توسل حضرت نوح به پنج تن (ع) و ثبت اسامی آنها برکشتی

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
این فایلی که براتون میزارم خیلی مطلب جالبیه. توصیه میکنم حتما بخونید. حتی با باورهای من مطابقت نداشت ولی قضاوت با خودتون. :gol:

پیوست ها

• Noah[1].pdf
    608.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مثل اينكه فايلش ايراد داره چند بار دانلود كردم باز نكرد.

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوباره امتحان کردم شد
چشم دوباره میزارم
اگه باز نشد صبح درستش میکنم

پیوست ها

• Noah[1].pdf
    608.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
بر اساس دانسته های زمین شناسی.همچنین اتفاقی در تاریخ زمین نیوفتاده

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
جداااااااااااااا؟

بله.
ولی یک نکته جالب بگم .که دلایلی دارند که نسل بشر حدود 70 هزار سال قبل {نه کمتر از 10000 سال با توجه به زمان نوح}
تا استانه انقراض پیشرفته.یعنی تعداد جمعین بشر به کمتر از 5 هزار نفر رسیده .و کل نژاد های حاظر حاصل همون افراد زیر 5000 نفر و حتی طبق گفته بعضی از دانشمندان زیر 2000 نفر هستند.
ولی دلیلش فوران بدترین کوه اتش فشان تاریخ بوده که گونه بشر را تا استانه انقراض پیش برده.
ولی هیچگونه پدیده سیلی که کل جمهیت بشری را نابود کنه غیر از نوح و فامیلاش نبوده.
از نظر علم زمین شناسی.
تا حالا از خودتون نپرسیدید که مثلا اون گونه های جانوری را چطوری تو یک کشتی جا داده؟؟

root

عضو جدید
یه مثل خیلی خیلی کهن! میگه: تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها........ اونم مردم از سه دین مختلف!

root

عضو جدید
بقایای یه کشتی تو ترکیه پیدا شده که به نظر بعضی از محققان همون کشتی نوحه ( قضاوت با شماست!)

گفته شده این قسمتی از یکی از لنگرهای کشتی بوده

ho3in.s

عضو جدید
هنوز بشر جا داره تا کشف کنه... بشر درباره گذشته بیشتر فرضیه سازی میکنه و خیلی خیلی قابل اعتماد نیست... ادیان متفاوت داستان نوح رو قبول دارن...
اتفاقا من چند سال پیش یه برنامه علمی درباره زمین میدیدم که داستان نوح رو تایید میکرد

• Like
واکنش ها: Sarp

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله.
ولی یک نکته جالب بگم .که دلایلی دارند که نسل بشر حدود 70 هزار سال قبل {نه کمتر از 10000 سال با توجه به زمان نوح}
تا استانه انقراض پیشرفته.یعنی تعداد جمعین بشر به کمتر از 5 هزار نفر رسیده .و کل نژاد های حاظر حاصل همون افراد زیر 5000 نفر و حتی طبق گفته بعضی از دانشمندان زیر 2000 نفر هستند.
ولی دلیلش فوران بدترین کوه اتش فشان تاریخ بوده که گونه بشر را تا استانه انقراض پیش برده.
ولی هیچگونه پدیده سیلی که کل جمهیت بشری را نابود کنه غیر از نوح و فامیلاش نبوده.
از نظر علم زمین شناسی.
تا حالا از خودتون نپرسیدید که مثلا اون گونه های جانوری را چطوری تو یک کشتی جا داده؟؟

سلام سکولار جان
چون مطلبی که گذاشتم منبع نداره؛ واسه همین من گفتم قضاوت با خودتون، ولی وقتی شما ردش میکنید باید منبع بیارید.
خودم هم گفتم که با اعتقادات خودم سازگاری نداره ولی اسم تمامین محققین مشهور و بنامی که اینجا کار کردن هم آورده شده. یعنی چیزی نیست که همینجوری گفته بشه. من رو این مطلب اصلا پافشاری نمیکنم، خیلی هم خوشحال میشم که مطلب بزارید، تا خود من هم از شک و تردید دربیام
ممنون
:gol::gol::gol:

ببخشد تشکرام صفحه اول تموم شد :(

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز