توصیه هایی برای دختران جویای همسر

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
- اولین نکته به دستورالعمل پیشگیری از ابتلاء به انواع صفات، اخلاق و رفتارهای موقعیت کش یا به تعبیر دیگر «خواستگار کش» در عصر و جامعه‌ی ما اختصاص دارد. در یک جمله «اگر نمی‌توانید از فیلم و سریال ایرانی الگو نگیرید، اصلاً به تماشای آنها ننشینید». چرا که آن چه به تصویر می‌کشند و القاء می‌کنند، فقط با اوهام ذهن، شرایط خانوادگی و اهداف خودشان منطبق است و هیچ تناسبی با فرهنگ و جامعه‌ی ما ندارد.

2- سعی نکنید با انواع آرایش و پوشیدن لباس‌های نیمه ***ی یا ***ی، مانند مانتوهای نازک، تنگ و کوتاهی که همه‌ی هیکل شما را در یک نگاه قابل رؤیت (دید زدن) می‌کند، خود را زیبا و جذاب نشان دهید. چرا که ذات مردانه چنین است که اگر خودش مردی مؤمن، باوقار، با حیاء و با غیرت باشد، از شما و رفتارتان متنفر می‌شود و اگر خودش اهل ... باشد نیز، در عین کام‌گیری رایگان و لذت سهل، شما را دختری «جلف»، «خلاف» و قابل دسترس می‌داند و نه قابل ازدواج.

3- به هیچ وجه در میهمانی‌های مختلط، پارتی‌ها، تورهای متداول و ...، به دنبال خواستگاری مطلوب که بتواند همسر ایده‌آل شما باشد نگردید. و با رفتارهایی چون: گرم گرفتن، خندیدن، خودمانی بودن، دست و روبوسی با نامحرم، خدایی نکرده رقصیدن و ...، سعی نکنید خود را مهربان و خون‌گرم، اجتماعی، با نشاط، مدرن و ... نشان دهید، چون پسرهایی که در این مراسم شرکت می‌کنند، به هیچ یک از دختران شرکت کننده، به چشم یک دختر خوب و همسر ایده‌آل نگاه نمی‌کنند، بلکه شما را طعمه‌ای راحت الوصول فرض می‌کنند که اطوارهایی را جهت انجام تشریفات و مقدمات صید شدن انجام می‌دهد.

4- به هنگام آشنایی با یک سوژه، تمامی فیلم‌ها و سریال‌هایی که تا کنون دیده‌اید را فراموش کنید. این کار سبب می‌گردد که رفتارهای زننده‌ی القایی، مانند: گردن کلفتی، گستاخی، بد دهنی، حاضر جوابی بی‌ادبانه و رک بگویم «دریدگی» را پیشه نکنید و ذات و طبیعت خودتان را که سراسر لطافت و حیاء است بروز دهید. پسرهای خوب و مطلوب، شوهر و آن هم شوهری گردن کلفت، غد، فحاش و بد اخلاق نمی‌خواهند، بلکه به دنبال همسری لطیف، مهربان، همراه و به دل نشین هستند.

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
و در ادامه

- سعی نکنید که با قرار‌های مکرر در پارک، سینما، کافی‌شاپ ... و گفتمان بر اساس آن چه در فیلم‌ها و سریال‌ها نمایش داده می‌شود نشان دهید که دختری فهمیده، آزاد، مستقل و با اراده‌ای هستید. پسرها [به رغم سوء استفاده و بهره‌وری خود] با دیدن این رفتارها نتیجه می‌گیرند که شما دختری رها، بی‌پدر مادر، سرخود، جلف، سبک عقل و قابل اغفال هستید و البته اغلب شما را خطرناک نیز قلمداد می‌کنند، لذا سعی دارند در اولین فرصت بهره‌ای برده و سریعاً دور شوند تا مبادا مصیبت‌هایتان دامنگیرشان شود.

7- به هیچ وجه سعی نکنید مانند کارآکترهای دختر و زن در فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی، خود را مرد کاملی نشان دهید که با شجاعت، جسارت و توان تمام به همه‌ی عرصه‌های مردانه ورود پیدا می‌کند و به تنهایی همه‌ی وظایف مردانه را انجام می‌دهد. دختری که به جای مرد فکر می‌کند، راه معاش را می‌یابد، طرح می‌ریزد، مدیریت سیستم می‌کند، برنامه‌‌ی اقتصادی تدوین می‌کند، بار مسئولیت‌های مردانه را به دوش می‌کشد و می‌خواهد در تمامی موارد امر کند و مورد اطاعت قرار گیرد. دقت کنید که او (همسر مطلوب) به دنبال یک زن است و مرد نمی‌خواهد.

parna pahlavani

عضو جدید
و در ادامه

- سعی نکنید که با قرار‌های مکرر در پارک، سینما، کافی‌شاپ ... و گفتمان بر اساس آن چه در فیلم‌ها و سریال‌ها نمایش داده می‌شود نشان دهید که دختری فهمیده، آزاد، مستقل و با اراده‌ای هستید. پسرها [به رغم سوء استفاده و بهره‌وری خود] با دیدن این رفتارها نتیجه می‌گیرند که شما دختری رها، بی‌پدر مادر، سرخود، جلف، سبک عقل و قابل اغفال هستید و البته اغلب شما را خطرناک نیز قلمداد می‌کنند، لذا سعی دارند در اولین فرصت بهره‌ای برده و سریعاً دور شوند تا مبادا مصیبت‌هایتان دامنگیرشان شود.
من که شخصا روش خودمو دارم ولی درمورد سخنان شما؟ چرا گیر دادی به سریالای ایرانی؟درسه هرچند قرن یک بار فیلم جالب و مشنگ میسازن ولی دیگ.... فیلمهای خارجی هم هستن.درمورد لباس پوشیدن که بستگی به اعتقاد فرد داره و دین و ایمانش .قرار ملاقت یکم خوبه ولی زیادی برن بمیرن بهتره.

Dota_Eng

کاربر فعال
سعی نکنید با انواع آرایش و پوشیدن لباس‌های نیمه ***ی یا ***ی، مانند مانتوهای نازک، تنگ و کوتاهی که همه‌ی هیکل شما را در یک نگاه قابل رؤیت (دید زدن) می‌کند، خود را زیبا و جذاب نشان دهید. چرا که ذات مردانه چنین است که اگر خودش مردی مؤمن، باوقار، با حیاء و با غیرت باشد، از شما و رفتارتان متنفر می‌شود و اگر خودش اهل ... باشد نیز، در عین کام‌گیری رایگان و لذت سهل، شما را دختری «جلف»، «خلاف» و قابل دسترس می‌داند و نه قابل ازدواج
اینو من 100% تایید می کنم
خودم مردم می دونم اخلاق ما مردا چیه
دقیقا در تمامی دوستان من همین چیزی که من می گم وجو د داره
اگه دوست داشتین چند تا مثلا باحال بزنم :)

parna pahlavani

عضو جدید
اینو من 100% تایید می کنم
خودم مردم می دونم اخلاق ما مردا چیه
دقیقا در تمامی دوستان من همین چیزی که من می گم وجو د داره
اگه دوست داشتین چند تا مثلا باحال بزنم :)

اره چندتا مثال بزن بینیم.قبلش.مسلمونی؟

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا رو خودتون می نویسید؟

سلام نه
خودم نمي نويسم
هم براي خانمها و هم آقايان تا 10 مورد دارم
تا حالا واسه هر گروه 6 مورد را گذاشتم 4 مورد بقيه هم به زودي در تاپيك خواهم گذاشت

• Like
واکنش ها: hirt

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر نکنم این چیزا کارایی داشته باشه

مطالب اسن تاپيك رو نميدونم چون يك آقا بايد نظر بده

اما مطالب تاپيك توصیه هایی برای پسران جویای همسر را به عنوان يك خانم 100% قبول دارم

hirt

عضو جدید
سلام نه
خودم نمي نويسم
هم براي خانمها و هم آقايان تا 10 مورد دارم
تا حالا واسه هر گروه 6 مورد را گذاشتم 4 مورد بقيه هم به زودي در تاپيك خواهم گذاشت

من بنا به نوشته های قبلی تون حدس می زدم خوتون ننوشتید.
نویسنده خیلی امل و سنت گرایانه به مسئله توجه کرده، البته شاید در مورد پسرای ایرانی درست باشه.

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
و در ادامه

- بر عکس روش‌های متداول و آموزه‌های فیلم‌ها و سریال‌ها، به دنبال دوست پسر بازی و انتخاب همسر از این راه نروید. اولین حدس و داوری غالب پسرانی که با شما دوست می‌شوند راجع به شما این است که: «خدا می‌داند قبل از من با چند نفر دوست بوده است؟ پس، اساساً این کاره است و به غیر از این که دوست دختری باشد و زمینه را برای تفریحات و لذت‌های ما فراهم کند، به هیچ درد و مصرف دیگری نمی‌خورد.»

- اگر احیاناً [خدایی ناکرده نامزدی دارید]، از خریدن هدایای گران‌قیمت، نمایش خودروی لوکس باباجان و دایی‌جان، شاغل نشان دادن خود با حقوق و مزایای کافی، امکانات پدر برای اهدای خانه و کارخانه به داماد سرخانه، بی‌نیازی نسبت به شغل و درآمد مرد، بی‌تفاوتی در مقابل تحصیلات یا شخصیت اجتماعی او و ... جداً پرهیز کنید،‌ چرا که پسر ایده‌آل و با منش با دیدن این نمایش‌ها شما را همتای خود نمی‌بیند و قدم جلو نمی‌گذارد و پسر نامطلوب نیز به طمع می‌افتد و جهت اخذ امتیازات نشان داده شده دام گسترانیده و فریب می‌دهد.

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینهم آخرین بخش
9- به ویژه تا قبل از انتخاب و ازدواج از همراهی در استعمال سیگار یا قلیان، به ویژه در میهمانی‌ها و سایر اماکن عمومی جداً بپرهیزید، درست است که از شما و همراهی‌تان لذت می‌برد، اما به شما به چشم یک شاگرد راننده کامیون نگاه می‌کند و نه یک دختر خوب، باوفا، با محبت، لطیف و ظریف و جذاب.

10- خلاصه آن که سعی کنید یک دختر، منطبق با تمامی مشخصه‌ها و ویژگی‌های یک دختر واقعی باشید. نه مانند دخترهای سریالی با ویژگی‌های مصنوعی و القایی کارگردانان فمینست و آن هم از نوع جهان‌سومی. نه هندی بازی در بیاورید و نه خود را منطبق با ارزش‌های امریکایی و اروپایی جلوه دهید. این مشخصه‌ها و ویژگی‌ها برای از بین بردن فرهنگ ازدواج، بدبخت و آواره کردن دخترها، ازدیاد فساد، فحشاء، گسترش طلاق زودرس و در راستای مردسالاری به سبک غربی است. صدایش را در نمی‌آورند و نامش را «فمینیسم» گذاشته‌اند.

اگر خودتان باشید، بسیار جذاب‌تر خواهید بود و امکان یافتن زوجی مناسب و مطلوب و به دست آوردن زندگی، سعادت و آرامشی واقعی و پابرجا برای شما بیشتر میسر خواهد بود. باور کنید راست می‌گم.

نمی‌خواهم بگویم مطالب فوق را بخوانید و سپس به ده دخترخانمی که می‌شناسید توصیه کنید که آن را خوانده و به ده نفر دیگر بدهند، اگر این کار را بکنید تا ده روز، یا ده ماه، یا ده سال دیگر ممکن است خواستگار خوبی پیدا کنند و اگر انجام ندهند به ده بلاهای شوهر سوز مبتلاء می‌گردند، اما خوب است مراتب را به اطلاع سایر گرامیان «دم بخت» یا «منتظر بخت» نیز برسانید.

برگرفته از سالی جون

آفرودیته

عضو جدید
تا حالا که رفتاری غیر از این نداشتم.
از این به بعد هم سعی میکنم همینطور بمونم.

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا تراوشات ذهن خودتونه یا باتور ازجایی گرفتین
یه جوری صحبت میکنید که انگاردخترها کشته مرده شوهرن
خجالت بکشیدازخودتون که به دخترا به این جشم نگاه می کنید:mad:

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز

ونوس جون
غلط كزدم منم مينا
چرا عصباني شدي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تازه پسرونه اش هم بود شايد تو نديدي
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/288832-توصیه-هایی-برای-پسران-جویای-همسر?highlight=

آخرین ویرایش:

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش:

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه دخترخوب چرا اینجوری نوشتی
میبخشی ناراحت شدم:redface:

ونوس جون عزيز دلم يك نگاه به اطرافت بنداز
دخترهاي كه تو خيابون محله و دانشگاه ميبيني واقعا رفتارهاشونو مي پسندي؟؟؟
قبول كن بعضي ازر موارد لازمه
به كل جامعه كه نگاه كني مي بيني كه دخترهاي جوياي همسر كم نيستن كه به اين واسطه رفتارهاي نامناسب هم دارند
ايده آلي فكر نكن رئال باش

خواهش مي كنم اين چه حرفيه

JavadMessi

مدیر بازنشسته
اسمش چی بودددددد؟؟؟
آهان احساسات:دی

dieas

عضو جدید
- اولین نکته به دستورالعمل پیشگیری از ابتلاء به انواع صفات، اخلاق و رفتارهای موقعیت کش یا به تعبیر دیگر «خواستگار کش» در عصر و جامعه‌ی ما اختصاص دارد. در یک جمله «اگر نمی‌توانید از فیلم و سریال ایرانی الگو نگیرید، اصلاً به تماشای آنها ننشینید». چرا که آن چه به تصویر می‌کشند و القاء می‌کنند، فقط با اوهام ذهن، شرایط خانوادگی و اهداف خودشان منطبق است و هیچ تناسبی با فرهنگ و جامعه‌ی ما ندارد.

2- سعی نکنید با انواع آرایش و پوشیدن لباس‌های نیمه ***ی یا ***ی، مانند مانتوهای نازک، تنگ و کوتاهی که همه‌ی هیکل شما را در یک نگاه قابل رؤیت (دید زدن) می‌کند، خود را زیبا و جذاب نشان دهید. چرا که ذات مردانه چنین است که اگر خودش مردی مؤمن، باوقار، با حیاء و با غیرت باشد، از شما و رفتارتان متنفر می‌شود و اگر خودش اهل ... باشد نیز، در عین کام‌گیری رایگان و لذت سهل، شما را دختری «جلف»، «خلاف» و قابل دسترس می‌داند و نه قابل ازدواج.

3-به هیچ وجه در میهمانی‌های مختلط، پارتی‌ها، تورهای متداول و ...، به دنبال خواستگاری مطلوب که بتواند همسر ایده‌آل شما باشد نگردید. و با رفتارهایی چون: گرم گرفتن، خندیدن، خودمانی بودن، دست و روبوسی با نامحرم، خدایی نکرده رقصیدن و ...، سعی نکنید خود را مهربان و خون‌گرم، اجتماعی، با نشاط، مدرن و ... نشان دهید، چون پسرهایی که در این مراسم شرکت می‌کنند، به هیچ یک از دختران شرکت کننده، به چشم یک دختر خوب و همسر ایده‌آل نگاه نمی‌کنند، بلکه شما را طعمه‌ای راحت الوصول فرض می‌کنند که اطوارهایی را جهت انجام تشریفات و مقدمات صید شدن انجام می‌دهد.

4-به هنگام آشنایی با یک سوژه، تمامی فیلم‌ها و سریال‌هایی که تا کنون دیده‌اید را فراموش کنید. این کار سبب می‌گردد که رفتارهای زننده‌ی القایی، مانند: گردن کلفتی، گستاخی، بد دهنی، حاضر جوابی بی‌ادبانه و رک بگویم «دریدگی» را پیشه نکنید و ذات و طبیعت خودتان را که سراسر لطافت و حیاء است بروز دهید. پسرهای خوب و مطلوب، شوهر و آن هم شوهری گردن کلفت، غد، فحاش و بد اخلاق نمی‌خواهند، بلکه به دنبال همسری لطیف، مهربان، همراه و به دل نشین هستند.

دمت گرم
دخترهاي الان اولش هر چي ميگي ميكن چشم هر چي تو بگي
همين كه عقد شدن واسه خودشون راه ميرن دستور ميدن
بهتر كه در حسرت يك پيشنهاد بمونن
انصافا بعضي ها هم لياقت بهترين ها رو دارن

قسمت فيلم ايراني رو خوب اومدي.....واقعا گستاخي و پرويي رو تو دخترا پرورش ميدن

dieas

عضو جدید

اگه در مورد مطلب نويسنده تاپيك داريد ميگيد ......
بايد بگم يه خورده تند ميريد
بيچاره كي گفت كشته مرده شوهرن؟
خواست بگه دختر تو سن و سال ازدواج اين اخلاقا واسش خوب نيست.......
انصافا اينا كه گفت آقايون رو ازيت ميكنه..حتي آقايونه واقعا آقا رو !!
تو اين زمونه آقا و خانم درست درمون كمه

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
ونوس جون عزيز دلم يك نگاه به اطرافت بنداز
دخترهاي كه تو خيابون محله و دانشگاه ميبيني واقعا رفتارهاشونو مي پسندي؟؟؟
قبول كن بعضي ازر موارد لازمه
به كل جامعه كه نگاه كني مي بيني كه دخترهاي جوياي همسر كم نيستن كه به اين واسطه رفتارهاي نامناسب هم دارند
ايده آلي فكر نكن رئال باش

خواهش مي كنم اين چه حرفيه
بله قبول دارم ولی قبول ندارم این رفتارهای نامناسب برای شوهرکردنه
این قسمت منوناراحت کرد
کلا دخترها وپسرها رقتارهای زشتی تواجتماع دارند ولی نه برای جلب توجه جنس مخالفه ونه برای ازدواج
فقط میخوان همرنگ جماعت باشن وازقافله دوستانشون عقب نمونن ویا احیانا توسط دوستان طردنشن