تمرین گروهی اسکیس 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fahime_k

عضو جدید
اینم حوزه من ;) تهران -خيابان انقلاب -بين ميدان فردوسي وخيابان نجات الهي /ويلا/-كوچه شاهرود-پلاك 4-دانشكده اماروانفورماتيك سازمان سنجش

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه انتخاب رشته کردین پول همشو میخواد. ولی از اون ستم تر اینکه فقط یکبار میشه با شماره سریال کارتو آورد. بعدش میگه استفاده شده:D مرد مومن خب خودم استفاده کردم تو چیکار داری که دهنی شده:D
الان گفتم پرینت کنن برام، خودم دیگه نمیتونم کارتو ببینم، حتما سیو کنید صفحه رو، اگه نتونید پرینت بگیرید دیگه نمیاره. آخه پرینتشم مشکل داره بدبختی، عین آدم پرینت نمیکنه.

• Like
واکنش ها: HOTT

miss mim

عضو جدید
معماری پل گیشا،دانشکده علوم اجتماعی
داخلی خوارزمی
منظر : انفورماتیک

fahime_k

عضو جدید
اگه انتخاب رشته کردین پول همشو میخواد. ولی از اون ستم تر اینکه فقط یکبار میشه با شماره سریال کارتو آورد. بعدش میگه استفاده شده:D مرد مومن خب خودم استفاده کردم تو چیکار داری که دهنی شده:D
الان گفتم پرینت کنن برام، خودم دیگه نمیتونم کارتو ببینم، حتما سیو کنید صفحه رو، اگه نتونید پرینت بگیرید دیگه نمیاره. آخه پرینتشم مشکل داره بدبختی، عین آدم پرینت نمیکنه.
دقیقا!! :D فک کنم واسه پرینتش اخر بباید برگه هارو با چسب به هم بچسبونیم :D

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزان یه سوال خیلی مهم، این تذکر تو برگ راهنمای آزمون هست:

وسایلی که داوطلبان مجاز به استفاده از آنها نمی باشند: رنگ روغن، پاستل گچی ... کلیشه نقوش آماده ... (در صورت استفاده کارها قضاوت نخواهد شد)

این کلیشه نقوش آماده چی هست؟ احیانا شابلون مبلمان خودمونم شامل نشه؟ این قضیه رو روشن سازی بکنید برای ما، چون من شابلون مبلمان میبرم(جوابم میده!) یهو طوری نشه که بعدا فکر کنیم طوری شده.

miss kimia

عضو جدید

وسایلی که داوطلبان مجاز به استفاده از آنها نمی باشند: رنگ روغن، پاستل گچی ... کلیشه نقوش آماده ... (در صورت استفاده کارها قضاوت نخواهد شد)

این کلیشه نقوش آماده چی هست؟ احیانا شابلون مبلمان خودمونم شامل نشه؟ این قضیه رو روشن سازی بکنید برای ما، چون من شابلون مبلمان میبرم(جوابم میده!) یهو طوری نشه که بعدا فکر کنیم طوری شده.

من سال پیش هم مبلمان برده بودم هم دایره ... دم در کسی گیر نداد ولی موقع ترسیم یکی از مراقبا گفت که فکر کنم این وسیله شما (شابلون دایره منظورش بود) جزو غیر مجازها باشه بعد رفت از سرمراقب سالن پرسید که بهش گفته بود مانعی نداره

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
من سال پیش هم مبلمان برده بودم هم دایره ... دم در کسی گیر نداد ولی موقع ترسیم یکی از مراقبا گفت که فکر کنم این وسیله شما (شابلون دایره منظورش بود) جزو غیر مجازها باشه بعد رفت از سرمراقب سالن پرسید که بهش گفته بود مانعی نداره

آره مراقبا که چیزی نمیگن، اونا زیاد تو جریان اتفاقی که سر اسکیس داره میفته نیستن، احتمالا جلوشون از کار عکس بگیری هم چیزی نگن:D
من سر اون که گفته قضاوت نمیشه ترسیدم، کلی تلاش میکنی مبلمان میکنی که ثواب کرده باشی آخرش قضاوت نکنن چی میشه؟! اوفففف واقعا چی میشه:D

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز

بچه های تصویرسازی و ارتباط تصویری و همینطور طراحی فرش معمولا از این نقوش آماده استفاده می کردند که از 3 سال پیش ممنوع شده گویا .... خیالت تخت دونفی جان ... من که شابلون دایره نباشه انگار مداد نیست:whistle: (من تو عمرم غیر مکعب و مربع هنوز به هیچ شکل و فرمی yes نگفتم) :biggrin:
داورها هم قضاوت میکنن خب ... میگن جیگرشو داشته آورده و استفاده هم کرده ... بهتر از اینه که به جای دایره تخم مرغ بکشن

آخرین ویرایش:

hastia89

عضو جدید
من معماری دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهرانم.منظر دانشکده انفورماتیک سازمان سنجش. چه کاریه اخه ؟ هر دوشو میذاشتن یه جا چی میشد؟ حالا این دو تا خیلی از هم دوره یا نه؟

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که شابلون دایره نباشه انگار مداد نیست:whistle: (من تو عمرم غیر مکعب و مربع هنوز به هیچ شکل و فرمی yes نگفتم) :biggrin:
داورها هم قضاوت میکنن خب ... میگن جیگرشو داشته آورده و استفاده هم کرده ... بهتر از اینه که به جای دایره تخم مرغ بکشن

من بیشتر برای کشیدن تاق پنج اوهفت میخوام، استاد پیرنیا پس از تحقیقات بسیار پی برد که پرگار چیز ضایعیه، پیشینیان هم از شابلون استفاده میکردن برای رسم تاق.

ولی مبلمان کارو یه لول ارتقا میده انصافا. من کلا 3 تا پلان کشیدم برا تمرین، ولی پی بردم به این موضوع:D بقول رفیقمون پیکسل کار بالا میره.

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا آدرس این دانشگاه خوارزمی کجاست؟من هنوز کارتمو نگرفتم
من بیشتر برای کشیدن تاق پنج اوهفت میخوام، استاد پیرنیا پس از تحقیقات بسیار پی برد که پرگار چیز ضایعیه، پیشینیان هم از شابلون استفاده میکردن برای رسم تاق.

ولی مبلمان کارو یه لول ارتقا میده انصافا. من کلا 3 تا پلان کشیدم برا تمرین، ولی پی بردم به این موضوع:D بقول رفیقمون پیکسل کار بالا میره.

arcdoc

اخراجی موقت
خیلی نامردییه!!:razz: باید از اول میگفتن !!منم فقط معماری میخوام شرکت کنم ولی مجبور شدم واسه داخلی هم واریز کننم!!:mad:
اگه میخواستی معماری شرکت کنی..نباید توی انتخاب رشته داخلی رو هم میزدی...اونا که الان نمیتونن نظر شما رو اعمال کنند...کارت ها با توجه به انتخاب رشته شما چاپ...سوالات و صندلی اماده شده...الان دیگه نمیشه کاری کرد....

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فردا هم میشه کارتو گرفت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/من میخوام یکم استرسم بزنه بالااااااااااااااااااااا

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز

من الان دارم برخی پست ها رو بلند واسه بچه های شرکت هم میخونم این جمله ات باعث انفجار خنده شد.... تاق پنج اوهفت
چند ماهی میشد از آموزه های استاد پیرنیا هم غافل شده بودیم ممنون که ما رو متوجه بسیاری ِ تحقیقات ایشون کردی

وضعیت
موضوع بسته شده است.