تمرین گروهی آزمون اسکیس 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
منم امروز برای اولین بار تمرینو شروع کردم!!! چــــقــــدر وحشتناک بود :w09: یعنی نگاه می کردم می گفتم اینا خطای منن؟!!! :w47:
خلاصه پست جهت اطلاع رسانی و اعلام آمادگی بود، عکس گذاشتن فعلا خوبیت نداره بحث آبرو در میانه :whistle:

sara 262

عضو جدید
سلام دوستان دیر نیست منم به جمعتون اضافه شم. هرچند که حتی مطمئن به مجاز شدن نیستم؟
شما چه کارایی انجام دادید تا الان . میشه منم راهنمایی کنید؟

Arezoo1384

عضو جدید
آزمون اسکیس کلاسای تعیین سطح استاد علیمحمدزاده روز 4 شنبه است؟ به دوستم زنگ زدن روز 4 شنبه برای تعیین سطح اسکیس بیاد ولی به من هنوز زنگ نزدن. کس دیگه‌ای هم هست اینجا که روز 4 شنبه افتاده باشه؟؟؟برای آزمون تعیین سطح منابع چیا هستن؟ من روزی 3-4 ساعت دارم تمرین خط و پرسپکتیو انجام میدم و گزینه‌هایی رو که استاد علیمحمدزاده توی نشستها گفتن و گفتن خیلی مهمه رو دارم کار می کنم. شما روی منبع خاصی دارید کار می کنید؟مرجع خاصی رو بهتون معرفی کردن؟ بچه‌ها ممکنه کسی به خاطر آزمون تعیین سطح نتونه تو کلاس شرکت کنه؟؟؟

نه جانم خیالت راحت باشه. چونکه دوستم امسال کلاسای ایشون رو شرکت کرده میگه فقط برای برنامه ریزی بهتر کلاساست. ربطی به حذف شدن از کلاس نداره.

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
سلام دوستان دیر نیست منم به جمعتون اضافه شم. هرچند که حتی مطمئن به مجاز شدن نیستم؟
شما چه کارایی انجام دادید تا الان . میشه منم راهنمایی کنید؟
اصلا دیر نیست، کاملا وقت مناسبیه برای کم کم شروع کردن، خیلی هم خودتو خسته نکنی که تا 4 ماه بعد یهو زده نشی، ولی با روزی یکی دو ساعت می تونی شروع کنی به نظرم :victory:
من کاملا مطمئنم مجاز نمی شم (چون اصلا شرکت نکردم) ولی بازم دارم تمرین می کنم! اگه وقت داری چی بهتر از اسکیس کار کردن؟! زیاد دنبال نتیجه نباشین بچه ها، ما رشته مون معماریه، حتی اگه رفته باشیم گرایشای بدون اسکیس یا حتی اگه بخواییم تو همین لیسانس بمونیم بازم باید بتونیم خط درست حسابی بکشیم و ایده های خودمونو داشته باشیم تو کارمون اگه می خواییم بگیم ما معماریم :w11:
فعلا که اکثرا دارن خط تمرین می کنن، یکی دو صفحه قبلم اگه نگاه کنی چن نفر از بچه ها عکس تمریناشونو فرستادن و دوستانی که واردترن راهنمایی کردن که حتما ارزششو داره نیم ساعت وقت بذاری بخونی بعدش شروع کن به تمرین : خط بکش :w17:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام فرزانه جون.خوبی؟گلم منم کاملا با شما موافقم.منم امسال کنکور شرکت نکردم.ولی یه تحویل پروژه دارم برا روز پنجشنبه که دیگه امونمو بریده، برم تحویل بدم شروع میکنم به اسکیس کار کردن برا سال بعد.برنامه ریزی میکنم تئوریم شروع میکنم.البته میدونم از نظر خیلیا کار درستی نباشه ولی خودمو میشناسم.اگه یکی دو ماه مونده به اسکیس شروع کنم احساس خفگی بهم دس میده

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
سلام فرزانه جون.خوبی؟گلم منم کاملا با شما موافقم.منم امسال کنکور شرکت نکردم.ولی یه تحویل پروژه دارم برا روز پنجشنبه که دیگه امونمو بریده، برم تحویل بدم شروع میکنم به اسکیس کار کردن برا سال بعد.برنامه ریزی میکنم تئوریم شروع میکنم.البته میدونم از نظر خیلیا کار درستی نباشه ولی خودمو میشناسم.اگه یکی دو ماه مونده به اسکیس شروع کنم احساس خفگی بهم دس میده
سلام، مرسی :gol::gol:
کی می گه کار درستی نیست؟ :surprised: ممکنه به خاطر حجم درسات نرسی (مثلا من پارسال می خواستم کار کنم به خاطر ترم 8 نتونستم) ولی اگه برسی کار اشتباهی نیست، تئوری رو دیگه خیلی زود بخوایی شروع کنی از مرداده وقتش پس تا اون موقع اسکیس کار کردنو فک نکنم کسی بگه کار اشتباهیه، امیدوارم که بتونی وقت تو با کارای دانشگاهت مدیریت کنی و اینجا با هم کار کنیم :gol::gol::gol:

دانشه

عضو جدید
سلام دوستان با توجه به تخمین رتبه آکادمی آیا مجاز میشم که برم دنبال اسکیس و این همه هزینه براش....................؟؟؟؟رتبه معماری معماری 804 رتبه معماری منظر 304

میشه راهنماییم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

saminightstar

عضو جدید
دوستان به نظر شما با ميانگين 23% اميدي براي قبولي هست تو شبانه يا غيرانتفاهي؟ بنظرتون رتبم چند مياد؟؟؟با يه اسكيس خوب ميشه اميدوار بود؟

من قبل از مشاوره خیلی دلواپس :cry: بودم تا اینکه امروز یه سر رفتم آتلیه نقطه برای تخمین رتبه. فکر میکردم که میانگین خودم خیلی پایینه ولی بهم گفتن که میانگین‌های امسال نسبت به سال پیش 15-20 درصد افت داشته مثلا کسی که پارسال میانگینش 52 درصد بود امسال شده 35 درصد. عزیزم اصلاً نگران نباش گفتن که هر کس که میانگینش بالای 15-20 درصد امیدوار باشه. ضمن اینکه فردا هم ساعت 4-8 تو آتلیه نقطه مشاوره برای تخمین رتبه گذاشتن. میتونید سوالاتون رو دقیق تر اونجا بپرسید.

fzgnj

عضو جدید
من قبل از مشاوره خیلی دلواپس :cry: بودم تا اینکه امروز یه سر رفتم آتلیه نقطه برای تخمین رتبه. فکر میکردم که میانگین خودم خیلی پایینه ولی بهم گفتن که میانگین‌های امسال نسبت به سال پیش 15-20 درصد افت داشته مثلا کسی که پارسال میانگینش 52 درصد بود امسال شده 35 درصد. عزیزم اصلاً نگران نباش گفتن که هر کس که میانگینش بالای 15-20 درصد امیدوار باشه. ضمن اینکه فردا هم ساعت 4-8 تو آتلیه نقطه مشاوره برای تخمین رتبه گذاشتن. میتونید سوالاتون رو دقیق تر اونجا بپرسید.

دوستم تلفني ام مشاوره ميدن؟؟؟

pagoda

عضو جدید
سلام جناب ثمین واقعا این خبرتون و شب بیداری و به تبع اش خستگی و نا امیدی از رخسارم رفت......این موضوع که(
میانگینش بالای 15-20 درصد امیدوار باشه)خانم علیمحمد زاده؟؟؟؟

pagoda

عضو جدید
سلام من هم هساتم اما نظم
نظم نظم برنامه و همکاری مارال خانم دوستان توی وایبر پیشنهاد دادن شما ام به گروه بپیوندید هم تعداد بیشتره هم تپیشکسوت هااگه موافق بودید بگید تا انتقالت.ون بدیم به اون سمت.

kallionyme

عضو جدید
سلام من هم هساتم اما نظم
نظم نظم برنامه و همکاری مارال خانم دوستان توی وایبر پیشنهاد دادن شما ام به گروه بپیوندید هم تعداد بیشتره هم تپیشکسوت هااگه موافق بودید بگید تا انتقالت.ون بدیم به اون سمت.

من هستم

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان تمرین اول چیه ؟! چرا شروع نمی کنیم ؟!

sara 262

عضو جدید
اصلا دیر نیست، کاملا وقت مناسبیه برای کم کم شروع کردن، خیلی هم خودتو خسته نکنی که تا 4 ماه بعد یهو زده نشی، ولی با روزی یکی دو ساعت می تونی شروع کنی به نظرم :victory:
من کاملا مطمئنم مجاز نمی شم (چون اصلا شرکت نکردم) ولی بازم دارم تمرین می کنم! اگه وقت داری چی بهتر از اسکیس کار کردن؟! زیاد دنبال نتیجه نباشین بچه ها، ما رشته مون معماریه، حتی اگه رفته باشیم گرایشای بدون اسکیس یا حتی اگه بخواییم تو همین لیسانس بمونیم بازم باید بتونیم خط درست حسابی بکشیم و ایده های خودمونو داشته باشیم تو کارمون اگه می خواییم بگیم ما معماریم :w11:
فعلا که اکثرا دارن خط تمرین می کنن، یکی دو صفحه قبلم اگه نگاه کنی چن نفر از بچه ها عکس تمریناشونو فرستادن و دوستانی که واردترن راهنمایی کردن که حتما ارزششو داره نیم ساعت وقت بذاری بخونی بعدش شروع کن به تمرین : خط بکش :w17:

باشه پس منم یه چند ماه فقط برای رشته ام فعالیت میکنم. ممنون فرزانه جون. البته من خیلی به همراهی نیاز دارم . پس کاش واقعا اینجا هوای همو داشته باشیم و بهم دیگه توجه کنیم

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه من هنوز خودم مونده که شروع کنم یا نه ایا امیدی هست؟؟؟؟؟؟؟:razz:

منم همین شکلی ام . تو برزخم ولی نمی تونم بیکار بشینم دیگه . بیشتر نگران میشم . حتی اگه مجاز نشم یه قدم جلوام چون هم یه سال خوندم هم یه سال اسکیس تمرین کردم . مطمئنم نتیجه اش رو می بینم :smile:

sara 262

عضو جدید
منم همین شکلی ام . تو برزخم ولی نمی تونم بیکار بشینم دیگه . بیشتر نگران میشم . حتی اگه مجاز نشم یه قدم جلوام چون هم یه سال خوندم هم یه سال اسکیس تمرین کردم . مطمئنم نتیجه اش رو می بینم :smile:

منم باهاتون موافقم برزخه دقیقا. خستگی مونده تو تنم . ولی نمی تونم کاریم نکنم. خب بیاین باهم شروع کنیم؟

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
آها اره من پارسال کلاس میرفتم استادم میگفت حتی لرزش دست داشته باشید...

من به شخصه خط با مداد رو با شجاعت بیشتری می کشم . وقتی ماژیک دستم می گیرم یکمی ترس دارم . واسه همین می خوام امشب با ماژیک یه صفحه بکشم . من رفتم تمرین کنم . آخر شب عکس میذارم :)

sara 262

عضو جدید
من به شخصه خط با مداد رو با شجاعت بیشتری می کشم . وقتی ماژیک دستم می گیرم یکمی ترس دارم . واسه همین می خوام امشب با ماژیک یه صفحه بکشم . من رفتم تمرین کنم . آخر شب عکس میذارم :)

موفق باشی عزیزم. من هنوز وسیله هامو در نیاوردم. هنوز باخودم کنار نیومدم..
یکم روحیه امو درست کنم . خودمو می رسونم

elham_er

عضو جدید
سلام منم هستــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم.
کلاس استاد صدیق ثبت نام کردم ..امیدوارم بتونم برم.

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان:smile:

میشه یکی بگه برای شروع چه ابزاری اماده کردید؟ و قراره با چی تمرین کنیم؟ با مداد ماژیک یا روان نویس؟ مارکشون چی باشه . روی چه کاغذی تمرین کنیم؟
البته من تاپیک اسکیس پارسال و نخوندم.
اگر دوستان مطالب چکیده ی اون تاپیک و دارن لطف کنن اینجا هم قرار بدند.

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
سلام منم هستــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم.
کلاس استاد صدیق ثبت نام کردم ..امیدوارم بتونم برم.
ایشالا که هم می تونی بری، هم کلی پیشرفت می کنی :victory:

:gol:

باشه پس منم یه چند ماه فقط برای رشته ام فعالیت میکنم. ممنون فرزانه جون. البته من خیلی به همراهی نیاز دارم . پس کاش واقعا اینجا هوای همو داشته باشیم و بهم دیگه توجه کنیم
موفق باشی، شخصا سعی می کنم همین طور باشه، البته سواد اسکیسیم زیاد خوب نیست ولی خب اگه هر کدوم مون در حدی که می تونیم فعالیت کنیم و تاپیک را بیفته دوستانی که اطلاعات بیشتری دارن هم حتما میان برای راهنمایی :w16:

الان تمرین اول چیه ؟! چرا شروع نمی کنیم ؟!
خب تمرین اول همون طور که خودت گفتی خطه، شروع کردیم! من خودم سه روزه دارم تمرین می کنم ولی خب فعلا نمی تونم عکس بفرستم چون تمرینای خیلی خاصی نیستن و سوالایی که دارم قبلا تو تاپیکا جواباشو خوندم و فقط موندن تمرین و عملی کردنش ... فک می کنم بقیه هم همین وضعیتو داشته باشن

برا اونایی که مرددن واسه شروع: حالا دل و دماغ برا پرسپکتیو و راندو و کانسپت و تحلیل و برنامه ریزی فیزیکی و ... و ... رو نداری باشه، حوصله 4 تا خط خطی رم نداری واقعا؟!!!

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
سلام دوستان:smile:

میشه یکی بگه برای شروع چه ابزاری اماده کردید؟ و قراره با چی تمرین کنیم؟ با مداد ماژیک یا روان نویس؟ مارکشون چی باشه . روی چه کاغذی تمرین کنیم؟
البته من تاپیک اسکیس پارسال و نخوندم.
اگر دوستان مطالب چکیده ی اون تاپیک و دارن لطف کنن اینجا هم قرار بدند.

این جمع بندی رو که پست اول زحمتشو کشیده مارال، چکیده کل تمرینای پارسال : #1
توضیحات و فایلای مربوط به جلسات اول هر کدوم از استادا رو دانلود کن ببین با کدوم راحت تری و به تمرینایی که تا حالا داشتی نزدیک تره اون روشو انتخاب کن :w12: ... حالا منم سعی می کنم پستایی رو که تو ذهنم موندن پیدا کنم یه بار بفرستم :gol::gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.