حالم از خودم بهم میخوره

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالم از خودم بهم میخوره, چیکار کنم؟!:confused:
کسی هست که مثه من حالش از خودش بهم بخوره؟!

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از گذشتم پشیمانم ، ولی ذره ای افسوس نمیخورم!

جلوی ضرر رو هر وقت بپیری سود کردی ، شما هم هر کاری کردی که به خاطرش ناراحتی شروع کن به جبران کردن

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
وا خوچرا؟ بی دلیل؟

من از گذشتم پشیمانم ، ولی ذره ای افسوس نمیخورم!

جلوی ضرر رو هر وقت بپیری سود کردی ، شما هم هر کاری کردی که به خاطرش ناراحتی شروع کن به جبران کردن

از همه چیم حالم بهم میخوره از تن صدام حالم بهم میخوره
از دماغم حالم بهم میخوره
از بدنم و هیکل قناسم حالم بهم میخوره
از موهام حالم بهم میخوره
از جمجمه ام حالم بهم میخوره
از رفتار و اخلاقم حالم بهم میخوره
از همه چیزم حالم بهم میخوره...:razz:

barani8787

عضو جدید
از دماغم حالم بهم میخوره
از موهام حالم بهم میخوره

خب حرف بزن.....

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
از دماغم حالم بهم میخوره
از موهام حالم بهم میخوره
این که به ساده ترین شکل ممکن یه واکنش احساسیه ، وگرنه آدم منطقی از ظاهر خودش بدش نمیاد.
احتمالا کاری کردی که حضمش برای خودت سنگینه.
چه کاری کردی که نمیشه جبرانش کرد؟

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که به ساده ترین شکل ممکن یه واکنش احساسیه ، وگرنه آدم منطقی از ظاهر خودش بدش نمیاد.
احتمالا کاری کردی که حضمش برای خودت سنگینه.
چه کاری کردی که نمیشه جبرانش کرد؟

هضم

هیچ کاری ... شاید همون "هیچ کار" نکردن هست که هضمش واسم سخته

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرچی که دوست داری به حرفات ادامه بده گوش میکنم شاید منم یکی باشم مثل تو

چی بگم, فقط الان دو سالی میشه که بطور سینوسی حالم خوب و بد میشد یهو از 5 6 ماه پیش دیگه حالم همش بیشتر بد بود تا اینکه الانا دیگه همش حالم بده... از همه چیز علی الخصوص خودم بدم میاد... در حد نفرت... ته هر چیز رو نگاه میکنم پوچ و چرت هست اینا رو شعار نمیدم واقعا اینطور فک میکنم. خیلیا فک میکنن از تنهاییه اما من تنها نیستم به هیچ وجه.کلا خسته ام حوصله ندارم

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی بگم, فقط الان دو سالی میشه که بطور سینوسی حالم خوب و بد میشد یهو از 5 6 ماه پیش دیگه حالم همش بیشتر بد بود تا اینکه الانا دیگه همش حالم بده... از همه چیز علی الخصوص خودم بدم میاد... در حد نفرت... ته هر چیز رو نگاه میکنم پوچ و چرت هست اینا رو شعار نمیدم واقعا اینطور فک میکنم. خیلیا فک میکنن از تنهاییه اما من تنها نیستم به هیچ وجه.کلا خسته ام حوصله ندارم

welcome to my WORLD man

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب چه کاری نکردی؟
ما میتونیم کمکت کنیم ؟

از کجا بدونم؟! فقط حالم بده هر جا و تو هر جمعی که میرم گند میزنم به اون جمع با این حرفام... بعضیا میگن به خودت انرژی منفی نده و همش چیزای مثبت تکرار کن اما دارم بالا میارم از این حرفا

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
از کجا بدونم؟! فقط حالم بده هر جا و تو هر جمعی که میرم گند میزنم به اون جمع با این حرفام... بعضیا میگن به خودت انرژی منفی نده و همش چیزای مثبت تکرار کن اما دارم بالا میارم از این حرفا

نه از نظرم اشتباه نیست ، چون اعتقاد خودم همینه .
اگه به چرت بودن زندگی پی بردی من نمیگم اشتباه میکنی ، منم مثل تو

barani8787

عضو جدید
اولین بار همون 2سال پیش چیز خاصی بعث ناراحتیت نشده بود؟؟؟ که بعدا رفته رفته دیگه کلا حالت داقون باشه بی دلیل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه از نظرم اشتباه نیست ، چون اعتقاد خودم همینه .
اگه به چرت بودن زندگی پی بردی من نمیگم اشتباه میکنی ، منم مثل تو
حالم بده. خیلی درد دارم بخدا یکی این جون منو بگیره خلاص
اولین بار همون 2سال پیش چیز خاصی بعث ناراحتیت نشده بود؟؟؟ که بعدا رفته رفته دیگه کلا حالت داقون باشه بی دلیل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چیز خاصی یادم نمیاد و اگر هم چیز مسببش شده من یادم نمیاد. اونقدر تدریجی اینجوری شدم که نمیدونم اصلا از کجا شروع شده این ماجرا... اما چیزای بد زیاد بود و هست ...

barani8787

عضو جدید
حالم بده. خیلی درد دارم بخدا یکی این جون منو بگیره خلاص

چیز خاصی یادم نمیاد و اگر هم چیز مسببش شده من یادم نمیاد. اونقدر تدریجی اینجوری شدم که نمیدونم اصلا از کجا شروع شده این ماجرا... اما چیزای بد زیاد بود و هست ...
داداشم برات پیام خصوصی گذاشتم اگه میشه بخونش

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
بیخووووووووووووووووود!
تازه فوق قبول شدی دلتنگ دوستا مامانت شدی حتماًً

دخترا این اداها رو درنمیارن بخدا! فوق فوقش هفته اول یا دوم ! خودتو جمعُ جور کن!

ati3254

کاربر حرفه ای
.................این حس مال یه اتفاق خاص یا تنهایی نیست مال بی هدفی و انگیزگیه......اگه به یه مشاور مراجعه کنی بد نیست.............درکل حس خیلی بدیه میفهمم!

امیدوارم هرچه سریع تر از شرش راحت بشی!

آخرین ویرایش:

پروشا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
آقا رضا من فکر میکنم شما فقط اعتماد به نفست رو از دست دادی همین....... وگرنه مشکلت حاد نیست. خیلی ها دوره هایی از زندگیشون دوچار این حالت میشن، منم خودم وقتی15 سالم بود همینجور بودم.
نکنه فکر میکنی فقط خودت نقاط ضعفی داری و بقیه همه چیز تموم هستن؟؟؟!!! گل بی عیب خداست.........
دیگه انقدر روی خودت فوکوس نکن، این کار باعث میشه نقاط ضعفت رو بزرگ تر از چیزی که هست ببینی و نقاط قوتت رو هم اصلا نبینی.
امیدوارم حرفام به دردت بخوره دوست من:gol:

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالم از خودم بهم میخوره, چیکار کنم؟!:confused:
کسی هست که مثه من حالش از خودش بهم بخوره؟!
از دماغم حالم بهم میخوره
از موهام حالم بهم میخوره

من نمیدونم مگه شما به قیافتون احتیاج دارید الان؟
واسه درس خوندن که قیافه لازم نداره
واسه تو جمع دوستات بودن هم قیافه لازم نیست
فقط واسه ازدواج باید یکم به قیافت برسی و نمیدونم ورزش کنی و یکم نگران باشی که اونم باز به نظرم لازم نیست اخه مطمئن باش یه نفر وجود داره که از نظر اون بهترین هستی

جدی جدی به حرف مردم اصلا اهمیت نده.. اصلا.... وقتی خودت به خودت بگو که بهترین هستی...چون هستی...
مطمئن باش یه نقاط مثبتی داری که هیشکی اونارو نداره....و همه آرزو میکنن که ای کاش داشته باشنش
و مطمئن باش تو هرچیز یه حکمتی هست.. تو هرچی که فکر میکنی نقاط منفیته یه حکمتی توش هست... باور کن...یه روز خودت بهش میرسی

هیچوقت دوست نداشته باش جای یه نفر دیگه باشی... اصلا من دوست ندارم جای هیشکی بشم.. چون از خودم خوشم میاد...
و میدونم هیشکی هیشکی هیشکی به خوبی من نیست.....من که هر روز به خودم افتخار میکنم...مخصوصا بعد کارهی خوبی که انجام میدم ....و البته شکر

یکی از بچه ها

عضو جدید
کاربر ممتاز
از دماغم حالم بهم میخوره
از موهام حالم بهم میخوره
مشکل خود کمتر بینی داری دادا:(