جنون زیبایی در ایران ( اکیدا توصیه میکنم دخترا بخونن )

str.ahmadian

عضو جدید
نه اینطورام که میگین نیست . حداقل تو این مورد تو کشور های اروپایی و امریکایی هم به این چیزا اهمیت میدن
منتها اینجا بیشتر به ظاهر و صورت بر میگرده (چون جای دیگشون که شیدا نیس خوب D: ) اونجاها بیشتر به اندام و هیکل
مثلآ تو کشورهای اروپایی جراحی سینه یه چیزی مثل جراحی بینی اینجاس و کاملآ فراگیر شده:biggrin:

نرگس313

عضو جدید
به خدا این جنون زیبایی و این فسادی که تو جوونا بوجود اومده فقط مختص ایران نیست .در مورد لباس هم باید بگم تو همه جای دنیا تو قشر های مختلف و با توجه به شرایط طرز لباس پوشیدن فرق می کنه و هیچ ربطی هم به اعتقادات نداره همون دختر اروپایی که با لباس ساده می گرده اگه بخواد بره لب دریا بیکینی می پوشه یا مثال های دیگه فقط حساسیت نسبت به نوع لباس پوشیدن خیلی خیلی کمه و یا اصلا وجود نداره واسه همین مثل ایران همه زوم نیستن رو لباسی که خانوما می پوشن و طبیعیه که هر جور لباس پوشیدن عادی تلقی میشه

laleh_a

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کاملا موافقم...
خودم دختر خانومی رو میشناختم که می خواست شب عروسیش برنزه باشه و برای این کار وقت نداشت، میره سولاریوم و با اصرار از اونا میخواد که این کار رو براش یک هفته ای انجام بدن...
از اونها انکار و از دختر خانوم اصرار...
بالاخره هم برنده میشه و در عرض یک هفته برنزه میکنه و عروسیش هم به خوبی برگزار میشه و همه مهمونا هم دهنشون از برنز بودن عروس خانوم باز میمونه...
بعد از مدتی دچار کسالت و بوی بسیار بد دهان میشه که وقتی به دکتر مراجعه میکنه میفهمن که اعضای داخلی بدنش پخته و فاسد شده....
و بعد از مدتی هم می میره....
حالا اون مدت هاست که رفته زیر خاک و همه اون مهمونا هم که دهناشون باز مونده بود دارن زندگیشونو میکنن....

hamed_kafshgiry

عضو جدید
افرادی که میگن تموم دنیا هم مثله ایرانه، این اطّلاعاتشون رو از کجا اووردن؟؟؟؟
بله، اونا هروقت بخوان مجلسی برن، یه دستی به سر و روشون می کشن. نه اینکه تو خیابانهاشون مثل ایران موها و لباساشون اینجوری بشه (دختر و پسر، فرقی نداره)
دو سال پیش توی اون زمستون سخت، از خونه که میومدم بیرون دخترهایی رو می دیدم که پاچه شلوارشون تا ... بالا، آستین ها بالا، لباس هم نازک.
درمورد جراحی سینه در اروپا و جهان هم باید بگم اونایی که سنشون از 30 سال میره بالاتر، این عمل رو انجام میدن یا مانکن های ... . نه مثل ایران که دختر 18 ساله خودشو می فرسته زیر تیغ جراحی