توروخدا کمک کنید (فوری)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

♥ Elena ♥

عضو جدید
شما بزرگترین استباه عمرتون رو انجام دادید - اما الانشم دیر نیست ارتباطتتو رو قطع کنید ... اینطور رابطه ها اصلا اخر عاقبت خوش نداره ...

همه دوستان دانشجو و جوان ی سری به این تاپیک سایت همدردی ( سایتی که همه مشکلاتشون رو طرح میکنن بزنید) : [h=1]دلایل عینی برای منع رابطه های دوستی دختر و پسر[/h]

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما بزرگترین استباه عمرتون رو انجام دادید - اما الانشم دیر نیست ارتباطتتو رو قطع کنید ... اینطور رابطه ها اصلا اخر عاقبت خوش نداره ...

همه دوستان دانشجو و جوان ی سری به این تاپیک سایت همدردی ( سایتی که همه مشکلاتشون رو طرح میکنن بزنید) : دلایل عینی برای منع رابطه های دوستی دختر و پسر

تورو خدا این هارو نذارید آدم اعصابش خورد میشه....
چند وقت پیش 3 تا از این ماجراهارو تو یه سایتی خونده بودم کلی اعصابم بهم ریخت.. حتی شب ها به زور خوابم می برد

هرچند تو دلم به این جور دخترهای ساده و بی عقل فحش میدادم و میدم( ببخشیدا:دی)
ولی آدم دلش میسوزه.. اعصابش خورد میشه... خودمون کلی بدبختی داریم باید بدبختی های دیگرون رو هم تحمل کنیم:دی
واقعا متاسفم واسه آدمای جامعمون.... چه پسر چه دختر... ( البته منظورم همه نیستا.. اوناییه که خودشون میدونن)

• Like
واکنش ها: etnn

ehsan_htc

عضو جدید
توروخدا کمک کنید (فوری)

خيلي خوشحال شدم كه به نامزدت گفتي مطمعن باش باصادق بودنت خدا بهت كمك ميكنه وشكي نداشته باش كه نامزدت به هيچ وجه ازت بدبين نميشه

♥ Elena ♥

عضو جدید
تورو خدا این هارو نذارید آدم اعصابش خورد میشه....
چند وقت پیش 3 تا از این ماجراهارو تو یه سایتی خونده بودم کلی اعصابم بهم ریخت.. حتی شب ها به زور خوابم می برد

هرچند تو دلم به این جور دخترهای ساده و بی عقل فحش میدادم و میدم( ببخشیدا:دی)
ولی آدم دلش میسوزه.. اعصابش خورد میشه... خودمون کلی بدبختی داریم باید بدبختی های دیگرون رو هم تحمل کنیم:دی
واقعا متاسفم واسه آدمای جامعمون.... چه پسر چه دختر... ( البته منظورم همه نیستا.. اوناییه که خودشون میدونن)

اتفاقا بهتره که بخونیم و بدونیم - من خودمم میخونم اعصابم خورد میشه اما اینا واقعیاته و بر هر کس هر کسی که فکرشو بکنید ممکنه پیش بیاد ...

اینا رو میخونیم خیلی ناراحت کننده و اعصاب خورد کنه میدونم ، اما اینطور اعصاب خورد شدن خیلی بهتره تا اینکه خدایی نکرده همین سر خود آدم بیاد ... خیلی از اینایی که بلا سرشون اومده حتی فکرشم نمیکردن همچین چیزی پیش بیاد ...

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها اگه اتفاق مهمی افتاده بود مثلا زنش منو شناخته بود توی همون ایمیل میگفت نه؟؟؟؟؟؟؟ بچه ها من دارم میمیرم.........

تو دیگه نامزد داری باید اصلا محل نذازی اگه ابروتم می خواهی بگو هر چی شده باشه من کس و کار دارم دست از سرم بر دار

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خيلي خوشحال شدم كه به نامزدت گفتي مطمعن باش باصادق بودنت خدا بهت كمك ميكنه وشكي نداشته باش كه نامزدت به هيچ وجه ازت بدبين نميشه

اره دقیقا وقتی خودت بگی یعنی ریگی تو کفشت نیست

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من می خواد به شکلی رابطه رو دوباره شروع کنه.می خواد ی کاری کنه که مجبور بشی جوابشو بدی. چون اگه تهدید نمی کرد جوابشو نمی دادی.به نظر من کلا جواب ندی بهتره. فقط می خواد ببیندت و مختو بزنه و دوباره باهات دوست بشه

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
فیلم هندی شده!

بابا بیخیال، گذشت رفت! دیگه جوابشو نده،بذار جوونش درآد!

جواب دادنت مساوی است با از سر گرفتن اون رابطه ی بد

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فیلم هندی شده!

بابا بیخیال، گذشت رفت! دیگه جوابشو نده،بذار جوونش درآد!

جواب دادنت مساوی است با از سر گرفتن اون رابطه ی بد

دقیقاااااااااا سادگی نکن دختر یه اشتباه رو که دو بار ادم نمی کنه

fantastic.fati

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عجب ... :|
میشه یکبار کل زندگیتو تعریف کنی؟؟؟تو آخر کی هستی؟؟؟ چیکاره ایی؟؟؟ شوهر کردی؟؟؟ نامزد داری؟؟؟
یکبار کل زندگیتو تعریف کن اینجا ... !!!

محمدرضا گلـزار

اخراجی موقت
البته به این اسانی هم نبود. کلی حالش بد شد. گفت زنش منو میشناسه تورخدا پای منو وسط نکش...

پ اگه قصه شما درست باشه ... یه ریگی هم به کفش شوهر شماست دیگه ... ههههه
ضمنا" اگه شما خیلی مطمئنی و به قول شما به شوهرت گفتین ... به 110 زنگ بزنید ... مسلما حق به حقدار میرسه.

jigar naaaaz

عضو جدید
سلام به نظر من دو راه حل داری...اول چون زنش تو این یکسال دنبالت نبوده وآبروتو نبرده دیگه بیکار نیست که بیاد باز دنبالت...پس مطمین باش از جانب زنش نیست و فیلش یاد هندوستون کرده ویا در زندگی با زنش دچار مشکل شده اومده سراغ تو! پس بیمحلی کن باهاش چون شاید منتظر فرصت هست که باز مختو بزنه واینطوری هم آبروت میره هم نامزدیت خدای نکرده دچار مشکلی میشه پس اصلا بهش توجه نکن چون فردی که طی یه هفته این همه مشکل برات درست کرده مطمین باش رابطه باهاش به ضررته و هر چه بیشتر نزدیکش بشی بیشتر آسیب میخوری.مطمعن باش! پس محلش نده بیماره! به نامزدتم نگو وقضیه رو بزرگ نکن.هیچی نیست نگران نباش اصلا... یک راه حل دیگه اینه که با این آقا احیاننا دوست مشترک نداری که بدونه الان زندگیش در چه وضعیه بیاد برات تعریف کنه بفهمی زندگیشو و از جانب زنش خیالت راحت شه؟؟؟؟

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی خدا وکیلی بیا یه قولی به خودت و بچه های سایت بده! که به نامزدت نگی که تو این سایت عضوی:lol:

چون به تنهایی اندازه ی یه سوپر استار سینما داستان داری :w01:

ولی دمت گرم،موجبات خنده و شادی مارو هم هی فراهم کردی:دی

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
نترسیدی با یک مرد رابطه داشتی؟؟؟
بببخشید ها ولی اصلا کارت درست نیست...........
اون دفعه که رفتی خونش مرده در رو قفل کرد نترسیدی بلایی سرت بیاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جون من نترسیدی واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فکرکن خودت ازدواج کنی بری خونت ببینی شوهرت بایک زن توی خونته ..........چه حالی بهت دست میده؟؟؟؟؟؟؟؟

من با پسر خالم و پسر عموم یک دقیقه حاضر نیستم تو خونه تنها بمونم چه برسه به مرد غریبه.........

ببخشید اصلا دلم نمیخواد بی ادب باشم واین حرف رو به زبون بیارم.....اما شرمنده یک وقتهایی هرچی به سر ادم میاد تقصیر خودشه.......

آخرین ویرایش:

Dorsa*

عضو جدید
:biggrin:
مسخرست واقعا . البته ببخشید خانم یک دختره
ولی تاپیکتون بیشتر شبیه یه فیلمه که کارگردانش خیلی ناشی بوده !
فکر کنم شما حوصلت سر رفته الکی یه تاپیک گذاشتی سرگرم بشی
چون هیچکدوم حرفات با واقعیت نمیخونه
فیلمتم به درد گروه سنی الف میخوره فقط

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها بخدا داره تمام تنم میلرزه. کمک کنید گیجم نمیدونم چه کار باید بکنم. کسای که این تایپیک منو یادشونه جواب بدن توروخدا http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/389474-امشب-به-کمک-همتون-نیاز-دارم-بچه-ها این موضوع واسه یک سال پیش یکمم بیشتر از یک ساله.... دیگه ازش خبری نداشتم یعنی توی مهرماه یک بار با من تماس گرفت گفت خانومش هنوزم بهش شک داره شاید تا یک سال دیگه برن از این شهر ... از این حرفا ... من دیگه ازشون خبری نداشتم خطم هم عوض کردم... حالا امشب رفتم دیدم ایمیل داده گفته شمارمو داری فورا باهام تماس بگیر کار فوری دارم. یک ایمیل دیگه داده مثل اینکه جدی نگرفتی حرفمو هر بلایی سرت اومده تقصیر خودته.... حالا چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ دارم دیونه میشم. نمیدونم دوباره جی شده بخدا میترسم....
به نظرم هیچکاری نکن اون میخاددوباره باش رابطه داشته باشی الکی داره تهدیدمیکنه
اگه چیزیوبزرگ کنی واست قدعلم میکنه وبزرگ میشه پس بهتره ازش به سادگی که فکرمیکنم سخته بگذری
آقایون باورکردن که ماهازودباوروساده وترسوییم وتایکی تهدیمون کنه فوراپس میوفتیم وبه هرخاسته ای تن میدیم
ولی بایدبه خودمون مسلط باشیم هرچی بخادبشه توکه کاری نکردی اگه به خودت اعتمادداری پس ازهیچی نترس بهتره قران بخونی بت تواین مواقع آرامش میده
بازم میگم به خودت ایمان داشته باش وازهیچ تهدیدی نترس

عجب قصه ای تعریف کردی همه رو سرکارگذاشتی خوب داری حال میکنی ها قصه ت تمومی نداره منتظر سری دومش هستیم

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
دوست عزیز سلام
اون تاپیکتون رو یادمه.خیلی هم ناراحت شدم که اون جزیان پیش اومد. و خیلی تعجب کردم که چرا شما این همه مومن هستید چرا به این ادم رو دادین.

حالا من حکم خدارو میگم، شمام سعی کنید انجام بدید،بقیه شم بسپرید به خدا:

حرام است انسان با یک نامحرم درجایی باشد که هیچکس نمیتواند به انجا وارد شود.

خب حالا این برای ایمیل دادن هم مصداق پیدا میکنه . شما نباید با ایشون حتی ایمیل بدید، چون مسئله ای است که فقط داره بین شما و اون شخص انجام میشه.

حالا ازینا گذشته، خواهشا محل این بنده خدا ندید. شما برید اون تاپیکتون رو یه بار دیگه بخونید. وقتی زنش اومده میگه : اینو کجای دلم بزارم دیگه....
و اون اقا به خانمش میگه: اقاه فقط میگفت توروخدا بزار این خانوم بره این گناهی نداره من بهش دروغ گفتم

پس معلوم میشه به شما دروغ گفته بود. و قبل از جریان شما هم ، کارهایی رو کرده بود که خانمش بهش میگه ((این یکی رو کجای دلم بزارم)). پس شما مطمئن باشید که بازم کاسه ای زیر نیم کاسه هست.
چون شما که از خودتون مطمئن هستید. دیگه نگران چی هستید؟ میخاد چکار کنه؟ فقط راستشو بگید به نامزدتون . فکر خراب شدن حالشم نباشید. چون نگفتن خیلی بدتره براش. باهاش صادق باشید خیلی بهتره. یقینا نامزدتونم همینو میخاد.اگه از نامزدتون بپرسید که نگید بهتره یا اینکه بگید،مطمئنا میگه دستت درد نکنه که گفتی و منو در جریان قرار دادی.

اگرم فکر میکنید که ممکنه حیله و مکری به کار ببره ، این رو بدونید که خدا حیله همه نیرنگ کنندگان رو خنثی میکنه .این وعده خداست که توی قرآن اومده....
توروخدا دیگه محل این ادم ندید. اصلا دیگه سراغ ایمیلتون نرید. و باهاش تلفنی صحبت نکنید. توروخدا.

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.