جزوه آموزشی

azalya

عضو جدید
سلام.من یه جزوه آموزشی درمورد نرم افزار Citect Scada و نرم افزار PCS7 می خواهم.لطفا راهنمایی کنید!!!

nic

عضو جدید
سلام.من یه جزوه آموزشی درمورد نرم افزار Citect Scada و نرم افزار PCS7 می خواهم.لطفا راهنمایی کنید!!!
سلام. بفرماييد از Citect برای چه کاری ميخواهيد استفاده کنيد تا آموزش اون قسمت رو براتون ميل کنم

داریوش کبیر

عضو جدید
سلام
لطفاً برای من هم بفرستید.
worldelm@yahoo.com
یه کار بهتر هم میتونیآپلود بکنی بزاری تو سایت
thanks

آقا اگه آپلود کنی همه فیض میبریم، ضمنا من با قسمت آلارم مشکل دارم، چه طوری میشه وقتی آلارم اومد توی بلندگوی کامپیوتر هم الارم داشته باشیم، هرچی از روی help عمل کردم نشد، ضمنا version6 استفاده می کنم.;)
برای اینکه فکر نکنید فلانی مصرف کننده هست یه فایل مفید برای اتصال S7 به CITECT از طریق TCP/IP اپلود می کنم.کار منو راه انداخت، حتما به درد شما هم میخوره، هم برای 300 و هم برای 400 جواب میده، از طریق Profbus هم شبیه این هست.خواستید براتون میذارم

در معادله زندگی هیچوقت آینده برابر با گذشته نیست

پیوست ها

• CITECT to S7.pdf
    211.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

omidparsa24

عضو جدید
من اينكار را انجام دادم يك سري تنظيمات خاص بر روي اين نرم افزار بايد صورت گيرد

marjani

عضو جدید
سلام.من هم یک مشکلی داشتم با report citect.میخوام در قسمت cumputer setup wizard فعال کنم اما با وجود تعریف قسمت های report گزینه ای برای فعال کردن ظاهر نمی شه.لطفا راهنمایی کنید.

abolfazl.ghobadi

عضو جدید
سلام من چند تا پروژه با citect انجام دادم ميشه بيشتر توضيح بدين تا شايد بشه حلش كرد .

spc

عضو جدید
خواهش مي كنم نحوه اتصال 300 رو با پروفيباس برام آپلود كنيد
مرسي