ترک عادت

وتر الموتور

اخراجی موقت
سلام دوستان
من خیلی تنبلی میکنم اینترنت هم وقت منو زیاد میگیره خیلی دوست دارم عادت تنبلی رو ترک کنم ولی تا الان نتونسنتم ترک کنم به نظره شما چه جوری میشه هر چه زودتر عادت تنبلی رو ترک کرد؟لطفا پاسخ های کاملا منطقی به این تاپیک بدین
:gol:

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من خیلی تنبلی میکنم اینترنت هم وقت منو زیاد میگیره خیلی دوست دارم عادت تنبلی رو ترک کنم ولی تا الان نتونسنتم ترک کنم به نظره شما چه جوری میشه هر چه زودتر عادت تنبلی رو ترک کرد؟لطفا پاسخ های کاملا منطقی به این تاپیک بدین

باید تو جمعی قرار بگیری که ازت خیلی جلوترند. اون وقت حس حرکت به جلو رو پیدا میکنی...

کتاب استاد عشق ( زندگی نامه پروفسور حسابی ) رو بخونید . ایشون خودشون همیشه پرانرژی بودند وقتی کتاب رو بخونید انرژی ایشون هم به شما منتقل میشه. و میفهمید که چقدر وقت انسان با ارزشه.

کتابش تو اینترنت برای دانلود هست.
البته اصلا گرون نیست . 4200 تومان
ارزش خریدن رو داره.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
مودم را بده به یکی برات قایم کنه .
:w15:
خیلی پیشنهاد معرکه ایه.!!!دی!

سلام دوستان
حقیقتش مشکل بدیه و راه حللی جز اینکه بشینی فکر کنی و پیش خودت توی فکرت حلش کنی نداره،باید خودتو متقاعد کنی که چیزای باارزشی تو این زندگی هست که باید بهشون برسی و بدون تلاش انسان تقریبا بهیچ چیز نخواهد رسیدو هیچ چیز از خودش نخواهد داشت.
بشین فکر کن ،سعی کن به این فکر کنی که بدون تلاش رشد نخواهی کرد و یه برنامه ای در جهت اهداف باارزشی که برات مهمن بریز و بهش مجدانه عمل کن.والبته میتونی از کارهایی آسونتر در همون زمینه شروع کنی که تورو میبره بسمت بهتر شدن اما یواش یواش و سرعت رشدت بستگی به خودت داره.
مثلا اگه دوست داری مطالعه بکنی ولی حوصلت نمیگیره ،اول شروع بکن به مطالعه ءمطالب مورد علاقت که حداقل یه صفحهاین ،مثلا مجله ای چیزی ،
تو خود همین اینترنت میتونی مطالب مورد علاقه رو پیدا کنی و شروع به مطالعه کنی و البته باید بطور مدام اینکارو بکنی.(اگه دختری که خیلی زودتتر موفق میشی و اگه پسر که البته موفق میشی ).
و بعدکمتر برو بسمت مطالب کتابو درسیی که توی اهدافت پر اهمیتن،بعد وقتتو بین ایندو (مطالب اینترنت و مصالب کتاب)تقسیم کن وهمینطور پیش بری میتونی به اون وضع دلخواه برسی.
فقط باید کمی جدیت بخرج بدیو مداومت داشته باشی.
موفق باشی.

ElectricalENG

کاربر بیش فعال
بهترین کار فکر کردن به اهدافتومه. این کار بیش از اون چیزی که فکرشو بکنید بهتون انرژی میده. دوم هم خوندن زندگی نامه و سخنان بزرگان که در این مورد اینترنت میتونه کمک شایانی بهنون بکنه.

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجانب توصیه میکنم ترک عادت موجب مرض است
;)
خداییش بیکاری خیلی حال میده ازش استفاده کنین مخصوصا اقایون

A R M A N

عضو جدید
این تنبلی بد چیزیه خدا لعنتش کنه :confused:

از خدا بخواه کمکت کنه + تصمیم جدی بگیر به ترکش + تقویت اراده ( که خودم هنوز اندر خم .... هستم ) + ......

mamad 70i

عضو جدید
یراه حل ساده ...و کم ...همیشه واسه کارایی که نیاز نیست خودتو مجبور کن امجامش بدی ...خود بخود کارای واجبم انجام میدی 1ماه عمل کن میشه
برای من که نتیجه داشته ....

taxedo

اخراجی موقت
سلام دوستان
واااااااااااااااااااااای این مشکل منم هست
راهشو پیدا کردی به منم خبر بده