جملاتی در مورد حجاب

وضعیت
موضوع بسته شده است.

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم، نه ما ایرانیها من خودم ، شما همه و همه طاقت منفی شنیدن رو نداریم ، فکر میکنیم اگه کسی درموردمون مثبت حرف زد یا اینکه نظر خوب داد، تعریف کرد آدم خوبیه، این مشکل همه است.
منظورم تعریف و تمجید نبود
اینکه اینجا از مردا بد گفته شده مثلا من نااحت بشم منظورم نیست
میگم ما به یه سری مطالب و موضوعات عادت داریم که دوست داریم تو همون وضع بمونیم
من تلاشی که دارم اینه که باهم این فرهنگو را بندازیم که به راحتی به کسی تو هین نکینم، در مورد یه جمعی به راحتی اظهار نظر نکنیم
ما در مورد حرفها و تهمتهایی که میزنیم باید احساس مسئولیت کنیم
متاسفانه ما واسه اینکه خودمون رو خوب نشون بدیم به راحتی به دیگرانی که مثلا وجهه خوبی ندارن تو جامعه توهین میکنیم!
این اخلاق من باعث شده بعضیا فکر کنن که من کلا از دعوا و جرو بحث خوشم میاد، اصلا اینطوری نیست، من دوست دارم باهم تلاش کنیم فرهنگهای بهتری جایگزین عادتهای غلطمون بکنیم

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
ااااااااااااااااااااااااااه
آخه تا کی میخوایید به این حرفا ادامه دید؟؟؟؟؟
هر کس نظر خودش محترمه . به هیچ کس و ناکس ربط نداره اگه یکی دلش می خواد بی حجاب باشه ! طعمه باشه !
به هیچ کسی هم ربط نداره اگه یکی عاشق پوششه .
چطور به خودتون اجازه میدید راجب حق انتخاب کسی اینجوری نظر بدید،توهین کنید و به یکی کرم و به یکی امل بگید! متاسفم واقعا...
بحث ماهم همینه
متاسفانه راجع به دیگران نظر دادن و توهین کردن خیلی آسون شده!

As7az

عضو جدید
اماتونو متوجه نشدم ، منم گفتم برای خانمها هم وجود دارد ، بحثش کجاست؟منم نگفتم مردان مشکل دارن، حرف تو دهن من نزار.
اگه دقت کرده باشی دادا میر حسین گفت که این تاپیک همه ی مردارو برده زیر سؤال و شما هم باهاش موافق بودی بنابراین «اما» نیاز بود تا حرفم با موضوع ربط پیرا کنه.
درسته؟

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه دقت کرده باشی دادا میر حسین گفت که این تاپیک همه ی مردارو برده زیر سؤال و شما هم باهاش موافق بودی بنابراین «اما» نیاز بود تا حرفم با موضوع ربط پیرا کنه.
درسته؟
یه جایی اکثر فروشنده های لباس رو برده زیر سوال
یه جایی هم اینجوری گفته که مردانی که برای لذت بردن میان تو خیابونا!
اینجوری حرف زدن شایسته هیچکدممون نیست!

حالا خواهشا شما باهم دعوا نکنید

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم تعریف و تمجید نبود
اینکه اینجا از مردا بد گفته شده مثلا من نااحت بشم منظورم نیست
میگم ما به یه سری مطالب و موضوعات عادت داریم که دوست داریم تو همون وضع بمونیم
من تلاشی که دارم اینه که باهم این فرهنگو را بندازیم که به راحتی به کسی تو هین نکینم، در مورد یه جمعی به راحتی اظهار نظر نکنیم
ما در مورد حرفها و تهمتهایی که میزنیم باید احساس مسئولیت کنیم
متاسفانه ما واسه اینکه خودمون رو خوب نشون بدیم به راحتی به دیگرانی که مثلا وجهه خوبی ندارن تو جامعه توهین میکنیم!
این اخلاق من باعث شده بعضیا فکر کنن که من کلا از دعوا و جرو بحث خوشم میاد، اصلا اینطوری نیست، من دوست دارم باهم تلاش کنیم فرهنگهای بهتری جایگزین عادتهای غلطمون بکنیم

الهی، نه من منظورم به شما نبود عزیز، درست به خدا منم تلاشم از این صحبتها اینه که این فرهنگ غلط رو از بین ببریم، نه من اصلا این فکر و نکردم که شما اهل دعوا هستید، متاسفانه من تو بعضی تاپیکه که نظر میدم ، اون هم از روی علم ، خیلیآ قبول نمیکنن، و فکر میکنن من به همه توهین میکنم ، نه من آزارم به یه مرچه هم نرسیده حالا بیام چون من رو نمیشناسن یه حرفی بزنم ، من برای اینکه نظرات قاطعی میدم ، بدون اشتباهی اسمم رو دقیقا برا نام کاربری نوشتم، از کسی هم ترسی ندارم، چون همیشه به حق حرف میزنم و رک، این تو خون ما جد در جد وجود داره ، شما هم تو رو خدا به دل نگیرید ، من اصلا منظورم به شخص خاص نیست.

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته؟

الهی ، بابا شما هم ناراحت شدی که ، من منظور ندارم به خداااااااااااااااا، این لحن صحبت کردنمو نوشتم، ببخشید تو رو خدا.من الان ناراحت شدم ، چرا از دست من ناراحت میشید.

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
الهی، نه من منظورم به شما نبود عزیز، درست به خدا منم تلاشم از این صحبتها اینه که این فرهنگ غلط رو از بین ببریم، نه من اصلا این فکر و نکردم که شما اهل دعوا هستید، متاسفانه من تو بعضی تاپیکه که نظر میدم ، اون هم از روی علم ، خیلیآ قبول نمیکنن، و فکر میکنن من به همه توهین میکنم ، نه من آزارم به یه مرچه هم نرسیده حالا بیام چون من رو نمیشناسن یه حرفی بزنم ، من برای اینکه نظرات قاطعی میدم ، بدون اشتباهی اسمم رو دقیقا برا نام کاربری نوشتم، از کسی هم ترسی ندارم، چون همیشه به حق حرف میزنم و رک، این تو خون ما جد در جد وجود داره ، شما هم تو رو خدا به دل نگیرید ، من اصلا منظورم به شخص خاص نیست.
میدونم، آخه یه جاهای دیگه ای اینجوری برداشت شده!
من به موازات این تاپیک جاهای دیگه هم راجع به همین حجاب بحث کردم
هر جا هم بحث اینجوری باشه میرم و حرفمو میزنم
طرف عکس دختر مردم رو میزاره تو نت و بهش میخنده به این اتهام که بی حجابه!!!
این فرهنگا باید از بین بره
باید به همدیگر و نظرات و عقاید همدیگر احترام بزاریم
بی حجابی خوب نیست و هیچ کسی هم تاییدش نمیکنه ولی ما حق نداریم به کسی توهین کنیم!

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید واقعا حق با تو باشه من این کارو می کنم و از شما خواهش دارم دوباره فقط صفحه ی اول رو یه دور بخونین...

اصلا تسلیم منو تنبیه نکن برم از اول بخونم ، من غلط کرم اصلا بهت گفتم برو مو به مو بخون ، خوبه منطقی هستی،حالا واقعا برم بخونم، نه تو رو خدا ، حاضرم 100تا دراز نشست برم نرم از اول،.

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونم، آخه یه جاهای دیگه ای اینجوری برداشت شده!
من به موازات این تاپیک جاهای دیگه هم راجع به همین حجاب بحث کردم
هر جا هم بحث اینجوری باشه میرم و حرفمو میزنم
طرف عکس دختر مردم رو میزاره تو نت و بهش میخنده به این اتهام که بی حجابه!!!
این فرهنگا باید از بین بره
باید به همدیگر و نظرات و عقاید همدیگر احترام بزاریم
بی حجابی خوب نیست و هیچ کسی هم تاییدش نمیکنه ولی ما حق نداریم به کسی توهین کنیم!

ایول ایول داش میرحسین و ایول.حق با شماست.

As7az

عضو جدید
یه جایی اکثر فروشنده های لباس رو برده زیر سوال
یه جایی هم اینجوری گفته که مردانی که برای لذت بردن میان تو خیابونا!
اینجوری حرف زدن شایسته هیچکدممون نیست!

حالا خواهشا شما باهم دعوا نکنید

به نظرت مردانی که برای لذت بردن میان تو خیابون یعنی همه ی اونایی که میان تو خیابون؟
و باز به نظرت زمانی که گفته میشه اکثرشون تنها یه نظر شخصی و یه دید شخصی از جامعه نیست کنار سایر نظرهای مخالف و موافق؟
فکر میکنم بخش مقصر مورد داره جامعه رفتن زیر ذره بین نه همشون....

As7az

عضو جدید
اصلا تسلیم منو تنبیه نکن برم از اول بخونم ، من غلط کرم اصلا بهت گفتم برو مو به مو بخون ، خوبه منطقی هستی،حالا واقعا برم بخونم، نه تو رو خدا ، حاضرم 100تا دراز نشست برم نرم از اول،.

نه نیازی نیست همین که اینقدر همه ی ما مرد باشیم عین تو بتونیم اشتباهمون رو قبول کنیم کافیه...
ما کوچیک هر چی آدمه با منطقه ...........

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرت مردانی که برای لذت بردن میان تو خیابون یعنی همه ی اونایی که میان تو خیابون؟
و باز به نظرت زمانی که گفته میشه اکثرشون تنها یه نظر شخصی و یه دید شخصی از جامعه نیست کنار سایر نظرهای مخالف و موافق؟
فکر میکنم بخش مقصر مورد داره جامعه رفتن زیر ذره بین نه همشون....
میشه یه سوال بپرسم؟
شما خانومید یا آقا؟

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی یه چیزی بگم منو مسخره نکنیدآ، من با هرکی صحبت کردم چون به حق حرف میزنم ، لوس نیستم به هیچ وجه ،کارای مردونه انجام میدم، و خیلی چیزای دیگه ، همه بهم میگن مثل مردآ میمونم، من میخوام مثل دخترا باشم ، ولی اونا اسرار دارن نه خیلی سختی.من آخر نفهمیدم دخترم یا پسر.:(از لوس بازی دخترا متنفرمع درحد بنز،

As7az

عضو جدید
میشه یه سوال بپرسم؟
شما خانومید یا آقا؟
من آقای آقا...
نه الکی مزحبیم نه ازون سوسولای خون دماغ و فقط طرف حقم...
اگه توهین به مردی شد منم طرفه تو، ولی نظرم اینه اینجا توهینی به کسی نشده جز اینکه تنها واقعیتی از جامعه مورد بحث قرار گرفته....;)

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
من آقای آقا...
اگه توهین به مردی شد منم طرفه تو، ولی نظرم اینه اینجا توهینی به کسی نشده جز اینکه تنها واقعیتی از جامعه مورد بحث قرار گرفته....;)
نه حث اینا نیستتتت
میخواستم به بحث لذت بردن بپردازیم
من متوجه نمیشم اینو که میگن مردا میان تو خیابون لذت ببرن
یعنی چی؟

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من آقای آقا...

منم قبول دارم تاحدودی.

As7az

عضو جدید
ولی یه چیزی بگم منو مسخره نکنیدآ، من با هرکی صحبت کردم چون به حق حرف میزنم ، لوس نیستم به هیچ وجه ،کارای مردونه انجام میدم، و خیلی چیزای دیگه ، همه بهم میگن مثل مردآ میمونم، من میخوام مثل دخترا باشم ، ولی اونا اسرار دارن نه خیلی سختی.من آخر نفهمیدم دخترم یا پسر.:(از لوس بازی دخترا متنفرمع درحد بنز،
این خوبه که خلاف بعضی از دختر ها لوس نیستی و احساساتی برخورد نمی کنی....
یه سؤال اگه خواستی، جواب بده ولی فوش نده:"متولد فروردینی؟"

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب این یه بحث روانشناسیه عزیزم
شما با اینکه دخترید، صوصیات پسرونه تون نسبت به هم جنسای خودتون بیشتره
وآمارشم کم نیست کسایی که اینجوری هستن
اینم وابسته به شرایط شماست
شاید وقتی شما بچه بودین، اطرافتون پسربچه بیشتر بودن تا دختر که باهاشون بازی کنید
شاید شما تنها دختر خونواده اید
یا عروسکایی که واسه شما خریداری شده بیشتر پسرونه بوده و کلی عوامل دیگه

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه حث اینا نیستتتت
یعنی چی؟
:gol: حالا توهم گیر بده ها، یه چیزی گفت شما به بزرگی خودتون ببخشید،وجود داره دیگه در هر جامعه ای دیگه،منم چقدر دیگه دیگه گفتم ، حالا دیگه چه خبر،چه ربطی داشت ببین خودمم جواب خودمو دادم، ولی نتیجه با ارشاد کردن 2نفر فرهنگ ایرانیا درست بشو نیست که نیست.:biggrin:

As7az

عضو جدید
نه حث اینا نیستتتت
یعنی چی؟
بیا به واقعیت درست نگاه کنیم ...
دور و ورت چندتا دوست داری که با هم برنامه ریزی میکنن مثلا فردا برن پارک دور بزنن 2تا شماره بدن و ازین حرفا...
دیدم مردای زنداری رو که وقتی یکی از کنارش رد میشه سوت میزنه...

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب این یه بحث روانشناسیه عزیزم
شما با اینکه دخترید، صوصیات پسرونه تون نسبت به هم جنسای خودتون بیشتره
وآمارشم کم نیست کسایی که اینجوری هستن
اینم وابسته به شرایط شماست
شاید وقتی شما بچه بودین، اطرافتون پسربچه بیشتر بودن تا دختر که باهاشون بازی کنید
شاید شما تنها دختر خونواده اید
یا عروسکایی که واسه شما خریداری شده بیشتر پسرونه بوده و کلی عوامل دیگه
اصلا این چنین نبود،تو فامیلامون و همه جا من متفاوتم برای همه، ولی نمیدونم چرا مشهور نشدم،ماشالله 3تا خواهریم، من پسر دوستم، تا دختر دوست، ولی فرقی الان نمیکنه سالم باشه صالح باشه ، حرف مامانشو گوش بکنه ، سرشو تو آبگوشت بکنه ، همش شوخی بود ، الان اینا رو گفتم بجز خط اول همش شوخی بود.

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیا به واقعیت درست نگاه کنیم ...
دور و ورت چندتا دوست داری که با هم برنامه ریزی میکنن مثلا فردا برن پارک دور بزنن 2تا شماره بدن و ازین حرفا...
دیدم مردای زنداری رو که وقتی یکی از کنارش رد میشه سوت میزنه...
آفرین
منظور منم همینه
میخوام به این خانوما بگم که کسی لذت نمیبره
به قول شما، میان که شماره بدن، دوست پیدا کنن، به قول خودم دنبال چراغ سبزن
من اینارو تو همون پستای اول گفتم ولی بی دقتی باعث سوتفاهم میشه
شما هم آقایید دیگه، با دیدن لذت میبرید؟
ماهم پسریم ، احتمالم داره میریم با بچه ها دنبال شماره دادن و .. ، ولی لذتی نمیبریم

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا این چنین نبود،تو فامیلامون و همه جا من متفاوتم برای همه، ولی نمیدونم چرا مشهور نشدم،ماشالله 3تا خواهریم، من پسر دوستم، تا دختر دوست، ولی فرقی الان نمیکنه سالم باشه صالح باشه ، حرف مامانشو گوش بکنه ، سرشو تو آبگوشت بکنه ، همش شوخی بود ، الان اینا رو گفتم بجز خط اول همش شوخی بود.

خوب همین متفاوت بودن دلیلی داره دیگه
باید بگردین ببینین دلیلش چیه
من همه دلیلارو نگفتم که :gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا