تا حالا کسی عاشقت شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول از اونكه عشق رو با احساسات زود گذر اشتباه نگيريم بهتره تا اين پارادوكس ها هم پيش نياد بزاريد عشق بگم چطور بوجود مياد:
هر انساني داراي انرژي هست اين انرژيها روي جنس هاي مخالف نسبت به هم تاثير بيشتري داره يعني شما ناخوداگاه به سمت كسي كشيده ميشيد كه يا سطح انژيش از شما بالاتر يا همرديف شماست وقتي به اون نزديك شدين اگر روحتون كه باز انرژي مستقيم با انژي درونيتون داره متصل به روح فرد مورد نظرتون بشه و اون هم به شما جذب بشه اين يك واكنش 2طرفه ميشه كه هركدوم براي رسيدن به فرد ديگه تلاش ميكنن و اين عشقه اما اگر اين عشق تنها براي يك نفر بوجود بياد از نظر من ارزشي نداره و فردي كه عاشق شده بايد اونقدر داراي منطق باشه كه اين و درك كنه و بگذاره معشوقش به كسي كه ميخواد برسه يا...چون عشق اخرش هميشه وصال نيست
اميدوارم توضيحات مختصر و مفيدي داده باشم اگر سوالي هم داشتين بفرمايين:)

اول از اونكه عشق رو با احساسات زود گذر اشتباه نگيريم بهتره تا اين پارادوكس ها هم پيش نياد بزاريد عشق بگم چطور بوجود مياد:
هر انساني داراي انرژي هست اين انرژيها روي جنس هاي مخالف نسبت به هم تاثير بيشتري داره يعني شما ناخوداگاه به سمت كسي كشيده ميشيد كه يا سطح انژيش از شما بالاتر يا همرديف شماست وقتي به اون نزديك شدين اگر روحتون كه باز انرژي مستقيم با انژي درونيتون داره متصل به روح فرد مورد نظرتون بشه و اون هم به شما جذب بشه اين يك واكنش 2طرفه ميشه كه هركدوم براي رسيدن به فرد ديگه تلاش ميكنن و اين عشقه اما اگر اين عشق تنها براي يك نفر بوجود بياد از نظر من ارزشي نداره و فردي كه عاشق شده بايد اونقدر داراي منطق باشه كه اين و درك كنه و بگذاره معشوقش به كسي كه ميخواد برسه يا...چون عشق اخرش هميشه وصال نيست
اميدوارم توضيحات مختصر و مفيدي داده باشم اگر سوالي هم داشتين بفرمايين:)
اینارو همه تو دوران خدمت آموزش میدن؟!
اگه اینارو یاد میدن که خیلی باید خدمت شیرین و لذت بخش باشه !

اخه کی میتونه عاشق من شده باشه تا حالا ؟
شما یهکم فکر کنید ببینید اگه کسی عاشق من بود الان من تو اینترنت ول میچرخیدم ؟ :crying2:
هیچکی منو دوس نداره :crying2:

solar flare

مدیر بازنشسته
شما یهکم فکر کنید ببینید اگه کسی عاشق من بود الان من تو اینترنت ول میچرخیدم ؟ :crying2:
خب راست ميگه بچه كدوم عاشقي بعد از ظهر جمعه تو خونه است
ميخواي من بشم؟:redface::heart:

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخی.......
طفلی نیما....خوب ببین این فریبا جون از جان گذشتگی کرده می خواد عاشقت بشه....خوبه دیگه چی می خوای از خدا؟:biggrin:

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اونجایی که عشق رو تواین دوره و زمون باور ندارم ( البته چیزایی که امروز اسمش رو عشق میذارن ) هیچ وقت هم عشق کسی نسبت به خودم رو باور نمی کنم و اگه کسی بهم بگه دوست دارم حس میکنم که داره گوشام رو دراز می بینه .:mad:

cute

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اون جایی که الان همه ی عاشقای دنیا خوابن:surprised:
شب همگی بخیر

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اونجایی که عشق رو تواین دوره و زمون باور ندارم ( البته چیزایی که امروز اسمش رو عشق میذارن ) هیچ وقت هم عشق کسی نسبت به خودم رو باور نمی کنم و اگه کسی بهم بگه دوست دارم حس میکنم که داره گوشام رو دراز می بینه .:mad:
عشق همیشه بوده همیشه خواهد موند
من خودم این تاپیک رو زدم اما معتقدم که می شه عاشق شد و عاشق موند نه فقط اینکه عاشق یه نفر باشی و واسش بمیری نه این عشق نیست
عشق اونه که عاشق همه چیز و همه کس باشی و با این احساس به کمال برسی

zahra_1365

عضو جدید
سلام

یادمان باشد خاطرمان اگر تنها شد
طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم:gol::gol:

--------------------
اگر بخواهیم طرف رو راضی کنیم که ما به درد هم نمیخوریم تا متوجهش کنیم خودمون وابسته میشیم:w30:

Industrial.Eng-86

عضو جدید
آره برای من دقیقا همین موقعیت پیش اومده...................
ولی طرف منطقی بود ............ من هم با کلی دلیل گفتم اصلا تو این سن تو این جو نیستم و منفی بودن جوابم هم به همین دلیله نه اینکه اون بد باشه ( بهش گفتم اینکه طرف کیه اصلا برام مهم نیست )...................................................که واقعا هم همین بود ........................
حداقل دیگه SMS نمیده...............ولی کلاسی که با من داره رو دیگه نمیاد....................هر وقت هم منو میبینه سرشو پایین می ذاره ....................امیدوارم با تموم شدن این ترم و ندیدن من تو تابستون این حالاتش هم از بین بره...............................
از نظر من عشق یه چیز مقدسه ( البته از نوع دو طرفه ). به تقدس همه عشقهای زمینی امیدوارم تمام عاشقان این کره خاکی به عشقشون برسن............................

امیر Amir

عضو جدید
آره برای من دقیقا همین موقعیت پیش اومده...................
ولی طرف منطقی بود ............ من هم با کلی دلیل گفتم اصلا تو این سن تو این جو نیستم و منفی بودن جوابم هم به همین دلیله نه اینکه اون بد باشه ( بهش گفتم اینکه طرف کیه اصلا برام مهم نیست )...................................................که واقعا هم همین بود ........................
حداقل دیگه SMS نمیده...............ولی کلاسی که با من داره رو دیگه نمیاد....................هر وقت هم منو میبینه سرشو پایین می ذاره ....................امیدوارم با تموم شدن این ترم و ندیدن من تو تابستون این حالاتش هم از بین بره...............................
از نظر من عشق یه چیز مقدسه ( البته از نوع دو طرفه ). به تقدس همه عشقهای زمینی امیدوارم تمام عاشقان این کره خاکی به عشقشون برسن............................
نمیدونم شما موبایل خریدن, 1/200/000 تومن خرج و کلی حرف دیگه رو چی میگید.

یکی دیگه بود کلی کارت پستال میفرستاد برام.

یکی دیگه بود میگفت با ماشین میام دنبالت به خدا,امیر به خدا دوستت دارم

reza_1364

مدیر بازنشسته
عشق فقط برازنده ي وجود بينهايت او ميباشد.ما بايد سعي كنيم از عشق زميني به عشق ابدي و جاودانه يعني عشق به خدا برسيم.

عشق ابدي=خداي مهربان

كدوم عشقي را ديدي كه ازش گله كني چيزي نگه ؟ دوستت داشته باشه بيشتر از خودت.؟

سعي كنيم از عشق زميني به عشق خدايي برسيم​

Industrial.Eng-86

عضو جدید
نمیدونم شما موبایل خریدن, 1/200/000 تومن خرج و کلی حرف دیگه رو چی میگید.

یکی دیگه بود کلی کارت پستال میفرستاد برام.

یکی دیگه بود میگفت با ماشین میام دنبالت به خدا,امیر به خدا دوستت دارم
خب این که گفتی یعنی چی ؟؟؟ داشتی آمار خاطر خواهاتو می دادی ؟؟؟؟!!!!
ولی سومیه خیلی باحال و اسفناک بود.........یعنی از این دخترا هم پیدا میشن........... چقدر گیر بود................خوب چطوری دست به سرش کردی؟

2sadaf2

عضو جدید
کاربر ممتاز
بودن!
يكي هست كه عاشقمه!

از بچه هاي باشگاهم هستش...!!!
خب...
بقيشم نمي گم!

امیر Amir

عضو جدید
خب این که گفتی یعنی چی ؟؟؟ داشتی آمار خاطر خواهاتو می دادی ؟؟؟؟!!!!
ولی سومیه خیلی باحال و اسفناک بود.........یعنی از این دخترا هم پیدا میشن........... چقدر گیر بود................خوب چطوری دست به سرش کردی؟

همه چیز زیبایی نیست.
همه چیز قیافه نیست.

گاهی وقت ها زیباترین ها عاشق متوسط ها میشن و متوسط ها عاشق زشت ها و زشت ها عاشق زیبا ها.

این درک و شعور معشوغه رو میرسونه که بین خوش تیپ بی شعور و ظاهر بین و زشت واقعا خاطرخواه و مجنون کیو بپسنده...

من نمیگم اخر تیپ هستم..منم یه جوووون خییییییییییلی معمولی ولی...

بگذریم...

اون دختر هنوز هم هست....هنوز هم میگه بزار ببینمت...
بزار باهات حرف بزنم...

ولی چه فایده که عشق این افراد برای من فایده ای نداره

Schneider

مدیر بازنشسته
گاهی ..

گاهی ..

عجب جای قشنگیه اینجا....همه بحث میکنن رو عاشق و معشوق.
من که در حال حاضر نقش هیچکدومو بازی نمیکنم....ولی یادمه تا پارسال نقش اولیو یه طرفه بازی کردمو 2نمره افت معدل جاش موند رو پیشونیم.ککم نگزید و الانم نمیگزه.
فقط ..ن سوزیش اینجاس که طرفت هیچی حسابت نکنه و نمیکنه و تو هم خواب نمیبینی, چون حقیقته!
آقا این وادی سرابه....گاهی من میبینم....گاهی تو میبینی.
ای کاش بازم سرراهم یه سراب دیگه ببینم

Industrial.Eng-86

عضو جدید
همه چیز زیبایی نیست.
همه چیز قیافه نیست.

گاهی وقت ها زیباترین ها عاشق متوسط ها میشن و متوسط ها عاشق زشت ها و زشت ها عاشق زیبا ها.

این درک و شعور معشوغه رو میرسونه که بین خوش تیپ بی شعور و ظاهر بین و زشت واقعا خاطرخواه و مجنون کیو بپسنده...

من نمیگم اخر تیپ هستم..منم یه جوووون خییییییییییلی معمولی ولی...

بگذریم...

اون دختر هنوز هم هست....هنوز هم میگه بزار ببینمت...
بزار باهات حرف بزنم...

من اصلا قصد جسارت نداشتم...منظورم اصلا تیپ و قیافه نبود...( به من چه ربطی داره شما چه تیپ و قیافه ای دارین )من هم به چیزی که شما میگین معتقدم....................منظور من این بود که گفته هاتون چه کمکی به درخواست همفکری دوستمون میکنه؟؟؟؟
میگم حالا که اون دختر هنوز هم سخت عاشق شماست ، معیارهای شخصیتونو که معشوقه باید داشته باشه بگین شاید حل شد.هم دختره به عشقش میرسه هم شما سروسامون می گیرین.....:biggrin::biggrin::biggrin:خوب نیست با احساسات دختر مردم بازی کنین......:mad:.
باز هم عذر میخوام به خاطر اینکه نتونستم نظرمو درست بنویسم که باعث آزردن شما شد............:gol:

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها از همتون ممنونم
حرفای خوبی زدین
امیدوارم هممون بالاخره یه روز تیکه گمشده مون رو پیدا کنیم
و بتونیم همدیگر رو کامل کنیم

Excalibur

عضو جدید
من واقعا عاشق تک ستاره ی قلبم هستم و میدونم اونم عاشقونه دوستم داره! معدلم که کم نشده هیچ به خاطر اینکه آیندمون رو بهتر بسازیم هردو خوب درس می خونیم!شاید یکی از کسایی که وقتی پشت کنکور بودم خیلی کمکم کرد مخصوصا از لحاظ روحی اون بود.

دوستش دارم و چاکرشم همیشه!

البته یه توصیه سعی کنید منطقی انتخاب کنید مسیر زندگیتونو!اون کسی که لایق قلبتونه تو :heart:تون راه بدید! همه چیز هم احساس نیست!
احساس کم و زیاد میشه و زیباییه ظاهری ممکنه با افزایش سن رو به افول بره!
انشاا... عاشق و موفق باشین!

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
همه چیز زیبایی نیست.
همه چیز قیافه نیست.

ای کاش ادم واقعا به حرفی که میزنه معتقد باشه...
میشه بپرسم فیده عشق برا شما و برا هر کسی چی میتونه باشه؟؟؟

اگر بخواهیم طرف رو راضی کنیم که ما به درد هم نمیخوریم تا متوجهش کنیم خودمون وابسته میشیم:w30:

اینو که واقعا راست میگی...

سـعید

مدیر بازنشسته
چه سوال سختی......
اگرم کسی عاشق آدم بشه که نمیاد بهت بگه که.....

بالا