تسلیت کاخ سفید به ایران به خاطر زمین لرزه بوشهر،"مردم آمریکا به مردم ایران تسلیت می‌گویند‌"

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کاخ سفید به‌خاطر زلزله بوشهر که 37 کشته و چند صد نفر زخمی به جای گذاشت به ایران تسلیت گفت.

کیتلین هایدن، سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد واشنگتن آماده است به مردم ایران کمک کند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه وی گفت: مردم آمریکا به مردم ایران به خاطر صدمات ناشی از زلزله اخیر و پس لرزه‌ها در جنوب ایران تسلیت می‌گویند‌، به ویژه به کسانی که عزیزان‌شان در این زلزله کشته و یا زخمی شدند.

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردم امریکا اصلا میدونن ایران کجای نقشه هست که دارن بهشون تسلیت میگن؟؟! :)

من نمی‌دونم این تعارفات مسخره‌ی کشورها با هم چیه؟ باید به نظرم کنار گذاشته بشه...!! الان زلزله برای ایران کلی هزینه داره و باید از جاهای دیگه بگیره و بده اونجا رو درست کنه! ملت هم که میگن هم درست کنه، هم از جایی پول نگیره! و این یعنی مشکل برا کشور! یعنی همون چیزی که اقایون امریکا مد نظرشونه...
اینا اگر راست میگن و دلشون برا مردم می‌سوزه، که به کشور هواپیمای مسافربری میدادن یا قطعات تعمیرش رو! :).... تجهیزات و سیستم های مکانیکی و ابزرا مورد نیاز در کارخونه های صنایع سنگین کشور که باید از خارج کشور بیاد چون خودمون توان تولید نداریم...

xfx2010

کاربر فعال
از مسئولین کشور خودمون به قدر کافی تنفر دارم!!!
این متن بالا هم یا یه دروغ رسانه ای هستش یا یه سیاست مسخره واسه عوام فریبی....
تف تو سیاست

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مردم امریکا اصلا میدونن ایران کجای نقشه هست که دارن بهشون تسلیت میگن؟؟! :)

من نمی‌دونم این تعارفات مسخره‌ی کشورها با هم چیه؟ باید به نظرم کنار گذاشته بشه...!! الان زلزله برای ایران کلی هزینه داره و باید از جاهای دیگه بگیره و بده اونجا رو درست کنه! ملت هم که میگن هم درست کنه، هم از جایی پول نگیره! و این یعنی مشکل برا کشور! یعنی همون چیزی که اقایون امریکا مد نظرشونه...
اینا اگر راست میگن و دلشون برا مردم می‌سوزه، که به کشور هواپیمای مسافربری میدادن یا قطعات تعمیرش رو! :).... تجهیزات و سیستم های مکانیکی و ابزرا مورد نیاز در کارخونه های صنایع سنگین کشور که باید از خارج کشور بیاد چون خودمون توان تولید نداریم...
ی گزارشی پخش شده بود که از برخی مردم امریکا سوال می شد ایران و رئیس دولت ایران کیه و اکثرشون اظهار بی اطلاعی می کردن!
جالب اینجاست که اینجا مردمی رو شاهد هستیم که به طور مبسوط میدونن امریکا کجاست چن همواره شعارشون "مرگ بر امریکاست" در حالی که آرزوی اکثرشون اینه که حداقل یکبار امریکا رو ببینند! و کاربرای اینترنش عاشق سرور امریکان !
راجع به بخش دوم صحبت شما تنها میتونم بگم نوع عملکرد دیپلماسی خارجی در زمینه حفظ منافع کشور بایستی بررسی بشه ! ( از طرفی هم برخی عزیزان این تحریم ها رو تنها کاغذ پاره نامیدند و چاره را در این میدانند که "انقدر قطعنامه بدهيد تا قطعنامه دانتان پاره شود" اون بیچارها هم دارن درخواست خودمونو اجرا میکنن!
یادمون باشه همیشه یه سوزن به خودمون بزنیم یه جوال دوز به دیگران !!

از مسئولین کشور خودمون به قدر کافی تنفر دارم!!!
این متن بالا هم یا یه دروغ رسانه ای هستش یا یه سیاست مسخره واسه عوام فریبی....
تف تو سیاست
پس خدا به داد برسه! چن یاد ی جمله معروف و در واقع نطق معروف سید حسن مدرس در سال 1302 در مجلس شورای ملی افتادم

"دیانت ما عین سیاست ماست، سیاست ما عین دیانت ماست."!

سید حسن مدرس: «اگر یک کسی از سر حد ایران، بدون اجازه‌ی دولت ایران، پایش را بگذارد در ایران و ما قدرت داشته باشیم، او را با تیر می‌زنیم و هیچ نمی‌بینیم که کلاه پوستی سرش است یا عمامه یا شاپو. بعد که گلوله خورد، دست می‌کنم ببینم ختنه شده است یا نه. اگر ختنه شده است بر او نماز می‌کنم و او را دفن می‌نماییم و الا که هیچ.

پس هیچ فرقی نمی‌کند. دیانت ما عین سیاست ماست، سیاست ما عین دیانت ماست. ما با همه دوست‌ایم مادامی که با ما دوست باشند و متعرض ما نباشند. همان قِسم که به ما دستورالعمل داده شده است، رفتار می‌کنیم.»

xfx2010

کاربر فعال
یعنی الان آمریکا دوست ما هستش!!!
عجبا!!
من نه از آمریکا متنفرم نه هرگز شعار مرگ از آمریکا و و و و.... میدم.عاشق این کشور هم نیستم و هرگز نخواستم که پامو اونجا بزارم
میگم این حرف و این تسلیت (اگه واقعی باشه)مطمئنا از سر دلسوزی نیستش و یه اقدام عوام فریبانه هستش.
مدرس هم یک آدم سیاسی بوده و این حرفو زده.
من سیاسی نیستم و سیاسیون رو هم دوست ندارم.

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
يعني الان آمريکا دوست ما هستش!!!
عجبا!!
من نه از آمريکا متنفرم نه هرگز شعار مرگ از آمريکا و و و و.... ميدم.عاشق اين کشور هم نيستم و هرگز نخواستم که پامو اونجا بزارم
ميگم اين حرف و اين تسليت (اگه واقعي باشه)مطمئنا از سر دلسوزي نيستش و يه اقدام عوام فريبانه هستش.
مدرس هم يک آدم سياسي بوده و اين حرفو زده.
من سياسي نيستم و سياسيون رو هم دوست ندارم.

يني الان شما از کامنت من اينو برداشت کردين که من گفتم امريکا دوست ماست!؟
جالبه
شما اين اقدام رو عوام فريبي ميدونيد منم تلويحاً قبول ميکنم اما تاپیک برداشت آزادی بود از این سخن

يه حرفي اضافه کنم گرچه به هيچ وجه به من مربوط نميشه اما حيفم اومد نگم ، دوست عزيز برام جالبه که شخصي که عنوان میکنه از سیاستمداران"تنفر دارم!!! سیاست مسخره واسه عوام فریبی" "تف تو سیاست" "من سیاسی نیستم و سیاسیون رو هم دوست ندارم." چرا امضاش متنی از واتسلا هاول هست فردی که ناراضی سیاسی چکسلواکی و رئیس جمهور چک محسوب میشه ! گرچه بهتره همواره انظر الی ما قال و لا تنظر الی من قال داشته باشیم !

در هر حال اون نطق مدرس رو واسه حرف شما گذاشتم که تف نثار سیاست کردین !

آخرین ویرایش: