[تاپیک امور مدیریتی تالار مهندسی عمران]

rasoul2023

عضو جدید
سلام. دوستان 4 و 5 نفریم می چرخونیم این تاپیکارو یه چیزی هم خودمون تو حاشیه یاد می گیریم. بیخیال این آقای مدیر! من گفتم که سره کاریم. یه بار تو یه فریوم موسیقی www.iranmidi.com کلی جواب سئوالای ملت رو میدادیم تا شدیم 5 ستاره بعد جناب مدیر بنا به دلایلی سایت رو تخته کردن! بیاین بریم تو هون سایت تخصصی دوست خودمون و اگه پاسخی تا 3 روزه دیگه اینجا نگرفتیم تحریم کنیم iran-eng رو!
سلام : آقا احسان دادش به خدا من اصلا قصد ندارم که بخوام باشگاه را خراب کنم یا چیز دیگه میدونم شما ها زحمت کشیدید تا باشگاه به اینجا رسیده منم با اینکه زیاد نمیرسیدم بیام اما سعی میکردم که اگه دوستان سوالی میپرسیدند جواب بدم . اما خداییش این وضعش نمیشه . لااقل جواب درست حسابی به آدم بدند دامنه و هاستینگ جامعه را با هزینه شخصی برای 5 سال ثبت کردم و مطمئنا هم تمدیدش میکنم چون هدفم کمک به دوستای نقشه بردار هستش نه چیز دیگه . موفق باشید .

middbox

کاربر بیش فعال
مهندس داشتیم عصبانیتمونو خالی میکردیمااااا چرا تاپیکو حذف کردید

یارانه....

بقیه هم باید بدونن چه مملکت گندی داریم

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مهندس داشتیم عصبانیتمونو خالی میکردیمااااا چرا تاپیکو حذف کردید

یارانه....

بقیه هم باید بدونن چه مملکت گندی داریم

من حذفش نکردم برادر ، مدیر ارشد حذفش کرده که البته کاملاً هم بجا بوده :) آخه اینا حرفه تو نوشتی ؟ :) بیکاری ؟

ajamincc

عضو جدید
سلام : آقا احسان دادش به خدا من اصلا قصد ندارم که بخوام باشگاه را خراب کنم یا چیز دیگه میدونم شما ها زحمت کشیدید تا باشگاه به اینجا رسیده منم با اینکه زیاد نمیرسیدم بیام اما سعی میکردم که اگه دوستان سوالی میپرسیدند جواب بدم . اما خداییش این وضعش نمیشه . لااقل جواب درست حسابی به آدم بدند دامنه و هاستینگ جامعه را با هزینه شخصی برای 5 سال ثبت کردم و مطمئنا هم تمدیدش میکنم چون هدفم کمک به دوستای نقشه بردار هستش نه چیز دیگه . موفق باشید .
ایول بابا ایول!!!!!آقا رسول کارت درسته.واجب الوجود شد بیام اونجا بیشتر فعالیت بنمایم.توجه نمودی!!!

middbox

کاربر بیش فعال
من حذفش نکردم برادر ، مدیر ارشد حذفش کرده که البته کاملاً هم بجا بوده :) آخه اینا حرفه تو نوشتی ؟ :) بیکاری ؟

آخه مهندس اعصاب نمیذارن واسه ملت.....

کشوری که توش نشه یه انتقاد ساده از سران ملت کرد بدرد عمش میخوره ... این کجاش حکومت علی یه
کجاش مدینه فاضله ست
تو حکومت علی کی اینجوری بود ، خودش به ساده ترین سبک زندگیمیکرد هیچ وقت رو تختشاهی ننشست و به طبقه فقیر ظلم نکرد، آقایون با حرف میخوان حکومت علی رو احرا کنن با حرفففففففف

اه ه ه ه بیخیال اعصابمونو داغون نکن مهندس.....

middbox

کاربر بیش فعال
ببینم این مدیر ارشد کیه

ما یه صحبتی باهاش داشته باشیم..... ( سایت مهندسان ایران هر حرفی میشه توش زد * هر حرفی ها * ولی کوچکترین حرف سیاسی ای نمیشه گفت )

جریان چیه؟ مگه سیاست ایران چیه؟
چرا همه ازش میترسن؟
مگه نمیگن ما همه چیمون درسته ... پس این وسط ترس از جواب دادن چیه؟

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
ببینم این مدیر ارشد کیه

ما یه صحبتی باهاش داشته باشیم..... ( سایت مهندسان ایران هر حرفی میشه توش زد * هر حرفی ها * ولی کوچکترین حرف سیاسی ای نمیشه گفت )

چرا همه ازش میترسن؟

جناب middbox اصلا دلمون نميخواد ، فردي مثل شما بخاطر چندتا اعتراض ،از جمعمون بره ، پس لطفا يكم مراعات كنيد ، در ضمن همه ما از اوضاع كشور با خبريم ، تمام كارهايي مقدس مآبانه و رياكارانه !! تكرار مكررات ، باعث ميشه خفته هايي از خواب بيدار بشن كه اوضاع رو بدتر از اين كنند !!

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینم این مدیر ارشد کیه

چرا همه ازش میترسن؟
دهانت را میبویند مبادا گفته باشی دوستت دارم...

reza2011

عضو جدید
ببینم این مدیر ارشد کیه

چرا همه ازش میترسن؟

جناب مهندس ميد باكس بحث سر ترسيدن نترسيدن نيست .. با اين مدل صحبتا در باشگاه تخته ميشه يعني اين مدل حرفا جز اين كار نتيجه ديگه اي در بر نخواهد داشت ...

مجتبی اس

عضو جدید
کلا همه جای ایران این شکلیه حتما ما جزو دوستان مدیران ارشد نبودیم وگرنه بعد 7 سال سابقه کار و کلی فعالیت تو این تالار نمیدونم دنبال چین دیگه ؟؟؟؟؟
الان مدیر عمران فکر کنم یه ماهی هست به اینجا سر نزده چ
واقعا متاسفم

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
کلا همه جای ایران این شکلیه حتما ما جزو دوستان مدیران ارشد نبودیم وگرنه بعد 7 سال سابقه کار و کلی فعالیت تو این تالار نمیدونم دنبال چین دیگه ؟؟؟؟؟
الان مدیر عمران فکر کنم یه ماهی هست به اینجا سر نزده چ
واقعا متاسفم

3 تا پست برگردی عقب میبینی که من 10-12 روز پیش اومدم اینجا ، یکی از دلایلی که خود بنده رو خیلی شاکی میکنه همین احساس طلبکارانه شما از مدیران هستش ، و اینکه از کوچکترین فرصتی جهت زدن زیرآب استفاده میکنید :) الان کسی ندونه فکر میکنه من اصلاً اینورا نیومدم تاحلا .

مجتبی اس

عضو جدید
3 تا پست برگردی عقب میبینی که من 10-12 روز پیش اومدم اینجا ، یکی از دلایلی که خود بنده رو خیلی شاکی میکنه همین احساس طلبکارانه شما از مدیران هستش ، و اینکه از کوچکترین فرصتی جهت زدن زیرآب استفاده میکنید :) الان کسی ندونه فکر میکنه من اصلاً اینورا نیومدم تاحلا .
نه اقا مصطفی اینطوریا نیست تنها اخلاقی که ندارم زیر اب زدنه
اصلا این قضیه این تالار چیز خاصی نیست که بخوای به خاطرش زیر اب بزنی منم عین خودت انقدر تو کارگاه مشغولیت دارم که زیاد نمیرسم به اینجا سر بزنم اگه کاری هم میکنم به خاطر بچه های دانشجوی اینجاست
اصلا حرفی که زدین خوشایند نبود اگه حمل بر خود ستایی نباشه من الان سرپرست سه تا کارگاه قسمت نقشه برداریشم اصلا بحث مدیریت نیست بحث سر و سامان دادن به تالار که بچه ها بتونن بهتر استفاده کنن ولی متاسفانه اینجا هم مثله بقیه جاها پارتی بازی حرف اول و میزنه
به هر حال اگه ناخواسته بدی شد شرمنده یا علی

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
با سلام
مدير محترم mmbidhendi درصورت امكان ،اين تايپيك به بخش خاك،پي سازي ، منتقل شود .

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/346372-%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85-%D9%85%D9%86-%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF-%D9%87%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D9%BE%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DB%8C

در ضمن ،در مورد اخراج شدن،اقايان reza2011 , amir واقعا ناراحت شدم ،اين دو دوست ،جزو فعالترين اعضاي تالار عمران بودند ، اميدوارم اشتباه اين دوستان با اخطار ، گوشزد شود و شرايط طوري محيا بشه كه باز شاهد حضور اين دوستان باشيم ، بطور حتم مديران ارشد هم تمايلي به از دست دادن كاربران فعال سايت ندارند .

سپاس

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام
مدير محترم mmbidhendi درصورت امكان ،اين تايپيك به بخش خاك،پي سازي ، منتقل شود .

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/346372-سلام-من-محمد-هستم-پی-کنی

در ضمن ،در مورد اخراج شدن،اقايان reza2011 , amir واقعا ناراحت شدم ،اين دو دوست ،جزو فعالترين اعضاي تالار عمران بودند ، اميدوارم اشتباه اين دوستان با اخطار ، گوشزد شود و شرايط طوري محيا بشه كه باز شاهد حضور اين دوستان باشيم ، بطور حتم مديران ارشد هم تمايلي به از دست دادن كاربران فعال سايت ندارند .

سپاس[/QUOTE

سلام مهندس ، در مورد این دوستان متاسفانه انقدر الفاظ رکیک بکار بردند که فکر نکنم بشه کاری انجام داد .

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
یکی از سر کاری ترین کارها ژالن گرفتن رو بنچ مارک موقع توجیه دوربینه
آخ اگه اوپراتوره ناشی هم باشه و دنبال جاب هی بگرده و بعد از 10 دقیقه که رو بنچ سیخ وایستادی تا کار 1 میل هم خطا نده از پشت بیسیم بگه "مهندس اسم بنچی که روشی چیه؟"
یکی دیگه هم انتظار کشیدن واسه یه حرکت از mmbinhendi جناب مدیر هستش! اوه چه لمی هم داده!

مجتبی اس

عضو جدید
آخ اگه اوپراتوره ناشی هم باشه و دنبال جاب هی بگرده و بعد از 10 دقیقه که رو بنچ سیخ وایستادی تا کار 1 میل هم خطا نده از پشت بیسیم بگه "مهندس اسم بنچی که روشی چیه؟"
یکی دیگه هم انتظار کشیدن واسه یه حرکت از mmbinhendi جناب مدیر هستش! اوه چه لمی هم داده!

:biggrin:

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

قربون اخلاق ورزشیتون برم من :) حالا امری بوده من خطایی کردم که شما منتظر موندید ؟! :)

GREEN_HILL

عضو جدید
سلام ،
من نمیتونم به صورت عادی به این سایت بیام .
انگار سایت و ***** کردن .؟
شما چی ! چطوری وارد سایت میشین ؟

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

GREEN_HILL

عضو جدید
جوک

جوک

بزار براتون یه جوک بگم بخندید.
یه روز یه کارمندی میره پیش مدیر اداره بهش میگه که : آقای مدیر ، سرویس اداره دیگه دنبالم نمیاد من به سختی خودمو به اینجا میرسونم . لطفا مشکل رو حل کنید . بعد مدیره رو میکنه به کارمنده میگه : عزیزم ، :)من به راحتی میام ادره چون ماشین اداره میاد دنبالم.
چطور بود . !!:biggrin:

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
تذکر به اعضای فعال تالار عمران...

تذکر به اعضای فعال تالار عمران...

با سلام خدمت همه ی دوستان
یه تذکر به دوستان فعال تالار عمران!! و البته شخص خودم !!

عزیزان،دقت کردید ،تالار به جایی برای فقط جواب گرفتن تبدیل شده ، یعنی هر کاربری وارد تالار میشه ، اولین سوالی که داره ، میپرسه و بعد منتظره که جواب بگیره ؟؟
یکم قبول کنیم مشکل از ماست !! به قول قدیمیا نباید که لقمه رو اماده کنیم .... یعنی به عبارتی میشه گفت : هلو برو تو گلو....نکنیم
لطفا قبل از جواب دادن به سوالات دوستان بهشون بگیم که اول در تالار یکم جستجو کنید ،(بابا بخدا یه ایکونی هست اون بالا ، میگه "جستجو در تالار" !! روش ننوشته : کاربر فعال بدو جواب بده ، میخوام برم....!!) تا این دوستان هم یه زحمتی برای پیدا کردن سوالشون به خودشون بدن ، هم به جوابشون برسن هم ترغیب بشن در تالار فعالیت کنن....
ماها به حد کافی مصرف گرا و راحت طلب هستیم ، دیگه این بیماری رو بین جوونا و دانشجوها رواج ندیم...
یه خواهش خیلی خیلی بزرگ از همه ی دوستان ، قبل از پاسخ به سوالا ، ازشون بخوایین در تالار جستجو کنند ، اگر جواب گرفتند ، بیان بگن تو این بخش تالار جواب بود ، اگر جواب نبود ، اون موقع ما موظفیم پاسخ گو باشیم ...
باور کنید سوالا خیلی خیلی پیش پا افتاده هستن...
لطفا به خواهش این حقیر توجه بفرمایید...

----------------------------------------------------------------------------------------
جناب مدیر ، هرجایی که صلاح دونستید ، میتونید این تایپیک رو قرار بدید . اگر هم از موازین تالار بدور بود ، میتونید حذفش کنید .

سپاس فراوان

reza2011

عضو جدید
زيبا جان حرفت كاملا درسته ولي از حق نگذريم اين دگمه جستجو به طور كل كار نميكنه . قبلا فقط دگمه جستجوي پيشرفته كار نميكرد . ولي الان همون جستجوي ساده هم ديگه كار نميكنه . من شخصا به مديريت كل چندين بار اطلاع دادم ولي اصلا ارزشي براي باشگاه قائل نيستن متاسفانه . الان خودت در كادر جستجو بزن اين كلمه رو بتن ریزی در هوای گرم و نتايج خنده داري كه براي جستجو مياد رو ببين .

من خودم الان براي جستجو در داخل باشگاه از جستجوي پيشرفته گوگل استفاده ميكنم . خب اين يك ضعف اين تالار هست كه تا الان هم درست نشده و فكر هم نكنم درستش كنن . اميدوارم مصطفي و رسول مديران تالار به مديريت كل اعلام كنن بلكه به حرف اين دوستان توجهي بشه .

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
زيبا جان حرفت كاملا درسته ولي از حق نگذريم اين دگمه جستجو به طور كل كار نميكنه . قبلا فقط دگمه جستجوي پيشرفته كار نميكرد . ولي الان همون جستجوي ساده هم ديگه كار نميكنه . من شخصا به مديريت كل چندين بار اطلاع دادم ولي اصلا ارزشي براي باشگاه قائل نيستن متاسفانه . الان خودت در كادر جستجو بزن اين كلمه رو بتن ریزی در هوای گرم و نتايج خنده داري كه براي جستجو مياد رو ببين .

من خودم الان براي جستجو در داخل باشگاه از جستجوي پيشرفته گوگل استفاده ميكنم . خب اين يك ضعف اين تالار هست كه تا الان هم درست نشده و فكر هم نكنم درستش كنن . اميدوارم مصطفي و رسول مديران تالار به مديريت كل اعلام كنن بلكه به حرف اين دوستان توجهي بشه .
امیدوارم مدیرهای محترم ، سریعتر اقدام به اصلاح این موضوع بکنند ، چون واقعا وضع تالار عمران اسف ناک هست...

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
با سلام
جناب مدیر ، لطف کنید، این دوتا تایپیک ر باهم ادغام کنید ،
ماشین حساب مهندسی
و
راهنمایی خرید یک ماشین حساب....

همچنین ، در صورت امکان این تایپیک (سوالات ومشکلات عمرانی)رو به بخش درخواست ها و این تایپیک (نقشه برداری) رو به بخش نقشه برداری منتقل کنید .
در ضمن درصورت امکان ،یک بنر بزرگ به سردر تالار بچسبونید ، و روش بنویسید:
لطفا هر سوال و تایپیک را دربخش خود بپرسید و اینکه قبل از ایجاد پست ، لطفا کمی در مورد سوالی که میخواهید بپرسید در تالار جستجو کنید ...

سپاس گذارم

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
با سپاس از اقا رضا ،
با اجازه جناب مدیر، این تایپیک قفل شد ، تا از قرار دادن پست دراون جلوگیری بشه ، و فقط پست های مهمش که همون طریقه استفاده از تالار بود ،باقی بمونه و مورد استفاده دوستان قرار بگیره .

سپاس:gol:

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
لطفا
صفحه اصلی تالار رو یه کم خلوت کنید
و تاپیکهای انتقال داده شده
و تاپیکهای غیرمفید

رو پاک کنید
سپاس

middbox

کاربر بیش فعال
[h=3]خواهش میکنم کمک کنید[/h]
فکر کنم این تاپیک اینقدر بهش جواب داده شده که سوال کننده حتی وقت خوندنشو هم نداره ( بیشترجوابا هم هیچ ربطی به سوال نداره )

لطفا حذف کنید یا از تالار اصلی منتقل بشه ... تالار اصلی جای این حرفا نیست به نظر من...