تصويري از آرزوي يك جوان صهيونيست

icao

عضو جدید
واقعا درک نمیکنم که چرا ما باید در قرن 21 و در زمانی که صحبت و دیپلماسی حرف اول رو میزند به دنبال نابودی و جنگ و تخریب و .. باشیم!

واقعا کسی نمیخواد ار اسرائیل دفاع کنه
من از اسرائیل متنفر هستم اما معتدقم جای جنگ صلح باید در دنیا جا باز بکند.

این حرف در حال حاظر مورد قبول آمریکا و اسرائیله
چون اینا همیشه اینجوری عمل میکنن که میان اعلام میکنن که دیگه با دیپلماسی نمیشه کاری کرد و تنها راه جنگه بعد از این که جنگ کردن و کشتن و خون ریختن برای این که مجبور نباشن با جنگ که هزینش خیلی بالاست دستاورداشونو حفظ کنن میان میگن چرا جنگ چرا درگیری ما انسانهای متمدنی هستیم ما دمکراتیک هستیم ، بیایید بشینیم با هم گفتگو کنیم
تو این گفتگو ها هم کوتاه که نمیان هیچی همیشه یه راه فراری هم برای آینده میزارن که وقتی تجدید قوا کردن دوباره خونریزی و غارت رو شروع کنن

icao

عضو جدید
مدارا !

والا تو اين دوره زمونه ديگه بچه ي اول دبستانم نميشه با اين مضخرفات گول زد....!!!:biggrin:

مگه وقتي كره ي زمين بوجود اومد سند اون تيكه رو زدن به نام فلسطيني ها ؟!!!
همين ايران خودمون... يه زماني تا هند دست ما بوده ولي به مرور زمان با بي لياقتي حاكما ، اون مناطق رو از دست داديم ... حالا شما چرا نميري بگي اونجا يه زماني واسه ما بوده بايد بهمون برش گردونيد خودتون بريد گمشيد از اينجا ؟!!! همين آذربايجان زپرتي رو چرا نميتونيد پس بگيريد ؟!
در ضمن تاريخچه ي اون منطقه ميگه كه قبل از پيدايش ديني به نام اسلام مالكيت اون نواحي از نيل تا فرات در اختيار قوم بني اسرائيل بوده ! (در راستاي همون داستان صاب خونه و مهمون!)
پس بايد قبول كرد كه صلح اين دو ملت بهترين گزينه ست .

وقتی آذربایجان از ایران جدا شد مردمش رو از اونجا بیرون نکردن ولی وقتی اسرائیل که قبل از اون وجود نداشت ایجاد شد مردم اونجا رو بیرون کردن و مردم یهودی رو از جاهای مختلف با وعده پول جمع کردن تو اون منطقه

icao

عضو جدید
در مورد اشغال كردن كه توي پستهاي قبل توضيح دادم
اينكه به فلسطيني ها ظلم شده هم درسته و نميشه انكار كرد (البته اسرائيلي هاي كمي هم كشته نشدن)

اما اون دوست شما هم خواستار نابودي ملتي شد كه توش هم كودك هست هم زن باردار ! پس فرق زيادي بين تفكر ايشون و اون سرباز اسرائيلي نيست! و البته جفتش غير انسانيه :w19:

شما اگه حرف منو کامل نقل قول میکردی جواب پستت تو همون پست قبلیم بود

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول اینکه خمینی نه و امام خمینی بعدم من جواب دادم به سوالتون چون نمیتونه چون میترسه همینطور که تا حالا نتونسته ،از اتحاد مسلمونا میترسه ،اين کارا از انساني سر ميزنه که وحشت داشته باشه وترسيده باشه
اونا يه مشت ترسو هستن که فقط ميتونن به افراد بي دفاع حمله کنن
ان کس که خودش میترسد پس میترساند
عمر اسراييل به پايان رسيده آمریکا و اسراییل از خانه ی عنکبوت سست تر هستند

:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

احسنت
البته دوست عزیز خیلی خودتو نگران نکن
کسی که خودشو به خواب زده رو با بولدوزر هم نمی تونی بیدار کنی

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز

و اما اصل خبر (واقعیت نه توهمات)

یک تیر برای کشتن 2 نفر (1 shot 2 kills)

این عکس تیشرت نظامی سربازان تک تیر انداز اسرائیلی است که پس از گذراندن دوره های اولیه اموزش به انها داده میشود

و معنی عکس ها زن بارداری را نشان میدهد که با باردار بودنش اسلحه بدست گرفته و شعار میدهد
کودک فلسطینی بزرگ میشود و اهل دعوا و مجادله میشود(تصویر دوم)و سپس یک شخص مسلح بالغ میشود که ما به تمامی انها پایان خواهیم داد

سخنگوی وزارت دفاع گفته است این نوع تی شرت ها برای مصرف نظامی است و استفاده عمومی ندارد و در پایان دوره های مختلف به افراد داده میشود

حالا دوستان بیاین به من بگین خائین وطن فروش اسرائیل دوست!!!!!! چون واقعیت رو گفتم:biggrin:

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا خیلی خوشم میاد این تابناک و شیعه انلاین و رجا چه دروغ های خوشگلی سرو هم میکنند
والا ما انگلیسیمون صفره اما دیگه بلدیم با بابیلون یا مترجم گوگل کار کنیم

خوشم میاد فکر میکنن همه مردم بیسواد و نفهمنن:biggrin:

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دست زنه یه تفنگ هست ولی بچه هه بنده خدا هنوز به دنیا نیومده که تفنگ بگیره دستش

منظورم بچه روی پیراهن بغلیه بود :) حالا اسرائیل هم ایشالله بساطش جمع میشه و نابود ، بعدش ببینیم باید بریم سراغ کی ، چچن ؟ گرجستان ؟ غره داغ ؟ نخجوان ؟ سودان ؟ کشور زیاده انشالله تا نابودی همشون ما عزممون پا برجاست .

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم بچه روی پیراهن بغلیه بود :) حالا اسرائیل هم ایشالله بساطش جمع میشه و نابود ، بعدش ببینیم باید بریم سراغ کی ، چچن ؟ گرجستان ؟ غره داغ ؟ نخجوان ؟ سودان ؟ کشور زیاده انشالله تا نابودی همشون ما عزممون پا برجاست .
یله حتما

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی آذربایجان از ایران جدا شد مردمش رو از اونجا بیرون نکردن ولی وقتی اسرائیل که قبل از اون وجود نداشت ایجاد شد مردم اونجا رو بیرون کردن و مردم یهودی رو از جاهای مختلف با وعده پول جمع کردن تو اون منطقه

خب حالا كه ميبيني دارن ميگن با هم در صلح زندگي كنيم . پس ديگه چرا بايد جنگ رو ادامه داد ؟! البته من جوابش رو ميدونم ، چون جنگ به نفع جمهـــوري اسلاميه!

بالا