تجارب و توصیه های مهندس متفکر

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیشه همیشه اینطوری رفتار کرد چون بخشی از ما ادمها احساسات ماست که گاها خیلی خیلی ارزشمندتر از منطق میشود همانطور که خدا ما را با عشق آفرید ما هم بدون عشق ورزیدن خواهیم مرد
نظرت چیست پیر دانا؟؟:)

:دی!

پس حالا که اصرار داری به یکی عشق بورز یا که سرش به تنش بیارزه که اگه بعدا از این جنبه ضربه خوردی, از اینکه احساسات رو تو تصمیماتت دخیل کردی تاسف نخوری. البته من منظورم فقط عشق ورزیدن نیست. کلا احساس رو قاتی تصمیماتت نکن شاید قشنگ باشه ولی معمولا متضرر میشی

آخرین ویرایش:

parla_69

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
واسه عصبیااااااااااااااااااا میخندم

eli jooni

عضو جدید
:دی!

پس حالا که اصرار داری به یکی عشق بورز یا که سرش به تنش بیارزه که اگه بعدا از این جنبه ضربه خوردی, از اینکه احساسات رو تو تصمیماتت دخیل کردی تاسف نخوری. البته من منظورم فقط عشق ورزیدن نیست. کلا احساس رو قاتی تصمیماتت نکن شاید قشنگ باشه ولی معمولا متضرر میشی

من اصولا باتفکرات خون اشامها مشکل دارم:biggrin:

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیشتر آدما اطرافیانشون رو واسه خاطر خودشون نمیخوان بلکه واسه چیزایی که هستن یا دارن میخوان

مثلا امین رو دوست دارند چون کارمند بانک هست و میتونه واسشون فلان وام رو جور کنه
حمید رو دوست دارند چون پولداره و میشه رفت ویلاشون چند شبی رو خوش گذروند
نسترن رو دوست دارند چون خوشگله و اگه باهاش باشن ملت کف میکنن

ولی بعضیام هستن که آدم رو فقط واسه خود آدم میخوان. مثلا اگه کسی با اسم علی رو دوست دارن نه واسه اینکه علی کاره ای هست یا صاحب چیزیه, نه؛ فقط چون علی واسشون علیه. هزارتا بهتر یا بدتر از علی تو زندگیشون بیاد واسشون مهم نیست چون علی علیه! وقتی علی رو میبینن چنان خوشحال میشن که محاله بتونن جلوی لبخندشونو بگیرن و نگن سلام علی جون چطوری؟!
محاله اگه بهرام به کمکشون نیاز داشته باشه و اونا کاری از دستشون بر بیاد و دریغ کنن.
یا مثلا محاله اگه دوستشون ستاره حالش خوش نیست پای حرفاش نشینن و بگن خسته هستن و میخوان بخوابن.
این آدما تعدادشون خیلی کمه ولی هستن. امیدوارم تو زندگی به پستتون بخورن.

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا من یه مسیر 20 کیلومتری رو تا دانشگاهمون رو به مدت 4 سال رانندگی میکردم, تو این سالها همیشه با سرعت متوسط می رفتم و حدود 15 دقیقه طول میکشید تا به دانشگاه برسم. خیلی وقتها وقتی که جاده خلوت تر بود به عمد سعی میکردم امتحان کنم ببینم میشه زمان رسیدن به دانشگاه رو کاهش بدم؟ برای همین خیلی سریعتر رانندگی میکردم. ولی با کمال تعجب می دیدم نهایتا 1 یا 2 دقیقه زودتر می رسیدم. دلیلش هم واضح بود چون مدت زمانی که در کل مسیر سریعتر از حد معمول می رفتم همون 1 الی 2 دقیقه بود و بخاطر سرعت زیاد مجبور میشدم خیلی جاها ترمز شدیدتر هم بزنم که این یعنی استهلاک بیشتر و مصرف سوخت بالاتر.

منظور اینکه آقا آرومتر حرکت کنین. بخدا هیچ خبری نیست. امروز یه ماشین چنان با سرعت از سمت راستم سبقت گرفت فک کردم موشکه! من ولی با همون سرعت معمولیم به روندن ادامه دادم جالب اینه که 1 دقیقه بعد بهش رسیدم :| آخه ترافیک نمیذاره سرعتت از یه مقدار متوسطی بیشتر بشه. پس پر گاز رانندگی نکنید.

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیروز داشتم تو گرمای ظهر تابستون برمیگشتم خونه مادری رو دیدم با دوتا پسر کوچولوش . واسشون بستنی خریده بود و داشتن میخوردن. چقدر آروم بودن این 3 نفر و داشتن کیف میکردن :redface:

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
عضو هیچ شبکه اجتماعی نشید. جدای از اون همه وقت و انرژی ای که ازتون میگیره و اینکه اطلاعات شخصیتون رو واسه افراد غریبه فاش میکنید بدترین چیزش اینه که میبینین اون زیر عکس این کامنت میذاره اون زیر اون پست میذاره این قربون صدقه اون میره و ... جمع کنید بابا. حالم بهم خورد.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
عضو هیچ شبکه اجتماعی نشید. جدای از اون همه وقت و انرژی ای که ازتون میگیره و اینکه اطلاعات شخصیتون رو واسه افراد غریبه فاش میکنید بدترین چیزش اینه که میبینین اون زیر عکس این کامنت میذاره اون زیر اون پست میذاره این قربون صدقه اون میره و ... جمع کنید بابا. حالم بهم خورد.

منم حالم به خووورد.راس میگه دیگه جم کنید بابااا.خخ

parla_69

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
بیشتر آدما اطرافیانشون رو واسه خاطر خودشون نمیخوان بلکه واسه چیزایی که هستن یا دارن میخوان

مثلا امین رو دوست دارند چون کارمند بانک هست و میتونه واسشون فلان وام رو جور کنه
حمید رو دوست دارند چون پولداره و میشه رفت ویلاشون چند شبی رو خوش گذروند
نسترن رو دوست دارند چون خوشگله و اگه باهاش باشن ملت کف میکنن

ولی بعضیام هستن که آدم رو فقط واسه خود آدم میخوان. مثلا اگه کسی با اسم علی رو دوست دارن نه واسه اینکه علی کاره ای هست یا صاحب چیزیه, نه؛ فقط چون علی واسشون علیه. هزارتا بهتر یا بدتر از علی تو زندگیشون بیاد واسشون مهم نیست چون علی علیه! وقتی علی رو میبینن چنان خوشحال میشن که محاله بتونن جلوی لبخندشونو بگیرن و نگن سلام علی جون چطوری؟!
محاله اگه بهرام به کمکشون نیاز داشته باشه و اونا کاری از دستشون بر بیاد و دریغ کنن.
یا مثلا محاله اگه دوستشون ستاره حالش خوش نیست پای حرفاش نشینن و بگن خسته هستن و میخوان بخوابن.
این آدما تعدادشون خیلی کمه ولی هستن. امیدوارم تو زندگی به پستتون بخورن.

نتیجه گیری کلی اینکه امین و حمید و نسترن مرگتان بادو زنده باد علی و بهرام و ستاره......خخخخ

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخوام به جزیره ای برم که همیشه اونجا آفتاب میتابه
جایی که ماه همیشه عکسش توی آب پیداست
و وقتی میرم همه این قید و بندها رو رها میکنم
وقتش رسیده روحم رو آزاد کنم
آره من این کار رو میکنم
و کنار یه جوی کوهستانی
یه خونه با سنگ و گل و چوب میسازم
بعدش یه مزرعه ذرت میکارم
و دستام رو تو عمق خاک فرو میکنم اووومم
فقط میخوام دوباره بخشی از طبیعت بشم
و بعدش به بچه هام عشق رو یاد میدم
کاری که هر پدری باید انجام بده
و واسشون از کلمات در حال فراموشی مثه صلح , شادی و خوبی صحبت میکنم
و بهشون میگم جهان فقط وقتی زنده میمونه که عشق بتونه آواز سر بده
اوه آره من این کار رو میکنم

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
از روابط بگو من هر وقت به یکی محبت میکنم عکسشو میبینم چلا؟

خب چرا محبت میکنی؟ اگه محبت میکنی که واسه خودت محبت بخری بدون هیچوقت این امر امکانپذیر نیست. عشق باید ویژگی تو باشه نه رابطه خاص تو با کسی.

дажджавая кропля

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب چرا محبت میکنی؟ اگه محبت میکنی که واسه خودت محبت بخری بدون هیچوقت این امر امکانپذیر نیست. عشق باید ویژگی تو باشه نه رابطه خاص تو با کسی.
ی سوال دیگه سوار کردن دختری که بهت دست تکون میده خوبه یا بد؟