حجاب با تی شرت و شلوارک !!!

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونجاش مربوط به سیاستهای اخیر یه گروه سیاسیه که قصد کنار گذاشتن روحانیت و دین رو داشتند و همچنین برگشت به عهد توحش و باستان!
درسته...ولی منم این کار رو تائید نمی کنم ولی مگه ترکیه الان در عهد توحش و باستانه؟

eng.b.ch

عضو جدید
نمیخوام وارد این بشم که حجاب خوبه یا بده یا هر چیز دیگه ..
ولی شک نکن این دختره سن و سالی نداره.
خیلی دختر های کم سن و سال رو میبینی که قد خیلی بلندی دارن!
دختر با، سن بالا هر چقدر هم که به قول شما بد حجاب باشه اینجوری تو یه خیابون شلوغ نمیاد
بعدشم اگه این دو تا خانوم پشت سری از نزدیکاش باشن از اونجایی که پوشش مناسبی دارن
نمیذارن دخترشون اگه سن بالایی داشته باشه اینجوری بیاد تو خیابون.
ببخشیدا ولی شما خیلی داری پیاز داغشو زیاد میکنی...

• Like
واکنش ها: ALUK

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی ایران بلاتکلیف ترین کشور جهان است.

یکی از ادله ی محکم اثبات عقب مانده ی ما همین است که نه مانند غربی ها هستیم و نه مانند یک کشور اسلامی؛ قانون یک حکم می کند، ما گونه ای دیگر عمل می کنیم، عده ای از سران قوا یک حکم می دهند، عده ای از دیگر مسئولین ارشد مخالف آن را اجرا می کنند.

این که ما خودمان هم به ریش خودمان بخندیم واقعاً موجب وهن نظام و شعور ما به عنوان مردم است.
دقیقاً، مخصوصا خط اول بسیار موافقم ....

ما ایرانی ها ثابت کرده ایم که می توانیم، آن گونه که ما توانستن را صرف کرده ایم (در همه ی ابعاد)، هنوز در کتاب های زبان فارسی هم نگاشته نشده است.

و بسی بیش از آن :biggrin:

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا فرار از قانون و دور زدن آن راه حل اصلاح بی قانونیهای قانون گزاره ؟
اینه منطق شما ؟
جزو حق شهروندی شماست عمل به قانون
این برای چند هزارمین باره که میگم
اصلاح قانون راهش این نیست که من شهروند قانون رو دور بزنم
راههای بهتری داره !
خب یا من بد گفتم یا تو بد متوجه شدی...!
من گفتم قانونی را باید به جنبه ی بد اونهم عمل کرد که اگه کمی و کاستی توش دیدی بتونی عنوان کنی
منطق من می گه چراغ قرمز رو رد نکنم، از دیوار مردم بالا نرم و وقتی بیرون می رم با مانتو و روسری برم... اما تو هربخش این قوانین ممکنه ابهاماتی یا نقصهایی باشه... شما بگو من نوعی کجا این نقصها رو عنوان کنم... من بعنوان یک زن مسلمان... اصلا می تونم عنوان کنم به حجاب اعتقادی ندارم آیا؟؟من بعنوان یک زن غیر مسلمان اصلا می تونم عنوان کنم که نمی خوام حجاب داشته باشم آیا؟؟؟
شما فقط به من بگو امکان اعتراض به یک قانون از چه طریقی امکانپذیره؟؟ رسانه های بیشمارمون؟؟؟ یا کرسی های بیشمار مجلسمون؟؟؟
و تو این شرایط (منطقی جواب بده) چقدر امکان تغییر (نه تو حوزه ی حجاب... بطور کلی قانون رو می گم) تو حوزه های مورد اعتراض هست؟؟؟ چقدر جا برای تغییر میبینی؟؟
فقط منطقی و با راهکار عملی بگو..
ببین مثلا من الان اعتقاد دارم زن باید حق طلاق داشته باشه طبق قانون... شما چندتا راهکار (عملی نه شعاری) به من ارائه بده که امکان تاثیر داره... حتی اگر شده در درازمدت و تو همین سیستم قانونی و قضایی

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
از کجا فهمیدین دبیرستانی نیست ؟
بگین ما هم بدونیم !
کجاشو دقت کردین و به این نتیجه رسیدین

مسیحیه که مسیحیه !
بالاخره تو این مملکت زندگی میکنه یا نه ؟

حالا چون مثلا شخص من گناهکارم نمیتونم در مورد کار یه دزد نظر بدم ؟:surprised:

برای توجیه یه کار خلاف چرا به هر دری میزنید ؟
یعنی چی ما گناهکاریم و ممکنه طرف مسیحی باشه و . . . ؟!!!
شماها اصلا تو دایره لغاتتون چیزی به اسم قانون هست یا نه ؟

شماها با این سطح تفکرات و توقعات غیر ایران به هر کشوری قدم بذارید کلاتون پس معرکه ست !

به همون جایی دقت کردم که باید میکردم کاملا معلومه که کوچیکه

شما از کجا تشخیص دادین که دبیرستانیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینم بگم اقا بابک ایشون از نظر من نه کار خلافی کردن نه مرتکب گناهی شدن چون کاملا مشخصه که سنش کمه

فقط ما چقد فرصت طلبیم که از کوچیکترین چیز ممکن فاجعه درست میکنیم

شما استنثناا میتونین راجع به کار دزدا نظر بدین:surprised:

بعدشم اگه من با این شرایط تو خارج از ایران کلاهم پس معرکه باشه شما تو خوده ایران با این طرز فکر کلاهتون پس معرکه س

Sarp

مدیر بازنشسته
خب یا من بد گفتم یا تو بد متوجه شدی...!
من گفتم قانونی را باید به جنبه ی بد اونهم عمل کرد که اگه کمی و کاستی توش دیدی بتونی عنوان کنی
منطق من می گه چراغ قرمز رو رد نکنم، از دیوار مردم بالا نرم و وقتی بیرون می رم با مانتو و روسری برم... اما تو هربخش این قوانین ممکنه ابهاماتی یا نقصهایی باشه... شما بگو من نوعی کجا این نقصها رو عنوان کنم... من بعنوان یک زن مسلمان... اصلا می تونم عنوان کنم به حجاب اعتقادی ندارم آیا؟؟من بعنوان یک زن غیر مسلمان اصلا می تونم عنوان کنم که نمی خوام حجاب داشته باشم آیا؟؟؟
شما فقط به من بگو امکان اعتراض به یک قانون از چه طریقی امکانپذیره؟؟ رسانه های بیشمارمون؟؟؟ یا کرسی های بیشمار مجلسمون؟؟؟
و تو این شرایط (منطقی جواب بده) چقدر امکان تغییر (نه تو حوزه ی حجاب... بطور کلی قانون رو می گم) تو حوزه های مورد اعتراض هست؟؟؟ چقدر جا برای تغییر میبینی؟؟
فقط منطقی و با راهکار عملی بگو..
ببین مثلا من الان اعتقاد دارم زن باید حق طلاق داشته باشه طبق قانون... شما چندتا راهکار (عملی نه شعاری) به من ارائه بده که امکان تاثیر داره... حتی اگر شده در درازمدت و تو همین سیستم قانونی و قضایی
هر راااااااااهی هم داشته باشه ، راهش تخطی از قانون نیست
زیرپا گذاشتن قانون یعنی زیرپا گذاشتن حق شهروندی

حق شهروندی ای که اون قانون تعریف کرده
زیرپا گذاشتن قانون بحثش با درستی یا نادرستی قانون کاملا تفاوت داره
ولی متاسفانه تحصیل کرده های ما نمیدونم متوجه این تفاوت نیستند یا متوجه هستند و نمیخوان تمایز قائل شن !

Sarp

مدیر بازنشسته
به همون جایی دقت کردم که باید میکردم کاملا معلومه که کوچیکه

شما از کجا تشخیص دادین که دبیرستانیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینم بگم اقا بابک ایشون از نظر من نه کار خلافی کردن نه مرتکب گناهی شدن چون کاملا مشخصه که سنش کمه

فقط ما چقد فرصت طلبیم که از کوچیکترین چیز ممکن فاجعه درست میکنیم

شما استنثناا میتونین راجع به کار دزدا نظر بدین:surprised:

بعدشم اگه من با این شرایط تو خارج از ایران کلاهم پس معرکه باشه شما تو خوده ایران با این طرز فکر کلاهتون پس معرکه س
خب اونجایی که شما میفرمائید ، کنار اون دختره هم باشی باز هم معلوم نمیشه !

من گفتم دختره دبیرستانیه ؟
کو؟ کجاست ؟

کار خلاف از نظر شما تعریفش چیه ؟
ما به کار خلاف قانون میگیم کار خلاف ! شما چی؟
اگه قرار باشه هر جامعه بر اساس تفکرات و عقاید نفر به نفر شهروندانش اداره شه ، میشه هرج و مرج و . . . . ! در این موقعه که باید برای جنگل طلب رحمت کرد در برابر این جامعه !

نه اشتباه نکنید !
باید میگفتی ما چقد فرصت طلبیم که کوچکترین چیز ممکن انصافمون رو خاک میکنیم ! یه فرغون بتن هم روش !

کدوم طرز فکرم ؟ این که در مقابل مخالفم هم سعی میکنم از دایره انصاف خارج نشم ؟
من با همین طرز فکرم 30 سال باعزت زندگی کرده ام و هیچ اتفاقی هم واسه کلاهم نیفتاده
ولی شما مواظب کلاه و عزت توش باشید !

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جنگل خودش قانون داره
جهان براساس قانون برپاست هیچ وقت جنگل رو بدون قانون فرض نکنید چون اگه قانون نبود تا حالا از بین رفته بود.

• Like
واکنش ها: Sarp

sepehr2222

اخراجی موقت
انصافا حرفش در مورد اجرای قاطع قانون حق بود

تو عربستان گاها یکی رو به یه جرمی میگیرن با شمشیر در ملا عام گردن میزنند
توجه کن
با شمشیر

همینه که طرف مغازه شو ول مییکنه میره واسه نماز
احدالناسی هم جرات نزدیک شدن به مغازه رو نداره

بحث من اجرای این نوع حکمها نیست
بحثم قاطعیت در اجرای قانونه

طرف میدونه اگه بی حجاب یا شل حجاب هم باشه نهایتا ازش یه تعهدی جریمه ای میگیرن ولش میکنن به امان خدا و روز از نو و روزی از نو
اما اگه در اجرای قانون قاطعیت به خرج داده بشه ، چنین مواردی هم پیش نمیاد

مثلا مثله گوسفند سرشو بزنن نه؟یا ببرن تو زندان بهش تجاوز کنن نه؟

mfmechanics

کاربر بیش فعال
البته به نظر منم این دختر خانم توی عکس صد در صد دانش آموز ابتداییه. شک نکنید.

البته من قصدم این نیست که خوب و بد رو تعیین کنم، چون معیار خوبی و بدی انسان ها دست اون بالاییه و به من و شما مربوط نیست. هر چند که به شخصه معتقدم که با اینکه سن دختره کمه ولی می تونست با وقار تر از این تو خیابون حاضر بشه تا وسیله چشم چرانی این و اون نشه....

البته من با برخوردهای اخیر پلیس با افراد هم به شدت مخالفم

مطمئن باشید که با این اقدامات شتابزده، مقطعی و متوهمانه، مشکلی از جامعه حل نمی شه؛ این کارا یعنی پاک کردن صورت مسئله و نه حل مسئله، با این کارا نه تنها دردی از جامعه درمان نمی شه، بلکه باعث بدبینی افراد نسبت به اسلام هم میشه.

بنده به شخصه علت اصلی رفتارهای ناهنجار از جانب بعضی افراد رو وجود تبعیض و وضعیت بد اقتصادی اقشار جامعه می دونم.

دوستان عزیز، هیچ دختری غرورش اجازه نمی ده که با ظاهر جلفش وسیله ای برای عیش و نوش و هوسرانی دیگران بشه ولی اونایی که چنین رفتاری از خودشون نشون میدن در حقیقت بیمار هستن و وظیفه ما این نیست که طردشون کنیم بلکه باید از در دوستی وارد بشیم و درمانشون کنیم؛ من و شما و مسئولان باید به درد هموطنانمون برسیم. جریمه و .... دردی از اینا درمان نمی کنه بلکه روز به روز بیماری اینا رو حادتر می کنه.

پس با اصلاح وضعیت اقتصادی مردم و جایگزین کردن ارزش های انسانی در گزینش افراد، مطمئن باشید مشکل حل میشه.

به تعبیر مولانا از کلام حق:

"تو برای وصل کردن آمدی ** نی برای فصل کردن آمدی"

sepehr2222

اخراجی موقت
مرسی از شما که عکس ناموسه مردم رو گذاشتید یه جای عمومی تا همه ببینن بترس این عکسه ناموسه خودت بود چه حسی بهت دست میداد؟؟؟

• Like

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر راااااااااهی هم داشته باشه ، راهش تخطی از قانون نیست
زیرپا گذاشتن قانون یعنی زیرپا گذاشتن حق شهروندی

حق شهروندی ای که اون قانون تعریف کرده
زیرپا گذاشتن قانون بحثش با درستی یا نادرستی قانون کاملا تفاوت داره
ولی متاسفانه تحصیل کرده های ما نمیدونم متوجه این تفاوت نیستند یا متوجه هستند و نمیخوان تمایز قائل شن !
می بینی بابک... راهی نیست اگه بود می گفتی...
زیرپا گذاشتن قانون خلافه... اما تو یه پست تو هم اشاره کردی که از صدر تا ذیل وضع همینه...
مطمئنم بین ما خیلیها هستن که قانون رو حتی درحد انداختن زباله در خیابان زیرپا نمی ذارن اما می دونم که حق اعتراض به سیستم شهرداری براشون وجود داره!!!!

Sarp

مدیر بازنشسته
مثلا مثله گوسفند سرشو بزنن نه؟یا ببرن تو زندان بهش تجاوز کنن نه؟
بحث من اجرای این نوع حکمها نیست
بحثم قاطعیت در اجرای قانونه
تو اصلا میفهمی قانون یعنی چی؟
حق شهروندی چی؟
مرسی از شما که عکس ناموسه مردم رو گذاشتید یه جای عمومی تا همه ببینن بترس این عکسه ناموسه خودت بود چه حسی بهت دست میداد؟؟؟
تو که با چنین پوششهایی موافق بودی
چطور شده حالا اینقده واست حساسیت به وجود آورده؟:biggrin:
می بینی بابک... راهی نیست اگه بود می گفتی...
زیرپا گذاشتن قانون خلافه... اما تو یه پست تو هم اشاره کردی که از صدر تا ذیل وضع همینه...
مطمئنم بین ما خیلیها هستن که قانون رو حتی درحد انداختن زباله در خیابان زیرپا نمی ذارن اما می دونم که حق اعتراض به سیستم شهرداری براشون وجود داره!!!!
جواب نمیدم چون نمیخولم تایپیک نازنینتون بترکه:D

بی قانونی یه شهروند راه اصلاحش چیه؟
مسلما اجرای حکم بر اساس همون قانون

بی قانونی یه قانون گزار راه اصلاحش چیه؟
اجرای حکم توسط مردم؟
مردم چجوری حکم اجرا میکنند؟
قانون جنگل!

sepehr2222

اخراجی موقت
تو اصلا میفهمی قانون یعنی چی؟
حق شهروندی چی؟

تو که با چنین پوششهایی موافق بودی
چطور شده حالا اینقده واست حساسیت به وجود آورده؟:biggrin:

!
نه تو میفهمی.موافق بودن یا نبودنم به خودم مربوطه شماها هم برید با این افکارتون ببینم به کجا میرسید .ضمنا من گفتم اینو میپسنده کهعکسه خواهره خودش اینجوری تو سایته عمومی بره یا نه؟؟و یه چیزه دیگه از تو سوال نکردم که میپری وسط بزار خودش بگه

• Like

Sarp

مدیر بازنشسته
نه تو میفهمی.موافق بودن یا نبودنم به خودم مربوطه شماها هم برید با این افکارتون ببینم به کجا میرسید .ضمنا من گفتم اینو میپسنده کهعکسه خواهره خودش اینجوری تو سایته عمومی بره یا نه؟؟و یه چیزه دیگه از تو سوال نکردم که میپری وسط بزار خودش بگه
حالا این یعنی قانون میفهمی یعنی چی ؟یا نمیفهمی؟ کدوم ؟

اگه حرفی که میخوای بزنی به خودت مربوطه پس اینجاها پست نده
چون به خودت مربوطه

کسی که بیحجابی رو نپسنده اینو هم نمیپسنده که عکس خواهرش تو نت اکران شه

حالا این دختره که با شرت و سوتین اومده تو خیابون
چه فرقی میکنه عکسش اینجا باشه یا نباشه ؟
میخوای بهانه بتراشی یه بهانه درست و حسابی رو کن که لااقل مو لا درزش هم نره !

اینجا مسئول همه تایپیکها و پستها بنده هستم
مشکلی دارین با این موضوع احیانا ؟
میتونم اجازه پست دادن در این تالار از شما هم مثل چن یوزر دیگه بگیرم !
حالا فهمیدی دلیل پرشم رو ؟

magnet

عضو جدید
نه تو میفهمی.موافق بودن یا نبودنم به خودم مربوطه شماها هم برید با این افکارتون ببینم به کجا میرسید .ضمنا من گفتم اینو میپسنده که عکسه خواهره خودش اینجوری تو سایته عمومی بره یا نه؟؟و یه چیزه دیگه از تو سوال نکردم که میپری وسط بزار خودش بگه

مؤدب باشین لطفاً . این چه طرز جواب دادنه؟
من پستا رو دنبال می کنم و می بینم که کی چی میگه.
اینجام دیدم که بابک دقیقاً حرفی که من باید می زدمو گفت پس وقتمو تلف نکردم و پست اضافی هم ندادم.
دقت کرده باشین زیاد تو هر بحثی با هرکسی (!!!) وارد نمیشم. لازم هم نبود بگم دلیلشو. نمی خواستم هم بگم ولی خب شما مجبور می کنین.

یادگرفتم که با هرکسی بحث نکنم. من که میدونم منظورت چیه و چی می خوای بگی و به کجا بکشونی
متأسفانه ارزشی هم نداره وقتمو با اینا تلف کنم. کارای مهم تری حتی تو همین سایت هم هست .
تازه یه بزرگی در مورد بحث و جدل و ... با افراد مختلف نظر جالبی داره که نمیتونم بگم !!!

• Like

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
جواب نمیدم چون نمیخولم تایپیک نازنینتون بترکه:D

بی قانونی یه شهروند راه اصلاحش چیه؟
مسلما اجرای حکم بر اساس همون قانون

بی قانونی یه قانون گزار راه اصلاحش چیه؟
اجرای حکم توسط مردم؟
مردم چجوری حکم اجرا میکنند؟
قانون جنگل!
جوابی که تاپیکو می ترکونه در حکم جواب لاموجوده... می گیری که؟؟
ممنون از توضیحت... جدی جدی می گم حق با توئه... باتجربه هم هستیم تو این زمینه ;) تجربه های ...!!!!

AQUAMARIN

عضو جدید
بابا تو رو خدا جمع کنین این دکون بازارتونو این مسایل شخصیه به هیچ کسم مربوط نیست توجه کنین به هیچ کس

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اونجایی که شما میفرمائید ، کنار اون دختره هم باشی باز هم معلوم نمیشه !

من گفتم دختره دبیرستانیه ؟
کو؟ کجاست ؟

کار خلاف از نظر شما تعریفش چیه ؟
ما به کار خلاف قانون میگیم کار خلاف ! شما چی؟
اگه قرار باشه هر جامعه بر اساس تفکرات و عقاید نفر به نفر شهروندانش اداره شه ، میشه هرج و مرج و . . . . ! در این موقعه که باید برای جنگل طلب رحمت کرد در برابر این جامعه !

نه اشتباه نکنید !
باید میگفتی ما چقد فرصت طلبیم که کوچکترین چیز ممکن انصافمون رو خاک میکنیم ! یه فرغون بتن هم روش !

کدوم طرز فکرم ؟ این که در مقابل مخالفم هم سعی میکنم از دایره انصاف خارج نشم ؟
من با همین طرز فکرم 30 سال باعزت زندگی کرده ام و هیچ اتفاقی هم واسه کلاهم نیفتاده
ولی شما مواظب کلاه و عزت توش باشید !

خیلی ببخشینا مگه من کجاشو میگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised::surprised::surprised:منظوره من قیافه ش بود فکر بد نکنین

خب اگه نمیگین دختر دبیرستانیه پس یعنی کوچیکتره دیگه و اشکالی نداره هر جور بیاد بیرون

ولی ما به کار خلاف قانون ، کار خلاف نمیگیم ................ ما کار خلاق شرع رو کار خلاف میگیم

اینم بگم این مسئله به نظر من یه مسئله کوچیک نیست بلکه یه مسئله بی ارزشی هست که در مقابل این همه مشکل جامعه با تیشرت و شلوارک اومدن یه دختر بچه توش گم میشه حتی ارزش فکر کردنم نداره

این مورد ربطی به دایره انصاف نداره به نظر من این مورد تجسس تو کار یه دختر بچه س فقط همین

در ضمن بنده هم تا این سن زندگی کاملا باعزتی داشتم و از این به بعدم خواهم داشت

شمام زیاد به این مسائل بی ارزش بها نده به نفعته ....................

آخرین ویرایش:

Sarp

مدیر بازنشسته
جوابی که تاپیکو می ترکونه در حکم جواب لاموجوده... می گیری که؟؟
ممنون از توضیحت... جدی جدی می گم حق با توئه... باتجربه هم هستیم تو این زمینه ;) تجربه های ...!!!!
جوابی که تایپیکو مبترکونه در حکم ترکوندن تایپیکه نه لاموجود
جوابش هم عوض کردن حکومته :smile:

فکر میکردم با این همه درک و شعور جواب رو گرفته باشی در پست قبلیم
خیلی ببخشینا مگه من کجارشو میگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised::surprised::surprised:منظوره من قیافه ش بود فکر بد نکنین

خب اگه نمیگین دختر دبیرستانیه پس یعنی کوچیکتره دیگه و اشکالی نداره هر جور بیاد بیرون

ولی ما به کار خلاف قانون ، کار خلاف نمیگیم ................ ما کار خلاق شرع رو کار خلاف میگیم

اینم بگم این مسئله به نظر من یه مسئله کوچیک نیست بلکه یه مسئله بی ارزشی هست که در مقابل این همه مشکل جامعه با تیشرت و شلوارک اومدن یه دختر بچه توش گم میشه حتی ارزش فکر کردنم نداره

این مورد ربطی به دایره انصاف نداره به نظر من این مورد تجسس تو کار یه دختر بچه س فقط همین

در ضمن بنده هم تا این سن زندگی کاملا باعزتی داشتم و از این به بعدم خواهم داشت

شمام زیاد به این مسائل بی ارزش بها نده به نفعته ....................
فکر بد نمیکنم

چون قیافه ش اصلا پیدا نیست تو عکس:surprised:
من هم تا الان در مورد دختره حرفی نزدم که شما حرفشو به میون کشیدین !
لطفا هم از طرف من صحبت نکنید !

اشتباه شما همینجاست
به کار خلاف قانون میگن خلاف قانون
به خلاف شرع میگن خلاف شرع
حالا بماند که این عکس پست اول هردوش هست ! هم خلاف قانون و هم خلاف شرع

چرا ! اتفاقا خیلی به انصاف ربط داره ! من اگر خامنه ای اشتباه کنه میگم اشتباه کرده در فلان جا
یه بچه اشتباه کنه میگم اشتباه کرده
پدرم هم کار اشتباهی انجام بده باز هم میگم
دیگه نمیام چون از یه دولت و حکومت ناراضیم ، به هر دلیل موجه و غیر موجهی بکوبم ! مثل شما !

در مورد هرچیزی هم بحث شه میگین اه بابا ولش کنید این بحثا رو ! مشکلات بزرگتر داریم :surprised:
شما مطرح کنید این مشکلات بزرگ رو تا دربارش بحث و تبادل نظر کنیم

هرکسی نفع خودشو خودش تشخیص میده ! همانطور که قبلا عرض کردم شما کلاه خودتونو بگیرین:smile:

Nazanin07

عضو جدید
من اگه روسریم رو جلو نمیارم پس هرکه و هرجا من رو اونطور ببینه برام فرقی نمیکنه
این خانم هم که تو خیابون اینطور اومده،ماهم همون آدم هاییم خب!! پس چه فرقی میکنه تو نت ببینیمش یا تو خیابون؟؟ اون همونطوریه و واسش مهم نیس

• Like

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر بد نمیکنم

چون قیافه ش اصلا پیدا نیست تو عکس:surprised:
من هم تا الان در مورد دختره حرفی نزدم که شما حرفشو به میون کشیدین !
لطفا هم از طرف من صحبت نکنید !

اشتباه شما همینجاست
به کار خلاف قانون میگن خلاف قانون
به خلاف شرع میگن خلاف شرع
حالا بماند که این عکس پست اول هردوش هست ! هم خلاف قانون و هم خلاف شرع

چرا ! اتفاقا خیلی به انصاف ربط داره ! من اگر خامنه ای اشتباه کنه میگم اشتباه کرده در فلان جا
یه بچه اشتباه کنه میگم اشتباه کرده
پدرم هم کار اشتباهی انجام بده باز هم میگم
دیگه نمیام چون از یه دولت و حکومت ناراضیم ، به هر دلیل موجه و غیر موجهی بکوبم ! مثل شما !

در مورد هرچیزی هم بحث شه میگین اه بابا ولش کنید این بحثا رو ! مشکلات بزرگتر داریم :surprised:
شما مطرح کنید این مشکلات بزرگ رو تا دربارش بحث و تبادل نظر کنیم

هرکسی نفع خودشو خودش تشخیص میده ! همانطور که قبلا عرض کردم شما کلاه خودتونو بگیرین:smile:

چرا، قیافه ش از نیم رخ تقریبا معلومه و میشه تشخیص داد

پس کجای قانون و شرع نوشتن که دختر قبل از سن تکلیف باید با حجاب کامل بیاد بیرون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پس کار این دختر بچه نه خلاف شرع و نه خلاف قانون

من با دولت شاید مشکل داشته باشم ولی هیچ وقت اشتباهاتشو نمیگم چون این دولت یه بار اشتباه کرد منو شما و ملت اشتباهشو گفتن و نتیجش این شد که خون هزاران جوونه بیگناهو گرفت ...................... پس ربطی به انصاف نداره

چون مشکل داریم ، که همه میگن ................. یکیش همین اب دریاچه ارومیه تا کی میخوان فقط نظر بدن و عمل نکنن وقتی که کار از کار گذشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خب حالا بحثو تبادل نظر بفرمایین ................

من مواظب کلاه خودم هستم شما به فکر کلاه بنده نباش :smile:

mfmechanics

کاربر بیش فعال
چرا، قیافه ش از نیم رخ تقریبا معلومه و میشه تشخیص داد

پس کجای قانون و شرع نوشتن که دختر قبل از سن تکلیف باید با حجاب کامل بیاد بیرون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پس کار این دختر بچه نه خلاف شرع و نه خلاف قانون

من با دولت شاید مشکل داشته باشم ولی هیچ وقت اشتباهاتشو نمیگم چون این دولت یه بار اشتباه کرد منو شما و ملت اشتباهشو گفتن و نتیجش این شد که خون هزاران جوونه بیگناهو گرفت ...................... پس ربطی به انصاف نداره

چون مشکل داریم ، که همه میگن ................. یکیش همین اب دریاچه ارومیه تا کی میخوان فقط نظر بدن و عمل نکنن وقتی که کار از کار گذشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خب حالا بحثو تبادل نظر بفرمایین ................

من مواظب کلاه خودم هستم شما به فکر کلاه بنده نباش :smile:

باهاتون کاملا موافقم. این دختره خیلی کوچیکه و اصلا جای این همه بحث نداره........ در عوض، به قول شما جامعه پره از مشکلات خیلی درشت تر از این؛ مثل همونایی که شما گفتین و هزاران مشکل دیگه....

یکی از مشکلات بزرگی که هست فساد اقتصادی خیلی از آقایونه که به نظرم اولویت رو باید رو این مسئله گذاشت چون ریشه خیلی از مشکلات همینه......... تا وقتی که مفسدین اقتصادی که اسمشونو آقای رییس جمهور تو اون مناظره تاریخی به صراحت گفت، تو پستای کلیدی هستن و کسی هم باهاشون کاری نداره، گیر دادن به لباس یه دختر کوچولو چیزی جز منحرف کردن اذهان عمومی از عدم توانایی در مهار مشکلات عمده تر نمی تونه باشه.

آخرین ویرایش:

sepehrrr

اخراجی موقت
یکی دیگه یه جای دیگه یه کاری کرده 200 نفر اینجا دارن نقد و بررسیش میکنن.

raha2011

عضو جدید
خدمت حضرتعالی عارضم که...
1- شاید این خانم سنش کم باشه ولی رشد جسمانی اون زیاد باشه
2- شاید با این کارش می خواسته خود نمایی بکنه
3- و شاید هم رو دست مادرش مونده اون رو بزک زده آورده بیرون یکی رو خر کنه و به اون قالبش کنه
امّا در هر صورت باید حریم عمومی جامعه حفظ بشه و کلاً با اونهایی که به جای اجرای نص صریح قانون و شرع هی دنبال پیدا کردن راهکار به اصطلاح فرهنگی هستن مخالفم

«قانون در هر صورت باید اجرابشه اگر قانون خوبی بود موجب اصلاح میشه و اگر قانون بدی بود قانون گذار به اشتباهش پی میبره»