تمرین گروهی اسکیس 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sombrero

عضو جدید
درباره راندوش نظرتون چیه؟

اتفاقا میخواستم راجع به راندوش نظر بدم.کارت با روحیه اس ولی یه بنده خدایی به ما میگفت سعی کنید از رنگهای طوسی بیشتر استفاده کنید.وبه نظرم به جای تمرین خط تمرین مکعب انجام بدم من چند نمونه دارم اما گوشیم به سیستم وصل نمیشه رم ریدرم ندارم:(

nrchitect

عضو جدید
بچه ها كار منم بگين ديگه.. همين طورى تند تندى و با ماژيك كشيدم يه دفه

Sombrero

عضو جدید
سلام به همه بچه هاى گل اسكيس ٩٣ باشگاه
من نرگس هستم اميدوارم منو دركنار خودتون بپذرين ؛تو دانشگاه كه زياد كار نكردم مثل اكثردانشجوها؛ اما الان ديگه شروع كردم كارامو ميذارم تا شما اشكالاتشو بى زحمت بگين منم اگه چيزى نكته اى سخنى به نظرم اومد كه ميتونه مفيدفايده باشه دريغ نمى كنممشاهده پیوست 197920این اولیشه قبلش تمرین خط و اینا بود..ازخودم کشیدم باید بیشتر عکس ببینم ذهنم خیلی خالیه شما هم نظرتونو می گین

معلومه که ذهن خوبی داری فقط کارای شما دقیقا عکس کارای ماراله و از این ور بوم افتادی:lol:
خطوطت قویه اما باید یه خورده بش حالته طبیعی تری بدی که مثه خطوطه خط کشی شده نشه.البته این نظره منه دوست عزیز

nrchitect

عضو جدید
معلومه که ذهن خوبی داری فقط کارای شما دقیقا عکس کارای ماراله و از این ور بوم افتادی:lol:
خطوطت قویه اما باید یه خورده بش حالته طبیعی تری بدی که مثه خطوطه خط کشی شده نشه.البته این نظره منه دوست عزیز

ممنون از توجهت؛اما دقيقا چى كار كنم آروم تر خط بكشم؟چى كار كنم طبيعى شه؟؟

براى كشيدن از رو عكس به نظرتون اول با مداد بكشم بعد با ماژيك دسن كنم يا همون اول با ماژيك

s.sahba

عضو جدید
سلام به همه بچه هاى گل اسكيس ٩٣ باشگاه
من نرگس هستم اميدوارم منو دركنار خودتون بپذرين ؛تو دانشگاه كه زياد كار نكردم مثل اكثردانشجوها؛ اما الان ديگه شروع كردم كارامو ميذارم تا شما اشكالاتشو بى زحمت بگين منم اگه چيزى نكته اى سخنى به نظرم اومد كه ميتونه مفيدفايده باشه دريغ نمى كنممشاهده پیوست 197920این اولیشه قبلش تمرین خط و اینا بود..ازخودم کشیدم باید بیشتر عکس ببینم ذهنم خیلی خالیه شما هم نظرتونو می گین

سلام نرگس جان، کارت از لحاظ فرمی خیلی نزدیک به کارای داور پسنده، اما در مورد نوع خط کشیدن بهتره دقیقا همونطوری عمل کنی که می خوای سر جلسه اسکیس کار کنی، من خودم وقتی می خوام اسکیس بزنم حتما با مداد می کشم وقتی از خوب در اومدن فرمش مطمئن شدم راندوش می کنم این پروسه ایه که همیشه سعی می کنم رعایت کنم، حتی تو اسکیسای دست گرمی رسیدن به یک فرم خوب و زیبا خیلی مهمه با مداد ما فرصت اینو داریم که اگر احساس کردیم فرم خوبی نشده عوضش کنیم به هر حال من معتقدم همیشه باید خودمونو تو جلسه فرض کنیم!! یه خورده ام سعی کن خطوط ارتفاع حجمارو کج نکشی هر چند وقت یه بار به گوشه های کاغذ نگاه کنی تا خطوطتو موازی با اونا بکشی، موفق باشی :)

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .تمرین 4. امشب 8 - 9.30

41.jpg

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یه سوااااااااااااااااال..کدوم یکی از راه های زیر بهتره یا درسته!
* اول راندو کنیم بعد دسن
* اول دسن کنیم بعد راندو
*اول کلا با مداد طرحو بزنیم بعد دسن و راندو یا از همون اول با ماژیک

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
عااای عزیزم ا...افرین..بچه ها من تا A4 خطام خوبه اما از اون بزرگتر دیگه داغون میشه !!!!چه کنم؟؟من خیلی سریع خط میکشم میشه دلیلش اینه؟

مرسی شیما ..ببین طول خط اسکیس از 4 تا 10 سانته ..پس زیاد ناراحت نباش.داغون میشه ینی چی؟...من که داغون ندیدم تو کارت.وقتی خط می کشی به نقطه انتها نگاه کن.به مسیر نگاه نکن(نقل از معمار باشی)

cna12

عضو جدید
* اول راندو کنیم بعد دسن
* اول دسن کنیم بعد راندو
والّا من همینجوری پیش می رم ...اولویتم قائل نیستم
بستگی داره به روند کارم

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
* اول راندو کنیم بعد دسن
* اول دسن کنیم بعد راندو
من کار امشبمو اول دسن کردم بعدش راندو،مجبور شدم دوباره دسن کنمش...

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
تمریناتو از کجا میگیری؟؟؟

فعلا از خودم:confused:..هر چه می خواهد دل تنگم.البته بچه ها هم خط دادن چیکار کنیم دیگه..ولی اون پرسپکتیوارو از رو کتاب صدیق کشیدم.حالا اگه ایشالا از هفته بعد کلاسا شروع بشه چون 1 هفته بینش وقته قشنگگگگگگگگگگگگگگگگگگ اینجا با هم تمرین بیشتر می کنیم.
والّا من همینجوری پیش می رم ...اولویتم قائل نیستم
بستگی داره به روند کارم

خب همون .من یک ساعت فکر می کنم چکار کنم ...وقتمو می گیره .سرعتم پایینه فک کنم.
من کار امشبمو اول دسن کردم بعدش راندو،مجبور شدم دوباره دسن کنمش...

کار امشبت کو ..بزار دیگه.

خیلی زیباس...و حرفه ای

نه بابا.شما لطف دارین.

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
فعلا از خودم:confused:..هر چه می خواهد دل تنگم.البته بچه ها هم خط دادن چیکار کنیم دیگه..ولی اون پرسپکتیوارو از رو کتاب صدیق کشیدم.

کار امشبت کو ..بزار دیگه.
گذاشتم
چند پیج قبله
اما بازم خطوطم شکم دارن:|
بذا فرداشب بهترترشو میذارم اونو نبینین بهتره:redface::D
کارت خیلییییییی خوبه آفرین تبریک
یکی از رقبام کم شد بحمدالله:دی

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
گذاشتم
چند پیج قبله
اما بازم خطوطم شکم دارن:|
بذا فرداشب بهترترشو میذارم اونو نبینین بهتره:redface::D
کارت خیلییییییی خوبه آفرین تبریک
یکی از رقبام کم شد بحمدالله:دی
اِ ندبده بودممممممم...باحال شده که ..آفرین.آره یکم خم دارن ..تمرین خط می کنی؟ ....سمانه بود فک کنم گفتن که قبل اسکیس زدن واسه دست گرمی یه صفحه خط بکشیم .به نظر من که خیلی تاثیر داره .امتحان کن.کلا وقتی عکس میگیری فرق می کنه ..قبول داری؟...نخیر من رقیب پهلوون پنبتم.فوت کنی از پا دراومدما.:D

کار narchitect و هم دیدم ..بابا چه دست قوی داری شما.خوشا به سعادتت.خوشم میاد.

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
اِ ندبده بودممممممم...باحال شده که ..آفرین.آره یکم خم دارن ..تمرین خط می کنی؟ ....سمانه بود فک کنم گفتن که قبل اسکیس زدن واسه دست گرمی یه صفحه خط بکشیم .به نظر من که خیلی تاثیر داره .امتحان کن.کلا وقتی عکس میگیری فرق می کنه ..قبول داری؟...نخیر من رقیب پهلوون پنبتم.فوت کنی از پا دراومدما.:D

کار narchitect و هم دیدم ..بابا چه دست قوی داری شما.خوشا به سعادتت.خوشم میاد.
تمرین خط میکنم اما نه قبل طرح زدن...
خودمم تو عکس فهمیدم چه افتضاحی شده:ی
من قراره 94 کنکور بدم پس لطف کنید همتون امسال قبول شید برید دیگههههه:d
narchitect واقعا دستش قویه
خوشا ب سعادتش خخخخخخ

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
* اول راندو کنیم بعد دسن
* اول دسن کنیم بعد راندو

این که اول با مداد بکشیم بعد با ماژیک راندو یا اول راپید کنیم بعد راندو این ها هر کدوم یک تکنیک خاصه دارن ولی به نظر من هر چی عشقتون کشید و اونی که فک می کنیددر اون لحظه باید انجام بدین را انجام بدید
من خودم ترکیبی کار می کردم وقتی تمرین می کردم

علی غریب

عضو جدید
سلام کهکشان من کلاسای هادیان پور رو ثبت نام کردم.....آقا لطفا اطالاعات رو اینجا به اشتراک بزرایم تا همه از هم اطلاع داشته باشیم......منم سعی میکنم تمریناتمو منظم بزارم اینجا هر کس هم هر حرفی بزنه من به جان خریدارم...پیشاپیش از همتون ممنون

p.yari

عضو جدید
این که اول با مداد بکشیم بعد با ماژیک راندو یا اول راپید کنیم بعد راندو این ها هر کدوم یک تکنیک خاصه دارن ولی به نظر من هر چی عشقتون کشید و اونی که فک می کنیددر اون لحظه باید انجام بدین را انجام بدید
من خودم ترکیبی کار می کردم وقتی تمرین می کردم

میگم اینم حکایت تخم مرغ کیکه ! بعضیا میگن حتما باید سفیده رو جدا کرد اول با همزن زد تا سفید شه بعد بابقیه مواد قاطی کرد
اما مامان من همیشه همه رو با هم قاطی میکنه همیشه هم خوب میشه خیلی خوب هم پف میکنه:w25:

اما من هردو جور امتحان کردم خوب شده:w19:

arefeh

کاربر ممتاز
یه سئوال داشتم چرا دوستان اینقدر خودشونو درگیر خط اسکیس میکنند؟؟؟؟جدیدا برای مصحح ها اصلا مهم نیستاااااا....از من گفتن این همه انرژی ک برای خط اسکیس میکنید اگه برای مهمتربنهاش بکنید مطمئنا خیلی به نفعتونه...
حالا از ما گفتن دیگه خودتون میدونید.......:razz:

cna12

عضو جدید
یه سئوال داشتم چرا دوستان اینقدر خودشونو درگیر خط اسکیس میکنند؟؟؟؟جدیدا برای مصحح ها اصلا مهم نیستاااااا....از من گفتن این همه انرژی ک برای خط اسکیس میکنید اگه برای مهمتربنهاش بکنید مطمئنا خیلی به نفعتونه...
موافقم... درست می فرمایید شما
ولی باید از پایه شروع کرد و منِ تازه کار نمیشه که یکّاره برم سر کانسپت

cna12

عضو جدید
سوال : من تجربه اسکیس نداشتم ...سرجلسه چجوریه؟ رو میز طراحی می کنیم یا رو زمین ولو میشیم منظورم اینه که الان تو چه شرایطی کار کنیم
بعدم اینکه...فاصلمون با هم چقده یعنی ممکنه کناردستیمون از طرحمون کپی کنه و بالعکس
ازمون مختلطه یا جداست؟
واینکه میشه موزیک گوش داد سر جلسه با هدفون یا نه؟؟(اگه نه که دیگه خداحافظ بچه ها من میرم خدمت)
و مهمترین سوال :تو این جلسه هم ساندیسو می پیچونن؟؟؟اخه تو ازمون تئوری انتظار داشتم همراه با کیک ساندیسم بدن ولی شد آنچه شد

arefeh

کاربر ممتاز
سوال : من تجربه اسکیس نداشتم ...سرجلسه چجوریه؟ رو میز طراحی می کنیم یا رو زمین ولو میشیم منظورم اینه که الان تو چه شرایطی کار کنیم
پارسال من رفتم آزمون اسکیس رو یه صندلی فلزیه قدیمی ک لغ لغ میکرد باید میشستی....اما خوب چون استادها و داوطلبین قبلی گفته بودن میز تهیه کردیم با روزنامه و پتو برای زیرمون رفتیم سرجلسه....
بعدم اینکه...فاصلمون با هم چقده یعنی ممکنه کناردستیمون از طرحمون کپی کنه و بالعکس
ازمون مختلطه یا جداست؟
فاصله ک مثل تئوریه ولی اصلا فرصت تقلب کردن نمیشه...کسی هم تووو این آزمون به بقلیش اعتماد نمیکنه....اصلا نمیشه جور در نمیاد...
آزمون مختلط هم نیست خوشحال نباش
:D
واینکه میشه موزیک گوش داد سر جلسه با هدفون یا نه؟؟(اگه نه که دیگه خداحافظ بچه ها من میرم خدمت)
بگیرن ازت تقلب محسوب میشه...مخصوصا ک آقا هم هستی نمیتونی زیر مقنغه مخفی کنی...خخخخخ
و مهمترین سوال :تو این جلسه هم ساندیسو می پیچونن؟؟؟اخه تو ازمون تئوری انتظار داشتم همراه با کیک ساندیسم بدن ولی شد آنچه شد
سئوال آخرتم یادم نمیاد اما بازم وقت نمیکنی چیزی بخوری...پارسال خودم کلی خوراکی و شکلات برده بودم اما دریغ از فرصت....:razz:

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه عزیزم خط هم مهم
من پارسال فکر میکردم خط مهم نیست قبل از اسکیس رفتم پیش استادم گفت همه چیزت خوبه ولی مشکل عمدت نحوه خط کشیدنت که باید درست کنی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا