تغيير رشته از معماري به مكانيك

orkide69

عضو جدید
سلام به مهندسان عزيز
بچه ها من ليسانس معماري دارم برا ارشد ميخوام تغيير رشته بدم به مكانيك .توي معماري 2 واحد تاسيسات مكانيكي پاس كرديم من عاشق اين درس بودم البته اينم بگم برا انتخاب كارشناسي ام هم ميخواستم مكانيك بزنم ولي نشد ديگه .به نظرتون اگه برا ارشد بخوام تغيير رشته بدم چه گرايشي بايد امتحان بدم ؟كلا نظراتتونا در اين باره بگين .بسيار ممنون:smile:

anishtain4

عضو جدید
مکانیک فقط تاسیسات نیست، درواقع تاسیسات کاربرد مکانیک هست. شما اگه بخوای رشته مکانیک رو بخونی اونم ارشد باید پایه ریاضیات قوی داشته باشی. در کل من به شخصه اصلا توصیه نمی کنم چون بهت خیلی سخت میگذره

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
سلام به مهندسان عزيز
بچه ها من ليسانس معماري دارم برا ارشد ميخوام تغيير رشته بدم به مكانيك .توي معماري 2 واحد تاسيسات مكانيكي پاس كرديم من عاشق اين درس بودم البته اينم بگم برا انتخاب كارشناسي ام هم ميخواستم مكانيك بزنم ولي نشد ديگه .به نظرتون اگه برا ارشد بخوام تغيير رشته بدم چه گرايشي بايد امتحان بدم ؟كلا نظراتتونا در اين باره بگين .بسيار ممنون:smile:

درود
همین طور که دستمون گفت تاسیسات شاخه ای از مکانیک هست
به نظر من بهتره که ارشد را مکانیک نخونی چون سطح درس دو رشته و همین طور دروسش با هم تفاوت زیادی دارند
بهترین کار اینه که ارشد را رشته خودت بری و برای تاسیسات از کلاسهای آزاد استفاده کنی.

آخرین ویرایش:

masoud-esmaili

عضو جدید
سلام . منم رشتم معماري اگه به جواب سوالت رسيدي به منم يه ندايي بده بي زحمت

orkide69

عضو جدید
مرسي از راهنمايياتون .هم رشته اي عزيز من تصميم اين شد همون معماري رو ادامه بدم .فكر تغيير رشته رو هم از سرم بيرون كردم به نظرم كار درستي نيست.