تکنولوژی های کاربردی

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام در اینجا می خوام در مورد تکنولوژی هایی حرف بزنیم که جالبه و کاربردی مثلا من چند تاشو بلدم که فردا در موردشون می نویسم مثلا readyboost لطفا در مورد تکنولوژی هایی که می نویسیم هر کسی هر چی می دونه بنویسه تا در موردش بحث کنیم.

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
تکنولوژی ready boost

تکنولوژی ready boost

این یه تکنولوژی جدید در ویستا , 7 هست که زمانی که رم سیستم شما پر بشه از حافظه های متصل به usb میتونه استفاده کنه و این کار عمر هارد و performance سیستم رو بالا میبره هم چنین زمانی به کار میره که رم سیستم شما کمه و می خواین رم رو افزایش بدین.اگر فلشی که قابلیت ready boost رو داره به سیستم خود وصل کنید باعث افزایش کارایی سیستم می شود.
روش استفاده از آن :یک فلش مموری را به پورت آن وصل کنید روی فلش راست کلیک کنید و properties را بزنید از آنجا تب ready boost را انتخاب کنید می توانید ججمی فلش را برای ذخیره سازی و حجمی را برای افزایش کارایی سیستم استفاده کنید.

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
اگه وقتی روی readyboost هست فلش رو از سیستم بکشیم چی میشه؟ (سهوا یا عمدا)
اصولا نباید اتفاق خاصی بیفته،یه تعداد زیادی خطای صفحه میگیریم فقط.

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
اگه وقتی روی readyboost هست فلش رو از سیستم بکشیم چی میشه؟ (سهوا یا عمدا)
اصولا نباید اتفاق خاصی بیفته،یه تعداد زیادی خطای صفحه میگیریم فقط.
مهندس ‏
مطمئنی؟؟ولی ‏
به نظر من میسوزه

Drago

کاربر ممتاز
مهندس ‏
مطمئنی؟؟ولی ‏
به نظر من میسوزه
اینکه فلش رو از سیستم یهو بکشی (بدون Safely remove و اینا) میسوزه،یه مسئله قطعی نیست.به نحوه تنظیماتی که ازش کردی و شرایط و کاراییش هم بستگی داره.

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
اینکه فلش رو از سیستم یهو بکشی (بدون Safely remove و اینا) میسوزه،یه مسئله قطعی نیست.به نحوه تنظیماتی که ازش کردی و شرایط و کاراییش هم بستگی داره.

میشه بیشتر توضیح بدی ؟منظورت از تنظیماتش چیه؟

Drago

کاربر ممتاز
میشه بیشتر توضیح بدی ؟منظورت از تنظیماتش چیه؟

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
جالب اینه من تا حالا این صفحه رو ندیده بودم :biggrin: از کجا اون صفحه رو باز کردی؟

Drago

کاربر ممتاز
روی درایو فلشت کلیک راست کن Properties بگیر.

بالا