تاپیک مشورت و تصمیم گیری برای تاپیکهای ویژه ماه مبارک رمضان..... بیا تا برآریم دستی ز دل

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسم الله الرحمن الرحیم

خدایا :
تو را شکر و سپاس می گوییم به عدد علمت و به عدد قطرات باران که ما را از ماههای پر برکت رجب و شعبان می گذرانی و بزودی میهمان ضیافت خود خواهی نمود.
پروردگارا از تو برای والدین، دوستان، آشنایان و خودمان سلامتی و صحت جسم و آمادگی روحی برای ورود به ماه بزرگ رمضان را مسئلت داریم.

سلام بر دوستان خوبی که همراه تاپیکهای معنوی رجب و شعبان بودن و با انرژی و انگیزه ی فراوان به سمت ضیافت الهی در راهند.

:gol:این تاپیک به پا شده تا با کمک و همراهی و مشارکت و مشورت با شما برای مدیریت تاپیکهای ماه رمضان تصمیم گیری شود:gol:

از همه می خواهیم نظرات و پیشنهادات خود را در اینجا مطرح نمایند تا به حول قوه ی الهی بتونیم تاپیکهای معنوی پر باری را برای ماه مبارک داشته باشیم.

دوستان ! ان شاءالله طبق روال سال های قبل تاپیکهای ختم قرآن کریم و دعاهای ماه مبارک رو داریم، در رابطه با نحوه ی پیش رفتن و برنامه تاپیکها دوستان نظر بدید و چنانچه تاپیک دیگه ای در نظر دارید لطفا اعلام نمایید.

از همه خواهشمندیم تا ما رو در برپایی و ادامه کار تاپیکهای همراهی نمایند.

از تعدادی از شما دعوت می کنیم تا در تبلیغ و دعوت به تاپیکها ما رو همراهی بدید
:gol:

:gol::gol:خداوند عزیز پناه دلهای بهاریتان....... پیشاپیش بهار قرآن بر شما مبارک:gol::gol:
التماس دعا

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا ممنون به خاطر تاپیکای معنوی که میذارید...................
خیلی دوس دارم توی این کار بزرگ دستی داشته باشم ولی متأسفانه به خاطر تحویل پایاننامم زیاد نمیتونم بیام......................
مارو هم دعا کنید....................
پیشاپیش دعا و مناجات و همچنین نماز و روزه های تک تکتون قبول باشه....................

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از تاپيكتون
الان نمي دونم چرا چيزي به فكرم نمي رسه!!!!
ولي دارم ميرم سفر چند روز انشالله اونجا فكر ميكنم چه كاري مي تونيم انجام بديم ;)

مرسی از حضورت..... ایشالا سفر خوبی داشته باشی....

خوشحالم که با فکر به اینجا میری سفر.... التماس دعا واسه همه بچه های باشگاه:smile:

واقعا ممنون به خاطر تاپیکای معنوی که میذارید...................
خیلی دوس دارم توی این کار بزرگ دستی داشته باشم ولی متأسفانه به خاطر تحویل پایاننامم زیاد نمیتونم بیام......................
مارو هم دعا کنید....................
پیشاپیش دعا و مناجات و همچنین نماز و روزه های تک تکتون قبول باشه....................

ایشالا به سلامتی کارات انجام بشه.......

در تاپیکهای ماه مبارک منتظرت هستیم....

التماس دعا

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

یکی از دوستامون نظر دادن که با توجه به اینکه تو ماه مبارک همه نماز صبح رو اول وقت میخونن، خوبه که تو ماه مبارک دعای عهد بعد از نماز صبح خونده بشه.

ضمن اینکه از مهندکس عزیز تشکر می کنم ، ایشالا این رو در برنامه ها اعلام می کنیم.....

التماس دعا

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
برنامه ختم قرآن :

این برنامه خداروشکر هر سال در باشگاه انجام میشده و روزی تا سه تا ختم توسط دوستان انجام شده .....

امسال هم ایشالا این برنامه رو داریم....

دوستان لطفا نظر بدید که ختم با ترجمه انجام بشه؟ یا نه؟

ترجمه اختیاری باشه یا نه؟

اگه برنامه تاپیک اینطور باشه که هر کدوم از دوستان، اگه آیه ای واسش دلنشین و قشنگ بود تو تاپیک بذاره واسمون، نظرتون چیه؟

دوستان خوبی که تمایل دارند در دعوت بچه ها جهت ختم قرآن همکاری کنند لطفا اعلام کنند.... و هم چنین دوستانی که میخوان استارتر تاپیک باشند هم اعلام کنند.

از وقتی که میذارید خیلی ممنونم.....

شاد باشید و پاینده

puorya1368

اخراجی موقت
من اعتقادی به عربی خوندن قرآن ندارم

ولی مایل بودید چیزای جالبی از قرآن برا شماو دوستان میذارم

فقط لطف کنید بگید تو همین تاپیک پیگیری میشه یا تاپیک جدیدی قراره ارائه بشه

ممنون از همه دوستان

التماس دعای فراوون

ستاره67

عضو جدید
سلام متشکرم ازینکه در تدارک برنامه های ماه مبارک هستید.خدا قوت.من اولین سالیه که انشاله ماه مبارک اگر قسمت باشه با این تاپیک هستم.
شخصا ترجیح میدم قران رو با ترجمه بخونم ولی به نظرم اگر اجبار نباشه بهتره.تا جایی که بتونم هم دوستانم رو دعوت می کنم.در مورد دعای عهد هم منظورتون رو متوجه نمیشم چجوری باید باشه!هر کسی بتونه خودش بخونه واسه همه هم دعا کنه.یه پیشنهاد هم که دوستمون مطرح کردند در رابطه با نکات قرانی به نظرم باید خیلی مفید باشه.
امیدوارم تاپیک بسیار پر باری باشه.التماس دعا.

ab 84

عضو جدید
سلام
بابت این تاپیک فوق العاده ممنون
به نظرم ختم با ترجمه بهتره
اگه هر روز بشه یک نکته ی اخلاقی از قرآن گفته بشه عالیه
خصوصا در مورد احترام به پدر و مادرها
اگه سعادتی باشه منم میتونم کمک کنم
یاعلی
التماس دعا

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر میکنم با ترجمه مفید تر باشه ولی ترجمه اختیاری باشه.
اینکه از ایه ای خوشمون بیاد بیایم بگیم رو نظری ندارم..

sara.ceramic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
خیلی ممنون از تاپیک های مفیدتون.
منم میخوام شرکت کنم.
به نظر منم با ترجمه خیلی مفیدتره...
بازم ممنون.:gol:

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
ممنونم از شما
راستش با توجه به اینکه ماه رمضان مصادف با شهادت حضرت علی(ع)
هست خوبه ک 1 تاپیک علی شناسی راه بندازیم
راستش حیف هست ک ما این امام بزرگوار رو ب خوبی نمیشناسیم
شاید این کار ب ما کمک کنه..........

haniyeh-engineer

عضو جدید
پارسال يكي دو روز مونده به ماه رمضون يكي از دوستام يه پيامي داد كه براي برآورده شدن حاجت از اول تا 14 ماه رمضون سوره‌ي واقعه رو بخونيد.. به اين صورت كه روز اول يك بار روز دوم 2بار... روز چهاردهم 14 بار...
منم خوندم... تاثيرشم ديدم... همون موقع جواب نگرفتم.. ولي الان كه به يه سال گذشته نگاه ميكنم ميبينم واقعا اثرش رو گذاشته و همهِ اتفاقا به نوعي به نفع و مصلحت خودم بوده..
توصيه ميكنم واسه برآورده شدن حاجت تون حتما امتحانش كنيد:smile:

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز

ایشالا ختم با ترجمه رو به صورت اختیاری ترجمه خوندن رو میذاریم

من اعتقادی به عربی خوندن قرآن ندارم

ولی مایل بودید چیزای جالبی از قرآن برا شماو دوستان میذارم

فقط لطف کنید بگید تو همین تاپیک پیگیری میشه یا تاپیک جدیدی قراره ارائه بشه

ممنون از همه دوستان

التماس دعای فراوون

نیازی به پیگیری کسی نداره..... شما در صوت تمایل می تونید تاپیک جدا گانه داشته باشید.... اگه صلاح میدونید اینجا توضیح بدید تا دوستان همراهتون بشن.

سلام به نظرم اگه با ترجمه باشه خیلی بهتره.
من میتونم واسه ختم تو دوستان و فامیل تبلیغ کنم اگه امکانش هست بگید .
التماس دعا.

دستت درد نکنه خواهر خوبم

سلام متشکرم ازینکه در تدارک برنامه های ماه مبارک هستید.خدا قوت.من اولین سالیه که انشاله ماه مبارک اگر قسمت باشه با این تاپیک هستم.
شخصا ترجیح میدم قران رو با ترجمه بخونم ولی به نظرم اگر اجبار نباشه بهتره.تا جایی که بتونم هم دوستانم رو دعوت می کنم.در مورد دعای عهد هم منظورتون رو متوجه نمیشم چجوری باید باشه!هر کسی بتونه خودش بخونه واسه همه هم دعا کنه.یه پیشنهاد هم که دوستمون مطرح کردند در رابطه با نکات قرانی به نظرم باید خیلی مفید باشه.
امیدوارم تاپیک بسیار پر باری باشه.التماس دعا.

سلام.... اطلاع رسانی وظیفه بود .....مرسی.

دعای عهد بعد از نماز صبح خونده میشه، هرکس خودش میخونه اما نیت دست جمعیه.....

ایشالا نکات قرآنی رو داریم.

سلام
بابت این تاپیک فوق العاده ممنون
به نظرم ختم با ترجمه بهتره
اگه هر روز بشه یک نکته ی اخلاقی از قرآن گفته بشه عالیه
خصوصا در مورد احترام به پدر و مادرها
اگه سعادتی باشه منم میتونم کمک کنم
یاعلی
التماس دعا

مرسی .....ایشالا شاد و سلامت باشید

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم اولين ماه رمضونيه كه اگه خدا بخواد با اين تاپيكم..
رو كمك منم ميتونيد حساب كنيد... :smile:

ایشالا..... مرسی شاد باشید

ممنون مرسی بابت تاپیکتون منم خیلی دوست دارم شرکت کنم!!
سوالی فعلا تو ذهنم نیست که بپرسم یا پیشنهادی الان ندارم...

مرسی....
فکر میکنم با ترجمه مفید تر باشه ولی ترجمه اختیاری باشه.
اینکه از ایه ای خوشمون بیاد بیایم بگیم رو نظری ندارم..

حتما .

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ممنونم از شما
راستش با توجه به اینکه ماه رمضان مصادف با شهادت حضرت علی(ع)
هست خوبه ک 1 تاپیک علی شناسی راه بندازیم
راستش حیف هست ک ما این امام بزرگوار رو ب خوبی نمیشناسیم
شاید این کار ب ما کمک کنه..........

خوش اومدید.... واقعا خوب گفتید.... ایشالا با همکاری دوستان خواهیم داشت....

پارسال يكي دو روز مونده به ماه رمضون يكي از دوستام يه پيامي داد كه براي برآورده شدن حاجت از اول تا 14 ماه رمضون سوره‌ي واقعه رو بخونيد.. به اين صورت كه روز اول يك بار روز دوم 2بار... روز چهاردهم 14 بار...
منم خوندم... تاثيرشم ديدم... همون موقع جواب نگرفتم.. ولي الان كه به يه سال گذشته نگاه ميكنم ميبينم واقعا اثرش رو گذاشته و همهِ اتفاقا به نوعي به نفع و مصلحت خودم بوده..
توصيه ميكنم واسه برآورده شدن حاجت تون حتما امتحانش كنيد:smile:

خداروشکر......

ایشالا در تاپیک اعلام می کنیم.....

مرسی

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان و همراهان عزیز.....

خداروشکر که همه آمادگی قدم گذاشتن در ماه مبارک رو دارید..... ان شاءالله خدا به همه سلامتی هدیه کنه تا همه به فیض برسیم.....

دوستان تا اینجا شد :

1- تاپیک ختم قرآن کریم ویژه ماه مبارک

2- تاپیک تفسیر موضوعی قرآن کریم ( موضوعش توسط دوستان مطرح بشه)

3- تاپیک واسه شناخت حضرت علی (ع)

4- تاپیک ویژه ماه مبارک رمضان ( ادعیه روزانه، اعمال شب و روزهای ماه خدا، دعای عهد، سوره واقعه و .........)

دوستان ازتون درخواست می کنم هر کس پیشنهاد داره بده......

بازم تاکید می کنم هر کس دوست داره استارتر بشه اعلام کنه....... ( البته واسه ختم قرآن استارتر مشخص شده)

شاد باشید

آخرین ویرایش:

.ilia

عضو جدید
(((اگه برنامه تاپیک اینطور باشه که هر کدوم از دوستان، اگه آیه ای واسش دلنشین و قشنگ بود تو تاپیک بذاره واسمون، نظرتون چیه؟)))

خيلي كار قشنگيه و تاثير گذار چون اين جوري معلوم شخصي كه اين آيه رو ميذاره خوب دركش كرده يعني روي اون آيه تعقل كرده و فكر كرده . به نظرم خيلي عاليه.
البته اگه بي ادبي نباشه من هر هفته ختَم صلوات و حدبث كسا رو هم پيشنهاد ميكنم (تاثير خيلي زيادي داره)