه که به چه مقام بالایی رسیدی که در آستانه اخراج از سایتی قرار گرفتین که طبق قوانین جمهوری اسلامی اداره میشه.;)
چاکرم برادر.
میدونم من که ناراحت نشدم. البته چیزهایی رو که گفتی دقیقا اتفاق میافته اگر من مدیر اینجا بودم.
من اجازه میدادم تمام بحث های سیاسی و اعتقادی از هر دو طرف مطرح بشه. نه فقط قطره ها.
همین چند وقت پیش بود که یه نفر گفت "زرتشتی ها نجس هستند" و هیچ بلایی هم سرش نیومد ولی من از ا.ن انتقاد میکنم دوتا اخطار میگیرم.:eek: دوتا, نه یکی :surprised: یعنی عمق قضیه رو نیگاه کن.:(

waffen

اخراجی موقت
:surprised:
مبارک باشه :D
راستی بیا پستامونو پاک کنیم من دوس ندارم تو تاپیک اقای پیرجو اسپم کنم :redface::redface::redface:
شما پست هات رو پاک کن. ولی من زیاد دل خوشی از ایشون ندارم. :razz:
اصلا نیومد حتی جواب یکی از بچه ها رو بده. هیچ وقت هم آن نیست که آدم بهش یه اعتراض کنه. صد ساله ما می خوایم یه اعتراضی به مدیریت بکنیم.

YuMi

اخراجی موقت
اااایییییییششششششششش
مردم هر کار میخوان میکنن آخرش تاپیک ول میدن که خوبی بدی دیدی حلال کن:razz:

اگه فکر میکنی کارت بد بوده چرا اون موقع انجامش دادی؟

فکر کن مثلا یکی چون زورش زیاده جلوی جمع میزنه تو گوش یکی بعد بیست سال بعد میاد میگه خوبی بدی دیدی حلال کن

:surprised:

mamad kh

عضو جدید
:w10:من گشتم دیدم شما با من کاری نداشتین:w19: تازه باعث خنده شدین:biggrin::w25: منظورم تایپکتون بود
من که از شما بدی ندیدم
ولی جای خوبیه از همه ی بچه ها اخر سالی میخوام که اگه حرف بدی زدم منو ببخشن;):w24:شما مدیر خوبی باش .

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز

و من الله التوفيق.​

من 6 ماه اینجام این اولین باره شما رو میبینم حلال حلالت کردم خیالت تخت تو هم مارو حلال کن که انقدر اسپم میکنیم:D

ENERJHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش این شمایی که باید منو رو حلال کنی.
همیشه امتیازات شما برای من امیدواری بود تا برای مباحث علمی بیشتر سعی کنم.
ازتون ممنونم:gol: