تولد آرامش عزیز

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
چرا من دیر رسیدم؟!!!!!! اینقده تولد داریم این ماه همش قاطی میکنم:دی
آجی جونم تولدت مبارک

اي به قربون كچل جون خودم برم...جيگر خودمي..شما دير نيومدي!تا نيومدي اصلا تولد تولد نشده بود كه!

ملو جونم است کیک آوردم

ميگم كچل جان تولد منه براي ملودي كيك مياري؟!؟درست اومدي مهموني رو؟!؟:razz::biggrin:
اين هم حتما واسه ستايشه نه!!!؟!:D

kachal63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اي به قربون كچل جون خودم برم...جيگر خودمي..شما دير نيومدي!تا نيومدي اصلا تولد تولد نشده بود كه!

ميگم كچل جان تولد منه براي ملودي كيك مياري؟!؟درست اومدي مهموني رو؟!؟:razz::biggrin:

اين هم حتما واسه ستايشه نه!!!؟!:D

خو دارم از مهمونات پذیرایی میکنم دیگه! من کیک میارم، اونا کادو !
نچ، اون شوکولاتیه واسه ستایش بوذ :دی

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
نه ندیدم
اخه می دونی
راستش
یعنی چه جوری بگم!
می دونی چیه! راستش من نکه ریز می بینمت :دی نفهمیدم تولدته
قر بذم؟
اوا خاک بر سرم!
شما با اين سنت ديگه حرجي نيست اگه دايناسور رو هم نبيني چه برسه به من!!
مادر شما رو كه ديگه كسي نگاه نميكنه يه قري بده براي سلامتي كمرت هم خوبه!

تولد 100 سالگیت مبارک عزیزم
خوشحالم تا به اين سن هنوز زير سايه شما هستم!!يادتونه من بچه بودم ميشستي جلوي آفتاب ميگفتي ننه آفتاب واسه زانوهام خوبه؟!

ارام جان قیمت اینها خیلی بالا بود من به تنهایی نمی تونستم واسه همین از بچه ها هم کمک گرفتم همه درک کردن دیگه چشم و دندون بیشتر از 100 سال کار نمیکنه واسه همین رفتیم برات مصنوعیشو گرفتیم
شما ديگه قيمت اين چيزا دستته !هرچي شما بگي
ولي نگارجان اون موقع كه شما دندون مصنوعي هات رو ميگرفتي خيلي وقت قبل بود ها!اونا تا 100 سال كار ميكرد توي اين دوره عمرشون خيلي بيشتر شده!فكر كنم بچه ها بد متوجه شدن فكر كردن واسه خودت ميخواي تهيه كني وگرنه عمرا براي من پول كادو نميدادن
http://www.iran-eng.../images/smilies/funny/w15.gif http://www.iran-eng.../images/smilies/icon_biggrin.gif

آخرین ویرایش:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
دیگر خلایق را در ولادت یک روز باشد! که از برای آن جمعی به او تبریک و شادباش گویند در سالگرد آن روز!
اما این چه حالت است که قریب به 1 ماه تبریک ها پایان ندارد؟
يا شيخ در بلاد ما اون رسم ها قديمي شده!اينجا ما هنوز داريم پيام تبريك هاي پارسالمون رو دريافت ميكنيم!! :دي

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
قربان مرامتان آرامش جانا !
ما را تا چهار فکر نیز جا باشد ! ولی همان یک فکر برای ما کفایت کند !:دی
جاناجان اون فكرهاي من "تايي" نيست "كيلويي" هست!!فكر كنم شما حداقل دست كمش 7-8 كيلو رو پر كني!

DDDIQ

مدیر ارشد
جاناجان اون فكرهاي من "تايي" نيست "كيلويي" هست!!فكر كنم شما حداقل دست كمش 7-8 كيلو رو پر كني!

خدای را سپاس که قبر کیلویی نباشد ! خیالم راحت شد که فکرتان خیر است!

خُ جیگروم له کِردی کاکو خُ بیو در گوشوم بوگو چه فکروی واسه من کِردی جان جانا ؟ :دی ( ببخشید وقتی ذوف میکنم لهجه ام همچین میشه!
)

kachal63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

تو فکر پودری آرام جان؟! این صدیق جانا رو بی خیال شو! کار مفید میکنه تو باشگاه!

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
سلام
انشالله قسمت شما هم بشه (آرامشو میگم در زندگی!):D
واسه ما که از وقتی اومد کلا سلب ارامش شدیم! :D
ممنون که تشریف اوردین.
خوشحالمون کردین.:gol:

در ضمن استرس نگیرین!
اینجا اتش بس هست:D ( البته تا قبل از ورود ارام :دیییییییی)

سحر جان ممنون عزیزم
خیلی خوشحالمون کردی :gol:
انشالله تو شادیهاتون جبران کنیم.

من شوکولاتی دوس داشتم!:surprised:

واسه من از این سلیقه ها خرج نکردی!:surprised:

سپاس دوست عزیز
انشالله بتونه لطفتون رو جبران کنه! :D:gol:

ئه!
تو نگینی؟
میگم خدا چقدر اشنا هست!

نه ارام با اینکه شناسنامشو هزار سوراخ پنهون کرده ولی دیدم یه بار
دقیقش 121 هست :دی
ستايش جان چرا اونجوري مينويسي!هركي ندونه فكر ميكنه ميخواي من رو بهزور به يكي قالب كني!

آرامشت رو اون عشرت خروس ازت سلب كرد! ددههه!!من به اين آرومي!از اسمم معلومه كه چقدر آرومم!!

آره با!!!فوقش يكي دو تا اخطار و هشدار ميگيرين ديگه!!اينا هم واسه مرده ديگه!!
وقتي توي يه تاپيكي "نگار نفوذي" باشه و "ملودي شام به زور گير" باشه عمرا آتش بستي وجود داشته باشه!!اينا تاكتيك هاي نظاميه!از من ميشنوي برو سنگر بيگير! :دي
خدا مرگم بده بدو برو عوض كن اينا رو ستايش نميتونه بخوره ها!!به من كه نميرسه اقلا يه جوري باشه ستايش با خوشحالي بخوره نه به زوري!!!!!
فرق نداره ديگه!!اينا رو هم كه همه ش تو برميداري! :دي:D

تازه تو المثني رو ديدي!قبلش يه بار صغر سن گرفته بودم!

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
الكي سعي نكن اين ستايش رو گمراه كني!اين ستايش خوب من رو ميشناسه!ميدونه ما توي ‍ژنتيكمون شام و كيك و اين صحبت ها نيست!! :دي
مماخم توي چارچوب عكس جا نميشه هيچوقت!

اوهوم!
تایید میشه!:D

نچ من نگارم! نه راستش از 121 بیشتر ولی قول گرفته بود جایی نگم! منم که راز دار! :دی واسه همین یه 56 سالی کمتر گفتم سنشو :دی

ای وای من
گفتم تو همین اسمها بودیا :redface::redface:
:D
نه اخه بابامون همون موقع داد شناسنامش رو یه 40 50 سالی کمتر بگیرن که بعدا بیــب! نشه رو دستمون...:D

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
خو دارم از مهمونات پذیرایی میکنم دیگه! من کیک میارم، اونا کادو !
نچ، اون شوکولاتیه واسه ستایش بوذ :دی
خدايي تو تا حالا ديدي ملودي و ستايش توي مجلسي باشن و به مهمونا چيزي برسه؟!!؟نه ديدي!؟؟!؟خوب فكر كن!تا اعماق خاطرات قديميت هم بري عمرا همچين چيزي ديده باشي!! :دي
ميگم كجا رسمه تولد يكي ديگه براي يكي ديگه كيك شوكولاتي ببرن!؟!؟حتما شمع ها رو هم ملودي بياد فوت كنه ديگه؟!؟ http://www.iran-eng.../images/smilies/icon_biggrin.gif
http://www.iran-eng.../images/smilies/funny/w15.gif

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما با اين سنت ديگه حرجي نيست اگه دايناسور رو هم نبيني چه برسه به من!!
مادر شما رو كه ديگه كسي نگاه نميكنه يه قري بده براي سلامتي كمرت هم خوبه!

خوشحالم تا به اين سن هنوز زير سايه شما هستم!!يادتونه من بچه بودم ميشستي جلوي آفتاب ميگفتي ننه آفتاب واسه زانوهام خوبه؟!

شما ديگه قيمت اين چيزا دستته !هرچي شما بگي
ولي نگارجان اون موقع كه شما دندون مصنوعي هات رو ميگرفتي خيلي وقت قبل بود ها!اونا تا 100 سال كار ميكرد توي اين دوره عمرشون خيلي بيشتر شده!فكر كنم بچه ها بد متوجه شدن فكر كردن واسه خودت ميخواي تهيه كني وگرنه عمرا براي من پول كادو نميدادن
http://www.iran-eng.../images/smilies/funny/w15.gif http://www.iran-eng.../images/smilies/icon_biggrin.gif
عزیزم من قر بدم کلیه مونثین و مذکرین ذوق مرگ می شوند :دی
اها! شما رفتی کاشتی؟فکر نکنم تو با این سن و سالت لثه ای دیگه مونده باشه برات!

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
خدای را سپاس که قبر کیلویی نباشد ! خیالم راحت شد که فکرتان خیر است!

خُ جیگروم له کِردی کاکو خُ بیو در گوشوم بوگو چه فکروی واسه من کِردی جان جانا ؟ :دی ( ببخشید وقتی ذوف میکنم لهجه ام همچین میشه!
)
هوم؟؟؟الان ذوق زده اي!؟!منم همينطور!! چيزه..خب...چيز..برو. وايسا اون گوشه!!
منم وقتي ذوق زده ميشم اين شكلكه رو زياد ميزنم!

ببين جانا هيچي نسيت ها!!اصلا نميخواد بترسي!به حرفهاي اين كچل هم گوش نده! خب؟!؟

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
ميگم كچل جان ببين اينجوري كني هيچي گيرمون نميادها!!يادت نيست قبلاها چه جوري پودر تامين ميكرديم؟!؟ما نميتونيم استثنا قايل بشيم!!
تو فکر پودری آرام جان؟! این صدیق جانا رو بی خیال شو! کار مفید میکنه تو باشگاه!

kachal63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدايي تو تا حالا ديدي ملودي و ستايش توي مجلسي باشن و به مهمونا چيزي برسه؟!!؟نه ديدي!؟؟!؟خوب فكر كن!تا اعماق خاطرات قديميت هم بري عمرا همچين چيزي ديده باشي!! :دي
ميگم كجا رسمه تولد يكي ديگه براي يكي ديگه كيك شوكولاتي ببرن!؟!؟حتما شمع ها رو هم ملودي بياد فوت كنه ديگه؟!؟ http://www.iran-eng.../images/smilies/icon_biggrin.gif
http://www.iran-eng.../images/smilies/funny/w15.gif

هوم؟ راستشو بگم؟ خو میگم، من هر جا بودم به ملو و ستی هم چیزی نرسیده :دی
آجیمه خوف کیک شوکولاتی دوست داره، این همه کیک واسه تو آوردم دیگه! این شوکولاتیه هم واسه ستی خو
شمعا؟ نه دیگه اونا رو خودت فوت کن،میتونی؟ نفست نمیگیره آجی؟

kachal63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ميگم كچل جان ببين اينجوري كني هيچي گيرمون نميادها!!يادت نيست قبلاها چه جوري پودر تامين ميكرديم؟!؟ما نميتونيم استثنا قايل بشيم!!

نه خو آجی این همه پسر، یکی دیگشون رو پودر کن فعلا، صدیق رو پودر کنی کی کاراشو میکنه خو آخه؟ کار ستی زیاد میشه ها

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
اوهوم!
تایید میشه!:D

ای وای من
گفتم تو همین اسمها بودیا :redface::redface:
:D
نه اخه بابامون همون موقع داد شناسنامش رو یه 40 50 سالی کمتر بگیرن که بعدا بیــب! نشه رو دستمون...:D
ميگم ستايش من كسايي رو كه يكي دو كيلو پودر بيشتر نميدن پودر نميكنم..نذار شروع كنم ها!

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
عزیزم من قر بدم کلیه مونثین و مذکرین ذوق مرگ می شوند :دی
اها! شما رفتی کاشتی؟فکر نکنم تو با این سن و سالت لثه ای دیگه مونده باشه برات!
نگارجونم هر كسي ببينه يه پيرزن 170 ساله داره قر ميده كلي ذوق مرگ ميشه!!!ماشالا ماشالا بزنم به تخته..چشمم شور نيست ها!!

hadi.textile64

مدیر تالار مهندسی نساجی
مدیر تالار
سلام آرام جان
منم به نوبه خودم تولدتو تبریک میگم
هر جا هستی موفق و سلامت باشی:gol:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
بازم که بیب شد :دی
بتركه چشم حسود و بخيل كه نميتونن حاجي رو ببينن!!

هوم؟ راستشو بگم؟ خو میگم، من هر جا بودم به ملو و ستی هم چیزی نرسیده :دی
آجیمه خوف کیک شوکولاتی دوست داره، این همه کیک واسه تو آوردم دیگه! این شوکولاتیه هم واسه ستی خو
شمعا؟ نه دیگه اونا رو خودت فوت کن،میتونی؟ نفست نمیگیره آجی؟
آهان!!الان فهميدم داري چي كار ميكني!!!!داري بچه ها رو چاق ميكني كه بيشتر پودر بدن!!!آورين آورين!!
من يكي دو نفر رو پودر كنم نفسم باز باز ميشه!!

نه خو آجی این همه پسر، یکی دیگشون رو پودر کن فعلا، صدیق رو پودر کنی کی کاراشو میکنه خو آخه؟ کار ستی زیاد میشه ها
ببين من بخوام استثنا قايل بشم از فردا هر كي رو بخوام پودركنم يه عزيزيش مياد پادرميوني ميكنه منم مجبورم از پودرش بگذرم!!خودت كه توي جريان اين كار هستي اينجوري كار ميخوابه!چرخ كارخونه نميچرخه! مجبوريم تعطيلش كنيم!

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
صدای یک پرواز

فرود یک فرشته

آغاز یک معراج

و شروع یک زندگی

تولدت مبارک
:gol:

پ.ن : البته فرشته منظورش از اون فرشته ها بوده:whistle:

kachal63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بتركه چشم حسود و بخيل كه نميتونن حاجي رو ببينن!!

آهان!!الان فهميدم داري چي كار ميكني!!!!داري بچه ها رو چاق ميكني كه بيشتر پودر بدن!!!آورين آورين!!
من يكي دو نفر رو پودر كنم نفسم باز باز ميشه!!

ببين من بخوام استثنا قايل بشم از فردا هر كي رو بخوام پودركنم يه عزيزيش مياد پادرميوني ميكنه منم مجبورم از پودرش بگذرم!!خودت كه توي جريان اين كار هستي اينجوري كار ميخوابه!چرخ كارخونه نميچرخه! مجبوريم تعطيلش كنيم!

هوم، راست میگی خو! پودر کن عزیزم، هرکی اومد تو تاپیک پودرش کن اصلا :دی

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
ارام دیگه سن تورو همه میدونن عزیزم
بله!!انقدر از خاطرات بچگي من كه چقدر شيرين بودم و از سر و كول شما "كه عاقله زني بودي واسه خودت" بالا ميرفتم براي همه تعريف كردي همه ميدونن من چند سالمه!! :دي

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله!!انقدر از خاطرات بچگي من كه چقدر شيرين بودم و از سر و كول شما "كه عاقله زني بودي واسه خودت" بالا ميرفتم براي همه تعريف كردي همه ميدونن من چند سالمه!! :دي
واییییییییییییی یکی قرصای مادر بزرگ رو بیاره!

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ارام جان نوه نتیجه ها همه مردن چند تا از ندیده هات موندن فقط اونا هم که سن و سالی ازشون گذشته! کسی نیست به تو یه لیوان اب و قرص بده!