تغییر رشته

hivajan2008

عضو جدید
سلام
کاردانی الکترونیک دارم..میخوام کاردانی به کارشناسی ICTشرکت کنم...نظر شماچیه؟
:que::):que::):que:

behnam_elec

کاربر بیش فعال
سلام
کاردانی الکترونیک دارم..میخوام کاردانی به کارشناسی ICTشرکت کنم...نظر شماچیه؟

سلام ببینم هین چه کاریه که میخوای بکنی هان/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
الان تو دانشگاه همه ای سی ت رو ول میکنن میان الکترونیک تو میخوای اینوول کنی بری اونو بخونی/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//////
همچین اشتباهیو نکن
کا مار نداره
اصلا معلوم نیست چی هست کامپیوتر الکترونیک مخابرات ای تی
هیچیش معلوم نیست حیف وقتو پول که بخوای برای این رشته بزاری.
من مخالفم
زنده باد الکترونیک;););););):cool::cool::cool::):)

hivajan2008

عضو جدید
مخابرات

مخابرات

من خیلی به مخابرات علاقه مندم...باتوجه به اطلاعات کمی که درباره ict داشتم فکرمیکردم رشته جدیدی در ارتباط با مخابرات باشه...ولی نمیدونم اگه واقعا اینقدر بده...به فکر مخابرات باشم...حالا جنابان مهندس بنظرتون مخابرات چطوره؟خواهش میکنم...باتعصب جوابمو ندین...

hivajan2008

عضو جدید
کمکککککککککککککک

کمکککککککککککککک

چرا کسی جوابمو نمیده....کمککککککککککککککک

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چرا کسی جوابمو نمیده....کمککککککککککککککک
خوب باید از بچه های مخابرات بپرسین :D
بچه های الکترونیک که می گن الک خوبه :razz:
ولی در کل هر کدوم عشقتون هست اگر با مخابرات کیف می کونید همون را بخونید اول و آخر همه کارا هم که تکنسینی هست مهندس هم که بشی می شوننت پای یه دستگاه می گن دکمه هاش این کار را می کنه و ...
جواب درست و تنها خودتون می تونید پیدا کنید ;)
موفق باشید

محمد پروانه

عضو جدید
سلام دوست عزیز به نظر من به هر رشته ای که علاقه داری باید در همون رشته درس بخونی برا علم و یادگیری درس بخون نه برای کار
اگه میخوای برای کار درس بخونی ره های دیگه ای هم هست ولی در حین درس خوندن میتونی از رشتت کارآفرینی کنی با کمی تفکر و تحقیق

ehsanstr

عضو جدید
سلام

سلام

سلام دوست عزیز به نظر من به هر رشته ای که علاقه داری باید در همون رشته درس بخونی برا علم و یادگیری درس بخون نه برای کار
اگه میخوای برای کار درس بخونی ره های دیگه ای هم هست ولی در حین درس خوندن میتونی از رشتت کارآفرینی کنی با کمی تفکر و تحقیق

ehsanstr

عضو جدید
سلام

سلام

سلام
رشته ICT رشته خوبی و تازه در کشور است.
مخلوط رشته های کامپیوتر و مخابرات است.
یه جورایی مدیریت می باشد.:gol:

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام
من رشتم ict هست خیلی راضیم خیلی تحقیق کردم جز بهترین رشتهایی که دنیای امروز نیاز دارد و مثل گرایش های برق خیلی خشک و تخصصی نیست خوبیش اینه که هم از مخابرات بلدی هم از کامپیوتر ومثل رشته های دیگه مختص یک چیز نیست من که کارشناسیم هم همین رشته را انتخاب می کنم البته به نظرم گرایش کارشناسی ات کلا یک رشته باشه بهتره

mobtime

عضو جدید
مهندسی برق تخصصی نیست ؟ شما این رشته نبودید که ببینید چه خبره . تو این رشته باید تمامی رشته ها مخصوصا کامپیوتر(نرم افزار و سخت افزار) رو بلد باشی و اینو بدونید که دنیا بدون برق و الکترونیک یه جورایی فلجه پس وقتی اطلاعات ندارید خواهشا نظر ندید ...

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
مهندسی برق تخصصی نیست ؟ شما این رشته نبودید که ببینید چه خبره . تو این رشته باید تمامی رشته ها مخصوصا کامپیوتر(نرم افزار و سخت افزار) رو بلد باشی و اینو بدونید که دنیا بدون برق و الکترونیک یه جورایی فلجه پس وقتی اطلاعات ندارید خواهشا نظر ندید ...

با سلام
این تاپیک نظر ها را میگن وبد امدنی در کار نیست ودر ضمن من هم الکترونیک ومدار وتکنولوژی مخابرات از رشته برق گذراندم ورشتم هم یک جورایی جز همین برق است