تمرین گروهی اسکیس 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

orkide69

عضو جدید
اعصابمممممممممممممم خورده:w00: از دست شقاقیییییییییییییییییییییییییییی

orkide69

عضو جدید
سلام
جدا نمیذاره؟؟؟؟؟
خب من ک نمیتونم تا تیر آواره باشم تهرون...فقط میخواستم ورکشاپو برم:(

سلااااااام نمیزاره الی...من از یکی شنیدم اگه رتبت زیر 50 باشه میزاره ولی اگه نباشه میگه باید کلاساشو رفته باشی:w00:

معمارباشی

عضو جدید
چون ورکشاپش اولا همین جوریش خیلی شلوغه ... ثانیا ادامه ی بحث کلاساشه ... اگه سر کلاساش نبوده باشی مجبوره هی عقب گرد کنه و حرفای تکراری بزنه ... برا همین ورودی ورکشاپش رو کمی سخت کرده ... حتی از بچه های خودشم امتحان می گیره

orkide69

عضو جدید
چون ورکشاپش اولا همین جوریش خیلی شلوغه ... ثانیا ادامه ی بحث کلاساشه ... اگه سر کلاساش نبوده باشی مجبوره هی عقب گرد کنه و حرفای تکراری بزنه ... برا همین ورودی ورکشاپش رو کمی سخت کرده ... حتی از بچه های خودشم امتحان می گیره

خوب از ماها هم امتحان بگیره ،آقااااااااااااااا من نمیدونم به نظر من که واسه پوله

معمارباشی

عضو جدید
تا جایی که تو این دو سال شناختمش پوا واسش مهم هست ولی نه تا این حد که حق ناحق کنه ... این چیزا رو خیلی خوب می فهمه ... ولی خوب برای خودش یه سری دلایل خاص داره
ولی در مجموع پارسال هم همین حرفا رو گفته بود ولی بچه هایی که باهاش کلاس نرفته بودن هم با دادن امتحان رفتن سر کلاسش !!!

orkide69

عضو جدید
:cry: ما ک زیر 50 نیستیم

حرفت درسته اما خب یکی مثه من ک تاحالا شهر دگ تنها نبوده اونم چند ماه واقعا بی انصافیه
واسه همون ورکشاپش مامانم بنده خدا میخواست مرخصی بگیره بام بیاد:cry:

الهام جون ولی پارسال میشد جای یکی دیگه بری ،مثلا یه نفر کلاس رفته بود ولی رتبش خوب نمیشد دیگه ورکشاپش رو نمیرفت جاشو میداد به یکی دیگه ،ولی امسال فک کنم میخوان از بچه ها عکس بگیرن و اینا
یکی دیگه هم یادمه کاراشو برده بود به شقاقی نشون داده بود قبولش کرده بود

orkide69

عضو جدید
شانس ماست پس :cry:
خدایی من دگ مطمئن شدم ک اگه خواستم برم دریای خزر هم ی آفتابه آب با خودم باید ببرم ...چون احتمالا خشکه دگ...تازه اگه اون آفتابه سوراخ نباشه :|

غصه نخور الهام .......ایشالا امسالم میشه ...

architect2020

عضو جدید
کاربر ممتاز
شانس ماست پس :cry:
خدایی من دگ مطمئن شدم ک اگه خواستم برم دریای خزر هم ی آفتابه آب با خودم باید ببرم ...چون احتمالا خشکه دگ...تازه اگه اون آفتابه سوراخ نباشه :|

الهام باز جو دادیاااااااااا.............درصد به این خوبی.......انشالله بهترین نتیجه رو میگیری:D

• Like
واکنش ها: imah

ne.arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااام نمیزاره الی...من از یکی شنیدم اگه رتبت زیر 50 باشه میزاره ولی اگه نباشه میگه باید کلاساشو رفته باشی:w00:

پارسال که دوست من رفته بود رتبه شم 500بود یه آزمون ورودی گرفته بودن

orkide69

عضو جدید
آقاااااااااااا میگما کاش بچه هایی که سال قبل اسکیس خوب زدن میومدن راهنمایی میکردن مارو ،میگفتن چیکارا کردن و اینا.......

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من نظرم اینه دوستانی که تمرین میذارن توی این تاپیک یه نسخه از تمرینشون رو بذارن

تمرین گروهی اسکیس - آرشیو تمرینات

تا میان بقیه پست ها گم نشه و توی اون تاپیک مشترک بشید که هر وقت اپدیت شد بهتون خبر میده

و در این تاپیک کارامونو بذاریم و دوستانی که به اسکیس اشناترند به رفع اشکال نقد و کرکسیون کارها بپردازند و کمک کنند

سر ازمون تئوری هم مثلا برای فن جزوه های اقای سروش نیا شریفی طباطبایی فاطمی و... بود و ما میخوندیم و بعد با هم رفع اشکال میگردیم الانم همینه ، کارای همو میبینیم کارای استادای مختلف ... مطمئنم نتیجه میگیریم

فقط حجم کار زیاده وقت هم ارزشمنده لطفا پست غیر مرتبط نگذارید

ایکاروس

عضو جدید
من می گم شما بروبچ معماری که خیلی باحالین اینقدم کار گروهیتون خوبه و اینا

کسی نیست مشهدی یه مقدار به من کمک کنه برا اسکیس ...البته من طراحی شهریم ولی برا تقویت دستم کمی کمک می خوام ...

ترنج

عضو جدید
آقا اجازه؟مام حاضریم فقط دیر اومدیم میشه بیایم توووو؟یا پشت در وایسیم؟؟؟:cry:
بچه ها فقط من اسکیسم زیر خط فقره!خط راستم بلد نیستم بکشم:redface:الان دقیقا چکار کنم؟!!!

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
آقا اجازه؟مام حاضریم فقط دیر اومدیم میشه بیایم توووو؟یا پشت در وایسیم؟؟؟:cry:
بچه ها فقط من اسکیسم زیر خط فقره!خط راستم بلد نیستم بکشم:redface:الان دقیقا چکار کنم؟!!!

سلام عزیزم
تو جندتا صفحه قبل تمرین خط گذاشتن دوستان
خط افقی- عمودی- مورب- مارپیچ- دایره از هرکدوم 10صفحه A3
واسه اینه ک اسکیسو از 0 شزوع کنیم
تا فرداشب باید انجامشون بدیم

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من با چند تا مشکل مواجه هستم ممنون میشم راهنمایی کنید
ببینید1 من یک شکل را بخوام بکشم اصلا با پرسپکتیو نمی کشم چشمی اونی که می بینم میکشم (البته عکس )من بلد نیستم مثلا یک بنا را ببینم خودم پرسپکتیو بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2اینکه اگه عکسم اسکیسی نباشه میکشمش ولی چه جوری مث اسکیسش کنم منظورم اضافه که کردن زمین و فضا و....
3ام اینکه حس میکنم اون چیزی که توی ذهنمه بخوام با پرسپکتیو بکشم خیلی ساده میشه ولی اونی که توی ذهنمه ساده نیست

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها امروز کلی وقت گذاشتم برای تاپیک #2 بالاخره هم آپلودش کردم همین کارم برای مدیریت پروژه دارم انجام میدم لطفا سوالات نگاه کنین و هر نظری داشتین توی همون تاپیک بگین که در قسمت توضیحاتش و منبعش بنویسم ممنون میشم
خب اسکیس چیکار کردین
خب ozra جان نمیتونی که خودت چشمی بکشی پرسپکتیو اصول داره اول پرسپکتیو کشیدن دو نقطه ای یاد بگیر کتابهای آقای احسان طایفه میتونه کمکت کنه بعدشم برای آسمون لازم نیست ابر باد مه خورشید کشید که فقط چندتا خط ساده کافیه کتابها ورق بزن آسموناشو نگاه کن دستت میاد ... باید به کارت عمق بدی کار باید تعریف بشه توی محیط ........... ولی نه با باغچه و گل و بلبل......با تمرین زیاد میتونی حجم هاتو همون طوری که توی ذهنت تصور کردی روی کاغذ بیاری

آخرین ویرایش:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها هفته قبل یک لینک دادم بهتون از فیس بوک که کار مهندس هادیان بود البته دیگه شده دکتر هادیان ،دوستم این عکس ها را فرستاده برام که اینها را سر کلاس بهشون داده من هم گفتم شادی بدردتون بخوره
http://s5.picofile.com/file/8114507400/اسکیس.zip.html

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مجموعه کارگاههای آموزش اسکیس معماری ، منظر ---------در تهران و همدان و کرمانشاه
مدرسان : مجید رستمی فارغ التحصیل هنرهای زیبای تهران..رتبه 1 اسکیس.مدرس دانشگاه
مهدی کبودی (رتبه 1 اسکیس آزمون سراسری در دو رشته معماری و منظر..فارغ التحصیل دانشگاه علم و صنعت ایران..مدرس دانشگاه )
یاسر رحمانیان ( رتبه 1 اسکیس آزمون سراسری سال 90..فارغ التحصیل دانشگاه علم و صنعت ایران )
برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره :09334549024 تماس بگیرید یا پیام خصوصی بگذارید
شروع کلاسها 21 اسفند

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اینهام کارهای پارساله منه.....گفتم شاید بد نباشه بزارم اینجا....:razz:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا