تا حالا فکر کردید که برای چی همه میخوان وارد دانشگاه شن و هی برن بالاتر!؟!؟

a.m.i.r 94

عضو جدید
پس این موسسات استعداد یابی یعنی کشک (به نظر شما)؟
راستش من نه کاملا قبول دارم نه ردش می کنم خودمم تا به حال نرفتم تو این جاها.ولی خوب اگه تو کاری متوجه شی که استعداد داری وببینی علاقه هم داری پیشرفتت راحتتر میشه

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظر من این که میپرسید این موسسات کشکن یا نه ، فکر میکنم کشک نیستن ، میخوان کمک کنن ، اما اون سیستمه درست نیست ، شما الان خیلی جاها ، خیلی کاراتون گیر میکنید ، مثلا فارغ التحصیل شدید میرید که تسویه کنین ، باید یه چند روز کل دانشگاه رو بگردید و همه مهر و امضا بزنن ، وقتی میگی این مسخره بازیا چیه ، اکثرا خود اون اشخاص قبول دارن کار بیخودی هست ولی چون قانون اینه ، باید شما بری دنبالش...

یا مثلا یه کاغذو میخوای از دانشگاه ببری اموزش و پرورش امضا کنن ، اینو قانون گذاشتن که با اداره ی پست بفرستی بره ، خب مثلا یکی هم گیره انتخاب واحده باید سریع کارش راه بیفته ولی پست 1 ماه طول میکشه بفرسته بره بیاد ، ولی خب قانون اینه و از دست اون اپراتور و منشی و کارمند کاری بر نمیاد...

در کل میخوام بگم : ما خیلی دوست داریم که کارای خوب خوب بکنیم ، ولی از مجرا و مسیر درست وارد نمیشیم و لقمه رو بجای این مستقیم بذاریم دهنمون ، یه ده دور پس گردنمون باید بچرخونیم بعد...

این موسسات اصلا خوبن در اصل و بنا ، ولی مشکل اینجاست که اون کارای اضافی و اداری و ... خیلیا رو خسته میکنه و انگیزه رو میگیره ، گاهی وقتا یه سکه طلا به یه نخبه انگیزه رو میگیره ، این انگیزه خیلی مهمه که باید روش کار بشه و ایجاد بشه...

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چون اگه خدای نکرده بری سرکار زیر پاها له نشی .تا حد ممکن هم سعی کنین دانشگاه ازاد هم نباشه

آخرین ویرایش:

f.babaei

عضو جدید
چون اگه خدای نکرده بری سرکار زیر پاها له نشی .تا حد ممکن هم سعی کنین دانشگاه ازاد هم نباشه

فعلا با این وضعیت استخدام پیمانکاری که پیش اومده مدرکت هر چی که باشه دکترم که باشی بایه دیپلم در یه سطحی حتی گاهی وقتا از نظر حقوق ومزایا کمترم هستی خودم به وضوح دارم اینو مشاهده میکنم.........یه دلیل اینکه همه میخان برن دانشگاه بنظرم اول کمبود کار و دوم بعضیا کلاس گذاشتن

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز

همینه دیگه، این تکبر واهی بعضی آدما و نادرست بودن خیلی وضعیت ها باعث میشه یه عده له بشن یه عده له کنن