حال داشتی بیا تو, نیومدی هم چیزی رو از دست ندادی.

میثم...

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اصلا از این جوک های پ ن پ خوشم نمیاد ولی چکار میشه کرد زرت و زرت میاد توی email ام گفتم شاید کسی دوست داشته باشه. تکراری بود ببخشید.

نوزاد تو بغل مادرش گریه میکرد.مادره میگه بمیرم گشنته؟ نوزادبه اذن خدابه حرف میادو میگه:پ نه پ دارم واسه گرسنگان سومالی گریه میکنم​
.​
.​
.​
دارم فکر میکنم که په نه په چی بسازم و بنویسم………مادرم میگه داری به په نه په فکر میکنی؟؟؟؟؟میگم پـَـــ نــه پـَـــ دارم به این فکر میکنم که چیکار میشه کرد که آهن بجای ابنکه زنگ بزنه اس ام اس بده.​
.​
.​
.​
کارت سوخت ماشینو برداشتم دارم میرم بابام میگه میری بنزین بزنی؟؟؟ پـَـــ نــه پـَـــ میرم آب هویچ بریزم تو باکش نور چراغاش زیاد شه​
.​
.​
.​
به مامانم میگم قوری کجاست ؟ میگه میخوای چای بخوری ؟! پـَـــ نــه پـَـــ میخوام دست بکشم روش شاید غولی چیزی ازش درومد!!!!!!​
.​
.​
.​
در پارکینگ و باز کردم برم تو یارو اومده جلوش پارک کرده میگه می خوای بری تو؟ پـَـــ نــه پـَـــ درو باز کردم هوای کوچه عوض شه​
.​
.​
.​
به دوستم میگم برو رو نردبون لامپو وصل کن.میگه لامپو بچرخونم؟میگم پـَـــ نــه پـَـــ من نردبونو بچرخونم​
.​
.​
.​
به دوستم میگم ببین تن ماهی تاریخ انقضاش کیه؟ میگه یعنی تاریخ خراب شدنش؟ گفتم پـَـــ نــه پـَـــ تاریخ عروسی ننه بابای ماهی اس میخوام واسشون جشن سالگرد بگیرم​
.​
.
.
.​
کیوی دستم بود … اومده میگه این کیویه ؟؟؟؟ پـَـــ نــه پـَـــ تخم مرغ موکت شده است​
.​
.​
.​
رفتیم بلیت کانادا بگیریم زنه میگه سیاحتیه؟ میگم پـَـــ نــه پـَـــ زیارتیه میخوام برم امامزاده سید ریچارد​
.​
.​
.​
دارم کباب درست میکنم رو منقل و سیخای کبابو میگردونم. اومده خودشو لوس کرده با لحن بچه گونه میگه کباب درست میکنی؟ پـَـــ نــه پـَـــ دارم فوتبال دستی بازی میکنم​
.​
.​
.​
دراز کشیده بودم لب استخر. دوستم میگه آفتاب می گیری؟ پـَـــ نــه پـَـــ ا خورشید مسابقه گذاشتیم، هر کی دیرتر بخنده برندس !​
.​
.​
.​
داشتم بادوستم توخیابون راه میرفتم.یکدفعه دوستم لیزخورد وافتاد!گفتم:افتادی؟گفت: پـَـــ نــه پـَـــ خودموانداختم از داور خطابگیرم!​
.​
.​
.​
دختره داره غرق میشه میگم دستتو بده به من. میگه می خوای نجاتم بدی؟میگم پـَـــ نــه پـَـــ میخوام واست لاک بزنم!​
.​
.​
.​
یارو دوتا باکس تخم مرغ شانسی خریده،بهش میگم توش جایزه داره؟ میگه:پَ نَ پَ من اینارو فقط برای کیفیتش میخرم!!

بالا