جنایت تلخ و تکان‌دهنده در قزوین/ دختران دانشجو غریبانه به کام مرگ رفتند

sarsaz

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

نیت شیطانی راننده سمند برای ربودن سه دختر دانشجو و سواستفاده از آنان، به جنایتی فجیع و تکان‌دهنده انجامید.

به گزارش گروه حوادث تابان، ماجرای این حادثه تکان دهنده هنگامی به وقوع پیوست که؛ عصر سه شنبه، بیست و دوم آبان‌ماه، سه دانشجوی دختر غیر بومی دانشگاه اسلامی کار که سرگرم تحصیل در این واحد دانشگاهی در شهرستان البرز بودند با پایان یافتن کلاس درسشان برای عزیمت به محل سکونت خود در تهران، به قزوین آمده و در میدان ولی عصر سوار یک دستگاه خودروی سمند شخصی که راننده نسبتاً جوانی هدایت آن را بر عهده داشت، شدند.

تنها لحظاتی از حرکت خودروی سمند به سمت تهران نگذشته بود که راننده جوان به بهانه‌ای از اتوبان خارج و به سمت جاده قدیم قزوین- تهران حرکت کرد و دقایقی بعد سر از جاده روستای «شترک» در می‌آورد.

این گزارش می افزاید؛ دختران جوان که با اعمال و حرکات راننده جوان پی به نیت شوم و شیطانی او برای ربودن خود برده بودند در حالی که مرد راننده با فشردن بر پدال گاز خودروی تیزرواش، به شدت بر سرعت اتومبیل افزوده بود با وی درگیر شده و به یک باره تصمیم می‌گیرند برای دفاع از عفت و شرافتشان، خود را از اتومبیل در حال حرکت به بیرون پرتاب کنند.

در تاریکی شب، با گشوده شدن درب‌های سمند، یکی از دختران دانشجو به سرعت خودش را به بیرون از خودرو، پرتاب کرده و پس از آن نیز دختران دیگر برای نجات خود از دست راننده شیطان صفت، چاره‌ای جز بیرون انداختن خود از اتومبیل نمی‌یابند.

براساس این گزارش، متاسفانه در جریان این حادثه تکان دهنده، دو تن از دختران دانشجو به داخل کانال آب کشاورزی (مادر) سقوط کرده و تنها یکی از آنان که که از سمت دیگر خود را به بیرون پرتاب انداخته، در شانه خاکی جاده بر زمین افتاده و با وجود صدمات جسمانی از خطر مرگ نجات یافته است.

ساعتی پس از این جنایت فجیع، یکی از اهالی که سوار بر موتورسیکلت در حال عبور از جاده روستا بوده، دختر دانشجوی مجروح را که در کنار جاده بر زمین افتاده بود مشاهده کرده و او را به یک مرکز درمانی منتقل می‌کند. 24 ساعت پس از این حادثه، با مراجعه دختر دانشجو به پلیس، تحقیق در باره حادثه آغاز می گردد.

آن گونه که از پیگیری خبرنگار ما برمی‌آید، با جستجوهای فراوان انجام شده، حدود 44 ساعت پس از وقوع این فاجعه هولناک، حدود ساعت چهارده و10 دقیقه روز پنج‌شنبه گذشته، ماموران امداد و نجات سازمان آتش‌نشانی قزوین، جسد یکی از دختران دانشجو به نام «فاطمه» را در محلی دورتر از صحنه جنایت در حد فاصل روستاهای «شترک» و «کورانه»، کشف و از آب بیرون کشیده‌اند. این در حالی است که کیف همراه او یک کیلومتر آن‌سوتر از محل کشف جسد توسط پلیس کشف شده است. تلاش بی‌وقفه ماموران پلیس برای یافتن ردی از «الهام» دانشجوی دیگر که همچنان مفقود است، ادامه دارد.

در همین حال، با وقوع این حادثه تکان‌دهنده که تنها در فاصله کوتاهی از این رویداد، بازتاب منفی بسیار گسترده‌ای در میان شهروندان برجای گذاشته است، تیم ویژ‌ه‌ای از کارآگاهان جنایی زیر‌نظر سرهنگ محمدی، رییس پلیس آگاهی استان، مسوولیت پیگیری این جنایت را بر‌عهده گرفته‌اند. کارآگاهان می‌کوشند با انجام تحقیق از «ل»، تنها دختر دانشجوی بازمانده از حادثه مذکور، به سرنخی به منظور شناسایی و دستگیری راننده شیطان صفت سمند که نقشه شوم او به این جنایت هولناک انجامیده است، دست یابند. کارآگاهان بر این باورند که با دستگیری راننده فراری، ابهامات فراوان پیرامون این حادثه نیز روشن خواهد شد.

مهندسی گاز

عضو جدید
تاسف

تاسف

براستی جوانان ما به این مرحله رسیدن که این چنین به نا موس خودشون تجاوز کنن وبه راحتی باعث از بین رفتن شون میشم. ای خدا به کجا رسیدیم این ملت زمان سرامد دنیا بود ای ایرانی پاشو کار کن ...
به خودم میلرزم وقتی میبینم تو ایرانی که زمانی مهد پهلوانها ومردای لوتی منشی بود که نگاه چپ به ناموس مردم نمیکردن ای وای بر دلتمردان که اینچنین روزگاری را برا جوانان درست کردن وای..........
:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه من نمی دونم چرا سه دختر از پس اون یک نفر بر نیومدن من اگه بودم همچین میزدم توی سرش که به درک واصل شه.
اميدوارم هيچ وقت در موقعيتش قرار نگيري ادم يك چيزي ميگه ولي تجسمش مشكل عزيزم چه برسه به اينكه بخواد براي خودت پيش بياد

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم. ولی غیر ممکنه. رفته رفته بیشتر هم میشن.:w05:
غير ممكن وجود نداره!!
با روش هاي درست همه چيز مطابق ميل قابل تنظيم چند سال ديگه صب كنين خودم كه حكومت و دستم گرفتم بهتون حالي ميكنم:whistle::smoke::tooth::sweatdrop:

Matrix

عضو جدید
آفرين به اون سه تا دختره ! جدا" آفرين ! فك ميكنين كدوم يكي از شما (در اصل همون "ما") شهامت اين رو داشتين كه خودتون رو از ماشين كه با سرعت وحشتناكي حركت ميكنه ، بيرون بندازيد !؟ اينجاست كه هممون ميگيم "مرگ با عزت به از زندگي با ذلت" ولي خيلي كم اند كساني كه اين رو در عمل پياده كنند !

بازم صدآفرين به اين دخترها ! من به اينها ميگم " شهيد" ! نه به كساني كه واسه ماموريت كاري ميرن و هواپيماشون سقوط ميكنه !!!!!

خيلي اميدوار شدم !

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
غير ممكن وجود نداره!!
با روش هاي درست همه چيز مطابق ميل قابل تنظيم چند سال ديگه صب كنين خودم كه حكومت و دستم گرفتم بهتون حالي ميكنم:whistle::smoke::tooth::sweatdrop:
ببین صد بار بت گفتم مواظب سر سبزت باش!!
آخه اگه تو بری زندان دیگه وکیل ندارم:cry:

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
اميدوارم هيچ وقت در موقعيتش قرار نگيري ادم يك چيزي ميگه ولي تجسمش مشكل عزيزم چه برسه به اينكه بخواد براي خودت پيش بياد

نه از این حرفات و نه از مملکت عوض کردنت مثل اینکه دو شخصیتی هستی . واقعاً می گی سه نفر از پس یک نفر یر نمیومدن.نگو چون دختر بودن نمی تونستن که اینم از ضعف اعتماد به نفس اغلب خانومهاست.

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه از این حرفات و نه از مملکت عوض کردنت مثل اینکه دو شخصیتی هستی . واقعاً می گی سه نفر از پس یک نفر یر نمیومدن.نگو چون دختر بودن نمی تونستن که اینم از ضعف اعتماد به نفس اغلب خانومهاست.
نه من نميگم چون دختر بودن !!
فقط ميگم موقعيت استرس زيادي به ادم وارد ميكنه و ممكنه تصميم درست و يك كار عملي به ذهنت خطور نكنه
اره من دو شخصيتي ام

eshagh_kh

عضو جدید
اول بگم : مگه فقط تو ایران این جوریه که هی تا یه چی میشه میبندین به دولت باب یهکم منصف باشین : آقای شریف :
واقعا باید بهشون شهید گفت و اونها رو تحسین کرد !
و به جای اینکه دنبال یکی بگردیم که بهش گیر بدیم بهتره که بیایم ببینیم چرا یکی میاد همچین کاری میکنه !

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول بگم : مگه فقط تو ایران این جوریه که هی تا یه چی میشه میبندین به دولت باب یهکم منصف باشین : آقای شریف :
واقعا باید بهشون شهید گفت و اونها رو تحسین کرد !
و به جای اینکه دنبال یکی بگردیم که بهش گیر بدیم بهتره که بیایم ببینیم چرا یکی میاد همچین کاری میکنه !
ببخشيد مگه بنده چي گفتم در جواب خانوم ترانه كه فرموده بودن اگه به جاي اون دخترا ميبودن ...من فقط بهشون جو اون زمان و مكان رو ياد اوري كردم
شما خودت فكر كن چرا يك نفر هميچين كاري ميكنه :que:

eshagh_kh

عضو جدید
شریف جان من فکر هامو قبلا کردم ! ولی به نظر من یکی ( فقط یکی ) از دلایلش میتوننه عدم رعایت حجاب باشه ! وارد جزئیات نشدم ( بحث حجاب رو بعدا تو یه تا÷یک میزاریم ولی گفتم فقط یکیش میتونه این باشه )
ببخشيد مگه بنده چي گفتم در جواب خانوم ترانه كه فرموده بودن اگه به جاي اون دخترا ميبودن ...من فقط بهشون جو اون زمان و مكان رو ياد اوري كردم
شما خودت فكر كن چرا يك نفر هميچين كاري ميكنه :que:

archi_arch

مدیر بازنشسته
شریف جان من فکر هامو قبلا کردم ! ولی به نظر من یکی ( فقط یکی ) از دلایلش میتوننه عدم رعایت حجاب باشه ! وارد جزئیات نشدم ( بحث حجاب رو بعدا تو یه تا÷یک میزاریم ولی گفتم فقط یکیش میتونه این باشه )
منم قبلا همین فکرو میکردم ولی همین چند وقت پیش یکی از دوستامو جلوی در دانشگاه دزدین!شانس اورد ماشینشون وسط راه خراب شد و همچنین یکی از اونها دلش به رحم اومد.وگرنه خدا میدونه چی به سر اون میمومد.
اینو میخواستم بگم اون دختر حتی یه کرمم رو صورتش نبود!و دریغ از مانتوی کوتاه یا تنگ.حتی اون روز چادرشم در نیاورده بود ولی ....

eshagh_kh

عضو جدید
این عادت خانوم هاست ! زود قضاوت میکنن ! گفتم یکی از دلایلش ولی شما به همه گرفتین ! ثانیا شما تو اخبار ایران نه هر جا که قبول داری بگرد روزی نیست که یک خبر اینجوری نداشته باشن !
تو ایران هم کم نیست ! ولی همچنان چشم امید به کرمش میداریم !
بهتره نتایج رو پیش بینی نکنیم !
منم قبلا همین فکرو میکردم ولی همین چند وقت پیش یکی از دوستامو جلوی در دانشگاه دزدین!شانس اورد ماشینشون وسط راه خراب شد و همچنین یکی از اونها دلش به رحم اومد.وگرنه خدا میدونه چی به سر اون میمومد.
اینو میخواستم بگم اون دختر حتی یه کرمم رو صورتش نبود!و دریغ از مانتوی کوتاه یا تنگ.حتی اون روز چادرشم در نیاورده بود ولی ....

archi_arch

مدیر بازنشسته
خوب منم خواستم بگم این دلیلتون درست نیست و با این مثال در واقع ردش کردم!حالا من چیو زود قضاوت کردم؟!

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزيزان من شريف ديوانه است ! چرا اينو هضم نمي كنيد ؟! :D
تو سوژه ديگه اي نداري :w15:
حالا صبرله يك ديوانه بازي ديگم تو راه شنبه خبرش بهم ميرسه اگه بشه چي ميشه همه ميرن تو كف اول از همه خودم:)

eshagh_kh

عضو جدید
این که اون دوستتونو مثال زدین که نه آرایش حتی با چادر !
من گفتم یه دلیل ! یه دلیل دیگه شاید بتونیم بگیم آخه کسی اجایی برای تفریح کردن نداره میاد این کارو میکنه ! شاید یه دلیل عقده هایی اون شخص باشه !واقعا انصاف داشته باشین ! همه جایی یا تو ایرانه که تا یه چی میشه میکنن تیتر اول تمام بنگاه های خبری ! خدا میدونه من که پسر هستم میگم امنیت نداشتم یه جاهایی خدا برسه یه فریاد دخترها !
خوب منم خواستم بگم این دلیلتون درست نیست و با این مثال در واقع ردش کردم!حالا من چیو زود قضاوت کردم؟!

farhad81

عضو جدید
ای بابا چی می گویید چرا حرف را میپیچانید.تقصیر دخترها بوده دیگر.نره خر بیچاره چه گناهی کرده؟خب تحریک شده.این چیزی هست؟گمان کنم دادگری زمانی کامل می شود که لاشه ی دختران را هم بیاوریم و بسوزانیم و هورا بکشیم اصلا بدهیم خود نره خرش این کار را بکند.
شما می فرمایید این نره خرها مقصرند؟نه جان من نه عمر مگر ندیدید در جعبه جادویی یکی از همین ها را آوردند بنده خدا دل من که کباب شد گفت مشروب خورده بودم دختره آرایش بدی کرده بود...خبرنگارکی هم که داشت مصاحبه می کرد خیلی مرد بود برادرانه شاید هم پدرانه و البته دلسوزانه پرسید تحریک شدی؟
پسر گفت آره
من که مردم از این همه بی رحمی که به او رفت. خب شما می فرمایید تحریک شده چه کار کند؟
من می گویم برود در خیابان به اولین دختری که دید تجاوز کند.دختر نبود پسر بچه هم قبول است.

همان زشت شد خوب و شد خوب زشت
شده راه دوزخ پدید از بهشت
(پدر بزرگوار هر ایرانی فردوسی)

پا نوشت:
ما ریشه هایی این نا هنجاری ها را منکر نمی شویم و می گوییم که همین ریشه ها باید شناخته و از بین بروند وگرنه با کشتن و خوردن و بردن مقصران و متهمان ماجرا حل نمی شود.و این هم نیاز به یک رشته دستکاری های بزرگ دارد.

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا چی می گویید چرا حرف را میپیچانید.تقصیر دخترها بوده دیگر.نره خر بیچاره چه گناهی کرده؟خب تحریک شده.این چیزی هست؟گمان کنم دادگری زمانی کامل می شود که لاشه ی دختران را هم بیاوریم و بسوزانیم و هورا بکشیم اصلا بدهیم خود نره خرش این کار را بکند.
شما می فرمایید این نره خرها مقصرند؟نه جان من نه عمر مگر ندیدید در جعبه جادویی یکی از همین ها را آوردند بنده خدا دل من که کباب شد گفت مشروب خورده بودم دختره آرایش بدی کرده بود...خبرنگارکی هم که داشت مصاحبه می کرد خیلی مرد بود برادرانه شاید هم پدرانه و البته دلسوزانه پرسید تحریک شدی؟
پسر گفت آره
من که مردم از این همه بی رحمی که به او رفت. خب شما می فرمایید تحریک شده چه کار کند؟
من می گویم برود در خیابان به اولین دختری که دید تجاوز کند.دختر نبود پسر بچه هم قبول است.

همان زشت شد خوب و شد خوب زشت
شده راه دوزخ پدید از بهشت
(پدر بزرگوار هر ایرانی فردوسی)

پا نوشت:
ما ریشه هایی این نا هنجاری ها را منکر نمی شویم و می گوییم که همین ریشه ها باید شناخته و از بین بروند وگرنه با کشتن و خوردن و بردن مقصران و متهمان ماجرا حل نمی شود.و این هم نیاز به یک رشته دستکاری های بزرگ دارد.
كسي كه جنبه مشروب خوردن نداره و بيشتر از حدش ميخوره تكليفش مشخص جناب!!
اگه بيماري روحي دارن بعضي ها و با ديدن يك خانوم حالشون تغيير ميكنه تقصير خودشونه اين ديگه چه حرفيه استاد:mad:

چرا اينجا با ديدن كمي موي بيرون رفته از روسري احوالات تغيير ميكنه اما در سواحل ازاد كسي به كسي كار نداره جماعت مايو ام بپوشن پوشيدن يعني چي اصلا منطقي نبود صحبتتون

farhad81

عضو جدید
دوست نازنین لطف فرموده و دوباره نوشته مار ا بخوانید.ما چه بی منطقی نمودیم که شما را آشفت اگر درست می خواندید میدیدید ما نیز سخنان شما را گفته ایم با آوازی دیگر.نا خوانده و درک نکرده سخن نگویید و داوری نکنید.اگر ما را می شناختید و نوشته های پیشینمان را خوانده بودید از معدود کسانی بودیم که از دادگری سخن گفتیم از زنان و جایگاهشان نوشتیم و با بی خردان باشگاه در آویختیم.
این تهمت ها ما را نمی سزاید.اگر دادگر باشید.
شما نوشته های نخست را خوانده اید و پنداشته اید به پشتیبانی فرومایگان در آمده ایم؟اگر سخن را راست تنها درک می کنید و از مجاز آن غافل می شوید ما را چرا دشنام می دهید؟اگر مشروب خوردن بدکاران را آورده ایم فرمان به حد زدن می خواران هم نداده ایم.ما می گوییم:
ما در پیاله عکس رخ یار دیده ایم
ای بی خبر ز لذت شرب مدام ما
باری ما وقایعی که رخ می دهد را تنها واگویه نمودیم و نتیجه گیری اش را به دیگران سپردیم.
اهورامزدا شما را تندرستی دهد.

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست نازنین لطف فرموده و دوباره نوشته مار ا بخوانید.ما چه بی منطقی نمودیم که شما را آشفت اگر درست می خواندید میدیدید ما نیز سخنان شما را گفته ایم با آوازی دیگر.نا خوانده و درک نکرده سخن نگویید و داوری نکنید.اگر ما را می شناختید و نوشته های پیشینمان را خوانده بودید از معدود کسانی بودیم که از دادگری سخن گفتیم از زنان و جایگاهشان نوشتیم و با بی خردان باشگاه در آویختیم.
این تهمت ها ما را نمی سزاید.اگر دادگر باشید.
شما نوشته های نخست را خوانده اید و پنداشته اید به پشتیبانی فرومایگان در آمده ایم؟اگر سخن را راست تنها درک می کنید و از مجاز آن غافل می شوید ما را چرا دشنام می دهید؟اگر مشروب خوردن بدکاران را آورده ایم فرمان به حد زدن می خواران هم نداده ایم.ما می گوییم:
ما در پیاله عکس رخ یار دیده ایم
ای بی خبر ز لذت شرب مدام ما
باری ما وقایعی که رخ می دهد را تنها واگویه نمودیم و نتیجه گیری اش را به دیگران سپردیم.
اهورامزدا شما را تندرستی دهد.
دوست من چون شناخت از شما داشتم خيلي تعجب كردم كه چنين عباراتي رو از شما ديدم وگرنه من كسيو نشناسم باهاش كار ندارم
ضمنا از لحن شما خوشم مياد اي ايراني اصيل و زاده كوروش;)

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست من چون شناخت از شما داشتم خيلي تعجب كردم كه چنين عباراتي رو از شما ديدم وگرنه من كسيو نشناسم باهاش كار ندارم
ضمنا از لحن شما خوشم مياد اي ايراني اصيل و زاده كوروش;)
شریف یه نفرم که مودب حرف میزنه اذیتش نکن!:w00:
فرهاد جان ببخشین این همینطوریه!:w12:
بعد یه مدت عادت میکنی
همون که ماتریکس گفت:whistle:

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا سیگار نکش برات برات بده!
نه بابا تو استاد همه مایی!
ما خاکساریم شریف جان!
تو اگه نبودی فضا تو این سایت معنا نداشت....:whistle:
بیا اینم دوتا رانی که برات باز کردم خوبه؟

آخرین ویرایش:
بالا