تفاوت مردان و زنان

maahzad

عضو جدید
اگه یه خانوم با یه اقا رابطه عاطفی نداشته باشه نمیتونه باهاش رابطه جنسی برقرار کنه
ولی یه مرد با دیدن زن تحریک میشه و میتونه باهاش رابطه برقرار کنه
چرا اقایون اینجورین؟؟؟؟؟چطور باکسی رابطه برقرار میکنن در حالی که کوچکترین احساسی بهش ندارن؟؟؟؟یعنی عشق و علاقه اصلا براشون مهم نیست؟؟؟

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
همونطور که واسه بعضی از زنا مهم نیست واسه بعضی از مردا هم مهم نیست...
همه که مثه هم نیستن..چرا همیشه همه رو جمع می بندید!!؟

امیرحسین.

اخراجی موقت
اگه یه خانوم با یه اقا رابطه عاطفی نداشته باشه نمیتونه باهاش رابطه جنسی برقرار کنه
چرا اقایون اینجورین؟؟؟؟؟چطور باکسی رابطه برقرار میکنن در حالی که کوچکترین احساسی بهش ندارن؟؟؟؟یعنی عشق و علاقه اصلا براشون مهم نیست؟؟؟
کی گفته؟؟

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز

خب اینکه معلومه شمانبایدبه هرمردی اعتمادکنی.مردامثل زنانمیتونن خودشونو کنترل کنن.هرکی باشه قبول میکنن!
البته نه هرکی ها:biggrin:
ولی وقتی میگم خودتونوحفظ کنین تاطعمه ی گرگهانشین بهتون برمیخوره!هرکی گفت دوستت دارم راست نمیگه توسرش
نقشه های زیادی داره.

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زنها و مردها باهم متفاوتن

علاوه بر اون خود مردها و زنها هم با همجنس خودشون فرق دارن

شما نباید راحت بگید همه ی مردا

اوندفعه هم که گفتی همه ی پسرا نامردن و اصن مردی وجود نداره

اینکه مردا با دیدن زن تحریک میشن رو نمیتونم دقیق بگم چون مرد هستم اما زنهارو نمیدونم!! واسه همینم نمیتونم مطمین بگم

اما احساس میکنم به خاطر فرقایی باشه که مردا و زنها دارن

من که تجربه ی هیچ چیزی تو این موارد ندارم

اما شاید این خوی بعضی از مردا باشه که براش... مهمتر از رابطه ی عاطفی بینشون باشه

بازم میگم شاید و بعضی از مردها!!

من خودم عشق و علاقه واسم مهمه

تفکرات و عقایدی که من دارم در حال انقراضن و دیگه برای دیگران اهمیت آنچنانی نداره اما خوب نظر من اینه.

رابطه ... یعنی رابطه ی بین دو همسر!! همین و بس!!

Yuri Boyka

عضو جدید

خیلی از دخترا هم بی بندو باری جنسی رو دارن از هیکل هرکی خوششون میاد می خوان باهاش هم بستر شن ولی مردا بیشتر. اونم به خاطر ریزه کاری خلقته. حکمت خدا سوال ندارد.!!!

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فک نمیکنم همه مثه هم باشن....

ولی شاید بشه گف تعداد مردایی ک اینطورین بیشتر از زنها هست.....

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
این مسیله بستگی به چگونگی شروع یک رابطه هم داره.مثلا بدون شناخت اولیه با یک نفر دوست بشن باید توقع چنین چیزی هم داشته باشن.

beso

اخراجی موقت

اشتبه

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نباید به هرکی اعتماد کرد......
بعدشم همه اینجوری نیستن ...
کسی که با این هدف وارد یه رابطه دوستانه با یه فرد ناشناس میشه نبایدم توقع بهتر از این رو داشته باشه......
خیلی از مردا بدون این اهداف وارد یک رابطه دوستی میشن اما زنا بیشتر دنبال رابطه جنسی هستن اونوقت آیا بازم مقصر مرده؟؟؟