حجاب، بخشی از راه بهشت...

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
حجاب بخشی از راه بهشت
:gol::gol::gol:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر خوب هر کاری خواستیم بکنیم حجاب داشته باشیم بخشی ازراه بهشت میریم همینه میگن اسلام خیلی راحت گرفته:biggrin:

آخرین ویرایش:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایده جالبیه، دستون درد نکنه ، جالبش اینجاست که بلاخره خود خانمها پیش قدم شدند و مطمئناً بهتره تا اینکه ما آقایون دخالت کنیم:gol::gol::gol:

اون نی نی هم خیلی بامزست،لپاشو آدم میخواد گاز بگیره:d

سپیـده

عضو جدید
کاربر ممتاز
حجاب زمانی راه بهشته که همه کارات درست باشه

نه این که چادر سرت کنی و این قدر تو خیابون با قر و ناز راه بری که توجه همه رو جلب کنی .

نه این که زیر چادر نیم تنه بپوشی و چادر رو ول کنی به امان خدا .

نه این که چارد سرت کنی و این قدر آرایش کنی که انگار عروسیته

نه این که چادر سرت کنی و برای پسر مردم چشم و ابرو بیای

.
.
.
.

نه ؛ من ترجیح می دم با همون مانتو کوتاه و شالم برم بیرون و هیچ کدوم از این کارایی که این چادری های انجام می دن انجام ندم (قصد توهین به حجاب داران واقعی رو ندارم )

در نهایت هم اگر خدا قراره راه بهشت رو این جوری برای کسی باز کنه (که هر کس هر اشتباهی رو کرد و با یه نماز و روزه و حجاب نصف راه بهشت رو بهش بده )

پس ترجیح می دم تمام راه بهشت رو به حجاب داران بدم

lighthearted

عضو جدید
کاربر ممتاز
حجاب زمانی راه بهشته که همه کارات درست باشه

نه این که چادر سرت کنی و این قدر تو خیابون با قر و ناز راه بری که توجه همه رو جلب کنی .

نه این که زیر چادر نیم تنه بپوشی و چادر رو ول کنی به امان خدا .

نه این که چارد سرت کنی و این قدر آرایش کنی که انگار عروسیته

نه این که چادر سرت کنی و برای پسر مردم چشم و ابرو بیای

.
.
.
.

نه ؛ من ترجیح می دم با همون مانتو کوتاه و شالم برم بیرون و هیچ کدوم از این کارایی که این چادری های انجام می دن انجام ندم (قصد توهین به حجاب داران واقعی رو ندارم )

در نهایت هم اگر خدا قراره راه بهشت رو این جوری برای کسی باز کنه (که هر کس هر اشتباهی رو کرد و با یه نماز و روزه و حجاب نصف راه بهشت رو بهش بده )

پس ترجیح می دم تمام راه بهشت رو به حجاب داران بدم

دوست عزیز تمام حرفاتو قبول دارم;)
و خیلی توی جامعه از این موردها دیدم

ولی میشه در کنار حجاب حیا هم داشته باشیم در ضمن کسی هم نمیگه اونی که مانتو کوتاه میپوشه و شال سرش میکنه آدم بی حیایی هستش ولی در مورد حجاب باید بگم ( البته به اعتقاد من )
میشه حجاب رعایت کردش در کنارش هم آدم خوبی بود و خدا هم نگفته اونی که حجاب داره راهی بهشته !!!

خدا هم آدماها رو که با حجابشون مواخذه نمیکنه بلکه با اون اعمال و مهمتر اینکه نیتهای باطنیشون مواخذه میکنه

(شرمنده تشکرام ته کشیده !)

lastgoddess

عضو جدید
ولی معمولا اونایی که حجابشون اسلامیه (منظورم فقط چادریانیستند) تو مسائل دینی بیشتر مقیدن . فک میکنم حجاب و حیا به دنباله خودش بقیه فضایل اخلاقی میاره البته تا حدودی.به قول برو بچ شیمی مثل انرژی فعال سازی میمونه.

Gholche

عضو جدید
والا من بيشتر از شال هاي رنگ و وارنگ و صورت هاي زيباي اين خانم ها خوشم اومد تا حجابشون (همون حجاب واقعي) براي تبليغات حجاب هم از مدل و مانكن استفاده ميكنيد؟

سپیـده

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز تمام حرفاتو قبول دارم;)
و خیلی توی جامعه از این موردها دیدم

ولی میشه در کنار حجاب حیا هم داشته باشیم در ضمن کسی هم نمیگه اونی که مانتو کوتاه میپوشه و شال سرش میکنه آدم بی حیایی هستش ولی در مورد حجاب باید بگم ( البته به اعتقاد من )
میشه حجاب رعایت کردش در کنارش هم آدم خوبی بود و خدا هم نگفته اونی که حجاب داره راهی بهشته !!!

خدا هم آدماها رو که با حجابشون مواخذه نمیکنه بلکه با اون اعمال و مهمتر اینکه نیتهای باطنیشون مواخذه میکنه

(شرمنده تشکرام ته کشیده !)

صحبت شما متین

من هم به تمام مواردی که اشاره کردین ایمان دارم

من هم می گم نمی شه از ظاهر کسی به باطنش پی برد

نمی شه بگی اونی که حجاب درستی نداره حیا و عفت و دین و مکتب درست و ...... نداره

این دقیقا همون مسئله ایه که توی جامعه حکم فرماست و معیار سنجش هر شخص شده ظاهرش

تمام این مسائل بحث جداگانه ای داره

و البته بحث این تاپیک هم از همه موارد جدا ست

چون تنها به حجاب ظاهری اشاره و تاکید شده

در حال حاضر تنها داره از احادیث و آیه ها استفاده می شه برای سوئ استفاده که این تاپیک هم یکی از اون موارد بود
خدا کجا گفته حجاب بخشی از راه بهشت است
به فرض محال هم که گفته باشه آیا خدا اما و اگر دیگه ای در کنارش نگذاشته

پس اونی که مسیحیه و حجاب هم اصلا براش مهم نیست حتما بخشی از راه جهنم رو طی می کنه

و در مورد نکته آخری که بهش اشاره کردین نظر شخصیه من اینه که انسان توی هر راهی که قدم می گذاره باید بهش اعتقاد داشته باشه

و اگر اون عمل رو تنها به صرف این که خدا این دستور رو داده انجام بده هیچ ارزشی نداره

خدا عقل و اختیار رو به انسان هدیه کرد تا در مورد همه مسائل تفکر کنه (حتی قرآن)

به نظر من حجاب و چادر ارزش واحترام خاصی داره و کسی که می خواد ازشون استفاده کنه باید به ایمان کامل و ارزش واقعی حجاب برسه در غیر این صورت تمام ارزش ها پایمال می شه (دقیقا مثل جامعه کنونی ما )

و من با تمام این تفاسیر هنوز خودم رو لایق چنان حجابی نمی دونم

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
در عكسهاي چند پست اوليه اين تاپيك چيزي كه خيلي جالبه ارايش غليظ اون خانمهاست كه مثلا حجاب خوبي هم دارند !! :eek:

raha88

عضو جدید
ولی معمولا اونایی که حجابشون اسلامیه (منظورم فقط چادریانیستند) تو مسائل دینی بیشتر مقیدن . فک میکنم حجاب و حیا به دنباله خودش بقیه فضایل اخلاقی میاره البته تا حدودی.به قول برو بچ شیمی مثل انرژی فعال سازی میمونه.
قشنگ گقتی:gol:
منطورت اینه باحجاب موافقی؟

raha88

عضو جدید
در عكسهاي چند پست اوليه اين تاپيك چيزي كه خيلي جالبه ارايش غليظ اون خانمهاست كه مثلا حجاب خوبي هم دارند !! :eek:
آرایش غلیط!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟برعکس آرایش ملایمی هم دارن
کجا گفته شده محجبه باید لباس سیاه بپوشه وبه خودش نرسه
میشه هم حجاب داشت وهم شیک بود

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرایش غلیط!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟برعکس آرایش ملایمی هم دارن
کجا گفته شده محجبه باید لباس سیاه بپوشه وبه خودش نرسه
میشه هم حجاب داشت وهم شیک بود

اينها ارايش ملايمه ؟!!!! :surprised:

البته شما حق داريد . در جامعه اي زندگي مي كنيم كه بسياري از خانمها بقدري در ارايش افراط مي كنند كه اون خانمهاي پستهاي اول اين تاپيك ملايم بنظر ميرسند . :smile:

ايا خبر داريد كه ايران نسبت به جمعيتش مقام اول مصرف مواد ارايشي در جهان رو داره ؟؟

ايا ميدونيد اينگونه ارايشها كه در ايران بين عمده خانمها مرسوم هست اساسا در خارج رسم نيست ؟؟

raha88

عضو جدید
اينها ارايش ملايمه ؟!!!! :surprised:

البته شما حق داريد . در جامعه اي زندگي مي كنيم كه بسياري از خانمها بقدري در ارايش افراط مي كنند كه اون خانمهاي پستهاي اول اين تاپيك ملايم بنظر ميرسند . :smile:

ايا خبر داريد كه ايران نسبت به جمعيتش مقام اول مصرف مواد ارايشي در جهان رو داره ؟؟

ايا ميدونيد اينگونه ارايشها كه در ايران بين عمده خانمها مرسوم هست اساسا در خارج رسم نيست ؟؟
شما اگرخانم بودی متوجه میشدی به این آرایش غلیط گفته نمیشه
بله میدونم موادآرایشی درایران زیاداستفاده میشه ولی
ما درباره مصرف موادآرایشی صحبت نمی کنیم بلکه منظورمون به ارایش این جندخانم محجبه هست

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما اگرخانم بودی متوجه میشدی به این آرایش غلیط گفته نمیشه

خب بله ! متاسفانه خانم نيستم و از اينجور ارايشها خبر ندارم ! :D :razz: :w20:

منظور من از ذكر اون امار اين بود كه با توجه به بالا بودن مصرف لوازم ارايشي در ايران نتيجه اين ميشه كه اينجور ارايشها ملايم بحساب مياد . البته امروزه روز كه ديگه ارايش معمولي خانمها همون چهل قلم هستش ! :confused: :eek:

ايا حالا اين وسط فقط موها عامل اضافي هستش كه بايد پوشيده بشه ؟؟ ولي بعدش ديگه اينهمه كارهاي نقاشي و صافكاري و فيشيل و فوشول روي صورت اشكال نداره ؟؟!!

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
حجاب؟
وااااااااااااااااااااااااااااااا

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين عكساي اولي تبليغ روسري آرمينه هست تو تركيه!اينا ماهواره هم نگا ميكنن؟؟!!!!!!!!!واااي واااااي !!!!!!