تــنـها راه ادب کــردن دخـتـرا

Persia Boy

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کل تاپیکهای این مستر رو دارم . رو هوا حرف نمیزنم. اینا رو بهش گفتم یکم به خودش بیاد. به کس دیگری هم مربوط نمیشه. اختلافی هم باهاش ندارم. فقط یکی دو بار که اعتراض کردم بهم فحش های بد داده که فراموش کردم و از یادم بردمشون.
در ضمن توصیه اون دوستمون هم بد نیست. روانشناس بود چی بود. فقط ادرس ندارم.
اولا اینجا یه تاپیک عمومیه و هرچیزی که گفته میشه به همه ربط داره
دوما اگه شما این حرفها را زدید برا اینکه به خودش بیاد میتونستید با لحنی نرم تر و با ادب تر و دوستانه تر و توی یه پیام خصوصی بهش بگید
سوما من گفتم روانپزشک نه روانشناس. این دو باهم خیلی تفاوت داره
چهارما من اصلا عقاید و حرفهای ایشون را تایید نمیکنم ولی احترام میذارم

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باور کن آقا افشین مستر هم ولایتی ماست.
فهش بد بکسی نمی ده.
اینا هم عقایدش نیست. اینا رو فقط واسه خنده میذاره.
نه با دخترا بده نه با پسرا!;):smile:
اگه قبول نکنی میرم از آرشیو میارم . چی میگی؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز
1 مودب باش
2 گفتم اینجا تاپیک عمومیه و به همه ربط داره
3 متاسفم خیلی بچه ای
ادبستان شروع شد. حالا ثابت میکنی که چیزی از اون همولایتی خودت کم نداری . بگو بینیم.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوما اگه شما این حرفها را زدید برا اینکه به خودش بیاد میتونستید با لحنی نرم تر و با ادب تر و دوستانه تر و توی یه پیام خصوصی بهش بگید
من با استاتر حرف میزنم پس شما ساکت.
در ثانی تیپ رفتاری من ایجوری نیست. من خیلی هم مودب و با کلاس و باسواد هستم. ولی اینکه اینجوری اومدم تو این تاپیک واسه اینه که به استاترش بگم که کسی رو مسخره نکنه و اینجا محل شوخی هم نیست.
با هر کسی باید مثل خودش باشی.
در ضمن شما دخالت نکن. چون به شما مربوط نمیشه.
منم دوست عزیز خطاب نکن. من دوست شما نیستم.

Persia Boy

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با استاتر حرف میزنم پس شما ساکت.
در ثانی تیپ رفتاری من ایجوری نیست. من خیلی هم مودب و با کلاس و باسواد هستم. ولی اینکه اینجوری اومدم تو این تاپیک واسه اینه که به استاترش بگم که کسی رو مسخره نکنه و اینجا محل شوخی هم نیست.
با هر کسی باید مثل خودش باشی.
در ضمن شما دخالت نکن. چون به شما مربوط نمیشه.
منم دوست عزیز خطاب نکن. من دوست شما نیستم.
توصیه میکنم قوانین تالار رو بخونیhttp://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=75119
14) رعایت ادب و احترام به سایرین الزامیست:
توهین به هیچ عنوان پذیرفته نیست و به شدت برخورد خواهد شد.

مندرمورد باکلاسی و باسوادی شما حرفی نزدم چون شما را نمیشناسم
بله اینجا محل شوخی شاید نباشه ولی اسم تالار گفتگوی آزاده
بازم میگم با مسخره کردن مخالفم و عقاید ایشون رو هم قبول ندارم
بازم میگم این یه تاپیک عمومیه
توی بحث هم از این آقا طرفداری نمیکنم.با شما هم سعی کردم با ادب صحبت کنم ولی شما....

Mr.Hyde

عضو جدید
قبول دارم شاید ایشون تفکر خاصی نسبت به جنس مونث داشته باشند( که اونم احتمالا به دلیل رابطه قبلشون با این جنس باشه) که فقط مربوط به خودشونه.شما هم اگه خوشتون نمیاد میتونید توی تاپیکهای ایشون نرید اما حق ندارید اینطور به کسی که عقاید شما را نداره توهین کنید . مثلا شما قشر تحصیل کرده این اجتماعید
يعني كسي تاپيك واسه مردا يندازه اونم مثل اينجور تاپيكا شما بدت نمياد ؟!
كساي ديگه بدشون نمياد ؟! خوب توهين نكنه تا توهين نشنوه

آقا افشين
ببينيد 1-خوب اين mr.fares تو گفتگوي آزاد انداخته منظورشم دختراست الان ميخواي نظرسنجي بكني ميبيني همه با اين تاپيكش مخالفن
2-كار ايشون از پيام خصوصي رد شده
:mad:

Persia Boy

عضو جدید
کاربر ممتاز
يعني كسي تاپيك واسه مردا يندازه اونم مثل اينجور تاپيكا شما بدت نمياد ؟!
كساي ديگه بدشون نمياد ؟! خوب توهين نكنه تا توهين نشنوه

آقا افشين
ببينيد 1-خوب اين mr.fares تو گفتگوي آزاد انداخته منظورشم دختراست الان ميخواي نظرسنجي بكني ميبيني همه با اين تاپيكش مخالفن
2-كار ايشون از پيام خصوصي رد شده
:mad:
ممکنه بدم بیاد ولی این نظر این آقاست
فکر نکنم توی این تاپیک توهینی کرده باشه
یه نمونه از تاپیک هایی که به مردا توهین کرده اند http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=190366
توی این تاپیک و پستای اون خیلی به مردا توهین کرده اند ولی من حتی نظر ندادم چون این نظر اونا هست
شما اگه توهینی میبینی میتونید گزارش کنید یا حداقل وارد تاپیک هاش نشید
خوشحالم که شما منطقی تر و با ادب تر بحث میکنید:gol:

arghavan8

عضو جدید
ببین نگران نباش خدا دتر از بیماریها رم شفا داده مریضی تو که چیزی نیست بعدشم از قدیم میگن آرزو بر جوانان عیب نیست:biggrin::D

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
توصیه میکنم قوانین تالار رو بخونیhttp://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=75119
14) رعایت ادب و احترام به سایرین الزامیست:
توهین به هیچ عنوان پذیرفته نیست و به شدت برخورد خواهد شد.
مندرمورد باکلاسی و باسوادی شما حرفی نزدم چون شما را نمیشناسم
بله اینجا محل شوخی شاید نباشه ولی اسم تالار گفتگوی آزاده
بازم میگم با مسخره کردن مخالفم و عقاید ایشون رو هم قبول ندارم
بازم میگم این یه تاپیک عمومیه
توی بحث هم از این آقا طرفداری نمیکنم.با شما هم سعی کردم با ادب صحبت کنم ولی شما....
رعایت ادب و احترام برای اشخاص با ادب الزامی است نه استاتر های بی ادب .
در ضمن معنی تاپیک عمومی رو هم درست نفهمیدی. شما نمیتونی بجای دیگران جواب بدی و یا برای بزرگتر از خودت کلاس آموزش راه بیاندازی . میتونی نظر خودت رو در مورد موضوع تاپیک بگی . نه اینکه برای دیگران راه و چاه نشون بدی.
من تند حرف میزنم ولی بی ادب حرف نمیزنم. گفتن اینکه چه چیزی به شما مربوطه و چه چیزی مربوط نیست بی ادبی حساب نمیشه. فکر کنی میفهمی چی میگم.
در ضمن اون شماره گرفتن شما برای روانپزشک رو فراموش نکردم که عین بی ادبی است ولی متوجه نیستی. گفتم که : الان سن شما کوچیکه و حق داری . بزرگ شدی میفهمی من چی میگم و چیکار دارم میکنم. در هر حال تا فرصت داری برو از بچه ها معنی تالار گفتگو و تاپیک عمومی و خصوصی رو یاد بگیر تا اینجوری وقت ما رو هم نگیری . بچه جون :gol:

Mr.Hyde

عضو جدید
يه ديوونه يه سنگ ميندازه تو چاه 100000 تا عاقل هم نميتونن درش بيارن
چرا از اين تاپيكا ميزنه ؟
خدا فقط ميدونه !

• Like
واکنش ها: ayja

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا خوب جنبه طنز داره. چرا انقدر فلسفیش میکنید قضیه رو؟
مگه تاپیک های هم راستا با اینا در مورد پسرا نزدن تا حالا؟
هرکس هم جنبه نداره به جای بد و بیراه گفتن وقتی میبینه استارتر اینه نیاد تو.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فهش ها رو بذار ببینیم.
فهش یعنی چی؟
شما سواد ابتدایی هم نداری اومدی میخوای معلم بشی ؟
اول برو سواد یاد بگیر بعد بیا تو جمع که فعلآ از نوشتن یه لغت ساده هم عاجزی . برو کلاس اکابر درست رو بخون باسواد بشو بعد بیا پای میز بحث و مناظره و اصول اخلاق . آفرین.
روز جهانی کودک مبارک باد.:gol:

اینا جوابهای شما به یه عکس ساده است.:w20: من نه شما را میشناسم نه اون آقا را. اما با این پستهایی که شما برا این عکس زدید با عرض معذرت ولی توصیه میکنم یه سر پیش روانپزشک بزنید به نظر من شما بیشتر مشکل دارید تا اون آقا.........
اگر هم شما از این آقا کینه ای دارید فکر نکنم کار درستی باشه که توی تاپیکی که اصلا ربطی به اختلافتون نداره و بدون مقدمه اینطوری در موردش صحبت کنید

درست صحبت نمیکنی. این جا که اومدی باید سواد هم داشته باشی.

mr.rohalamin

اخراجی موقت
تو رو خدا نگاه کن.
هر کی بیاد تو یه چیزی رو خوب می دونه!
اون هم اینه که حداقل دختر های اینجا خودشن رو نشون دادن.(که چقده بی تربیت هستن. باور نمی کنید خودتون نگاه کنید)(تازه خیلی هم انتقاد ناپذیر هستن)

بالا